Meble Polskie
2 101 242 5 1
open

Zamość ruszył. Selekcja na całego. Dużo chętnych.

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś4
Bartosz
Nazwa działu: Produkcja
@open

Czyli jak selekcja to nie ma co składać papierów na Zamość? zwłaszcza że nie pracowałem jako tapicer : / trochę szkoda ale cóż życie

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Pracownik
Nazwa działu: Produkcja
@Bartosz

Ruszył ruszył, organizacja pracy to dno. Nikt nic nikomu nie wytłumaczy, nikt nic nie wie. Szefostwo i koordynator chodzą i tylko wydają nakazy , zakazy. Człowiek się czuje tam jak intruz. Miejsc do pracy jest mnóstwo, pracuje jedna zmiana bo nie ma ludzi. Porażka totalna. Miało być tak cudownie .... a wyszło jak zawsze. Prawie jak (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś2
kuba
@Pracownik

kłamiesz

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś4
Nówka
@Pracownik

Co za głupoty piszesz. Później ludzie czytają i myślą że tak jest. Trenerzy są na każdym wydziale, każdy podpowie i pokaże. 1 zmiana bo dopiero początek ale zobacz ile nowych osób przychodzi więc nie pisz głupot. Polecam jak najbardziej, dobre warunki, bezpiecznie, dużo miejsca i super sprzęt do pracy.

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś4
As
Nazwa działu: Produkcja
@Nówka

Dużo osób przychodzi i odchodzi ????

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Kuba
Nazwa działu: Produkcja
@As

Do tej pory odeszło 2 osoby z kilkudziesięciu. Jedną z nich chyba jesteś Ty. To normalne że nie wszystkim może pasować taką praca.

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś2
zosia
Nazwa działu: Produkcja
@open

Ta,a do klejenia też/

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Nowy
Nazwa działu: Marketing
@open

No wiadomo jak mrowia,niestety w tej dziurze zamojskiej pracy brak to ludzie sie pchaja gdziekolwiek nawet do tego szmatławca....

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
kasia
Nazwa działu: Handlowy
@kuba

A Ty nie?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Yogi
Nazwa działu: IT
@open

Selekcja to w obozach pracy jest,a my tu mamy raj po prostu niestety......

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
karo
@Nowy

Kogo nazywasz szmatławcen

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Obecny Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Nowy

Współczuję szczerze....ale co zrobić jak niema roboty

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bbbb

Linie są puste nie zawsze ale są nie ma co ukrywać. Woda jest zawsze nie ma co kłamać że nie. Klima obiecana więc czekamy. Jest różnie. Raz źle raz dobrze jak wszędzie. Aplikując na tapicera licz się że na akordzie już za każdy błąd masz potrącane pieniądze (niewielkie ale jednak) szwaczki też tak mają. Stolarze musza biegać po materiał bo logistyki brak. Kolejarze muszą dźwigać to co stolarz zbije bo nikt im nie przyniesie. Czy warto tu przyjść? Warto spróbować i nie słuchać innych. Dla jednego zwrócenie uwagi to mobbing inny się zmobilizuje i będzie pracować sumienniej.Jak ktoś chce naprawdę pracować to tu zostanie bo można zarobić.

Pomocna?
Tak5Nie8
Zgłoś1
Plusy
Nazwa działu: Produkcja
@Bbbb

Wypisz plusy bo minusy zawsze można znaleźć. Ubrania firmowe, dopłata za pranie, bus przyjeżdża rano pod firmę można zrobić zakupy, można zrobić sobie kawę herbatę, są bilety na mecze Padwy, bilety do kina, można zostać pracownikiem miesiąca, 13sta pensja, zniżka na meble w firmowym sklepie.. Nie wiem czy wszystko ale tyle przyszło mi do głowy.

Pomocna?
Tak1Nie9
Zgłoś9
Ojoj
@Plusy

Pracuję w Meblach Polskich 4 lata w kinie nie byłem, dodatku za pranie nie dostałem , biletów nie widziałem ( może dla wybranych) 13 pensji przez 4 lat nie dostałem ( żadnych nagan, absencja ok) Jak to wytłumaczyć? Gdzie się zgłosić po te wszystkie frykasy?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś1
Bernard
@Ojoj

I co najlepsze teraz będzie 10%premii!! Tylko trzeba mieć 100%frekwencji włącznie z sobotami. Raz ci coś wypadnie i po premi ???? kasa za pranie HEH. Najlepiej to wychodzi im straszenie...

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
Bbbbbb
@Plusy

Ubrania firmowe tak ale marnej jakości. W podkoszulkach w których można się ugotować a spodnie dra się przy byle okazji. Bilety były raz na dzień kobiet z tego co pamiętam. A 13 to dopiero ma być bo nigdy jej tu jeszcze nie było. Plusem jest to że jak chcesz to zarobisz całkiem nieźle po jakimś czasie.

Pomocna?
Tak9Nie2
Zgłoś1
kkk
@Ojoj

Co do biletów : widocznie jesteś za słaby, ubrania we wszystkich okolicznych firmach są takie same . Co do nagród , w tym 13 stki - chyba nie czytałeś tablicy ogłoszeń przy jadalni. Kiedy i komu i za co Podobne warunki wypłat nagród są we wszystkich okolicznych lepszych zakładach.Nie mówię ,że jest idealnie , ale jest podobnie lub lepiej niż w innych firmach. Osoby pracujące w Meblach Polskich doskonale znają procedury kontaktu z zarządem poprzez wewnętrzny system skrzynek : 1 .skargi , 2 wnioski Dlaczego więc mając skrzynkę skarg w firmie nie piszesz tam swoich uwag.Szkoda że nie masz wniosków odnośnie usprawnienia pracy w drugiej skrzynce. Z tego co pracuję tu ładnych kilka lat to wiem ,że to co obiecane to jest. Ty buraku i tchóżu zamiast napisać wnioski w firmie to lepiej ją obsmarować. Po co tu siedzisz .Idź do konkurencji. A MOŻE JESTEŚ Z KONKURENCJI ? POZDRAWIAMY WAS SERDECZNIE

Pomocna?
Tak1Nie8
Zgłoś5
win
@Bernard

Coś za coś.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
kora
@Bernard

noo, najlepiej się obijać i nagrody sie domagac , jeszcze lepiej zwolnienie lewe sobie załatwic . Zawsze żle

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś4
robol
@kkk

Strasznie agresywna odpowiedź. Czyżbyś był tym "lepszym", co to 13-stke dostaje, do kina lata i w kibica się bawi? Słabe jest to co piszesz. Czy Ci się to podoba czy nie forum jest jakaś formą wymiany informacji. Jeżeli Ojoj napisał nieprawdę to powiedz to wyraźnie, a nie jakieś insynuacje uskuteczniasz i wyzywasz. A co do skrzynek to śmieszne to jest co wypisujesz. Miał wrzucić do skrzynki prośbę o 13 tkę. Był taki jeden co wniosków i skarg miał bez liku, a wylądował na dywaniku.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
robol
@Plusy

Ubrania są, kawę i herbatę jak sobie przyniesiesz to wypijesz(jest woda), bilety przemilczę, bo nie ma o czym mówić. Trzynastka - dziś trzynasty i to tyle. Pracownik miesiąca- dodatek do pensji dla wybranych zazwyczaj trafia do "kadry nauczycielskiej". Brak jasnych kryteriów przyznawania pozwala dowolnie nim dysponować.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Ula
Nazwa działu: Produkcja
@robol

Pracownik miesiąca jest też dla normalnych pracowników nie kłam że tylko kadra nauczycielska wisi lista to sobie zobacz. 13 stka jest w przyszłym roku za ten rok, może narzekasz bo nie dostaniesz...

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś4
Basia
@robol

Ha, ale trafił się bajkopisarz i mecenas w jednym w firmie. Tylko pozazdrościć talentów, szkoda go marnować , czas na zmianę!!

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś2
Ggg
@Bbbbbb

Zła pamięć. A bilety na Padwę co dwa tygodnie po 10-20 szt.ubrania identyczne jak we wszystkich okolicznych zakładach. Nagród też nikt nie rozdaje za darmo. Przestań pisać głupoty . Załóż sobie firmę. Będziesz super .

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś3
Kolega
@robol

Kawę już masz, nawet batoniki . Jakie następne życzenia....

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś3
robol
@Ula

Rozumiesz znaczenie słowa zazwyczaj?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
ha ha ha
Nazwa działu: IT
@Plusy

Ile dostałeś za pisanie tych g€pot włazodupie,a najlepsze ztym praniem i pracownikiem miesiąca ha ha ha

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
ania
Nazwa działu: Finanse
@Kolega

Cokolwiek,bo niczego z tego co piszesz tam nie widziałam

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Andzrej
Nazwa działu: IT
@Ggg

A na cholere komu te bilety na Padwe,dajcie jakies bony na zakupy,własnie zakładam firme i nikomu tak idiotycznych nagród nie będę dawał ,a ubrania dam porzadne,a nie jak to piszesz ''we wszystkich okolicznych zakładach'',które po jednym praniu wygladaja jak smieć...

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Bbbbbb
@Ggg

Bilety do kina jeśli konkretnie ci napisać bo inaczej chyba nie potrafisz zrozumieć.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
olplo
Nazwa działu: Handlowy
@Bbbbbb

No ja kolego geniuszu tez nie wiedziałem co to ta ''Padwa'' ,bo dla mnie kino to kino,a Padwa to miasto we Włoszech,wybacz,że tej Waszej zajebistej gwary nie ''kumamy''....

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kuba
@olplo

Skoro tej gwary nie kumasz WSZYSCY ci powiedzą że tu nie pracujesz.A wiem to stąd że na tablicy ogłoszeń przy stołówce zawsze wiszą plakaty PADWY Na ich mecze. Hahaha ale w wpadłeś.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
nie
@Bbbb

Potrącanie pieniędzy za błędy to jakiś chory system. Przecież błędy są poprawiane. Nawet jak zawali szwaczka, klejarz, czy stolarz to i tak tapicer to poprawia. Musisz kontrolować pracę szwaczek, klejarzy i montażystów. Powinni płacić za wychwycenie tych błędów skoro za niewychwycenie dostaje się po kieszeni. Kontroler dostaje kasę dodatkową za to, że wyłapie błąd. To przecież patologiczna sytuacja. Korci, aby dorobić do pensji cudzym kosztem. To zwyczajnie nieuczciwe jest. Kontroler jest wynagradzany dwa razy za swoją pracę. To tak jakby policjant dostawał kasę za każdy wystawiony mandat dodatkowo jako dodatek do pensji. Dorzucanie się do pensji kontrolera, który na każde potknięcie zaciera łapki i liczy ile dziś dorobił jest wkurzające. Brakuje oddzielnych kontroli na każdym dziale i dlatego wszystko spada na tapicerów. Najgorsze, że nikt o tym nie mówi przy podpisywaniu umowy. Jak tylko zaczynasz samodzielnie pracować i latasz ciągle poprawiać błędy to albo się z tym pogodzisz, albo odejdziesz, tak jak ja. Powinni uczciwie mówić jak jest, a nie musisz dowiadywać się od ludzi po czasie. Jak byłem na rozmowie to podpisałem wszystko raz dwa i nawet nie przyszło mi do głowy aby pytać o szczegóły. Jak nie wiesz jak wygląda ta robota, to i nie wiesz o co pytać. Jak tam idziecie do roboty to po prostu pytajcie i czytajcie wszystko.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Bbbbbb Nowy wpis
@nie

Nic dodać nic ująć!!!! pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ULIK Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy? Mam zamiar złożyć dokumenty.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś3
Toxt

Dlaczego wszyscy co piszą ta ścienne że jest tak źle nie pójdą do szefa i nie powiedzą co o tym myślą kozak w necie piz da w świecie a może po prostu boicie się że nikt inny was nie zatrudni . Już była taka Pani z jobonu i mówiła że ludzie z mebli nie dają sobie tam rady a sama po 2 tygodniach się zwolniła

Pomocna?
Tak3Nie10
Zgłoś10
Ale
Nazwa działu: Produkcja
@Toxt

Wróciła do Jobonu bo podnieśli jej stawkę. Znajomy tam pracuje, mówi że jeszcze ktoś od nas do nich idzie, ponoć z tamtym kierownikiem ugadany juz

Pomocna?
TakNie7
Zgłoś8
szok
@Toxt

A co ma Pani z Jobonu wspólnego z pierwszą częścią twojej wypowiedzi?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
papicer
Nazwa działu: IT
@Toxt

Jak jesteś taki kozak ,to wyskakuj coś ty z jeden ,bo Toxt nie wiele nam mówi . Może za twoim przykładem i pracownicy zaczną używać imienia i nazwiska

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś2
Txot Nowy wpis
@Toxt

Szkoda mistrzu żeś anonim możnaby się spotkać za bramą:) ale jak to mawia nasz kolega ałek kwestia czasu i co ma wisieć nie utonie:)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
RaportFirmy

Ad. komentarz RaportFirmy. Udalo sie dogadac z szefostwem by mozna bylo pracowac w spodenkach z atestem. Dziekujemy za zrozumienie . Co do ludzi ktorzy zastanawiaja sie czy warto pracowac dla Mebli Polskich odpowiem tak jezeli chcesz pracowac i jestes nauczony pracy to miejsce wlasnie dla Ciebie co do zarobkow naprawde trzeba byc wybitnym zeby zarobic poniżej 2200 netto na zamojskie realia to naprawde dobrze dodam ze 90% pracownikow zarabia tu okolo 3000zl netto dodatkowo pracuja po 8 godzin dziennie warunki sa okey wiec szczerze polecan Firme jestem pracownikiem Mebli Polskich nie koloryzuje wszystko co mowie jest zgodne z prawda pozdrawiam z powazaniem RaportFirmy.

Pomocna?
Tak8Nie17
Zgłoś5
Hmm...
@RaportFirmy

Hale produkcyjne nie są klimatyzowane??? Ooooo! To ważna informacja...

Pomocna?
Tak10Nie3
Zgłoś1
Ja
@Hmm...

Nawet jeśli były by klimatyzowane to by nic nie dało bo to fabryka a nie chłodnia cały czas otwiera się drzwi i takie i nie róbcie jakiegoś show bo to jest najlepsza fabryka jaka jest w powiecie zamojskim tylko trzeba być nauczonym pracy przyjdź spróbuj a dopiero oceniaj a jak nie to zamknij usta i nie pierdziel głupot bo oceniać kogoś jest najłatwiej i czepiać się szczegółów !!!

Pomocna?
Tak2Nie9
Zgłoś3
były
@Ja

Najlepsza w jakiej kategorii? O czym ty piszesz człowieku. O tym badziewnym ubraniu roboczym, które rozpada się po kilku praniach. Pracujesz na tej hali, że się tak wymądrzasz? Przyjmuje się, że temperatura nie powinna przekraczać 30 st. A ile jest na hali w upalne dni mądralo? Przecież wystarczy zmierzyć rzetelnie, a nie tak jak się mierzy hałas, czyli na czas pomiaru wyłącza hałasujące urządzenia........ Jeśli to jest taka super fabryka to czemu szefostwo ma problemy ze skompletowaniem obsady? Ale jak ludzi traktuje się jak śmieci to tak to się kończy...

Pomocna?
Tak16Nie5
Zgłoś
nick
@były

przecież dostałeś dwa kpl ubrań .Co do temperatury to chyba mamy lato - prawda? A ludzi nie ubywa , ale szkolą się też następni , również na nowy zakład. A może ich nie widzisz ? Czy na pewno tu pracujesz?

Pomocna?
Tak1Nie12
Zgłoś2
Były
@nick

Czyli jak w "Misiu"- jak jest lato to musi być gorąco. Byłeś dziś na hali? Fajnie było? Na dworze było 34 a ile na hali? Myślisz, że w takich warunkach da się wydajnie pracować? Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. U Ciebie klima zapewne działa... Ot taki zamojski sposób na biznes... Ciągłe marudzenie jacy to niewdzięczni ludzi pracują. Uświadomcie sobie wreszcie, że to ci ludzie na was pracują... Nie pozdrawiam

Pomocna?
Tak14Nie1
Zgłoś
Coś strasznego
@były

Na tapicerniach też nie ma klimatyzacji? Boże...w której epoce właściciel mebli polskich żyje??? Nawet jobon jest klimatyzowany, BRW i Bondyrz też. NO Masakra, toż to nie ma co się zatrudniać w meblach !

Pomocna?
Tak11Nie2
Zgłoś
Tapicer
@Coś strasznego

Bondyrz i klimatyzacja ???? dobre tylko ciekawe gdzie . w lecie pot płynie po plecach a w zimie rece przymarzają do pistoletu ????

Pomocna?
Tak2Nie8
Zgłoś2
.n.n.
@Tapicer

To tak jak w Meblach Polskich?

Pomocna?
Tak9Nie2
Zgłoś
Tapicer
@.n.n.

A po co klimatyzacja, mają (usunięte przez administratora) i nie ważne że w upale i duchocie. Robic i sie nie odzywac, cieszyc sie ze praca jest. A oni sie wzbogacają naszym zdrowiem.

Pomocna?
Tak8Nie2
Zgłoś
szwaczka
@Hmm...

na szwalni jest klimatyzacja zależy od stanowiska pracy na jakie kandydujesz ludzi szkolą pozwalają się przenieść na inne stanowisko jeśli sobie na tym na które cię szkolą nie radzisz pobory w terminie niezłe

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś2
Tapicer
Nazwa działu: Produkcja
@szwaczka

Na Bondyrzu zero klimatyzacji tak jak ogrzewania, jest centralne ale co z tego jak piec do wymiany a rury ledwie ciepłe. W zimie na hali tak jak na dworze tylko wiatru nie ma.

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś1
C4e
@nick

1 Spodnie 3 koszulki 1 buty i resztę kupujesz sam

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Jaja
Nazwa działu: Produkcja
@C4e

Faktycznie majtki samemu trzeba kupić..

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś3
Ytr
Nazwa działu: Produkcja
@były

A jak jest w Zamościu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Toxt

A co najlepsze Pani z jobonu miała niby 5 letnie doświadczenie a nie potrafiła zrobić najprostszego elementu w mp (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś5
papicer
@Toxt

Bo w jobonie tapicer zakłada pokrowiec na stelaż zamyka oczy i strzela, a w MP często i gęsto trzeb czarować .Pokrowce szerokie, stelaże wylepione artystycznie że nie wiadomo jak się za to zabrać. Więc jak to mówią jakościowcy. jest to co jest a reszta to wasz talent .

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
;)
Nazwa działu: IT
@papicer

Włodek powiedz jedno! Często wypijasz się dla inżynierów ?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś3
Kemot
Nazwa działu: Produkcja
@Toxt

Toxt właśnie przez takich jak ty ludzie tu nie chcą zostać i uciekają do jobonu Zamiast klepać gębą, roznosić i tworzyć plotki zobaczylbys czy u Ciebie na stolarni wszystko gra:D

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
szok
@Toxt

Po co to piszesz? Ani my lepsi, ani oni gorsi. Musisz być takim dupkiem? Miała prawo przyjść, miała prawo odejść, jej wolna wola. Piszesz tyle szczegółów jakbyś ją dobrze znał równie dobrze mógłbyś rzucić nazwiskiem, ale dla równowagi też swoim. Bo wychodzi na to, że w MP najlepiej wychodzi obrabianie (usunięte przez administratora) A przecież wcale tak nie jest. Nic do niej nie mamy, była w porządku, a że dała się zniszczyć psychicznie to już o nas świadczy nie najlepiej , nie o niej. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
szok
@szok

Oczywiście pozdrowienia to nie dla Ciebie plotkaro tylko dla Pani z Jobonu.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Chętny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Produkcja
 Pytanie

ktoś może się orientuje, czy jeszcze są miejsca do pracy w administracji w Zamościu?

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
@open

Przepraszam firmę Meble Polskie ,że w swoim poście nazwałem ją szmatławcem.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Chętny

Czy potrzebują kogoś do działu utrzymania ruchu?

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś
Tak
Nazwa działu: Produkcja
@Chętny

Z tego co wiem to szukają. Zgłoś się dobrze płacą powyżej 3tys

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś4
As
Nazwa działu: Produkcja
@Tak

Haha dobrze płacą? Ciekawe gdzie? Okres próbny 13zl/H Później akord- nie ma materiału to i G zarobisz. Nie wiem kto tam ma 3tys.

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś
haha
@As

Odsyłam do podanych informacji w prasie gdzie podano zapewnione minimalne stawki na różnych stanowiskach. Wg tych danych są oferty nawet powyżej 3tys. Sprawdź.

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś2
As
Nazwa działu: Produkcja
@haha

Niestety ma się to nijak do realiów.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
pani kasia
Nazwa działu: Marketing
@Tak

No będziesz stał i mówił: Ty na lewo,Ty na prawo,a Ty gdzie chcesz ,a jak sie nie podoba to do widzenia...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Dziennikarka
Nazwa działu: Produkcja
@haha

No ta w prasie i w mediach to głosicie głupoty i same idealia tylko nijak to sie ma do rzeczywistosci kłamczuchy

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
kolo
@Dziennikarka

to znaczy że nic nie wiesz , bo jeszcze nawet nie było wypłaty za ten czas pracy w Zamościu. Do wiadomości: w MP wypłata jest 10 następnego m-ca

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś3
baba z wozu koniom llżej

Czytam zamieszczone tu wpisy i wkurza mnie nie ich zawartość, a motywacja dla jakiej są umieszczane. Bo jedne zwyczajnie mają komuś dokopać, a riposty zdyskredytować piszących. Nie można merytorycznie? A najlepiej w oczy. Chodzą kierownicy, chodzi szefostwo pytają jak się pracuje, czy jest ok, gdzie wtedy Wasza erudycja, gdzie odwaga cywilna? Nieliczni zabiorą głos, a reszta cicho siedzi. Odwagi nabierają za bramą, lub przed komputerem. Wiadomo, że "pokorne ciele dwie matki ssie", ale jak tak to ssij i nie narzekaj.

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś1
tomcio
Nazwa działu: Finanse
@baba z wozu koniom llżej

No własnie i zapierdzielaj 48 h za minimalna,bo zawsze głupka na Twoje miejsce znajdziemy....

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
kon
Nazwa działu: Finanse
@baba z wozu koniom llżej

No patrzcie erudyta się znalazł.......

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Artur Shelby

Do tej pory odeszły 2 osoby,no to super firma,ledwo zaczęli w Zamie działać i juz 2 osoby odeszły,ciekawe dlaczego,ha ha ha,brak słów,czyli to samo co w Zawadzie,ale jak ktos ludzi jak smieci traktuje ,a sam Mercem AMG jeździ to nic dziwnego....

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Szymon
@Artur Shelby

Posiadasz więcej informacji na temat współpracy z tą firmą? Dlaczego pracownicy rezygnują z pracy? Mogę poprosić Cię o przedstawienie aktualnej sytuacji pracowniczej w Meble Polskie? Będę bardzo wdzięczny za pełną relację.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
administrator
@Szymon

Aktualna sytuacja jest taka że biją , plują , zakuwają w łańcuchy , i leją biczami. A na koniec mordują.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
jaro
@Artur Shelby

W Polsce jest obecnie 2% bezrobocia czyli tyle co nic. Kto chce znajdzie wszędzie pracę. Po co w takim razie tu siedzisz i obrażasz ludzi . Z tego co wiem to nikt nikogo na siłę tu nie ciągnie. Może pomyliliście adresy.Poszukaj pracy gdzie indziej , albo załóż własny interes. Pochwal się czym ty jeździsz i co w życiu osiągnąłeś. Jak czytam tych niezadowolonych nieudaczników to mi się niedobrze robi . Z jednej strony chodzą i kłaniają się w pas szefostwu , a z drugiej obrabiają tyłek. A to tylko o was świadczy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś1
kik
@administrator

Pewnie ktoś go nasłał

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Szymon
@Szymon

zapytaj się swojego szefa: czy wszystkim pracownikom pasowało w waszej firmie i głupio nie pytaj. Pozdrów Irenę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Andzia
@jaro

No tak najlepiej tak tłumaczyć wyzysk zwykłego pracownika...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
tomcio
Nazwa działu: Finanse
@jaro

Rekrutacja nie występuje, biorą każdego głupiego kto zgodzi się pracować za te pieniądze.... A to znikąd pewnie się wzięło Panie cwaniaczku

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
andrzej
Nazwa działu: IT
@jaro

Niezły z Ciebie kapitalista,pięknie mówisz,nauczono dobrze w szkołach. Z tego co wiem Tommy Shelby niczym nie jeżdził ,tylko go wożono,jakbyś czasem fajny serial obejrzał zamiast ''Klan'' czy ''M jak miłość'' to byś wiedział.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Donald
Nazwa działu: Marketing
@kik

PIS zapewne...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
polo
Nazwa działu: Finanse
@jaro

Tylko ostatnie Twoje zdanie jest zrozumiałe,ale prawdziwe z tym,że pewnie gdzies skadś je skopiowałes geniuszu,a pisze się ''Was'',a nie was jesli sie ma szacunek dla ludzi.....

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś1
koza
Nazwa działu: Produkcja
@jaro

No następny włazodup się znalazł,nie mogę,kierowniczek nowy z Zama zapewne Ile za jedną opinię poz dają?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Rowniez byly

Zgadza sie,nie wiem jak jest w Zamosciu teraz,ale w Zawadzie to była porazka,zwłaszcza na tej starej hali w upały,zero klimy,stroju tez zadnego nie dostałem i prawie 8 h na nogach,a przerwa 15 min.... woda tylko powyzej 28 st,a czasem w ogóle,wyzysk nic wiecej za minimalna....

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Były
Nazwa działu: Handlowy

Zgadza sie,popieram,w Zawazie kiedys pare la temu robiłem i było to samo,pieprzyli,ze przygotuja do zawodu,a tu dzien robisz i na drugie pretensje,ze coś nie wiesz

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Okej

A ja nie narzekam . Dostałem powyżej 4 tys za ostatni miesiąc.

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś
As
Nazwa działu: Produkcja
@Okej

Na jakim stanowisku?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
zosia
Nazwa działu: Produkcja
@As

Pewnie na klejarza,ha ha ha

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
tomi shelby
Nazwa działu: Handlowy
@Okej

Jako (usunięte przez administratora) i kablarz,ha ha

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Konio

Ale hale.Można sìę zgubić. Wszędzie klima.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
nowy pracownik
Nazwa działu: IT
@Konio

No dobre,dobre...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Pracowalem kiedys w Zawadzie teraz robie w Zamościu i każdemu kto nie ma pracy polecam ta firmę bo da się zarobić jesli sie Tylko chce nie to co w jobonie tam to dopiero jest wyzysk u szwaba

Pomocna?
Tak1Nie8
Zgłoś6
To ja
Nazwa działu: Produkcja
@Pracownik

Zakład w Zamościu juz otwarty?

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś3
Trak
@To ja

Tak, rewelacja.

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś3
Adolf
@To ja

Żeby do końca roku otworzyli to będzie dobrze. Reklamy lecą a w zmc całe g zrobione. Ale to taka firma...

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Heh
Nazwa działu: Produkcja
@Trak

Czemu kłamiesz? Zamość jeszcze nie ruszył. Po co ta ściema?

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
uno
@Adolf

Nie martw się już zaczęli

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
ola
@Adolf

Zeby kazda była taka jak MP to w naszym regionie byłoby dobrze.Ktoś dołki kopie.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Mam ochotę na meble polskie
Nazwa działu: Produkcja

Prawda czy fałsz? Ile roboty sobie na łapiesz tyle ci zapłacą? Akord z funkcją bij zabij to moje!!!

Pomocna?
Tak19Nie6
Zgłoś
Hehe
Nazwa działu: Produkcja
@Mam ochotę na meble polskie

Bzdury opowiadasz! na jakim ty wydziale robisz że takie banialuki piszesz?

Pomocna?
Tak5Nie15
Zgłoś4
haha
@Mam ochotę na meble polskie

kochany roboty jest tyle że nie trzeba sie bić tylko chcieć.

Pomocna?
Tak1Nie11
Zgłoś5
Ech
Nazwa działu: Produkcja
@haha

Roboty tyle że taśma pusta :D A jak pusto to się stoi :D A jak stoisz to za przestuj ci nie zapłacą . A to jest akord ile zrobisz tyle do wypłaty! Do tego gorąc pot się leje zewsząd tak tak ładnie to wygląda tylko w reklamach dla nowych

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
tapicer
@haha

Nie mogę się z tym zgodzić. Dużo zamówień nie oznacza, że nie ma przestojów. Struktura zakładu to naczynia połączone. Kiedy jeden dział niedomaga odbija się to na innych. Skoordynowanie wszystkiego to nie lada wyzwanie, ale do zrobienia. Mogą zdarzyć się sytuacje nieprzewidziane, ale nie powinny się one powtarzać, a to niestety powoli staje się normą. Brak pracy przy akordowym systemie wywołuje złość ludzi. to odbija się na brygadzistach. Ci Bogu ducha winni dostają bo są na pierwszej linii frontu. Dalej frustracja wywołuje nieporozumienia między pracownikami, bo walka o robotę jest pozbawiona sentymentów. Jedyne lekarstwo na tę sytuację to płacenie za przestoje. Zgodnie z prawem niezawiniony przez pracownika przestój powinien być opłacany. i nie ma co tu dywagować. Ten temat musi wcześniej czy później stanąć na agendzie i zostać jakoś przepracowany. Oby wcześniej, będzie zdrowiej.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
K
@tapicer

Super napisane. Nic dodać nic ująć.????

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Natalia
@K

A jaka jest Twoja opinia na temat pracy w Meble Polskie? Fajnie byłoby, gdybyś chociaż odrobinę rozwinął swój wpis. Napisz proszę, jakie są według Ciebie wady i zalety tej pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kon
@Mam ochotę na meble polskie

To ile zarobiłeś za sierpień

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krystian
Nazwa działu: Produkcja

Warto składać cv? Polecam naprawdę Super firma. Życzę powodzenia każdemu Można zarobić.

Pomocna?
Tak2Nie10
Zgłoś6
Calaprawda
@Krystian

Taka super że ludzie stąd uciekają W lecie piekarnik w zimie lodówka O robotę trzeba się szarpać bo inaczej nie zarobisz A ile wyszarpiesz tyle do wypłaty Jest super rzeczywiście

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
kik
@Calaprawda

Przestań gościu pisać o tym zimnie bo w firmie nikt ci nie uwierzy. Na halach tapicerskich w zimie wszyscy robią w bluzkach.A może pomyliłeś firmy.

Pomocna?
Tak1Nie8
Zgłoś5
Szymon
@Calaprawda

Gdybyś uzasadnił swoje argumenty, to na pewno mogłoby pomóc komuś zdecydować czy opłaca się aplikować do tej firmy. "Ile wyszarpujesz tyle do wypłaty" - możesz to rozwinąć szczegółowiej ?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś1
Były Pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Było się uczyć a nie teraz narzekać,nikt nie każe ci pracować w Meblach Polskich

Pomocna?
Tak2Nie8
Zgłoś4
NoName

Nie polecam.(usunięte przez administratora) praca w ciężkich warunkach w nieklimatyzowanej hali gdzie temperatura w lecie sięga ponad 30 stopni, w zimie natomiast pracuje się w temp. minusowych. (usunięte przez administratora)Praca jest na akord, nie ma zamówień - nie zarabiasz.

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś1
No name
Nazwa działu: Produkcja
@NoName

Haha a gdzie Ty gościu masz klime na hali produkcyjnej? Skad ty sie urwales z choinki?przyjdzie taki kot do roboty i jedyne co potrafi to narzekać a przez takiego właśnie akord ucieka jak musze z nim robic w parze ????????

Pomocna?
Tak3Nie7
Zgłoś4
Klejarz
Nazwa działu: Produkcja
@NoName

Nie wiem gdzie pracujesz czy pracowales bo my jakos dostaliśmy zawsze wode jak byly upaly wiec skończ (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś1
Monika
Nazwa działu: Produkcja
@NoName

Nie spotkałam sie z brakiem szacunku w stosunku do swojej osoby ze strony kierownikow czy szefostwa zawsze pomocni i mili polecam meble polskie

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś3
Nooname
Nazwa działu: Produkcja
@Klejarz

Odkąd tu pracuje woda była tylko kupiona dwa razy w ciągu kilku lat także może pracujemy w innych firmach ? Ludzie faktycznie traktowani jak tania siła robocza, ma być szybko i aby mniej zapłacić

Pomocna?
Tak8Nie2
Zgłoś2
tapicer
@NoName

O tym,że praca jest na akord tego chyba nikt nie ukrywa. Jest gorąco to fakt. Zimą na minusie to bzdura. Woda jest, a że ktoś jej nie przyniesie to już inna rzecz. Przestoje w pracy są, chociaż zamówień nie brakuje. Kasa niezła, ale tylko przy pełnej linii i maksymalnym zaangażowaniu. Brak szacunku to ocena krzywdząca, powiedziałbym raczej, że pieszczot nie ma, ale znośnie.

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś2
tapicer
@No name

Klimatyzacja na hali produkcyjnej to nie jest w dzisiejszych czasach wielki luksus. Zresztą obiecało ją szefostwo, więc niepotrzebnie się pobudzasz. Trzymamy za słowo i tyle. W każdym razie jakieś przymiarki do polepszenia nam warunków pracy są, a to już coś. Nie ma co zaciekle atakować , ani stawać w obronie zwłaszcza jak się jest No name. Równowaga jest wskazana. Firma jest ok, ale do ochów i achów tez jej daleko. Subiektywnie oceniam ją na 3+, a w najlepszym wypadku 4-.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś1
kier
@Nooname

kolego ----------to przegiąłeś

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś2
kier
@Nooname

idź do przedszkola bajki opowiadać

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś1
Kola

Czy wiecie cos na temat pracy szwaczek?Jakie zarobki itd?

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
lola
@Kola

1800 brutto

Pomocna?
Tak8Nie2
Zgłoś1
anonymous
@lola

a niełaska 4000-5000 brutto Jak chcesz robić czarny pijar to nie przeginaj bo z firmy i tak ci nikt nie uwierzy

Pomocna?
Tak7Nie7
Zgłoś3
Bbbbbb
@anonymous

Kpisz? Może kierownik ma 4000. Zwykły nie ma na pewno. Wiem bo tam pracuje już sporo.

Pomocna?
Tak14Nie3
Zgłoś
Andrzej
@Bbbbbb

4000 brutto to nieco ponad 2800 na rękę. Chyba nie chcesz powiedzieć, że żaden zwykły pracownik w tej firmie nie zarabia talkch pieniędzy? To że ucinają stawki jak zarabiasz za dużo to kolejna historia

Pomocna?
Tak4Nie10
Zgłoś2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Irena
@Andrzej

@Andrzej, czy pisząc o tym ucinaniu stawek masz na myśli częste takie sytuacje w firmie Meble Polskie? Chcę dopytać też, czy piszesz z pozycji pracownika firmy, czy też osoby postronnej? Na forum liczymy głównie na wypowiedzi osób związanych z firmą bezpośrednio, bo to one mogą podzielić się najbardziej istotnymi informacjami.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tikitaki
@Irena

Ucinaja. Ale zarobki nie sa najgorsze. Zalezy od stanowiska. Od 2200 do 4000 netto

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś3
Pracownik
@Irena

Stawki za tapicerowanie są zmuszające do pośpiechu, by zarobić przynajmniej 2200 na rękę. Starzy pracownicy dają się nabierać na nieograniczoną dniówkę i potrafią zarabiać dziennie ponad 200. Jednak to dzięki takiej pracy szybko wysiada zdrowie i obniżone są stawki. Ciężar pracy na tapicerni to odpowiedzialność za błędy produkcyjne pozostałych działów produkcji, oraz silną presja dbałości o jakość. Stres, który wielu nie wytrzymuje i odchodzą. Rotacja ludzi prawie jak w ulu. Pracuję jakieś pięć lat, firma ma że dwadzieścia, a i tak jestem weteranem wręcz. Wielu porzuca tą robotę, bo (usunięte przez administratora) za trzy tysiące tutaj i tracić zdrowie, czy pojechać za granicę i (usunięte przez administratora) by zarobić pieniądze realne i dające perspektywę, to jest wybór, który kruszy kadry firmy systematycznie i regularnie z sezonu na sezon.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
jaro
@Pracownik

Kolego nie przesadzaj. z tym ulem .70% ludzi pracuje wiele dłużej od ciebie. Co do stresu zauważ że tutaj żaden kierownik czy brygadzista nie goni cie do roboty. Zwolnij i rób dokładnie to nie będziesz miał stresu. Zamiast 4ooo czy 3000 będziesz miał 2500 na rękę. Wszystko zależy tylko od ciebie. Zwolnij się idź do urzędu na godziny. Tam też ludzi potrzebują. i bez stresu. Mi to akurat pasuje bo nie robię nikogo , tylko na siebie.

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś2
szwaczka
@lola

szwaczka i 1800 to chyba jakaś nowa

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś2
enter

Jak jest z sobotami, każda obowiązkowo pracująca ?

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
szwaczka
@enter

nie każda najczęściej jak masz 1 zmianę jest to praca na akord więc więcej zarobisz pracując dodatkowo w sobotę

Pomocna?
TakNie7
Zgłoś2
RaportFrimy

Jako pracownik porusze jeden ważny temat BHP nie wolno pracowac w spodenkach no wolne żarty zapraszamy wiec Pana Michala i Pania z Bhp na 8 godzin do pracy nie w biorze a znami na hali gdzie upal daje sie we znaki 2 litry wody starczy na dwie godziny z czlowieka sie leje jak z gejzeru kupcie pracownikom robocze spodenki gwarantuje ze wam to zaowocuje i zobaczycie wdzięczność ludzi , my nie mamy klimatyzacji na dworze jest 25 u nas 35 zrozumcie to jest nie do wytrzymania a jak chcecie za to karac i dawac N to moze w ogole zamknijcie zaklad bo to bez sensu . nie wymagamy za duzo tylko byscie rozumieli co my czujemy z powazaniem RaportFirmy.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś1
Zainteresowana

@Irena wiem.Ale slyszalam gdzies ze jeski zaczyna pracowac sie na akord mozna zarobic i tylko 1000 zl jestem ciekawa czy jest jakas w 100% zawsze pewna podstawa.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Irena
@Zainteresowana

@Zainteresowana, ciekawa kwestia. Może ktoś napisze jakieś szczegóły na ten temat na forum. Aplikowałaś już do pracy w tym miejscu czy jeszcze się zastanawiasz? Czy któryś z obecnych pracowników firmy Meble Polskie w Zawadach mógłby doprecyzować te informacje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tikitaki
@Irena

Tak. To prawda.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
@Zainteresowana

Pewnej podstawy nie ma tutaj. W czasie trzymiesięcznego przyuczenia na tapicerni jest płaca godzinowa minimalna 12 zł. Po trzech miesiącach jest typowy okres próbny, czyli jeżeli nie wyrabiam na zakrętach, to eksmisja.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Gosia

Wszędzie są reklamy o zatrudnieniu w tej firmie... Rekrutują już do nowego zakładu w Zmc czy jest wymiana zespołu w Zawadzie??

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Gosia

Pierwsza umowa to zawsze zlecenie? Jak kształtują się zarobki szwaczki w pierwszych miesiącach?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Irena

@Były pracownik, a czy jest możliwa inna forma zatrudnienia w Meble Polskie? Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Polecasz aplikować do pracy w niej? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Meble Polskie? Czy firma organizuje dla swoich pracowników jakieś szkolenia podnoszące ich kwalifikacje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tikitaki
@Irena

Szkolenia tylko bhp. Zero socjalu. Umowy o prace i zlecenie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Irena

@Zainteresowana, nie bardzo rozumiem. Przecież najniższa krajowa to najniższa pensja, jaka jest dozwolona na umowie o pracę. Chyba, że chciałabyś podjąć pracę na podstawie innej umowy? Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w Meblach Polskich?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tikitaki
@Irena

Pierwsze umowy to zleceniówki

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ali

Jezeli chodzi o pracę na akord to oczywistą sprawą jest, że jesli chcesz zarobić, to nie możesz stać i pieprzyc o pierdolach pół dnia czy siedzieć, pić kawkę i fb czy inne jzd... pracujesz - zarabiasz. I na prawde zarobić można, jeśli się tylko chce. Pracuję w meblach polskich od kilkunastu miesięcy i wyplata zawsze byla 2400 + (nie rzadko przekraczala 3000). Zadnych problemow z kierownictwem. Myślę, że narzekają ci, którzy sami sobie problemów szukają. Uważam, ze z kazdym się mozna dogadać, nalezy wykazac tylko trochę chęci. To moje zdanie. Poza tym, pokaż mi firmę idealną, gdzie zarobie mnóstwo kasy, nie będę miec żadnych problemow, z kazdym sie dogadam i nie narobie się za dużo.

Pomocna?
Tak22Nie1
Zgłoś
Ja
@Ali

Witam mam takie pytanie praca jako monter mebli co tam się robi ,jaką pracę trzeba wykonywać i czy jest trudna do nauczenia

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tikitaki
@Ali

Znam taka :D aktualnie nie przyjmują

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Stefan

Warto składać cv? Czy firma w ogóle przyjmuje aktualnie nowych?

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Tikitaki
@Stefan

Tak

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o Meble Polskie - Zawada

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Meble Polskie