Techni Door Sp. z o.o.

Opinie o Techni Door Sp. z o.o.

Markus Aurelius

Typowa mała firma 1-osobowa z zapleczem technicznym i salonem sprzedaży drzwi wewnętrznych. Właściciel rozsądny, można się dogadać, jeśli się zna na rzeczy i ma wiedzę, której oczekuje, to można tam wiele osiągnąć. Gdy startowałem 6 lat temu, na stanowisko ogólne, tzn. zamówienia-sprzedaż w salonie-kontakt ze stałym klientem w terenie, kwota 3000 netto nie była wygórowana. Niestety nie wyszło najlepiej i zrezygnowaliśmy ze współpracy. Mimo to firma godna polecenia i raczej uczciwy pracodawca. Choć miejsce nie jest raczej rozwojowe.

Firma Techni Door Sp. z o.o. była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw opinię o Techni Door Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techni Door Sp. z o.o.