Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

szoferak

Nie polecam pracy jako kierowca C, nie chcą dać umowy o pracę tylko praca na tzw. Własnej działalności, stawki od lat takie same 70 groszy - zero podwyżek, Każą podpisywać odpowiedzialność za samochód oraz przewożony gaz, nawet małżonek musi podpisać żeby w razie czego mogli z kierowcy cały majątek ściągnąć - nawet dom zabiorą - NIE PODPISUJCIE TEJ UMOWY do prawnika najlepiej pójść i pokazać to prawnik wam powie co to za (usunięte przez administratora) Samochody serwisowane drutem i trytytką w myśl JECHAĆ DOPÓKI NIE STANIE. Pan specjalista ds transportu z Małaszewic to taki (usunięte przez administratora) że każe kierowcą jechać autem z niesprawnymi hamulcami bo przecież w Małaszewicach na wschodzie PL to normalka tam tak jeżdżą a TY jak się nie godzisz to jesteś najgorszy kierowca, myśli że wprowadzi swoje Białoruskie standardy na zachodzie Polski (usunięte przez administratora) JEDEN. Takich mają SPECJALISTÓW. NIE POLECAM. Współczuję klientom bo w sezonie gaz nie dowieziony bo auta niesprawne i brak kierowców - wszystko wina PANI KIEROWNIK z Rypina i jej polityka względem oszczędności na kierowcach i samochodach. Oczywiście nowe osobówki dla biurokratów kupująco roku nowe :)

senior specjalista z małaszek
@szoferak

nie trza kupować nowych samochodów to przecież się kupi jeszcze trytytki i się zateguje ten tego no lepij kupić nowo osobówke i dać nam do biura

@szoferak

Ta firma to jest porażka, kolega tam pracuje i dziwię się że tyle lat tam wytrzymał ja po tygodniu miałem.dosyc jazda głównie po lasach, polach,działkach.Za wszystko co zrobisz odpowiadasz swoim mieniem tak jest zrobiona umowa ,70 procent zbiorników jest umieszczona na zakazach tonazowych. Firma obiecała mi że 8 h dziennie do 9 max ale zapomnieli dodać że samej jazdy tyle + 9 punktów dziennie nie polecam omijać szerokim łukiem

Beduin
@Tomek

Sami kierowcy są winni że się godzą na takie warunki i podpisują wszystko co im podsuną. A ten twój kolega tyle lat pracuje i co i mu pasuje? Wytrzymuje?

Król Szoferów
@Tomek

No widzisz Twój kolega pracuje i robi robotę i nie narzeka tyle lat a Ty jesteś pipcia a nie szofer, Ty byś pewnie chciał nowe auto i jazda tylko po autostradach a jak jest jakaś trudność to gacie osrane, takie teraz szofery po kursach z urzędu pracy, pipki a nie szofery, ta robota jest dla prawdziwych twardzieli , tutaj pracują najlepsi z najlepszych, elita transportu, a nie kierowcy z przypadku, miejsce takich jak Ty jest na chłodni w podwójnej obsadzie bo sam byś pewnie się bał w trasę pojechać bez mamuśki. Pozdro ziom i powodzenia w pracy i pozdrów kolegę, kłaniaj mu się zawsze w pas i czapkę ściągaj jak z nim rozmawiasz. Miej szacunek do prawdziwego szofera.

@Tomek

Realnie da się w miarę zarobić czy nie i ile godzin faktycznie jesteś w pracy?

GIGOL
@Eda

na jaką baze chcesz przyjść to ci powiem więcej co i jak, generalnie robota od rana do wieczora - lekko nie jest

Kiero
@szoferak

Zapraszam wszystkich kierowców na facebook - na specjalną grupę dla kierowców z Gaspol, grupa zamknięta i posty widoczne dla członków grupy, omówimy tam to co firma i kierownictwo z nami robi albo czego nie robi :) . Spraw jest wiele i w grupie siła. Zapraszam przekażcie kolegom kierowcom, żeby wbijali na grupę. "Kierowcy Gaspol" szukaj i dołącz. Pozdro.

Zbyszek
@szoferak

Dosłownie Auta na tritki po skręcane, choinki na zegarach. Opony jak się zużyją na przodzie , to do nacięcia na 3 os idą. Nie długo tam pracowałem ale jednym słowem (usunięte przez administratora)..

koszykarz
@szoferak

W Sędziszowie robota chłopakom pasuje i nie narzekają na umowę i na robotę i nawet w weekendy jadą za tę samą stawkę z uśmiecham na twarzy, że prace mają a podwyżek nie chcą bo stawki im pasują, więc nie rozumiem Was co tak narzekacie?!

@Kiero

Można wysłać link do tej grupy.

@GIGOL

Na Pleszew

Zbychu
@szoferak

(usunięte przez administratora) firma !! Omijać szerokim łukiem !!! wyzyskują kierowców, umowy śmieciowe odpowiedzialność za sprzęt materialna. Ludzi traktują jak sprzęt !!! zluzyjesz się to do wymiany .

Julia
@Zbychu

Przybliżysz tę odpowiedzialność materialną, o której wspominasz? w jakim zakresie występuje i co do jakiego sprzętu? ktoś już coś spłacał może?

Koordynator sprzedaży i obsługi klienta. Na jakie warunki można liczyć?

broncio591

ostatnia dostawa gazu nie dość że z opuźnieniem to gaz śmierdzący co nawet okap nie daje rady, pali się na czerwono zamiast na niebiesko to garnki tak okapca że żona klnie na czym świat stoi bo garnków nie może domyć, gaz jest (usunięte przez administratora) i do tego tak drogi, chyba zmienię firmę po pięciu latach

Kierowca B

Jakie stawki są za sprzedaż jednej butli dla kierowców kat B ? na własnej działaności, mix 11kg i faza

Przewoznik
@Kierowca B

Ja mam doms po 14.28 i resztę po 6,37 przy dzisiejszej paliwowej

Usługi transportowe
@Przewoznik

Witam w jakiej miejscowości masz takie stawki?

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gosia

Gaspol to stabilna firma. Wypłata zawsze co do dnia na czas. Fajne możliwości rozwoju, jeżeli tylko wykazuje się chęci rozwoju. Programy szkoleniowe.

Witek
@Gosia

Wypłacanie wynagrodzenia w terminie to obowiązek pracodawcy a nie jego dobra wola. Szkolenia są wszędzie. Wiec nie rozumiem zachwytu firmą.

Do Witek
@Witek

Chyba malo z wyciu przeszedles i zyjesz wyimaginowanym zyciem internetowym. Gadka typowa dla krawaciarza z Warszafki, co mysli ze swiat na prowincji jest idealny.

Cichy
@Gosia

Co tu jest fajnego że wypłatę dostaje na czas? To jest obowiązek pracodawcy żeby zapłacił za wykonaną pracę. A nie łaska. Możliwość rozwoju i szkolenia to daje każda prawie firma. Gdzie ty Gosia pracowałeś że nie było wypłaty na czas?

Witek
@Do Witek

Mieszkam na wsi w Małopolsce. Jeśli Ty i Tobie podobni zgadzają się na wyzyskiwanie, (usunięte przez administratora)i nieuczciwe traktowanie to Wasz problem. Sami sobie gotujecie taki los a później narzekacie że to świat jest zły. Błąd. Świat jest dobry tylko ludzie jedni wykorzystują i drudzy dają się wykorzystywać. Jeśli Ci drudzy nie dadzą się robić w balona to ci pierwsi nie będą mieli kogo e balona robić.

elza
@Gosia

Czy jest szansa na podwyżkę? Na początek najniższą proponują...

Zbychu
@Gosia

Tak na czas wypłaty !! chyba koleżanka w innej firmie robi na samozatrudnieniu wypłaty na umowie do 15 a zdarzało mi się nawet 23 dostać na konto przelew

głos z rypina
@Zbychu

przecież na samozatrudnieniu nie jesteś pracownikiem tylko podwykonawcą - więc o jakiej ty wypłacie piszesz? co ty w ogóle robisz dla tej firmy?

@Gosia

Możliwość rozwoju !!! No proszę Cię ! Tu nawet lizanie tyłka nic nie da, chyba że masz rodzinę na wyszych stołkach. W tej firmie im bardziej się starasz, pokazujesz że ci zależy, tym bardziej mają na Ciebie (usunięte przez administratora) Pamiętaj o tym. Ta firma traktuje ludzi numerkowo od 1-1000 jak się psujesz albo idziesz na zwolnienie numerek do wymiany.

Pako146
@Gosia

Jaja sobie robisz kazali ci to wpisać poczytaj na innych forach to jedno (usunięte przez administratora) wysysające co może.

Maja
@Gosia

u jakie miłe słowa a powiesz na jakim stanowisku jesteś? i jakie programy szkoleniowe ty tam masz?

Witam, Gaspol szuka kierowcy na Siedlce i okolice, da się w tej firmie normalnie pracować i zarobić na życie ? Bo po przeczytaniu tutaj opinii o nich włosy z lekka stanęły mi na głowie, pozdrawiam :)

Ja też zainteresowany
@Zainteresowany

Zadzwoń, zapytaj. Potrzebują dwóch samochodów

@Ja też zainteresowany

Dzwoniłem

Robac
@Zainteresowany

Jeśli nie masz innej pracy to można zobaczyć i spróbować. Dobrej atmosfery i góry pieniędzy się nie spodziewaj. Nie ufaj nikomu bo to może Cie zgubić. Natomiast jeśli masz dużo wazeliny a niewiele umiejętności to może Cie czekać nawet zawrotna kariera.

@Robac

Robotę jakąś tam mam, z (usunięte przez administratora)u mnie ciężko, włazić komuś też nie lubię więc ta robota chyba nie dla mnie

Maja
@Robac

dlaczego lepiej tu nikomu nie ufać? możesz mi rozjaśnić tę kwestię?

Paulina
@Robac

No a proponują chociaż wyższe wynagrodzenie niż najniższa krajowa? :-)

Aneta
@Robac

Czemu nie ufać nikomu? Opowiesz coś więcej? I jakto nie ma dobrej atmosfery jakie są tego przyczyny? Bo widzę ze masz pojęcie i jesteś chyba ich pracownikiem

Kierowcy Gaspol

Niemota
@Kierowcy Gaspol

Nie mogę znaleźć tej grupy, nazwa jest dokładnie podana?

Kierowca

Firma Gaspol wychodzi z formuł radzę firmą które kupują gaz do wózków widłowych zaopatrzyć się w drugiego dostawce gazu. Będzie bardzo drogo klienci indywidualni już dostali podwyżki 92zł.

Jan
@Kierowca

Bedzie drożej ale bedzie... nie wiem czy wiesz że jest wojna na wschodzie i stamtąd nic nie wjeżdża.. po co takie głupoty piszesz?

Wojtek
@Jan

Taaa będzie. Gdzie? Jak bedzie to wszystkie duże firmy będą mieć. A jeśli nie będzie to też u wszystkich. Nie opowiadaj głupot. Znowu macie problemy z transportem a swoje wewnętrzne problemy próbujecie zatuszować. Nie jedyny Gaspol w polsce i to , że duży wcale nie oznacza że silny. Słabnie z każdym rokiem .

@Kierowca

Już są ceny 130zł za butle

Julia
@Klient

I na ile myślisz, że to maksymalnie będzie mogło się zatrzymać w razie czego?

Ceny

Aktualne ceny propanu na rynku to ok 3,08 netto.Dzwonilem do Gaspolu a tam 4,20. Sprawdzajcie ceny bo możecie dużo przepłacić.

Kierowca Fiat ducato

Aktualne ceny gazu dla firm 11kg pro- but 11fp 87,92zł brutto 30 propan 321,21 brutto

Andźelika

Chciałabym podzielić się moją opinią dotyczącą Firmy Gaspol wymiany butli i jeśli to możliwe otrzymać odpowiedź , moja Mama która mieszka w małej miejscowości Czernina k/Góry oczekiwała zamówionej butli , zakupiła gaz rano w cenie 91 zł z samochodu . Mój Kuzyn który mieszka w tym samym budynku co Mama również zakupił gaz w butli tyle że u innego kierowcy , tego samego dnia ale w godzinach popołudniowych zapłacił 81zł . Jestem bardzo zaskoczona polityką różnych cen tej samej firmy dodam że Kuzyn nie miał kuponu rabatowego ponieważ nie wyraził zgody na przetwarzanie swoich danych , troszkę zagłębiłam się w temat. Może czyta to kierowca który przywozi gaz wypadałoby to zgłosić gdzieś wyżej bo na infolinii nikt nie podejmuje tematu, za każdym razem inna osoba odbiera i nie potrafi udzielić sensownej odpowiedzi.

@Andźelika

Dziwna polityka a firma z Chodzieży która produkuje akumulatory Jenox kóra kupuje butle 33kg propanu płaci 110zł.

Leszno - Wąsosz tam nikt nie panuje na tym. Zapraszam do konkurencji

BBQ
@Andźelika

Sprawdź ceny u konkurencji to dopiero się zdziwisz ile przepłaciłaś kupując od Gasol :)

Olo
@BBQ

i sprawdź ile kg jest w butlach konkurencji... nie zawsze jest 11 kg uwierz. Sprawdż również ważność legalizacji - z tym tez jest różnie

WWE
@Olo

Tani chwyt handlowy. Pamiętasz kolego ile butli od Gaspol trafiało pustych lub niedoważonych do odbiorców?

@Olo

Jest taka firma jak Korlen 10kg gazu butle bez legalizy są napełniane i co mu zrobisz. A nie wspomnę o autach przeładowanych.

Eda

Warto zatrudnić się w tej firmie jako kierowca kat. C? Obiecują stawkę 0.70 gr km + 8 zł za 1000 l gazu przesłanego + 600 zł dodatku paliwowego. Oczywiście swoją sziałalność

psi patrol
@Eda

na wschodzie taka stawka to rarytas, na zachodzie taka stawka brzmi średnio - idź popracuj i sam się przekonaj czy warto.

marek
@Eda

taka stawka była 5 lat temu - nic nie podnieśli?

Były szofer
@Eda

Jako szef i dyrektor na własnej działalności podyktuj im swoje warunki i swoją umowę a te ich 70 groszy niech sobie w D wsadzą. Dasz się wmanewrować w taki system płacy to będziesz je...ł jak beduin, będziesz sam siebie gnał i poganiał jak pan psa, pomyśl czy warto. No i pomyś czy warto podpisywać tą odpowiedzialność i zakładać sobie sznur na szyję, czy ta firma jest tak cudowna, żeby podpisać takie coś? Zastanów się dobrze i podejmij decyzję. P. S. W jakim mieście chcesz się przyjąć? Jak Sędziszów to odradzam no chyba że lubisz zimą w górach jeździć hahahaha

@Eda

I do Podpisania odpowiedzialnośc materialna za sprzęt za gaz i tak dalej ..

@Były szofer

Idź do konkurencji znasz rynek klientów wezmą cię od ręki.

Gaz zamówiony 2 tygodnie temu nadal nie dotarł. Zarządzający transportem to ludzie którzy powinni być bezrobotni. Same problemy z tą firmą. Odradzam współpracę.

Wacław Dynamo
@Piotr

Zaprawdę powiadam wam szczęśliwi ci co gaz mają. Niedługo transportem nie będzie potrzeby zarządzać bo go nie będzie hehehe

Koza z brodą
@Piotr

Lepiej niech pan sobie kupi piecyk typu koza bo gaz dojedzie na wiosnę, nie ma komu robić. Wypłaty jak 10 lat temu i nie ma chętnych.

@Piotr

No słyszałem, kolego od kierowcy co mi gaz przywozi do firmy, że Gaspol ludzi traktuje przedmiotowo, umowy takie,że nie biorą ,za nic odpowiedzialność, kierowca jest traktowany jak gown....za przeproszeniem . Auta jak za wschodniej granicy wszystko rozwalone, choinki na zegarach. Pewnie to prawda , skoro umówili się, ze mną że przyjadą z gazem, a na drugi dzień dzwonią, że auto się zepsuło i nie wiedzą, kiedy znowu przyjadą !! No jedna wielka kpina !!! Latem zrywa umowę przechodzę na American Gaz

były szofer
@Marek

tak to prawda, traktują kierowców jak roboty do zarabiania pieniędzy dla firmy - zero urlopu, zero chorobowego, odpowiedzialność majątkowa za sprzęt wart 500 tysięcy czy milion - podpisuje kierowca a nawet żona kierowcy w razie wypadku i śmierci kierowcy dzięki temu mogą ściągać z majątku denata nawet po jego śmierci - ale spytaj (usunięte przez administratora) szoferów z sędziszowa - wszystkim to pasuje i wszyscy zapierniczają jak by mieli motorek w (usunięte przez administratora) :) i jeszcze są zapisy chętnych szwagrów i sąsiadów, szofery stoją za bramą w kolejce do pracy - można wybierać który ma ładniejszą buzię

Nalepszy s szoferow
@były szofer

Mi tam pasuje, podpisuję wszystko co każą. Pracuję bo lubię nie dla pieniędzy.

@Piotr

Też czekam 2 tydzień na dostawę.Ci planiści to powinni sobie zaplanować pracę gdzie indziej bo pracując tu ośmieszają Gaspol przez co klienci odchodzą

Klient

Moje pytanie czy firma Gaspol wszystkim swoim klientom sprzedaje propan 30kg w cenie 110,70brutto jak firmie z Chodzieży od akumulatorów. O ile tak proszę o nr do handlowca jestem zainteresowany współpraca. Cena z dnia 23.02.2022. Informacja o kierowcy. Myśle że firma nie ma żadnej kontroli nad cenami. Pozdrawiam

Łks
@Klient

Wychodzi 1,94 za litr. Cena jak najbardziej rynkowa. A może firma z Chodzieży zakontraktowała sobie gaz wcześniej? Jest dużo narzędzi zapewnienia stałej lub niskiej ceny.

@Łks

To do wózka słabo kontraktowała bo ma po 55,79zł butle 11kg a licząc19litrów1,94=33,86zł coś nie pasuje.

Syla
@Klient

Proponuję poprawnie przeliczyć gęstość. Wcześniejszy komentarz nie fotyczył butli 11ani 19 kg. Proszę czytać i jednocześnie spróbować zrozumieć.

To jakaś paranoja jak traktuje się klienta.Od tygodnia wydzwaniam i nie mogę dostać terminu od planisty o nowej dostawie gazu.wczesniej też zostałam poinformowana dzień przed przyjazdem pana z gazem,że będzie w godzinach rannych 10-12 .????????????Przecież w tych godzinach każdy jest w swojej pracy. Teraz mam 18% procent w zbiorniku i dalej nie znam terminu dostawy (na stronie napisane jest że termin ostateczny do 1 marca.Jutro już jest ten dzień a ja nadal nic nie wiem .nie mam siły dzwonić już czwarty raz.ręce opadają

Do Monika
@Monika

Pani Moniko, Gaspol realizuje dostawy gazu przeważnie w godzinach 8:00-18:00. Brak akceptacji zaproponowanego przez planistę terminu dostawy skutkował zaplanowaniem trasy w tej okolicy, bez uwzględnienia Pani zamówienia. Planista wkrótce zaproponuje kolejny termin dostawy, powiązany z innymi zamówienia w tej okolicy. Obecnie, ze względu na bardzo dużą ilość zamówień czas realizacji dostaw znacząco się wydłużył. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Zostanie Pani poinformowana o nowej dacie dostawy na dzień przed jej realizacją.

Rob

Gaz droższy o 0,5 zł na litrze od cen oferowanych przez innych operatorów. TPropan dociera 10 dni po terminie dostawy. Przedstawiciele mówią, że to problem transportu i nie są w stanie pomóc. Widząc to proponuję kupić własne zbiorniki i zamawiać gaz z innych firm.

Praca ciężka, nerwowa w dużym stresie, często po godzinach, często w urlopie i w dni wolne od pracy. Wymagania bardzo wysokie i trzeba mnóstwo pracy i wysiłku włożyć aby im sprostać. Na pomoc nie można liczyć od nikogo a wyrażenie "zespół" to mit. "Życzliwi" czekają za rogiem. Pełna inwigilacja czasu pracy i zadań niezależnie od tego czy biurko czy w terenie. Niedziałające bardzo często systemy potrzebne do wykonywania pracy utrudniają jeszcze bardziej życie. Praca tylko dla twardych i mocnych psychicznie ludzi. Jesteś slaby- odpadasz. Nie wyrabiasz się- odpadasz. Udajesz że pracujesz - zostajesz usunięty z listy płac. Masz odmienne zdanie - zostaniesz zgnieciony. Mi to odpowiada dlatego tu pracuję.

Dzięki

(usunięte przez administratora) nazywasz siebie pracującego za 3 tys na rękę? czy może @pracownik któremu co miesiąc wplywa 9,6 tys ?

Kondon

Mi tez pasuje, lubię jak że mnie wyciskają 200% normy.

Ilona

Czy praca po godzinach jest dodatkowo płatna ? Czy jak pracujesz na urlopie to płacą podwójnie ? To coś dla mnie :D

Dragon
@Ilona

Nie płacą. Robimy to dla dobra prezesa. Niech sobie kupi kolejne jezioro. Nam nic nie trzeba. Do tego przecież świat zmierza.

Pracownicy

Prosimy, a nawet już błagamy.. Niech transport zacznie realizować dostawy w terminach. Niech tam w końcu zmienią się osoby kierujące tym działem. Tak dłużej się nie da....

Madafackamen
@Pracownicy

Jak ci nie pasuje to się zwolnij, ktoś cię tu na siłę trzyma?

TikTak
@Madafackamen

Proponuję abyś to ty się zwolnił. Nie potrafisz zapewnić transportu to czas iść szukać pracy tam gdzie nie będziesz musiał nic robić bo jak widać nie umiesz pracować.

Ototo
@Madafackamen

Odpowiedź godna pracownika transportu i logistyki firmy Gaspol. Widzicie poziom komunikacji transportu na przykładzie wpisu @madagackaman

Ziko

Transport a właściwie ludzie tam pracujących na managerskich stanowiskach to kulą u nogi firmy. Komunikacja na poziomie przedszkola, brak pomysłów na usprawnienie dostaw, brak nawet chęci.

GENIUSZ MANAGER
@Ziko

Możemy usprawnić dostawy wynajmując konkurencję do transportu i dystrybucji gazu - czyż to nie pomysłowe i genialne? A w ogóle to możemy sprzedać naszych klientów, naszej konkurencji i wtedy nie będzie problemu :) niech się konkurencja martwi potem :P nie będzie potrzeba samochodów, kierowców, planistów - nic nie będzie potrzeba :) Czyż nie jestem genialny? Za taki pomysł należy mi się awans i podwyżka !!!

Madafackamen
@GENIUSZ MANAGER

Jesteś genialny, powinieneś awansować na dyrektora!

Były pracownikk

Powiem tak: po odejściu z Gaspolu największą nagrodą był długo wyczekiwany spokój i radość. Ale też chęć zapomnienia o wszystkim co się tam przeszło. Niestety wspomnienia wróciły w momencie, gdy nowi sąsiedzi opowiedzieli o swoich doświadczeniach z tą firmą, ale jako klienci. Mam tylko jeden komentarz: Gaspol jest w stanie dokonać niemożliwego zarówno w przypadku pracowników, jak i swoich klientów. I to nie jest komplement.

ciekawy
@Były pracownikk

no chłopie długo się męczyłeś? co ci nie pasowało wypłata? czy robota? na jakim stanowisku byłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.