Kaspol Jarosław Fic

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kaspol Jarosław Fic

Aktualność
Oświadczenie
  Jako firma KASPOL, pracownicy i właściciel, często napotykaliśmy sytuacje w serwisie GoWork.pl, gdzie w różny sposób komentowano naszą funkcjonowanie. Stwierdziliśmy wspólnie, że chcemy zabrać oficjalnie głos w tej dyskusji.

Oświadczamy, że chcemy czynnie uczestniczyć w wątkach, które dotyczą firmy KASPOL Jarosław Fic.

Jednocześnie oznajmiamy, że dołożymy wszelkich starań, aby ustalić personalia "twórców" opinii, które bezpodstawnie szkalują dobrą, wypracowaną od ponad 23lat, opinię wśród naszych Klientów oraz byłych, obecnych, a także przyszłych pracowników.

Mając na celu ochronę dobrego imienia naszej firmy, jak i ludzi z nią związanych, informujemy, że każdy przejaw bezpodstawnej agresji skierowany w naszą stronę będzie blokowany. Komentarze zawierające fałszywe stwierdzenia, noszące miano pomówień, zdradzające tajemnice handlowe, zdradzające personalia lub wskazujące konkretną osobę również będą kwestionowane. To samo tyczy się niemerytorycznych i intencyjnych wpisów dodawanych przez anonimowych użytkowników.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną dyskusję, która ma na celu poprawę warunków pracy i współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że musimy cały czas pracować nad naszym rozwojem, wsparciem pracowników oraz, że popełniamy błędy. Nie mamy zamiaru uchylać się od odpowiedzi pod warunkiem, że osoba zainteresowana nie będzie anonimowa. Osoby anonimowe, zapraszamy do kontaktu kanałami wskazanymi w zakładce Kontakt.

Firma KASPOL Jarosław Fic dynamicznie się rozwija. Wszystkie zainteresowane osoby pracą u nas SERDECZNIE ZAPRASZAMY :) Nasze oferty będą cyklicznie aktualizowane. Potrzebujemy wsparcia. Rynek nie jest łatwy, ale mamy wiedzę i doświadczenie jak świetnie się w nim odnajdywać i wspólnie osiągać sukcesy.

Z pozdrowieniami
pracownicy KASPOL
oraz właściciel Jarosław Fic

Jestem pracownikiem Kaspolu od dłuższego czasu. Nie mam problemu ani z Właścicielem ani ze współpracownikami. Jeśli się starasz jesteś doceniany. Owszem, jest tu co robić ale to kwestia właściwej organizacji i podejścia do pracy. Praca dla tych, którzy chcą uczciwie pracować.

Bloo

Czy ktoś z piszących tu osób pracował w ogóle w branży fiskalnej? Piszecie i nierealnych kwotach... Jestem w branży od kilku lat i w Kaspolu też pracowałem...

@Bloo

Panie/Pani BLOO, Troszkę dawno... ale jeśli można rozwinąć temat, to ja poproszę. Pozdrawiam Łukasz

Frithzl

Po pierwsze firma dla osób o silnych charakterach, prezes firmy jest bardzo wymagający, nieuczciwy, niesprawiedliwy i często trzeba się kłócić o swoje. Jeżeli ktoś potrafi manipulować ludzkimi umysłami to szczerze polecam, można dobrze zarobić.

@Frithzl

Pani Frithzl, "dla osób o silnych charakterach" - tak Prezes firmy jest bardzo wymagający - tak Nieuczciwy - nie Niesprawiedliwy - subiektywna ocena Często trzeba się kłócić o swoje - odpowiem przewrotnie, że zawsze trzeba walczyć o swoje Manipulacja ludźmi - my sprzedajemy m.in. urządzenia fiskalne, Kaspol nie działa w obszarze MLM. Można dobrze zarobić - tak Pozdrawiam Łukasz

Pavulon

Praca w tej firmie to strata czasu, brak szkoleń, same wymagania, duże obietnice nigdy nie zrealizowane, właściciel firmy (bardzo nie kulturalny człowiek, nadużywający niecenzuralnych słów) na każdym kroku próbuje Ci obniżyć wynagrodzenie wymyślając różne powody. Wytrzymałem ta niecałe pół roku.

@Pavulon

Pani Pavulon, dużo się zmieniło od 2018 roku. Pozdrawiam Łukasz

Gutek

Jeśli jest tak ciężko to może trzeba zmienić pracę!! Może źle wybrana praca jest główną przyczyną niezadowolenia?

@Gutek

Panie Gutku, rynek pracy jest trudny. Czasami się mówi się, że każdy koniec, to początek nowego. Jednak mówi się również, że trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada. Najważniejsze jest, aby rozmawiać ;) Pozdrawiam Łukasz

@Pracownik

Bardzo miło czytać taki wpis. Pozdrawiam Łukasz

Tonik

Wiecie cos o ewentualnej pracy w firmie? Zastanawiam się złożyć cv.

@Tonik

Serdecznie zapraszamy. Prosimy o kontakt. CV warto zostawić, jeśli nie znajdziemy wspólnego mianownika teraz, to może w przyszłości. Pozdrawiam Łukasz

ja

@serwisancik ale jakiekolwiek socjal zapewniają w ogóle?

@ja

Z przyjemnością odpowiemy. Proszę o doprecyzowanie czym dla Pani/Pana jest "socjal". Lista możliwości u nas jest bardzo długa. Pozdrawiam Łukasz

Kinga

Czy firma ma raczej młody skład ?

@Kinga

Pani Kingo, z naszych danych wynika, że średni wiek naszych pracowników, to 28 lat. Nie mamy jednak problemu z tym, aby zatrudniać pracowników i nawet 50+ - to bardzo zacna i wartościowa kategoria pracowników. Jak również cenimy "świeżą krew", w celu kształcenia i rozwijania, ale i czerpania z ich kreatywności i nowoczesnego podejścia do życia. Działamy w dużej mierze w obszarze technologii, więc to dla nas równie ważna kwestia. Pozdrawiam Łukasz

Martial
Klient

Jeszcze kiedyś byłem zadowolony z usług Firmy i polecałem ją znajomym nawet umieściłem kilka pozytywnych opini na różnych forach i grupach. Niestety załuje. podejście do mnie jako klienta jest wręcz dziwne. Oddałem komputer do naprawy. minęły 2 miesiące cisza. jade więc do Firmy. Chce odebrać komputer Pani nie może go znaleźć. dzwoni do technika. technik mówi że jutro się ze mną skontaktuje. no i cisza. komputer przepadł... nie wiem jak się firma do tego odniesie ale jest to dla mnie zastawiające czemu tak zostałem olany. ile można razy upominać się o swoją rzecz?!

@Martial

Szanowny Panie Śxxxx, Jeśli chodzi o komputer stacjonarny z Windowsem Vista. Kontaktowaliśmy się z Panem wielokrotnie pod nr + 48 xxx xxx 181, nie udawało się. Wiemy, że był Pan u nas również kilkukrotnie i niestety nie zastał Pan serwisanta na miejscu. Niestety liczba wyjazdów jest spora, natężenie prac ogromne. Przepraszamy. Postaramy się usprawnić ten obszar funkcjonowania. Wdrożyliśmy nowe systemy zarządzania czasem pracy - wierzymy, że będzie lepiej. Pana komputer ma uszkodzony dysk, musi nastąpić jego wymiana. Jednak tak jak był Pan informowany, dysk jest drogi. Tę informację chcieliśmy Panu przekazać, ale niestety się nie udało. Jesteśmy do Pana dyspozycji. Prosimy o kontakt. Pozostajemy do dyspozycji. Nie widzimy na stanie żadnych innych realizacji w podobnym zakresie. Jeśli jednak to nie Pan, to również zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam Łukasz

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kaspol Jarosław Fic? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

xyz
Klient
@Pytanie

to pewnie dlatego pracownicy są wiecznie nieogarnieci i widać ze przemęczeni skoro każą im robic nadgodziny.... poziom obsługi klienta spadł... kiedyś byłem jako klient zadowolony ale teraz jest tam jeden wielki (usunięte przez administratora) Rezygnuje z usług... w sklepie (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo... powinien się tym zająć sanepid i państwowa inspekcja pracy

@xyz

Szanowny Panie XYZ, pozwolimy sobie stanąć w obranie naszych pracowników. Nie są nieogarnięci! Proszę zaprzestać takiej terminologii! W znacznej mierze są to pracownicy, którzy są z nami od wielu lat. Pracownicy po wielu szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie polepszania ich umiejętności radzenia sobie z obowiązkami. Pracownicy obecnie wykonujący swoje zadania pod wielką presją rynku i ustawodawcy, który wprowadził konieczność wymiany kas na te "online" w wielu branżach do końca czerwca 2021 roku. Widzimy ogromny PIK zainteresowania naszymi produktami. Nikt nikomu nie "każe robić". Kwestie nadgodzin są indywidualnie ustalane z pracownikami w każdej lokalizacji i wynagradzane na odpowiednim poziomie. Jeśli był Pan naszym Klientem, zadowolonym Klientem, to jest nam przykro, że straciliśmy w Pana oczach. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Wesołej na spotkanie w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Pana opinia jest dla nas ważna. Chcemy się rozwijać i polepszać poziom naszych usług. Wszelkie kontrole przeprowadzone dotychczas w naszej firmie zakończyły się pozytywnie. Wskazuje na to fakt, że działamy nieprzerwanie od ponad 23lat i otworzyliśmy kilka oddziałów nie zamykając żadnego. Pozdrawiam Łukasz

@Pytanie

Nie ma u nas "problemu nadgodzin". Ten obszar pracy jest indywidualnie ustalany z pracownikiem. Warianty są dyskutowane wspólnie i ustalane w zależności od możliwości pracownika i potrzeby pracodawcy. Pozdrawiam Łukasz

Aktualność
Oświadczenie

Z pozdrowieniami
pracownicy KASPOL
oraz właściciel Jarosław Fic
serwisancik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 223 dni.
 Problem

Wszystkie opinie o tej "firmie" które krążą w internecie są w 100% prawdziwe. Jeśli komuś nie chce się czytać to powiem krótko i na temat - lepiej być bezrobotnym niż pracować w Kaspolu. Jeśli komuś chce się czytać to proszę bardzo: Powiedzieć że warunki socjalne w tej firmie są dramatyczne, to nic nie powiedzieć. Wszędzie smród, brud i 100 metrów mułu. Toaleta wygląda tak, że odechciewa się z niego korzystać. Dodatkowo jest tam pod sufitem dziura w ścianie (aż na zewnątrz), także można się poczuć jak w jakiejś stodole gdzie hasa wiatr z pola. Zresztą konstrukcja tego biura/serwisu/stodoły to blaszany barak. W kuchni (usunięte przez administratora) że można zwymiotować na podłogę która i tak się już masakrycznie klei. Sam serwis na zapleczu to istny dramat. Wszędzie porozwalane sprzęty (komputerowe i kasy fiskalne). Bałagan taki, że nie można nic znaleźć (współczuje klientom, którzy korzystają z usług i zostawiają swój sprzęt do naprawy/przeglądu). Krzesła dla pracowników chyba mają po 20 lat, bo zeszła z nich już cała skaja tapicerska. Na biurkach potrafi miesiącami być coś wylane, i każdy ma to gdzieś. Organizacja pracy jest na poziomie mniejszym niż zero. Ciągle nic nie wiadomo. O szefie szkoda gadać, cwaniackie podejście na każdym kroku i wyzysk. Skłóca pracowników, kombinuje z pensjami ucinając je z byle powodu. Pan J. z pozoru kreuje się na kulturalną osobę ale tylko w sytuacjach które są na jego korzyść. O narzędzia do pracy nie można się doprosić miesiącami. Właściciel nakazuje robić robotę, ale nie zapewnia do tego narzędzi, ciągle trzeba biegać i szukać we własnym zakresie czegoś. Najśmieszniejsze jest to, że zapomina on lub nie chce pamiętać pewnych ustaleń. Jednego dnia dowiadujesz się o robocie w miejscu A, gdzie następnego dnia nastąpiła zmiana decyzji i jest robota w miejscu B (ale tylko w głowie szefa) o której przecież Ty masz wiedzieć i masz się tego domyślić, bo nie łaska żeby szef coś przekazał. W "firmie" panuje faktycznie kwaśna atmosfera. Tworzą się grupki ludzi którzy obgadują siebie nawzajem. Niesmaczne żarciki i głupie pretensje są na porządku dziennym. Pan Administrator sieci jest tego najlepszym przykładem. Sytuację panującą w firmie idealnie pokazuje fakt, że ludzie przychodzą tam na max kilka miesięcy po czym zwalniają się sami, uciekając czym prędzej z tego bałaganu. Za żadne pieniądze nie warto pracować w Kaspolu, gdyż nawet duże pieniądze nie są warte tak nieprzyjaznej atmosfery, chaosu i humorków szefa. Sam zwalniam się z tej firmy jak najszybciej. Omijajcie tę “firmę” szerokim łukiem!

nie polecam

stanowczo nie polecam, krętactwo na każdym kroku, w firmie panuje "kwaśna" atmosfera i trzeba walczyć o swoje, a najlepiej nagrywać wszystkie rozmowy z szefem i straszyć na bieżąco sądem i policją, bo odnoszę wrażenie, że w tym kraju inaczej się nie da...

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w KASPOL? Twoja opinia może okazać się pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaspol Jarosław Fic - Warszawa

Kaspol Jarosław Fic