ADART SP. Z O. O (ELETAXI)

Opinie o ADART SP. Z O. O (ELETAXI)

fgh

o rany faktycznie ostatnie koemantrze z 2014 ciekawe czemu

informacja

o co chodzi z tym wekslem ja tez kiedyś byłem u nich na spotkaniu,jakie mogą bc konsekwencje

serpentinianonimini

tak koledzy 100tysi sie nie potyka o krawezniki. wystarczy im za skore zalezc i moga cie na haku powiesic. I JESZCZE TE 200ZL ZA SMIESZNY JAKZE TAJEMNICZY KURS WEWNETRZNY. 2 kursy w tygodniu po 10 osob = 4000zł razy 48 tygodni = 192000zł rocznie TAKZE PRZYJACIELE ZASTANOWCIE SIE ZANIM POSTAWICIE NOGE W BIURZE NA TORUŃSKIEJ

anonim777

ADART (ELETAXI) pracowałem tam. naprawde nie warto. Uwazajcie , tam jest zbyt pieknie...

michał

uwaga na adart, nie wiem czemu ale jako jedyni każą podpisywać zaczynając współpracę weksel (jako zabezpieczenie) ale co to jest weksel a tam podpisujemy weksel in blanco, co to znaczy bardzo proszę poczytać jakie to niebezpieczeństwo, w razie wątpliwości moj mail msmichalowski@wp.pl firma bardzo fajna sam byłem na przeszkoleniu ale ten weksel to duże niebezpieczeństwo

Na jakich zasadach wygląda praca w tej firmie ? Jak kształtują się zarobki ? Patrząc po datach ogłoszeń musi tam być wysoka rotacja albo jakaś kicha ...

Zostaw opinię o ADART SP. Z O. O (ELETAXI) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADART SP. Z O. O (ELETAXI)