Opinie o Deseo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Deseo Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deseo Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deseo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

O co właściciel potrafi się tak zdenerwować, jeśli to prawda? I z czego wynikają problemy z wypłatami? Masz na myśli, że są opóźnione?

Xyz Nowy wpis

Jeśli chodzi o problem z wypłatami to sam osobiście takiego nie miałem ale właściciel potrafi zdenerwować się o wszystko najmniejsze problemy gdzie w innych lokalach to by było zwykle upomnienie tak u DESEO od szefa usłyszy się wielogodzinne krzyki ze coś jest nie tak

@Xyz

Trzeba się liczyć z jakimiś innymi konsekwencjami ( poza krzykami szefa ) za drobne błędy? Ja to się zastanawiam, czy w ogóle teraz potrzebują kogoś do pracy. W internecie znalazłam ofertę pracy dla pracownika kawiarni, niestety nieaktualną od dwóch lat.

Angelika

Hej, Z perspektywy bycia managerem w Deseo Poznań: Nasz zespół ma bardzo małą rotację, większość osób pracuje niemal od samego początku istnienia w Poznaniu. Grafik układam z podanych dostępności, więc to pracownik decyduje kiedy może przyjść do pracy a kiedy mu nie pasuje, publikuję go z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, ale czasami jak mam dostępności od wszystkich to robię dalej- oczywiście wciąż jest elastyczny i z możliwością zmian. Zmiany mamy w Poznaniu trzy: 8-15, 15-21:15 i 17:30-21:15, wszystko zależy od miesiąca, tego jaki jest ruch etc. Staram się by moi pracownicy byli zadowoleni z ilości godzin. Praca jest o tyle inspirująca, że zawsze uczysz się czegoś nowego, nie robisz w kółko tego samego tylko masz możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji i wiedzy. Nie ma dwóch takich samych dni :)

Iza

A co wiecie o pracy Baristy tutaj? Szukałam od nich ogłoszenia i widziałam, że szukali kogoś jakiś czas temu w necie. No i może wiecie coś o zmianach? Czy są tu zmiany, ile ich jest i jak godzinowo to wygląda??

Marzena
@Iza

Hej, odpowiem jako manager jednego z lokali :) Praca jest na zmiany - pierwsza w zależności od lokalu do Ok 15 i druga do 21-22. Grafik jest bardzo elastyczny bo układany z tygodnia na tydzień, wiec super do połączenia ze studiami :)

Q

Po pierwszym dniu próbnym( darmowym) dowiedziałem się, że mam przyjść na kolejny dzień próbny darmowy i później dopiero podejmą decyzję czy chcą ze mną pracować. Kiedy zapytałem o umowę, osoba rekrutująca nie potrafiła nic odpowiedzieć jaka byłaby zawarta ze mną umowa i kiedy zostałaby podpisana przeze mnie, jeśli zdecydowaliby się mnie zatrudnić.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Deseo Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Barista / Baristka - Pracownik kawiarni?
rozmowa rekrutacyjna

Miałam telefon z Deseo że chcą mnie zatrunić, wszystko fajnie i spoko. Umowilam się od razu na rozmowę plus dzień próbny, niestety wksazany dzień nie odpowiadał jednak menagerce i zmieniła dzień na nastepny. No zdarza się, niestety ja się przeziębiłam i nie mogłam odbyć dnia próbnego. Ale dostałam info że nie ma problemu że po weekendzie się zgramy itp napisałam w niedziele wieczorem czy oferta jest nadal aktualna i kiedy mogę przyjść. Zero odp do dnia dzisiejszego a minął już prawie miesiąc. Skoro ktoś mówi że jesteśmy w kontakcie a potem nie potrafi odp że jednak dziękujemy z byle jakiego powodu to znaczy że firma nie traktuje poważnie pracowników. Także nie polecam

Dzień próbny
@rozmowa rekrutacyjna

Także nie polecam tej firmy. Byłam na dniu próbnym w tej firmie oczywiście za darmo, wolontariat. Nie wiem czy to nie podchodzi, żeby zgłosić do PIP-u. Przychodzisz na dzień próbny, na 8h nic Ci za to nie zapłacą a pomagasz jak zwykły pracownik. Po dniu próbnym zadzwoniłam żeby zapytać się co dalej, bo oczywiście nikt do mnie nie oddzwonił. Dostałam informację, że porozmawiają z kimś z cukierni i oddzwonią. Minął miesiąc i nadal cisza. Także takie jest traktowanie w tej firmie i wykorzystywanie ludzi. Z kolei zatrudnienie jest ponoć na 3 miesiące na umowie zlecenie a później na dwie umowy o prace na minimalnej krajowej oraz na zlecenie. Jakieś dziwne kombinacje. Odradzam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Deseo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Deseo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deseo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deseo Polska Sp. z o.o.?

Deseo Polska Sp. z o.o.
  • Franciszka Kawy 28 lok. 10