Meble Polskie
counter
3 130 446 5 1

Popularne opinie

Ali

Jezeli chodzi o pracę na akord to oczywistą sprawą jest, że jesli chcesz zarobić, to nie możesz stać i pieprzyc o pierdolach pół dnia czy siedzieć, pić kawkę i fb czy inne jzd... pracujesz - zarabiasz. I na prawde zarobić można, jeśli się tylko chce. Pracuję w meblach polskich od kilkunastu miesięcy i wyplata zawsze byla 2400 + (nie rzadko przekraczala 3000). Zadnych problemow z kierownictwem. Myślę, że narzekają ci, którzy sami sobie problemów szukają. Uważam, ze z kazdym się mozna dogadać, nalezy wykazac tylko trochę chęci. To moje zdanie. Poza tym, pokaż mi firmę idealną, gdzie zarobie mnóstwo kasy, nie będę miec żadnych problemow, z kazdym sie dogadam i nie narobie się za dużo.

Tak22Nie1
Bbbb

Linie są puste nie zawsze ale są nie ma co ukrywać. Woda jest zawsze nie ma co kłamać że nie. Klima obiecana więc czekamy. Jest różnie. Raz źle raz dobrze jak wszędzie. Aplikując na tapicera licz się że na akordzie już za każdy błąd masz potrącane pieniądze (niewielkie ale jednak) szwaczki też tak mają. Stolarze musza biegać po materiał bo logistyki brak. Kolejarze muszą dźwigać to co stolarz zbije bo nikt im nie przyniesie. Czy warto tu przyjść? Warto spróbować i nie słuchać innych. Dla jednego zwrócenie uwagi to mobbing inny się zmobilizuje i będzie pracować sumienniej.Jak ktoś chce naprawdę pracować to tu zostanie bo można zarobić.

Tak8Nie20
RaportFirmy

Ad. komentarz RaportFirmy. Udalo sie dogadac z szefostwem by mozna bylo pracowac w spodenkach z atestem. Dziekujemy za zrozumienie . Co do ludzi ktorzy zastanawiaja sie czy warto pracowac dla Mebli Polskich odpowiem tak jezeli chcesz pracowac i jestes nauczony pracy to miejsce wlasnie dla Ciebie co do zarobkow naprawde trzeba byc wybitnym zeby zarobic poniżej 2200 netto na zamojskie realia to naprawde dobrze dodam ze 90% pracownikow zarabia tu okolo 3000zl netto dodatkowo pracuja po 8 godzin dziennie warunki sa okey wiec szczerze polecan Firme jestem pracownikiem Mebli Polskich nie koloryzuje wszystko co mowie jest zgodne z prawda pozdrawiam z powazaniem RaportFirmy.

Tak8Nie20
Toxt

Dlaczego wszyscy co piszą ta ścienne że jest tak źle nie pójdą do szefa i nie powiedzą co o tym myślą kozak w necie piz da w świecie a może po prostu boicie się że nikt inny was nie zatrudni . Już była taka Pani z jobonu i mówiła że ludzie z mebli nie dają sobie tam rady a sama po 2 tygodniach się zwolniła

Tak3Nie15

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy Meble Polskie organizuje staże dla studentów?

Borys

Dzień Dobry ludzie . Może ktoś napisać jak to jest teraz z zarobkami na akord można zarobić? Opłaca się zaczynać. Wspomnę ze nie szukam pracy żeby patrzeć w ścianę tylko pracować. Ile wychodzi ok. Na miesiąc? Pozdrawiam

Tak1Nie3
@Borys

Jeśli nie jesteś leń i nie liczysz na łatwą kasę. Musisz się nastawić na ciężką pracę. Wtedy zarobisz.

Tak2Nie1
@Bbbb

Myślę że jak szybko się wprawisz to ok 3000 zarobisz.

Pol Nowy wpis
@Ja

O ile jest co robić.... Bo jak nie to G zarobisz

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Klient

W ubiegłym tygodniu wypełnialam kwestionariusz podobno są przyjęcia, już jednak tydzień czekam na odpowiedź. Czy ktoś wie ile czasu się to odbywa? Dział tapicerni.

TakNie

Zakład pracuje, premie obiecuje, a trzynastki zajumał. Cały rok pracy, wszystkie soboty obecne, super mała absencja i wszystko psu na budę. Lepiej olewać i soboty rodzinie poświęcić niż dać się tak oszukiwać. Zero wyjaśnień, nie ma tematu, woda w ustach i kolejne obiecanki i mydlenie oczu. Tylko kto się da nabrać kolejny raz? Kryzys, pandemia, to spadło im z nieba w ostatniej chwili. Teraz wszystko zwalić można na siłę wyższą. Jest w tym wszystkim tylko jedno male ale. W 2019 roku żadnego kryzysu nie było, zatem to zwyczajne (usunięte przez administratora) jest. Kasę z tarczy przytulić, ludziom zabrać należne pieniądze i udawać greka.

Tak42Nie1
Kuba
@Pracownik

Przeczytaj sobie dokładnie ogłoszenie w sprawie nagrody. Nagroda to nie trzynastka i szef ją na pewno da jak się sytuacja wyjaśni z wirusem. Bo przpadkiem może być tak że jak epidemia wróci to nie tylko twoja nagroda , ale i twój zakład może przestać istnieć. Co do pracy w soboty to wszystko było prawnie i wziąłeś za to kasę. Nie siej zamętu bo 8% brałeś wg obietnicý(jak byłeś taki super). Jeśli uważasz że epidemia jest dobremm dla kogoś to sam idź do zakaźnego , albo lepiej od razu do Radecznicy. Będziesz, miał lepiej.

Tak2Nie9
Diablo
@Kuba

(usunięte przez administratora) Na nagrodę nie ma? Przecież miał aż tu nagle wirus i pieniądze poszły, no właśnie, gdzie poszły? Przecież były i miało być w marcu płacone. Zakład cały czas coś tam produkował, dostali kasę z rządu i dalej bieda. Teraz jskies śmieszne warunki tych 8 %. Wcześniej było, jesteś w soboty i nie na l4 dostajesz. Teraz dodali nowy puntk, nie można nawet dnia urlopu mieć, śmiechu warte kto to wymyśla.Zamiast być lepiej jest coraz gorzej!

Tak8Nie
Wujek dobra rada
@Pracownik

Eh,a że zdrowiem wszystko ok, zajmij się rodzinką, bo w soboty nie masz czasu, a tak poza tym to co Ci Grek nie odpowiada, oj brzydko!!!.

Tak1Nie2
Co ma piernik do 13
@Kuba

Po ludzku najpierw należy regulować zaległe zobowiązania, tj trzynastki, a dopierlo obiecywać kolejne profity. A co do zdarzeń losowych to i owszem warto mieć na tę okoliczność jakąś kasę, ale najlepiej swoją, a nie cudzą. Bo trzynastki są pracowników , a to one stały się rezerwą na czarna godzinę dla pracodawcy.

Tak14Nie
Szok
@Wujek dobra rada

Odpowiedź od czapy jak zwykle. Obrażanie ludzi za pisanie prawdy. Fatalne podejście do tematu. Fakt faktem, że to co się dzieje z zatrzymaniem 13 jest nie do obrony. Ale jak sie nie ma argumentów to już lepiej milczeć, bo to nieudolne fikanie nie pomaga w zachowaniu twarzy.

Tak13Nie
Ano
@Co ma piernik do 13

Wiadomo, że ze swoich nie weźmie. Przedsiębiorca roku. Śmiechu warte.

Tak12Nie
Ciacho
@Co ma piernik do 13

W samo sedno. Mydlenie teraz oczu premiami to nieporozumienie. (usunięte przez administratora) Niesmak to najłagodniejsze co mogę napisać. Zmiana pokoleniowa w zarządzaniu nic nie wniosła, chociaż nadzieje budziła. A wystarczyło zrozumieć, że zarządzanie to nie rządzenie.

Tak17Nie
Alfa i Omega
@Ciacho

Ja proponuję może też poruszyć temat stawek. Wszystko idzie z każdym rokiem w górę, płaca minimalna też ale stawki na jakim poziomie były to są od iluś lat. No tak , akord, fakt! Ale stawki powinny być podnoszone na początku roku. Ale teraz to się człowiek nic nie dowie, bo porobili specjalnie w kompie stawki brutto żeby namieszać. Gdzie ten nowy system co miał być??? Aaaa, przecież, kryzys, no fakt. O czym tu mowa.... ŚMIECHU WARTE TO WSZYTKO!!!

Tak37Nie
Felczer
@Wujek dobra rada

Nikt kto tu pracuje nie jest do końca zdrowy. Nikt normalny nie funduje sobie urazów kręgosłupa i innych części narządu ruchu na własne życzenie Facet na takiej klejarni czy tapicerni nadźwiga się jak dziki wół, a hasło "brak noszenia ciężkich elementów"to czysta fikcja. Nie tylko zręsztą facet, kobiety tyrają tam równie ciężko. Łóżka, które nie mieszczą się na linii dźwigają tak samo i nikt bhp się nie przejmuje. Fatalna organizacja pracy. W XXI wieku takie warunki to wstyd. Mało miejsca powoduje, że ludzie ulegają kontuzjom i doznają różnego rodzaju urazów. Takie gabaryty nie powinny się tu znaleźć. Zwłaszcza kobiety nie powinny wykonywać takiej ciężkiej pracy. Wiadomo, że nikt ich do tego nie zmusza, ale jeżeli już dopuszczamy je do takiej pracy, to powinniśmy zrobić wszystko, aby warunki były ludzkie. Rozsądek, dobre i mądre zarządzanie,to wszystko ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Ale tam każdy kierownik zarządza tak jak chce. Nikt nie panuje nad niczym. Przecież można produkcję większych gabarytów przerzucić do Zamościa, gdzie warunki o niebo lepsze. Wszystko można zrobić jak się chce. Dobry kierownik powinien wiedzieć, że dobrą ekipę należy szanować, bo to się opłaca. Szkolenie ciągłe nowych ludzi jest kosztowne i czasochłonne.

Tak6Nie1
Optymista Nowy wpis
@Felczer

Klimatyzację zrobiono to trzeba przyznać, że szef dotrzymał słowa. Może po obniżenih temperatury na halach przyjdzie czas na obniżenie ciśnienia. Bądź pozytywny.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

XD

JOBON niby ruszyl a MEBLE POLSKIE ???????

Hmmm
@XD

Cały czas działają ????

Xd
@Hmmm

Meble Polskie działają lecz na jednej zmianie a Jobon pełna parą

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Meble Polskie?

TakNie4
Serio
@Pytanie

Ty teraz o premiach? Ludzie na postojowym, część zwolniona, jedna zmiana pracuje a Ty oderwany od rzeczywistości jakiś czy co?

Nieznajoma
@Pytanie

Dobre. Jeszcze możesz zapytać o pracownika miesiąca ????

XD

Witam wie ktoś coś na temat czy będą powroty pracowników do firmy czy obecne rozwiązanie firmy pozostanie na dłużej

Gracja

Witam. Czy ktoś wie, kiedy całą firma wraca? Jobon ponoć od 10 maja rusza pełną parą . A my?

Królewna Śnieżka
@Gracja

Bardzo chętnie też się dowiem. Myślę że więcej jest takich osób, które nie mają żadnych wiadomości na ten temat a szefostwo nie chce się wypowiedzieć na ten temat. Pozdrawiam wszystkich w domu.

Wypasiona
@Królewna Śnieżka

Witam. Moim zdaniem firma powinna już się określić czy chcą żeby pracownicy wrócili do nich.Jesli nie zrobią tego jak najszybciej to ludzie będą szukać pracy w innych firmach bo ile można czekać.

Leżąca
@Wypasiona

Ja tez chce wiedziec????

@Gracja

Z tego co słyszymy to w maju jeszcze bez zmian. Podkreślam, że to zasłyszane info a nie oficjalne.

Bond

Wreszcie konkretne informacje dotyczące warunków pracy i wynagrodzenia w tych trudnych czasach. Cięcia pensji, ale i mniej godzin pracy, zatem w miarę uczciwie jak na obecne warunki. Wszystkim nam życzę powrotu do normalności.

@Bond

Dokładnie. W końcu wiemy na czym stoimy a nie człowiek się zastanawiał co będzie i za ile pracuje. W końcu uczciwie.

Zamość
@Bond

O jakie dokładnie warunki chodzi? Ja nic nie wiem

Lol
@Zamość

Jak nie wiesz znaczy, że Cię nie dotyczy, a chcesz tylko ciekawość zaspokoić.

Ona

A te osoby,które sa na postojowym?

Ciekawski

Będą darmowe maseczki dla pracowników?

Tak2Nie2
Weź człowieku
@Ciekawski

Mnie interesuje na jakich warunkach teraz pracujemy. Nikt nic nie mówi. Chodzą słuchy, że obniżka pensji o 20%. Szefostwo olewa temat. Nikt z nami nie rozmawia. Żadnych aneksów do umów. Żadnych informacji. Jak tak ma być to lepiej na postojowym siedzieć i nic nie robić. Przynajmniej bezpiecznie.

Ciekawski
@Weź człowieku

Lepiej siedzieć na postojowym dla nas ale czy dla firmy? Zapłacą to samo ale przynajmniej mają co sprzedać niemcowi...a to że możemy zachorować? No cóż...

Wiadomo
@Ciekawski

Co dla firmy lepsze to wszyscy wiemy. Robić za darmo najlepiej ku chwale ojczyzny. Tylko czy rachunki da się chwałą opłacać? Niemiec raczej za dziękuje mebli nie kupuje. Sytuacja jest nowa i należy ludzi informować na czym stoją.

Gracja

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jak pracuje firma?? Dwa tygodnie czynna, auta codziennie stoją A do mnie nikt nie dzwonił! Nie będę dzwonić do biura narzucać się. Ale dziwne to trochę.

TakNie2
Ja

Szyjemy maseczki... Świetna inicjatywa i w tym okresie niezbędna. Ale dla bezpieczeństwa nas wszystkich zaopatrzmy pracowników w bezwzględny obowiązek noszenia maseczkę ochronnych!!! Jest nas dużo, nie wiemy kto z kim miał doczynienia. Pracowadco podejmij decyzję o noszeniu maseczkę przez wszystkich pracowników!

Tak3Nie1
@Ja

Dadzą nam maseczki zamiast 13-tek ???? a tak na poważnie to pewnie z wypłaty odciągną, przecież to taki koszt...

Qwert
@Ja

Ty myślisz o 13stce? Był obowiązek wypłaty do końca marca. Teraz juz zapomnij. Tak jak ktoś już pisał jestem za tym żeby wstrzymali wypłatę 13 ale niech nikogo nie zwalniają.

Tak2Nie1
Ta
@Qwert

Ok. Tylko niech mają jaja i to powiedzą. Bo nabrali wosy w usta. Nikt nic nie wie. Jedni pracują inni postojowe mają, jeszcze inni aut.

Bałagan
@Ja

Mieszanie pracowników, ciągłe zmiany decyzjii, bałagan organizacyjny nie służy bezpieczeństwu. Albo powinna chodzić do pracy ciągle ta sama grupa ludzi, albo powinni wymieniać całą grupę na nową np co tydzień, co zawęziłoby potencjalną grupę ludzi mających ze sobą kontakt. Rozwiązanie jakie wybrano jest najgorsze z możliwych. Jestem za tym, aby pracować i w miarę możlisości utrzymać ciągłość produkcji, ale z głową i odpowiedzialnie. Minimalizować ryzyko bo nic innego nie da się zrobić.

Tak5Nie
Tomy
@Bałagan

I obowiazkowo maseczki dla wszystkich. Szyją sami to koszty minimalne. Zabezpieczyć jak się da tych co pracują mimo ryzyka i strachu.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.

Mnie ciekawi gdzie te obiecane 13 koniec marca a tu jak nie było tak nie ma a to nagroda za 2019 rok więc szefostwo powinno już dawno na to pieniądze odłożyć

Tak9Nie3
Toja

Od czwartku zaostrzenia odnośnie zagwarantowania odległości 1.5 m ciekawe jak my będziemy pracować?

Kwasior
@Toja

A kogo to obchodzi. Ważne że biuro odizolowane itd. A tak wogole to dzisiaj 31 a przelewów nie ma. Pewnie w kopercie dadzą te 13stki.

Plebs
@Toja

Z tego co czytam 1,5m ma obowiązywać w biurowcach...niestety tacy robole jak my musimy stać bliżej siebie. Mam nadzieję że ktoś w tej firmie się ogarnie że rząd chce nam zapewnić postojowe i Panowie F. nie będą musieli dokładać do tego interesu. A prawda jest taka że mebli natrzepiemy i będą stać w magazynach. (usunięte przez administratora)

Lol
@Toja

Tak jak zwykle. Takimi jak my to nikt się nie przejmuje.

@Plebs

Biurowiec to był chyba tylko przykład bo ogóle nie wszędzie mówią o zakładach pracy "w zakładach pracy wprowadzony zostaje wymóg odległości co najmniej 1.5m między stanowiskami pracy". A jakby nie było stoimy blisko siebie..

@Kwasior

Haha chyba musimy zapomnieć o 13. Będą się tłumaczyć trudna sytuacja. W sumie to ich rozumiem, niech nie wypłacają, ale niech zrobią przystoj a później żebyśmy mieli wszyscy do czego wrócić.

Plebs
@Toja

No ok...czyli jutro wszyscy metrówki w dłoń i mierzymy odległość między nami, jeśli za mało to zgłaszamy do Inspekcji Pracy. A np gdy będziemy mieć jakąś sprawę do lidera i będziemy przechodzić obok innych stanowisk to też na odległość 1,5m?

@Plebs

Jeżeli między pieszymi ma być 2m odstępu to nas w pracy również dotyczy 1.5m jezeli bedzismy przechodzic obok siebie. Moim zdaniem jest to nierealne. Do tego mają nam zapewnić płyny do dezynfekcji. Ciekawe ile osób jutro będzie

Kaczor

Od jutra to drugi sort idzie do roboty.

Alberto

Już tiry jadą.... Na środę mają być. Kasa musi się zgadzać... Kpina że karzą do pracy wracać gdy w regionie coraz więcej przypadków. Postojowe nie będą płacić przecież... Sami sobie pod górkę robią. Ale taki poziom zarządzania ta firma jest, niestety. Ale dobrze ze we wtorek 13 stki będą..... ????

Tak4Nie1
Xx
@Alberto

To już pewne źr od poniedziałku wracamy do pracy? Ciekawa jestem ile osób wróci. Myślę, że nie każdy będzie ryzykował i będą brać urlopy bo kto swoim zdrowiem bedzie ryzykowal żeby ktoś się wzbogacal.

Xx
@Alberto

Komu się należy 13 stka?

Xyz
@Xx

Podobno od środy chyba że tiry nie przyjadą.To znowu wolne zrobią ??? bo tu raczej nie chodzi o zagrożenie z tym wolnym które teraz jest.

Tak4Nie
Kolo
@Xx

Nie od poniedziałku a od środy.

dr alban

hey. nedlugo uslyszycie cala prawde o mp ode mnie bez klamstw bajek itp im coming

Niecierpliwa
@dr alban

Czekam z niecierpliwością...

Prezes
@dr alban

To rozgladaj sie za dobrym prawnikiem

TakNie7
Pielęgniarka
@Prezes

Sam się rozejrzyj

Anonim

Ktoś mi powie jaki to ma.sens otwierać firmę w największym wzroście zakażeń? Czy ktoś ma sumienie? Czy szefostwo woli narazić swoje pieniądze na zdrowie lub życie pracowników? Kiedy w końcu dostrzega powagę sytuacji?

Wikary

Panie Prezes gdzie 13stki? Marzec się kończy...

Tak6Nie
Ahhhh
@Wikary

Kolego będzie większe bum... i nic mi to tego

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Polskie - Zawada

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Meble Polskie