Ratio Systems sp. z o.o.

Opinie o Ratio Systems sp. z o.o.

Współpracownik

Firma jest okey, obsługuje duże tematy, można sporo zarobić jak się chce i traktuje się poważnie swoje życie. Problem jest tylko w Pani "JOlc" kobieta kompletnie nie nadaje się do zarządzania ludźmi, dawno bym ja zwolnił, jednak prezes cały czas jeździ po oddziałach i klientach, więc wszystkiego nie widzi. Mają bardzo dużo dobrych kontaktów i firm. Ale jest dużo pracy i kasy dla ludzi, co nie boją się zarabiać, więc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ostro.

Pracowałem tam ponad rok. Przychylam się do opinii miniek. Zarządzanie zasobami ludzkimi do niczego. Brak możliwości rozwoju i szkoleń (chyba że weźmiesz sobie książkę do roboty). Brak jakichkolwiek benefitów i premii. Jedyny plus to dobre towarzystwo w dziale programistów i tylko tam.

@Pracownik 11.04.2017 14:40

Zawsze warto iść porozmawiać z obecnym pracodawcą, niczego się nie traci (można tylko zyskać).

akla

je jeszcze nie pracuję, ale bardzo bym chciała. wiem że rozwiązania informatyczne dla biznesu to gigantyczne pieniądze i chcę kawałeczek ego tortu dl;a siebie

no_ja

a powiedz mi w jaki sposób miałeś z tą firmą do czynienia? pewnie odpadłeś przy rekrutacji...

miniek

Omijać i to dużym łukiem!!!

Zostaw opinię o Ratio Systems sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ratio Systems sp. z o.o.