Antares

Zabrze

Opinie o Antares

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@milena widzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział na pytanie. Czy może Ty się w tym czasie kontaktowałaś z firmą, a może już tam pracujesz i zechciałabyś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami? Przydadzą się dla osób poszukujących pracy w Antares­.

milena
użytkownik zarejestrowany

Wszystko co piszecie wydaję się ok ale są to tylko ogólne gdybania a ja chciałbym przeczytać coś od pracowników jak się pracuje, jakie są zarobki itp. odezwijcie się!

Wiesiek Będzin

Pracowałem u tego gościa przełom 2011/2012. Oczywiście na czarno. Nie dostałem 2 wypłat. Końcówka pracy na Będzinie to była masakra - tylko ogniska i zero roboty. Sprzedawaliśmy ropę na lewo od tego idiocty, żeby mieć przynajmniej co do garnka włożyć. Gościu nie ma pojęcia o robotach budowlanych. Porywał się z motyką na słońce. Żenada i brak profesjonalizmu to domena tej firmy. Zresztą o jakiej firmie mówimy. To jest kpina a nie firma. A Pana Rzep... powinno się zamknąć w więzieniu za jego przekręty. Żeby biednym ludziom nie płacić i mamić ich niewiadomo czym. Ehh szkoda gadać Dobrze że go wyrugowali z tej budowy.

zENEK

aNTARES = OSZUSTWO !!!!

Zonk

Chcesz żyć w biedzie i ciągłym stresie - zatrudnij się w Antaresie

Zgred

Sprytniejsi??!!??!!, żerują na naiwnych ludziach którzy chcą pracować i zarabiać a nie być oszukiwani i nie dostawać wypłat. Ot tyle, gdzie tu spryt, to po prostu szczyt chamstwa i zero człowieczeństwa. Co z tego że pracownika nie ma za co wyżywić rodziny, za co opłacić czynszu, ale pseudo-prezesiunio sobie jeździ Mercedesikiem i szczerzy swoje zęby

kinder

Facio
@kinder 24.04.2014, 18:22
uwazasz @synek, że antares wytrwał ponad 15 lat na rynku robiąc takie wałki o jakich piszesz? mało realne chyba......

15 lat męki pańskiej hie hie hie

nowak
użytkownik zarejestrowany

czy obecnie ANTARES zatrudnia kogoś z Was? zastanawiam się, czy przy takich oszustwach właściciel wciąż ma zlecenia?

użytkownik zarejestrowany

czasem naprawdę się zdarza, że banki coś poblokują.. to możliwe.. chyba, że zdarza się często u Antaresa?

norbert
użytkownik zarejestrowany

tak jak czytałem opinie to zastanawia mnie - skoro gość jest niewypłacalny, to jaką różnicę robi czy ktoś pracuje na umowę o pracę a umowę zlecenie/o dzieło?

wujek dobra rada

Hej ludzie ęo kontakt mailowy ludzi/firmy poszkodowane przez firmę antares. Piszcie kontakt mailowy !!!!!!!

andrzej

Ej ludzie czy komuś już zapłacił zaległą kasę za materiał albo wypłątę ??

Zik

Mogę tylko potwierdzić to wszystko o firmie Antares. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Antares - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antares