Opinie o Meble Polskie w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Meble Polskie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meble Polskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Polskie w Zamość

Firma (usunięte przez administratora) płacą tapicerom na akord, a na końcu lini postawili jakosciowca który może cofnąc połowę zarobku. Jak trzeba im roboli tapicerów wysyłają na rozładunki załadunki za minimalna krajowa. Pełno dyrektorów którzy spacerują i mają wszystkich za złodziei. Szok

logiczna
@Meble Polskie

I gdzie tu jakaś logika ? Kasy Ci nie zabierzemy jak zle wykonałes,ale poprawic musisz i wtedy kase tracisz ,nie kijem go to pałka,brak słow...

Grzeg

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Byłem na rozmowie o pracę na konstruktora-technologa, na wejściu sie okazało że rozmawiam w sprawie stanowiska stanowiska jako kontroler jakości, jednak jak już przyjechałem to postanowiłem ja odbyć. Rozmowa odbyła się na stołówce... Nie przedstawiono mi żadnych warunków tego stanowiska. Pierwsza umowa zlecenie na miesiąc i później kolejna zlecenie na dwa miesiące.. Jeśli chodzi o kwestie benefitow to nie ma żadnych poza 15% rabatu na meble i ubezpieczeniem, śmiech na sali. Przy pytaniach o kwestie płacowe to zero jakikolwiek informacji. Szczerze odradzam szkoda na marnowanie czasu na rozmowę. Aż strach myśleć co by było gdyby rekrutował na kierownika działa, pewnie by się okazało że mają tylko wolny etat na zamiatacz.

Ursus

Jakie są zarobki w meblach polskich?

Wcale nie prawda że za soboty są zabierane premie

Ursus

Jakie są zarobki w meblach polskich?

@Ursus

Wszystko zależy na jakim dziale się pracuję.. ale na początek oczywiście umowa zlecenie (najniższa krajowa)...

@Ursus

Na początek zlecenie. Później umowa o pracę i premia ale jak nie przyjdziesz w sobotę to jej nie dostaniesz. Talonów na święta nie ma, trzynastek i nagród też, wbrew temu co jest ogłaszane w radiu

Karol Nowy wpis
@Były

Czyli pracodawca dziala na ludzi motywacyjnie z tymi nagrodami i sobotami. W sumie jakby nie to pewnie nikt by nie przychodzil w soboty hehe

Pracownik Nowy wpis

Wcale nie prawda że za soboty są zabierane premie

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry, mam pytanie czy w Meblach Polskich każda sobota jest pracująca? Za odpowiedź z góry dziękuję

Pracownik Nowy wpis
@Kasia

Soboty są pracujące tylko gdy wypadają pierwsza zmiana

@meble polskie - Zamość

Zacząłem pracę we wtorek , w piątek przed 16 telefon od team leadera , że jednak na tym dziele nie będą brać nikogo więcej i mam w poniedziałek do biura się zgłosić. Firma jest nie poważna.

Jaki jest styl zarządzania w Meble Polskie?

miSTRZ

Brak zarządzania, musisz sam umieć zarządzać swoim czasem pracy, więc albo będziesz osobą do (usunięte przez administratora)na każdy dzień tyg, albo Cię zwolnią lub dadzą śmieszną naganę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Meble Polskie? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zamość
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Referent/Specjalista ds. Kadr i Płac
Zamość
Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.
Mr.nobody

Niezwykle toksyczne miejsce pracy , wyzysk , (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Omijać szerokim łukiem

Nigdy więcej

Nie polecam. Księgowa notorycznie się myli . Ciągle się dostaje telefony z informacją że trzeba zrobić zwrot bo księgowa się pomyliła lub jak zrobi przelew okazuje się że księgowa się pomyliła i pieniądze nie trafiają na twoje konto bankowe

Czy Meble Polskie organizuje staże dla studentów?

Grzeg

Xyz

Na co składa się wypłata pracownika biurowego? Są premie do podstawy czy dotyczy to tylko pracowników produkcyjnych?

Dobry pracownik

Firma krzak a nie meble polskie, zatrudniają na zlecenie a potem z dnia na dzień po tygodniu człowiekowi dziękują nie podając konkretnej przyczyny, porażka i (usunięte przez administratora)...

Czy w Meble Polskie możliwa jest praca na podstawie B2B?

Głupia

Na początek tylko i wyłącznie śmieciówka w postaci zlecenia, na około 3 miesiące za możliwie najniższe pieniądze.

Janusz
@Piotr

Gdzie tak to widziałeś w którym zakładzie tak jest?

@Piotr

Czyżby konkurencja wypisywała pochlebne komentarze?Dziękujemy za zainteresowanie aczkolwiek prosimy o rzetelna ocenę.

Jobon
@Piotr

To chodz do Jobonu pojdziemy razem na zwolnienie

@Piotr

Szanowny Panie proszę się dokładnie zapoznać z regulaminem pracy i wynagradzania. W firmie Meble Polskie nie są zabierane żadne pieniądze z tytułu złego wykonania wyrobu. Natomiast faktem jest że pracownik ,który źle wykonał swój wyrób - musi go poprawić. Serdecznie pozdrawiamy . Meble Polskie

prawda
@Meble Polskie

to sam sobie załaduj tira na akord ,pracuj od 6 do 20 pozniej rozbij to sobie na 2 dni i zapłac sobie 60 zł za dzień tak właśnie wyląda praca w waszym (usunięte przez administratora) i dlatego ciagle potrzebujecie rak do pracy od x lat

@Meble Polskie

I tutaj się nie zgadzam bo byłem w sytuacji takiej , że któryś z pracowników na innej zmianie wykonał dany wyrób, który potem wrócił z powrotem... Z racji , że chciałem być w porządku dla firmy to poprawiłem go mimo , ze nie musiałem i w podzięce za poprawę tego wyrobu(było ich trochę) , zostały mi zabrane pieniądze.... Także tak sprawy się mają...

Loko
@Meble Polskie

Nie są, ale były i to jest fakt. Kase ci zabierali, a i tak byleś w plecy bo poprawiałeś i tracileś czas. Więc koszt podwojny. Wiadomo trzeba poprawić jak się źle zrobiło, ale zabieranie za to kasy to przeginka.

Zdr
@Piotr

Zgadzam się.. Tragedia w tej firmie, to najgorszy zakład produkcyjny w polsce

logiczna
@Meble Polskie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Meble Polskie?

Nemo

Tak. Dla tych pierwszego sortu.

Meble polskie to nie jest żadna firma to jest (usunięte przez administratora) i nikt się z tym z kierownictwa nie kryje ,nie słuchajcie bajek o zarobkach w tej firmie . Pracownicy są zmuszani do pracy ponad siły za najniższą krajową i nie ma znaczenia czy to jest Zawada czy Zamość. Dźwiganie ciężarów ponad normatywnych na porządku dziennym. Fatalna atmosfera wśród pracowników podsycana przez kierownictwo lub już sami ludzie tam zezwierzęcieli , ludzie uciekajcie z tego (usunięte przez administratora) Przyjmą każdego a później go oszukają gdyż w pracy na akord u nich nikt się nie dolicz (usunięte przez administratora) awada czy Zamość.

Ktoś
@pracownik

Podaj konkrety . Piszesz jakieś ogólniki z których nic nie wynika

@Ktoś

Mało masz konkretów to przeczytaj wszystkie wypowiedzi na temat pracy w tej pseudo firmie

@pracownik

Czyli albo nie masz konkretów i tylko oczerniasz, albo boisz się odpowiedzialności. Tak czy inaczej brak ci argumentów. Nie oczerniaj na przyszłość beż podstaw.

Dawid

Firma działa dzięki zaniżaniu kosztów pracy czyli napracuj się a my ci zapłacimy jakieś grosze na akort bardzo dziwna atmosfera w tej pracy

Były

Dlaczego pracownicy zgadzają się na urlopy bezpłatne?! Postój jest z winy pracodawcy i powinni za postojowe płacić!

Typy
@Były

Ponieważ zastraszają grożą i wyzywają ludzi

@Typy

To może czas zgłosić to do odpowiedniej instytucji

@Były

Dokladnie skoro jest tak źle to czego jeszcze Nie ma sprawy sądowych? Czego nikt tego nie zgłosił nigdzie? A może to tylko pomówienia dlatego nic się nie mówi o żadnych karach czy sprawach sądowych z prawa pracy. Zachecam by zgłaszać to gdzie się da i występować na ścieżce postępowania sądowego a sąd wyda wyrok gorzej jak koszty sądowe będą po stronie pozywającego bo wyjdzie że nie ma podstaw do wydania wyroku obarczajacego winę Mebli Polskich.

@Typy

Kto Cie zastraszał? Kiedy w którym zakładzie i kto z nazwiska? Może zgłoś to na policję skoro tak twierdzisz a nie tu takie durnoty wypisujesz. Mądry tylko w internecie przed telefonem czy komputerem No proszę bardzo udowodnij swoje zarzuty a wtedy się uwiarygodnisz a nie wypisujesz takie dyrdymały

@Janusz.P

Nie strasz Janusz nie strasz bo się (usunięte przez administratora), nie macie tych spraw być może dlatego ponieważ większość ludzi ma w poważaniu waszą śmieszną firmę, szkoda czasu i nerwów i szuka kolejnej normalnej pracy ale wszystko to kwestia czasu do momentu gdy traficie na taką osobę która nie popuści zbierze materiał dowodowy, mimo że przy zatrudnieniu dajecie papier że jeśli pracownik wykona zdjęcie czy film będzie obciążony kwotą w postaci kilkudziesięciu tys. złotych. Zaczynaliście w garażu i traktujecie firmę jak garaż tylko garaż zrobił się większy i tak to wygląda.

@SmerfMaruda

Pan To raczej pomylil firmy bądź nigdy nie pracował jako pracownik Mebli Polskich. Zachowań o których Pan pisze u nas w firmie się nie praktykuje i nigdy nie było. Chęć oczerniania firmy spotka się że zgłoszeniem pana wpisów do firmy go work w celu odnalezienia Pana i sprowadzenia tego rodzaju wpisów do organów ścigania za pomówienia i nieprawdę jaką Pan głosi na tym forum.

Moniczka
@SmerfMaruda

Pewnie nie jeden chciałby mieć taki garaż. Ale przez Pana przemawia zawisc i zazdrość chyba podpadł Pan szefostwu skoro wypisuje takie miernoty. Wielki szacunek dla Pana Janusza u jego synów ze taki garaż stworzyli i dzięki nim pracuje tyle osób. Dzięki.

Moniczka
@SmerfMaruda

A pisząc garaż pisze o tym w cudzysłowie bo tak naprawdę to piękna firma której temu Panu chyba szkoda ze takiej nie ma...

Smerf
@Janusz.P

To kilkanaście innych osób także głosi nie prawdę!? Proszę wszystkich oskarżyć i zastraszyć bo to wychodzi najłatwiej.. Więcej się nie udzielę bo czuję strach przed latami włuczenia się po sądach.!

SmerfMaruda

Firma pracuje sezonowo o czy nie mówią przy podpisywaniu umowy o pracę, z dnia na dzień potrafią wypowiedzieć umowę lub oddelegować na urlop bezpłatny. Kierownictwo zachowuje się arogancko z podwadnymi i nie profesjonalnie. Ciągle zmiana zasad pracy, potrafią także z dnia na dzień wysłać SMS żeby dziś nie przychodzić do pracy i wysłać na urlop lub odwrotnie na urlopie zadzwonią by jednak przyjść bo jednak druga zmiana pracuje. Ogólnie pracownicy są dobrymi i miłymi ludźmi lecz mimo wszystko czuć między nimi strach i że tak powiem ciężką atmosferę przez naciski kierownictwa. O obciążeniach wyssanych z palca nie wspomnę. Jeśli ktoś ma wątpliwości i chce argumenty mogę rozwinąć w dalszych postach. Firma jest nie poważna i jeśli myślisz o stałej stablinej pracy to nie polecam.

Patryk
@SmerfMaruda

Jak możesz rozwiń swoją opinie na temat zachowania kierownictwa w tej firmie

@Patryk

Kierownictwo to mam na myśli Fijałków bo w głównej mierze to oni wpływają na te chore zmiany. Np. Każdemu przysługiwała premia miesięczna chyba że wykorzystał L4 az tu nagle z czapy zmiana tej zasady bo wystarczy raz pójść na L4 to premia już nie będzie się należała przez resztę roku i to działa także wstecz. Dziadowska firma, jeśli w niej pracujesz i nie widzisz tej patologi to pzdr.

Były tapicer

Omijać z daleka! Akord gdzie połowa twoich zarobków jest cofnięta, brak materiałów do tapicerowania? To idziesz na załadunek/ rozładunek tirów przy -10stopniach oczywiście w swoim stroju nie firmowym. Brak szacunku i ciągle słyszysz "szybciej szybciej" dodatkowe godziny tj soboty za które zapłacą po 3 miesiącach... Może zapłacą... Przerwa 15 minut w ciągu 8h pracy także się streszczaj jak chcesz zjeść. Aaa i byłbym zapomniał. Jak palisz to się pożegnaj z papierosem na 8h bo nie zapalisz. Brak palarni i na dwór za bramę też nie wyjdziesz. Najgorsza praca w jakiej byłem. 4 miesiące zmarnowanego czasu ODRADZAM KAŻDEMU!!!

Magazynier

Trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy i żadnych dalszych perspektyw na lepszą lub inną pracę ażeby pracować w Meblach Polskich. Zero szacunku do pracownika. Pracownicy na umowie o prace to zło konieczne a pracownicy akordowi to tylko numerki. Nie warto marnować życia i wiązać przyszłości z tą firmą. Awansują tylko ci co najlepiej donoszą i się podlizują. Benefity czyli nagroda szefa zabierana pod byle pretekstem. Straszenie zwolnieniem za chorobowe oraz zabierana premia. Kadra zarządzająca porażka, co jeden to lepszy i każdy ma racje oraz swój plan, które odbijają się później negatywnie na wszystkich pracownikach. Planowanie po prostu nie istnieje. Za wzorową i ciężką pracę nawet dziękuje nie usłyszysz. Dobre wychowanie tam nie istnieje, chamstwo totalne a atmosfera tragiczna.

Bbbb
@Magazynier

Najlepszy jest system dzięki któremu ,, planują,, zamiast pracować stoisz i klikasz jak (usunięte przez administratora) XXX razy a i tak że starego systemu płacą. Nie ma to jak przy tej inflacji spowalniać łudzi by mniej zarabiali. O premiach to szkoda gadać.....

Guntix

Pracownicy róbcie zdjęcia oraz filmy z łamania przepisów w tej firmie. Później zostanie to użyte w sądzie przeciwko nim a wam będzie łatwiej uzyskać odszkodowanie. Każdy pracodawca jest mądry i mocny u siebie na podwórku lecz w podczas rozprawy sądowej rura mu mięknie pod ciężarem dowodów. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Polskie - Zamość

• Jak się pracuje w Meble Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!