Opinie o Kaspol Jarosław Fic w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaspol Jarosław Fic. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaspol Jarosław Fic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kaspol Jarosław Fic w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miszel

Słuchajcie mnie Kochani, Na pierwszy rzut oka jest zawsze ok, po chwili, stwierdzasz, że dramat. Byłem handlowcem, który zgodził się tam pracować, i nie to, że żałuję tego czasu w tej pracy, ale to był jedyny czas w moim cv, który mi uciekł przez palce, a pracowałem tam rok. Byłem handlowcem i wstępnie miałem sprzedawać kasy fiskalne, finalnie sprzedawałem internet dla lokalnych ludzi, który był montowany przez nieudaczników zatrudnianych z różnych stron Polski i nie znali się na rzeczy. Generalnie brak zaplecza czyli tzw. szkoleń, brak narzędzi, brak organizacji, brak wiary w ludzi, brak docenienia ludzi. Nie wiem, czy to wszystko by się tu zmieściło, co mi leży teraz na sercu, serdeczny Panie Łukasz, bądź Jarosławie. Przychodząc tam, miałem pewną wizję. Prysła ona z pierwszym zakłopotaniem Jarka. Reszta niech się boi. Proponuję naukę ukraińskiego, bo pracownicy czasem potrafią przewidzieć przyszłość. Z wyrazami szacunku, Miszel

Jestem pracownikiem Kaspolu od dłuższego czasu. Nie mam problemu ani z Właścicielem ani ze współpracownikami. Jeśli się starasz jesteś doceniany. Owszem, jest tu co robić ale to kwestia właściwej organizacji i podejścia do pracy. Praca dla tych, którzy chcą uczciwie pracować.

Obecny pracownik

Pracuje w Kaspolu. Widać że byli pracownicy, którzy bardzo kiepsko wywiązywali się ze swoich obowiązków i próbowali sił na różnych płaszczyznach - nie mając do tego predyspozycji mają dużo do powiedzenia. Przykro że dopiero teraz. Relacje między pracownikami są normalne, bez zgrzytów i kłótni. Traktujemy się tu na równi i z szacunkiem. Co do samego właściciela - stanowczy i wyrozumiały. Zawsze da się z nim porozumieć i dojść do kompromisu. Trzeba tylko chcieć i oczywiście uargumentować swoje racje. Widział ktoś kiedyś pracodawcę który od tak zgadza się na wszystkie propozycje pracowników? Telefon czy laptop jeżeli są potrzebne oczywiście że są zapewnione. Według mnie wszystko tu gra. Mi się podoba.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Kaspol Jarosław Fic jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Kaspol Jarosław Fic w Warszawa.

Sprawdź

Nie polecam

Miszel Nowy wpis

Obecny pracownik

@Obecny pracownik

Piękny dzień :) Dziękujemy!

Dziwak Miszel Nowy wpis
@Obecny pracownik

Nie wiem, kto to pisał, ale chyba człowiek co myśli, że Pana Boga za nogi złapał. Niech ta firma będzie tam świetna jak ten pan komentujący. Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kaspol Jarosław Fic rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Monter i serwisant automatyki bram?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista Ds. Sprzedaży w Kaspol Jarosław Fic? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Aplikowaliście na Informatyk w Kaspol Jarosław Fic i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Paweł
Kandydat

Czołem. Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Kaspol Jarosław Fic? Czy dobrze płacą? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Paweł

Alicja
@Paweł

Dzień dobry Pawle. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Życzę szczęścia w nowej robocie. Alicja.

Robert
@Alicja

Dzień dobry Pani Alicjo. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Geberit, o której Pani pisała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kaspol Jarosław Fic?

@Pytanie

Umowę na czas nieokreślony można otrzymać zaraz po okresie próbnym lub w innym ustalonym wspólnie z pracodawcą terminie. Jest to kwestia zależna od wielu czynników, głównie potrzeb i oczekiwań obu stron.

Szkoda, że negatywne opinie są kasowane bo nie mogę doszukać się starego komentarza. Gdyby to była jednostkowa negatywna opinia to ok po złości ktoś mógł wystawić, ale nie tyle! Wracając do mojej usuniętej opinii to zgadzam się w 100% z negatywną oceną o pracodawcy. Skłóca pracowników, obgaduje pracowników przy innych itd ... co do słowności Pana J. to pozostawia ona wiele do życzenia i na obietnicach się kończy, o jakiekolwiek narzędzia do pracy trzeba było się prosić i czasem korzystać ze swoich. Teksty że najlepsza konforntacja to kpina bo żadna pracująca osoba nie chce tam wracać a tym bardziej widzieć właściciela firmy.

@Były pracownik

Szanowny "Były Pracowniku", uprzejmie informujemy, że funkcję usuwanie daje właściciel serwisu, więc trudno z niej nie korzystać jeśli widzimy taką potrzebę. Dodam, że dotychczas na około 13 opinii (+12 naszych odpowiedzi) jedną pozostawiliśmy bez kontynuacji i jedną usunęliśmy ze względu na użyte wulgaryzmy. Wszelkie usuwane przez nas opinie są weryfikowane przez Administratorów serwisu i jeśli nie jest to zgodne z naszą argumentacją, to Administrator nie usuwa takich opinii. Widocznie Pana/Pani była niezgodna z regulaminem. Nie usuwamy opinii negatywnych. Na tych 13 opinii (jw.) jest spora część neutralna, i tylko kilka sztuk negatywnych w liczbie porównywalnej z pozytywnymi. Szanujemy Pana/Pani opinię. Chcielibyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i porozmawiać o negatywnych elementach jakie Pana/Panią spotkały w naszej firmie. Pozwoli nam to poprawić poszczególne obszary, by móc się rozwijać w dobrym kierunku. Pozostałe Pana/Pani uwagi nie są zgodne z prawdą. Właściciel nie uczestniczy w pracy osób zatrudnionych. Funkcjonujemy od wielu lat w ramach zespołów i zakresów kompetencji do nich przypisanych. Tylko te są weryfikowane przez właściciela, czyli efektywność funkcjonowania. Narzędzia pracy jak auta, laptopy, telefony, przygotowane stanowiska pracy, dostęp do sanitariatów i produktów spożywczych są w 100% zapewnione, a produkty na wyczerpaniu za każdym razem uzupełniane. Narzędzia pracy dla pracowników technicznych są po zgłoszeniu natychmiast uzupełniane i zakupywane z zapasem, więc i tutaj mija się Pan/Pani ze stanem faktycznym. No chyba, że nie jest to zgłaszane... To trudno oczekiwać, aby właściciel firmy na bieżąco kontrolował stan zaopatrzenia każdego pracownika. Obowiązkiem pracownika jest planowanie swojej pracy, więc jeśli coś staje na przeszkodzie planowaniu przez pracownika swojej pracy, to winno to być zgłoszone. Konfrontacja, to zbyt negatywnie brzmiące słowo, bardziej zależy nam na wyjaśnieniu negatywnych Pana/Pani odczuć i zweryfikowania powodów dlaczego musi się Pan/Pani posługiwać nazwą "były pracownik". Zapraszamy do biura na spotkani i rozmowę, jeśli faktycznie jest Pan/Pani byłym pracownikiem, to adres jest znany. Jesteśmy przekonani, że wszystko jesteśmy sobie w stanie wyjaśnić. Pozdrawiam Łukasz

Michał
@Były pracownik

Raczej się nie udzielam, bo jestem pracownikiem, ale skoro jest Pan byłym pracownikiem to nie ładniej byłoby opisać rzetelnie dlaczego jest Pan "byłym pracownikiem"? Najbardziej zabolał mnie tekst o narzędziach - choć pewnie zajmowaliśmy się czymś innym - ale nigdy nie było u mnie takiego problemu, mało tego, gdy okazuje się, że potrzebne jest jakieś wyszukane narzędzie jest ono organizowane bez najmniejszego zastanowienia ze strony właściciela. "obgadywanie" jak Pan to ujął było prawdopodobnie chęcią zrozumienia Pana relacji z zespołem jaki próbujemy tu stworzyć. Staramy się sobie ufać i dążyć do wspólnego celu...

Milka

Serdecznie polecam pracę w tym miejscu. Wspaniały zespół, kompetentni i bardzo pomocni pracownicy. Od pierwszego dnia w firmie czułam się jak wśród swoich. Z Szefem można dogadać się w każdej kwestii o ile ma się minimum zdolności interpersonalnych i odpowiednie podejście do swoich obowiązków. To jeden z moich najlepszych pracodawców w karierze. Pan Fic bardzo dba o komfort wartościowych pracowników, często sam proponuje indywidualne rozwiązania, które pozwolą pracownikowi czuć się w firmie dobrze. Oczywiście jak w każdym przedsiębiorstwie są pewne niedociągnięcia, niemniej dla mnie nie były istotne.

Kandydat

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kaspol. Dużo ludzi, wszyscy raczej pozytywni, uśmiechnięci. Dziewczyny na sklepie i widać jacyś pracownicy terenowi szykowali się do wyjazdu, wszyscy zasuwają aż miło. Rozmowa z właścicielem i jakimś gościem. Konkretna rozmowa, czarno na białym. Widać właściciel ogarnięty i stanowczy. Ten drugi od sprzedaży, bo też konkretne pytania. Ogólnie rozmowa na plus. Normalna polska firma. Z zewnątrz też raczej norma, aut służbowych pod firmą sporo, ludzi sporo i Klientów wewnątrz też. Jak dla mnie, to pierwsze wrażenie pozytywne.

@Kandydat

Dziękujemy! :) Drugie i kolejne również utrzymamy na podobnym poziomie.

Bloo

Czy ktoś z piszących tu osób pracował w ogóle w branży fiskalnej? Piszecie i nierealnych kwotach... Jestem w branży od kilku lat i w Kaspolu też pracowałem...

@Bloo

Panie/Pani BLOO, Troszkę dawno... ale jeśli można rozwinąć temat, to ja poproszę. Pozdrawiam Łukasz

Frithzl

Po pierwsze firma dla osób o silnych charakterach, prezes firmy jest bardzo wymagający, nieuczciwy, niesprawiedliwy i często trzeba się kłócić o swoje. Jeżeli ktoś potrafi manipulować ludzkimi umysłami to szczerze polecam, można dobrze zarobić.

@Frithzl

Pani Frithzl, "dla osób o silnych charakterach" - tak Prezes firmy jest bardzo wymagający - tak Nieuczciwy - nie Niesprawiedliwy - subiektywna ocena Często trzeba się kłócić o swoje - odpowiem przewrotnie, że zawsze trzeba walczyć o swoje Manipulacja ludźmi - my sprzedajemy m.in. urządzenia fiskalne, Kaspol nie działa w obszarze MLM. Można dobrze zarobić - tak Pozdrawiam Łukasz

Pavulon

Praca w tej firmie to strata czasu, brak szkoleń, same wymagania, duże obietnice nigdy nie zrealizowane, właściciel firmy (bardzo nie kulturalny człowiek, nadużywający niecenzuralnych słów) na każdym kroku próbuje Ci obniżyć wynagrodzenie wymyślając różne powody. Wytrzymałem ta niecałe pół roku.

@Pavulon

Pani Pavulon, dużo się zmieniło od 2018 roku. Pozdrawiam Łukasz

Gutek

Jeśli jest tak ciężko to może trzeba zmienić pracę!! Może źle wybrana praca jest główną przyczyną niezadowolenia?

@Gutek

Panie Gutku, rynek pracy jest trudny. Czasami się mówi się, że każdy koniec, to początek nowego. Jednak mówi się również, że trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada. Najważniejsze jest, aby rozmawiać ;) Pozdrawiam Łukasz

Tonik

Wiecie cos o ewentualnej pracy w firmie? Zastanawiam się złożyć cv.

@Tonik

Serdecznie zapraszamy. Prosimy o kontakt. CV warto zostawić, jeśli nie znajdziemy wspólnego mianownika teraz, to może w przyszłości. Pozdrawiam Łukasz

ja

@serwisancik ale jakiekolwiek socjal zapewniają w ogóle?

@ja

Z przyjemnością odpowiemy. Proszę o doprecyzowanie czym dla Pani/Pana jest "socjal". Lista możliwości u nas jest bardzo długa. Pozdrawiam Łukasz

Kinga

Czy firma ma raczej młody skład ?

@Kinga

Pani Kingo, z naszych danych wynika, że średni wiek naszych pracowników, to 28 lat. Nie mamy jednak problemu z tym, aby zatrudniać pracowników i nawet 50+ - to bardzo zacna i wartościowa kategoria pracowników. Jak również cenimy "świeżą krew", w celu kształcenia i rozwijania, ale i czerpania z ich kreatywności i nowoczesnego podejścia do życia. Działamy w dużej mierze w obszarze technologii, więc to dla nas równie ważna kwestia. Pozdrawiam Łukasz

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kaspol Jarosław Fic? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

xyz
Klient
@Pytanie

to pewnie dlatego pracownicy są wiecznie nieogarnieci i widać ze przemęczeni skoro każą im robic nadgodziny.... poziom obsługi klienta spadł... kiedyś byłem jako klient zadowolony ale teraz jest tam jeden wielki (usunięte przez administratora) Rezygnuje z usług... w sklepie (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo... powinien się tym zająć sanepid i państwowa inspekcja pracy

@xyz

Szanowny Panie XYZ, pozwolimy sobie stanąć w obranie naszych pracowników. Nie są nieogarnięci! Proszę zaprzestać takiej terminologii! W znacznej mierze są to pracownicy, którzy są z nami od wielu lat. Pracownicy po wielu szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie polepszania ich umiejętności radzenia sobie z obowiązkami. Pracownicy obecnie wykonujący swoje zadania pod wielką presją rynku i ustawodawcy, który wprowadził konieczność wymiany kas na te "online" w wielu branżach do końca czerwca 2021 roku. Widzimy ogromny PIK zainteresowania naszymi produktami. Nikt nikomu nie "każe robić". Kwestie nadgodzin są indywidualnie ustalane z pracownikami w każdej lokalizacji i wynagradzane na odpowiednim poziomie. Jeśli był Pan naszym Klientem, zadowolonym Klientem, to jest nam przykro, że straciliśmy w Pana oczach. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Wesołej na spotkanie w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Pana opinia jest dla nas ważna. Chcemy się rozwijać i polepszać poziom naszych usług. Wszelkie kontrole przeprowadzone dotychczas w naszej firmie zakończyły się pozytywnie. Wskazuje na to fakt, że działamy nieprzerwanie od ponad 23lat i otworzyliśmy kilka oddziałów nie zamykając żadnego. Pozdrawiam Łukasz

@Pytanie

Nie ma u nas "problemu nadgodzin". Ten obszar pracy jest indywidualnie ustalany z pracownikiem. Warianty są dyskutowane wspólnie i ustalane w zależności od możliwości pracownika i potrzeby pracodawcy. Pozdrawiam Łukasz

Aktualność
Oświadczenie
  Jako firma KASPOL, pracownicy i właściciel, często napotykaliśmy sytuacje w serwisie GoWork.pl, gdzie w różny sposób komentowano naszą funkcjonowanie. Stwierdziliśmy wspólnie, że chcemy zabrać oficjalnie głos w tej dyskusji.

Oświadczamy, że chcemy czynnie uczestniczyć w wątkach, które dotyczą firmy KASPOL Jarosław Fic.

Jednocześnie oznajmiamy, że dołożymy wszelkich starań, aby ustalić personalia "twórców" opinii, które bezpodstawnie szkalują dobrą, wypracowaną od ponad 23lat, opinię wśród naszych Klientów oraz byłych, obecnych, a także przyszłych pracowników.

Mając na celu ochronę dobrego imienia naszej firmy, jak i ludzi z nią związanych, informujemy, że każdy przejaw bezpodstawnej agresji skierowany w naszą stronę będzie blokowany. Komentarze zawierające fałszywe stwierdzenia, noszące miano pomówień, zdradzające tajemnice handlowe, zdradzające personalia lub wskazujące konkretną osobę również będą kwestionowane. To samo tyczy się niemerytorycznych i intencyjnych wpisów dodawanych przez anonimowych użytkowników.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję, która ma na celu poprawę warunków pracy i współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że musimy cały czas pracować nad naszym rozwojem, wsparciem pracowników oraz, że popełniamy błędy. Nie mamy zamiaru uchylać się od odpowiedzi pod warunkiem, że osoba zainteresowana nie będzie anonimowa. Osoby anonimowe, zapraszamy do kontaktu kanałami wskazanymi w zakładce Kontakt.

Firma KASPOL Jarosław Fic dynamicznie się rozwija. Wszystkie zainteresowane osoby pracą u nas SERDECZNIE ZAPRASZAMY :) Nasze oferty będą cyklicznie aktualizowane. Potrzebujemy wsparcia. Rynek nie jest łatwy, ale mamy wiedzę i doświadczenie jak świetnie się w nim odnajdywać i wspólnie osiągać sukcesy.

Z pozdrowieniami
pracownicy KASPOL
oraz właściciel Jarosław Fic

Zostaw merytoryczną opinię o Kaspol Jarosław Fic - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kaspol Jarosław Fic?

Zobacz opinie na temat firmy Kaspol Jarosław Fic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaspol Jarosław Fic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kaspol Jarosław Fic?

Liczba opinii klientów firmy Kaspol Jarosław Fic, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaspol Jarosław Fic