Opinie o Deseo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Deseo Polska Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deseo Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deseo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

rozmowa rekrutacyjna Nowy wpis
Kandydat
 Problem

Miałam telefon z Deseo że chcą mnie zatrunić, wszystko fajnie i spoko. Umowilam się od razu na rozmowę plus dzień próbny, niestety wksazany dzień nie odpowiadał jednak menagerce i zmieniła dzień na nastepny. No zdarza się, niestety ja się przeziębiłam i nie mogłam odbyć dnia próbnego. Ale dostałam info że nie ma problemu że po weekendzie się zgramy itp napisałam w niedziele wieczorem czy oferta jest nadal aktualna i kiedy mogę przyjść. Zero odp do dnia dzisiejszego a minął już prawie miesiąc. Skoro ktoś mówi że jesteśmy w kontakcie a potem nie potrafi odp że jednak dziękujemy z byle jakiego powodu to znaczy że firma nie traktuje poważnie pracowników. Także nie polecam

Dzień próbny Nowy wpis
Kandydat
@rozmowa rekrutacyjna

Także nie polecam tej firmy. Byłam na dniu próbnym w tej firmie oczywiście za darmo, wolontariat. Nie wiem czy to nie podchodzi, żeby zgłosić do PIP-u. Przychodzisz na dzień próbny, na 8h nic Ci za to nie zapłacą a pomagasz jak zwykły pracownik. Po dniu próbnym zadzwoniłam żeby zapytać się co dalej, bo oczywiście nikt do mnie nie oddzwonił. Dostałam informację, że porozmawiają z kimś z cukierni i oddzwonią. Minął miesiąc i nadal cisza. Także takie jest traktowanie w tej firmie i wykorzystywanie ludzi. Z kolei zatrudnienie jest ponoć na 3 miesiące na umowie zlecenie a później na dwie umowy o prace na minimalnej krajowej oraz na zlecenie. Jakieś dziwne kombinacje. Odradzam tą firmę.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Deseo Polska Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat Deseo Polska Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Deseo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Deseo Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.