Opinie o Servier Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Servier Polska Services Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Servier Polska Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Servier Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Paweł

Niestety, ale nie mogę potwierdzić, że w firmie jest super. Codziennie wymyślane sa spotkania online, webinary, czesto niepotrzebne :( Jak człowiek ma się skupić na pracy, jesli w ciągu dnia ma kilka godzin spotkań coachingowych z kierownikami, albo zespołem, a potem ma jeszcze robić wizyty? Żeby spotkania były tylko w czasie godzin pracy to by było pół biedy. Często narzucane są szkolenia, webinary w późnopopołudniowych godzinach pracy. Potem masz pisac jakieś sprawozdania z tych wydarzeń...taka presja kierownictwa, że tylko liczy się praca, prca i praca, a jak masz dzieci i rodzinę to w zasadzie masz o nich zapomnieć. Szkoda, ze pani prezes Joanna D. nie widzi tego problemu i nie zrobi porządku z tymi mobbingującymi kierownikami wyższego i niższego szczebla...być może taka sytuacja jest tylko na wybranych terenach, u mnie niestety tak własnie jest...pracownik czuje się wypalony i zrezygnowany, i nie wiem jak ma dalej pracowac efektywnie :/ Mam nadzieję, że jakiś Dział HR z Servier czyta te opinie i w końcu zajmą się tym problemem.

Nick

Pracowałem ,tam 5 lat. Wtedy rządził Lublin.W firmie było tyle kasy ,że nie wiedzieli co z nią robić. Ja wiedziałem :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Wiecie może, czy w Servier Polska Services Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Paweł

Gaga
@Paweł

nie kojarzę, żadnego Pawła w firmie. To fikcyjny nick, żeby Cie góra nie namierzyła?

Paweł Zenek Renia
@Gaga

no raczej...nawet nie znam żadnego Pawła. Równie dobrze mogłam się podpisac Zenek.

Pracująca Nowy wpis
@Paweł

Zgadzam się w 100% !!! Firma kreuje się na taką, gdzie szanowany jest pracownik i jego czas, jednak to tylko pozory. Rzeczywiście jest tak, ze życia poza pracą nie ma. Praca 24h, wieczorne szkolenia, webinary i pisanie z tego notatek. Nawet maile i wiadomości np na Whatssup od szefostwa przychodzą czesto w godzinach 22-01 . Jeżeli to się nie zmieni, to wielu przedstawicieli zacznie rozglądać się za czymś nowym .

ONA

Zmieniło się wiele i wcale nie na lepsze a raczej na gorsze. Ciągłe obcinanie wszystkiego inwigilacja i sprawdzanie wszystkiego. Rozpacz generalnie nie polecam!!!!!!!!!

xx Nowy wpis
Kandydat
@ONA

przyjąłem się 2 lata temu. Ale w Arklow w ie. Ludzie którzy tu pracują długo też mówią, że się pogorszyło.

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal Servier Polska Services Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel Medyczny w firmie Servier Polska Services Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak długo trwa proces awansu w Servier Polska Services Sp. z o.o.?

Kiedyś To Było

Plus-minus 20 lat

Rap
@Pytanie

Plus nieskończoność on chyba ze jesteś krewnym lub znajomym krolika . Ewentualnie masz inna orientacje ale to inna sprawa

Cynamon
@Rap

Ha ha ha no ale tak jest.

Nick

PRACOWNIK
@Nick

zmiany są bardzo rzadko, generalnie większość pracuje długo (10, 15, 20 lat) i nie odchodzi, rotacja niewielka. Dlaczego - bo firma szanuje człowieka, daje poczucie bezpieczeństwa, leki dobre, lekarze i pacjenci im ufają

Dziwne
Klient
@PRACOWNIK

A co z Rzeszowem? Tam chyba jednak była rotacja. No i chyba jednak ostatnio kilku długoletnich pracowników firmy zmieniło swoją ścieżkę kariery poza strukturami firmy?

PRACOWNIK
@Dziwne

W Rzeszowie odszedł jeden człowiek, z innych regionów Polski 2 osoby - i to wszystko w ciągu roku. O innych, długoletnich pracownikach nie słyszałem. Te 3 osoby to promil w stosunku do liczby zatrudnionych ... W tej firmie nie zwalnia się ludzi, nie wyznacza się nierealnych celów, szanuje się pracowników i klientów. W mojej ocenie śmiało można szukać zatrudnienia w Servier (co nie jest łatwe, duże wymagania) lub w innej organizacji, wybór pozostawiam zainteresowanym ...

:-)
@PRACOWNIK

Czyżby wieczny szeryf z Rzeszowa odszedł ? Organizacja pomogła mu w podjęciu tej decyzji ? :-) A miał chłop pracować do emerytury.

Mateusz
@:-)

Pracować to mocno przesadzone określenie. Mistrz świata w kamuflowaniu aktywności i raportowaniu prawdy iluzorycznej.

Ile jest zmian w Servier Polska Services Sp. z o.o.?

AS
@Pytanie

zmiana co chwilę , ale pracowników

@AS

Obserwuję Firmę od dłuższego czasu. Czy nie było ostatnio wymiany pokoleń wśród Pracowników? Zmieniła się chyba ekipa z Rzeszowa?

Hanna
@AS

Faktycznie jest duża rotacja pracowników w firmie? Z czego ona w takim razie wynika i czy pracownicy zwalniają się sami czy robi to pracodawca? Bardzo proszę o odpowiedź bo jest to dość ważna kwestia.

Mariusz

Same pytania na forum bez odpowiedzi, trochę dziwne. Warto aplikować może ktoś podpowie?

ancymon
@Mariusz

No właśnie...

Mela
Kandydat

Czy ktoś może podzielic się aktualną opinią o pracy w Servier na stanowisku pm?

Długi

Bardzo dobra firma wyniosłem z tamtąd bardzo dużo :)

Marzena

Wiecie może czy jest możliwość rekrutacji wewnętrznej, ale do działu firmy w innym kraju? Pytam ze względu na to, że firma zajmuje się ciekawymi produktami, ale praca za granicą w tej branży daje duże perspektywy rozwoju.

rob
@Marzena

Raczej szukał bym gdzie indziej, to jest taki krąg zaufania i wzajemnych poklepywań

mak.KOL

KRAK - 2012-04-18 18:46:39 Tak nosiłem się z napisaniem czegoś o tej firmie i w końcu piszę. Pracowałem tam bardzo długo i niestety musze stwierdzić że to sekta, sami krewni i znajomi i ich rodziny(zaczynając od byłego drektora finansowego kończąc na dziale marketingu), jak nie w Servierze to w spółce zależnej. Stołki twożone dla kolesi i pod kolesi bez pojęcia. A zwykli pracownicy jak to powiedział jeden z kolesi to się cieszą ze dostaną podwyżkę 100-200zł poklepie się poramieniu i muszą zapier...ć jak wyrobnicy. Pare lat temu była to dobra firma dopuki panowie prezesi ( żabojady) nie postanowili jej zniszczyć żeby ją sprzedać lub wykupić. Obecnie odradzał bym pomysły zatrudniania się w Servierze. jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie chętnie odpisze jak tu wpadnęTak, zgadzam sie z KRAK. Potwierdzam obserwacje. Szkoda tylko, że wartościowi biurowi ludzie odchodzą do konkurencji, a zostają sami nieudacznicy albo "rodzinka". Zaczęła się firma od 2 pracowników X lat temu i tak zapewne się skończy.

Monia
@mak.KOL

Drogi Kol Nie wiem jakim cudem tam pracowałeś ponieważ zatrudniani są tam ludzie z wyższym wykształceniem. Sądząc po ilości popełnionych przez Ciebie błędów ortograficznych z edukacją mocno słabo. Pracowałam tam 8 lat i gorąco polecam firmę. Jeśli ktoś chce dostawać pieniądze za leżenie to raczej niech idzie do Urzędu Pracy.

aaa
@Monia

Znalazł się geniusz "mocno słabo" a to po Polsku?

m
@Monia

a może kolega jest dyslektykiem? Ludzie z wyższym wykształceniem tez mają problemy ,nie trzeba nieć wyksztalcenia ,aby robic błędy orotgraficznie droga koleżanko ,nie wydawaj opinii zbyt pochopnie ...to takie polskie obrzucic kogoś błotem ... pozdrawiam

AS

Przygania ł kocioł garnkowi

Aga

Hej ! :) Czy firma bierze pod uwagę również kandydatów bez wykształcenia wyższego ? Jestem technikiem farmaceutycznym , z doświadczeniem jako przedstawiciel medyczny. Orientuje się ktoś ? :)

Tomasz
@Aga

Jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem, to na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/servier-polska-services-sp-z-o-o,8114 pracodawca szuka specjalisty do spraw produktów medycznych. Piszesz, że masz doświadczenie jako przedstawiciel medyczny, więc mógłbyś aplikować. Wprawdzie ogłoszenie jest skierowane do absolwentów studiów medycznych lub pokrewnych, ale jeżeli masz duże doświadczenie to być może pracodawca będzie elastyczny w tej kwestii. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną daj znać jak jak ona przebiegała.

Marta

Servier Polska Services z myślą o rozwoju młodych ludzi stworzyła Akademię Servier. W ramach której osoby znajdujące się na początku drogi zawodowej mogą skorzystać z możliwości praktyk i wzięcia udziału w wykładach bądź warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.servier.pl/content/akademia-servier

Ciekawa

Hej, mam pytanko co do staży. Trwają tylko miesiąc, więc chciałam się dowiedzieć ile płacą by wiedzieć czy się oplaca startować w przyszłym roku

janek
@Ciekawa

3k Są staże 2 msc.

@janek

Czy osoba, która chciałaby dostać się na staż w Servier Polska Services, powinna mieć już jakieś wykształcenie kierunkowe? Na stronie widziałam, że aktualnie nie ma prowadzonych żadnych naborów, ale może warto po prostu wysyłać swoje CV. Wiesz coś może na ten temat?

Hubert

a obecnie jakieś są?

Wiktoria
@janek

Hej. Mam pytanie. Czy firma zatrudnia poprzez agencje pracy na kontrakty na czas okreslony? Pracuje w Servier w innym kraju i po prostu jestem ciekawa jak to wyglada w Polsce. Z gory dzieki ;)

Marta

WeHealth by Servier, czyli dział Grupy Servier zajmujący się e‑zdrowiem, oraz PathMaker Neurosystems (firma specjalizująca się w rozwijaniu pionierskich urządzeń bioelektronicznych) rozpoczynają wspólną współpracę w zakresie rozwoju i komercjalizacji pierwszej na świecie technologii neuromodulacji. Jest to technika nieinwazyjnego leczenia spastyczności. Czy na taki rozwój wspomnianego działu wpływa wykwalifikowana kadra? Czy Servier Polska Services dba o rozwój pracowników na przykład poprzez szkolenia i kursy?

Padre
 Rekomendacja

Tak czytam posty i zastanawiam się czy aż tak się zmieniło. Pracowałem tam 8 lat w biurze i odszedłem jeszcze przed redukcja IT i księgowości. Pracowałem już w kilku firmach i nadal uważam że to były bardzo udane lata. Czy pm cisną - cisną ale w innych firmach z sektora też cisną. Pomimo znaczącej zmiany we władzach chyba nadal polecalbym jako miejsce pracy.

Jerzy

Wakacje odciagnęły od pisania? Szkoda szukając pracy zaglada się na forum bo dobrze o firmie słyszałem.

Irek

Mam wrażenie, że macie dobrą robotę i nikt nie zawraca sobie głowy pisaniem na forum!!

Martin

Nie do wiary. Servier Polska firma z tak dużym potencjałem produktowym i ludzkim usuwa komentarze. Czy nie lepiej merytorycznie podyskutować? Oczywiście mam świadomość, że są na tej stronie osoby z którymi nie warto dyskutować, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu. Niemniej jednak czasem warto zmierzyć się z czyimś zdaniem, uwagą opinią. Serdecznie pozdrawiam mojego byłego pracodawcę, którego zawsze będę darzył wielką sympatią i szacunkiem

Zostaw merytoryczną opinię o Servier Polska Services Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Servier Polska Services Sp. z o.o.