Opinie o GASPOL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GASPOL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GASPOL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASPOL S.A. w Warszawa

Wojciech

Zamówiony gaz w Gaspol nie dojeżdża i nikt nie potrafi określić kiedy dojedzie. Na szczescie sa inne firmy dzialajace profesjonalnie które, ktore dowożą bez problemu.

Olo

@Szaraczek a to jaki teraz mają model zarządzania, że tak słabo im to idzie?

Mariusz

Jako klient zastanawiam się dlaczego cena butli gazu jest tak mocno zróżnicowana , chodzi mi o taką sprawę że mój sąsiad posiada punkt Gaspolu i sprzedaje gaz na dzień dzisiejszy (25-09-2020) za 47 zł . A dostawca z samochodu sprzedaje już za cenę 59 zł , ten sam dostawca zaopatruje również sąsiada na punkt . Nie rozumiem dlaczego taka wielka rozbieżność ceny tej samej butli z gazem ?

piwny baandzi-och z remizy
@Mariusz

Chyba logiczne, obwoźny transport-dowóz pod dom - wiadomo, że wszędzie "dopłaca" się za dostawę - chyba korzystasz z usług np firm kurierskich:)? Wszędzie ten sam mechanizm. Jedź sam do sąsiada i tam kup albo ci przywiozą i stąd te rozbieżności w cenie.

Mariusz
@piwny baandzi-och z remizy

Tak bardzo to logiczne , lecz teraz stała się rzecz niebywała niedaleko sąsiada który sprzedaje gaz teraz po 53zł (20-01-2021) , otwarto nowy sklep w którym również postawiono punkt z gazem tej samej Firmy co sąsiad ,, Gaspol" i co ciekawe cena w sprzedaży wynosi 43zł . Do mnie jak przywiezie gaz muszę zapłacić 58zł, rozumiem płacę za usługę. Ale teraz sąsiadowi skacze gul bo nikt u niego nie chce kupować tego gazu co gorsza niektórzy wieszają na nim psy że ma tak drogo że prawdopodobnie (usunięte przez administratora) . Bardzo dziwna sprawa z tą ceną jak ona się waha, ten sam towar a różnica 10 zł . Czy firma widzi co robi ? Czy taka sytuacja ma za zadanie skłócić ludzi? Rozumiem niwielkie rozbieżności w cenie ale aż tyle ? Co na to Firma Gaspol ?

Szaraczek

Kiedyś potęga dziś zjada ich konkurencja. Aspirują do bycia nowoczesną korporacją a menagerami są ludzie niekompetentni, wyłącznie znajomki i rodzina. Obecny model zarządzania i polityka personalna ciągną firmę na (usunięte przez administratora) Siedzę tam jeszcze bo trzymają mnie trzy tysiące wypłacane na czas ale zaznaczam że jestem szarakiem, jeśli chcesz coś osiągnąć bez pleców nie łudz się.

;)
@Szaraczek

A kto jest rodzina kogo jak mozna wiedziec? ;)

Szaraczek
@;)

Nie można. Zobacz kto w Twoim otoczeniu najszybciej robi karierę

@Szaraczek

Tak myślałem. Typowy krzykacz i hejter trzęsący się jak galaretka....

Firma GASPOL S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalisa / specjalistka ds zakupów. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w GASPOL S.A.?

mam rację

gazowy

były

Jakie zarządzanie ? O co chodzi? pracowałem nie słyszałem !!

Firma Hanex-Ludomy pilnie poszukuje Pana Suchana byłego pracownika Gaspolu. Kto kolwiek go widział proszę o kontakt telefoniczny pod nr 600858367 Paweł

Leny k.

Dramat, zero perspektyw zero płac, szefostwo dzieli pracowników na lepszy i gorszy sort. Jeśli nie liżesz, a masz odmienne zdanie to zapomnij o czymkolwiek zniszczą cie.

Irena
@Leny k.

W sposób bardzo bezpośredni opisałeś to, jak wygląda aktualna sytuacja w GASPOL z Twojej perspektywy. Co istotne - skupiasz się na samych negatywnych aspektach, które są związane z pracą w tym miejscu, a chyba warto byłoby dostrzec i jakieś te bardziej pozytywne. Jak długo już jesteś zatrudniony w tej firmie? Może dostajecie tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

ktoś
@Irena

Typowy bełkot HR

Igor
@ktoś

To nie bełkot HRowy tylko wpis typowego moderatora.

Sławomir
@Igor

A ja chętnie dowiedziałbym się, czy będąc pracownikiem zatrudnionym w firmie GASPOL, można liczyć na ewentualne dodatki do wynagrodzenia? Występują premie bądź innego rodzaju nagrody, które sprawiają, że wynagrodzenie jest dużo bardziej atrakcyjne? Mam nadzieję, że któryś z Was zna odpowiedź na to pytanie i podzieli się wiedzą w tym zakresie.

Mario
@Leny k.

Pewnie w Gaspolu traktują ludzi jak w firmie AKA odwietrzni wrogowie a zachowanie to samo

Były PH
@Sławomir

No są koperty do ręki ale nie dla wszystkich. Jeden patrzy jak reszta dostaje i nawet im to nie przeszkadza. Mogliby chociaż wyjść albo wyprosic tego który nie dostaje????. Nie będę mówił gdzie i kto ale miałem przyjemność nie dostać i patrzeć chyba 2 razy pomimo, że wydaje mi się, że zasłużylem chociaż na jeden zielony banknot nawet dla zasady. Szkoda gadać

Byly Ph
@Były PH

Jestes zalosny z gadka, widzialem, ale nie powiem gdzie i nie powiem kto. No powiedz. Skoro i tak jestes anonimowy. Czekamy odwazniaku.... :)

Jaki dress code obowiązuje w GASPOL S.A.?

Zależy od stanowiska. Informatycy to bahamki i T-shirt. Sprzedaż, Finanse smart casual

Witek

Jest dużo firm pomagających pracownikom podczas pandemi. Gaspol do nich nie należy. Wręcz przeciwnie - bierze od nich ile się da dla siebie. Nie ma co wieszać psów na tej firmie bo tragedii nie ma z wyjątkiem traktowania pracowników i kombinowania co zrobić żeby jak najmniej zapłacić. No cóż prawo większego. Można wpaść i popracować przez chwilę lecz nie jest to praca na długo. Są osoby pracujące długo lecz to już dinozaury A reszta rozgląda się za zmianami. Podobno duża firma konkurencyjna szykuje sie do podkupowania ludzi z działów handlowych.

Zadowolona

Bardzo fajny pracodawca. Miła atmosfera w pracy, choć nie brakuje takich co i dołki pod tobą kopią. Jak to w korpo. Pracowałam wcześniej w innych korpo i tutaj jest naprawdę znośnie. Mogę z całą stanowczością polecać tą firmę.

Ptak

Fajna praca. Pracujesz i im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz. Ale nie narzekam. Cieszę się że dzięki rownież mojej pracy dyrektorzy i kierownicy mogą spłacać raty za mieszkanie w Warszawie. Cieszę się również że Pan Krzysztof Jerzyna z Holandii czyli szef wszystkich szefów może sobie kupić coś fajnego np nowy helikopter a może nawet małą wyspę jeśli mu przyjdzie ochota. Mimo cięciach w premiach też sobie nieźle radzę. Zamiast nowych, niewytartych butów kupię dzieciakowi wakacje na koniach które bardzo kocha. W weekend pojadę pozrywać truskawki więc premie nadrobię. Super być szczęśliwym w szczęśliwej firmie.

Bono

Super praca. Nic nie trzeba robić. Klienci walą drzwiami i oknami,a założenia robią się same. Trzeba tylko umieć liczyć pieniążki na koncie po wypłacie.

Korona

Dlaczego taka firma jak Gaspoll wykorzystuje koronawirus do szukania oszczędności .co za mało na premie dla prezesów,trzeba uderzyć w pracowników, obcięto im pensję.... Dlaczego pytam.zabrano diety ,dodatki,tylko dlatego że pracują w domu, Gaspoll pokryje faktury za prąd tych co pracują w domach.Wstyd poruszymy ten temat dalej

szczepionka
@Korona

nie ma to jak objechać w internecie firmę, nie potrafiąc nawet dobrze napisać jej nazwy.

PiP
@Korona

Jeśli tak jest to proszę zgłosić fakt do Państwowej Inspekci Pracy.

@Korona

Kolego, jeżeli żądasz, aby Gaspol pokrył ci faktury za prąd, bo "pracujesz w domu" to zachęcam cię do złożenia wypowiedzenia i znalezienia pierwszej lepszej firmy, która "z całą pewnością" zapłaci ci za prąd zużyty w domu, pewnie tez pokryje koszty kawy i zamówi ci dietę w pudełkach, która codziennie będzie czekała na ciebie o 6 rano. Po co się męczyć? na rynki jest taki ogromny wybór firm. Łatwiej jest jednak wylać internetowe frustracje.

Onyc

Kolego niebawem Twój sen o wypowiedzeniach być może się ziści. Tylko na Twoim miejscu nie cieszył bym się bo wtedy i Twój stołeczek może się zachwiać. Szanuj ludzi i życz im jak najlepiej. Nie ma ludzi nie do ruszenia.

@Onyc

Do @Onyc wyrazasz zupelny brak zrozumienia dla tego co napisalem. Szacunek nalezy sie kazdemu pracownikowi, natomiast kazdy tez ma brawo wyboru. Jezeli ktos zada zwrotu za prad, bo nalezy w dobie Covid -19 pracowac z domu to jest zupelnie odstrzelony od rzeczywistosci. A o moj stoleczek sie martwic nie musisz :)

Rysiek z klanu

Jeśli chcesz kupować najdroższy gaz to bardzo dobrze trafiłeś Gaspol . Cena promocyjna na dzień 11 maj 2020 w Gaspolu .3,20 PLN z a litr propanu dla porównania w Petrolgaz 1.20 PLN za ten sam towar. Polityka Gaspolu jest bardzo prosta sprzedać klientowi w promocyjnej cenie zbiornik ,uwiązać bardzo niekorzystną umową z zapisami o karach przymusić poprzez telemetrię do tankowania tylko i wyłącznie w Gaspolu i doić naiwnych do bólu. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą trzeba kupić własną butle i tankować gaz w dużo niższej cenie na wolnym rynku . Do zbiornika o pojemności 2700 litrów można zalać 2300 litrów gazu przy różnicy 2pln/litr mamy 4600 PLN oszczędności tylko na jednym tankowaniu

PRL
@Rysiek z klanu

Wypowiedz umowę i zwróć rabat. Ile Ci wyjdzie? 5 tyś? Zwróci Ci się to w max 2 lata a zyskasz niezależność. Gaz kupowałem tydzień wstecz za 90 groszy/ litr netto.

Obserwator

Gaspol to dobra firma dla tych co siedzą w biurach nic poza tym. Na rozlewniach najlepiej pozbyć się pracowników i wziąć podwykonawcę, który płaci najniższą krajową albo umowę zlecenie, sprzątaczki - tak samo firmy zewnętrzne bo po co etat tworzyć i płacić 13 pensję, wczasy pod grusza, urlop? Przecież to zbędne koszty dla firmy. itd. kierowcy najlepiej firmy zewnętrzne - same (usunięte przez administratora)y a jak już mają swoich to na własnej działalności bo po co płacić duży ZUS, premię, 13 pensję i urlop? Można by pisać i pisać firma ma wyj.... Na ludzi. Liczy się tylko zysk. Teraz w czasie kryzysu kierowców nawet do toalety nie wpuszczają, ustawili jakies toi toje które są wylęgarnią wirusów i bakterii tak wygląda walka z koroną wirusem hahahaha.ciekawe co na to sanepid? teraz firmę przejęli Holendrzy ale słyszałem opinię że to gaspol przejął Holendrów jak jest naprawdę nie wiadomo.

Korona
@Obserwator

Słusznie teraz wykorzystali korona wirus żeby zaoszczędzić na pędach ludzi b, WSTYD trzeba to zgłosić do premiera.

Opiniotwórca
@Obserwator

Kolego z produkcji. Przeraża mnie twoja wiedza, a raczej jej kompletny brak. Nie mniej jednak myślę, że trochę jest w tym winy twoich przełożonych, którzy dobrze nie wyjaśnili ci dla jakiej firmy pracujesz. Proszę poczytaj sobie na wikipedii jaką firmą jest Gaspol. Kto posiada pakiet własnościowy. Zanim kolejny raz bezimiennie wylejesz pomyje na firmę , która wynagradza ci twoją bez wątpienia ciężką pracę, to przygotuj swoją wypowiedź chociaż elementarnie.

Zadowolony Pracownik

Jestem pracownikiem Gaspolu już kilkanaście lat. Pełniłem już kilka funkcji w tej firmie. Od zawsze ciężko pracowałem i firma to doceniała. Z całą odpowiedzialnością polecam ją każdemu, kto chce się rozwijać na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Firma jest liderem w swojej branży i tworzyła rynek lpg w Polsce. Naturalnie ma swoje zalety i wady, ale jeżeli chodzi o całokształt to zdecydowanie oceniam ją bardzo wysoko.

Jak uda im się dowieść gaz to sukces. Jak zgłaszasz reklamacje to są w ogóle niekompetentni i lekceważą klienta. Nigdy więcej. Nie polecam

Firmy pracujące dla gaspolu (usunięte przez administratora) pracowników tak się dzieje w małych rozlewniach nie polecam pracy z takimi firmami pracujesz jak osioł a prywaciasz cię traktuje jak szmate

Klatkowiec

Witam, Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z cenami gazu na punktach. Gaspol 64zł do 70zł Amerigas Hanex z Ludom 50zł Proszę o odpowiedź gdyż jestem jednym z kladkowców hadex?

Buzisman
@Klatkowiec

Go work to nie jest portal do omówienia cen - ceny na gaz to raczej z handlowcem negocjujesz + narzut od ilości sprzedaży. Lub jedz na wschodnią granice i kup cysternę gazu u Iwana)))

egon
@Klatkowiec

ciekawe czy hanex ma gaz z amerigas czy inny na przykład napełniony w jakiejś rozlewni typu krzak? i czy jest 11 kg gazu ?

Cio
@Klatkowiec

Po prostu zmień dostawcę..

Artur

Egon mylisz firmę Hanex z firmą Korlen z Witkowa. W firmie Korlen masz butle nie doważone napełniane bez legalizy i tu się z Tobą zgodzę to jest firma rozlewania typu krzak.

Zostaw merytoryczną opinię o GASPOL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GASPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GASPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GASPOL S.A.