Opinie o Agis Management Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agis Management Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agis Management Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agis Management Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Krzysztof

Pani Prezes zdziwiona że traci budynki, kontrakty i pracowników. Odpowiedź prosta, trzeba płacić podwykonawcą i być terminowym. Ale tak to jest. A to chyba My pracujemy na nią a nie odwrotnie. P.S bawi mnie chwalenie się nowymi obiektami Auchan po sytuacji jak Agis nie świadczy już tam usług. Polska Cebula

@Krzysztof

Świadczyłem usługi dla Auchan z ranienia Agisu. Zanim jednak to nastąpiło, pracowałem na osiedlu jako pracownik techniczny. Jeżeli czegokolwiek brakowało,pan Administrator (notabene z Agisu) oznajmil, że mam kupić za własne pieniądze,a oni mi oddzą. Moja reakcja nie potrzebuje komentarza,bowiem wyśmiałem całą sytuację, twierdząc, że to pracodawca powinien o wszystkie materiały zadbać,a moje prywatne pieniądze mam na kogo wydawać! W odpowiedzi usłyszałem,że Wspólnota Mieszkaniowa ich nie ma. No cóż,Agis to stan umysłu...

Aleksander Maciejewski

@Pracodawca **Zawiadomienie o naruszeniu praw pracowniczych oraz potencjalnym oszustwie/popełnieniu przestępstwa** Szanowni Państwo, Niniejszym zwracam się z zawiadomieniem o podejrzeniu naruszenia moich praw pracowniczych oraz potencjalnym oszustwie/popełnieniu przestępstwa do którego doszło w moim miejscu pracy - firmie ochroniarskiej AGIS Management. 1. **Pierwsze problemy zdrowotne i groźby zwolnienia** Podczas zatrudnienia w Agis Management, w obliczu pierwszych problemów zdrowotnych i konieczności skorzystania ze zwolnienia lekarskiego, byłem juz straszony przez koordynatora, który mówił o tym że moglby zwolnic mnie z pracy ze względu na tą sytuację. 2. **Podpisanie dokumentu dotyczącego alkoholu i narkotyków** Podczas jednego ze rzekomych "rutynowych/szkoleniowych spotkań" zostałem poproszony o podpisanie dokumentu, który miał dotyczyć możliwości zwolnienia mnie w przypadku stwierdzenia obecności alkoholu lub narkotyków w moim organiźmie w miejscu pracy. Ten dokument okaże się właśnie kluczowy w późniejszym czasie. 3. **Dalsze problemy zdrowotne i zwolnienie lekarskie** Mój stan zdrowia uległ pogorszeniu, co skutkowało koniecznością nowego zwolnienia jak i potem przedłużenia zwolnienia lekarskiego - co ważne cały czas podczas gdy byłem zatrudniony w firmie AGIS. 4. **Niepełna wypłata i podejrzenie fałszerstwa** Otrzymałem niepełną wypłatę wynagrodzenia, a dział kadr poinformował mnie o rzekomy podpisaniu przeze mnie dokumentu o rozwiązaniu umowy o pracę za porozumieniem stron, co jest dla mnie szokujące, ponieważ nie podpisywałem takiego dokumentu. Został on sfałszowany, wypełniony bez mojej zgody i świadomości przez osoby trzecie. A ja nie widziałem tęgi dokumentu na swoje własne oczy. 5. **Brak komunikacji ze strony pracodawcy** Próby komunikacji z moim pracodawcą spełzły na niczym. Pierwszy pracodawca zablokował mnie telefonicznie i smsowo, zakończył rozmowę bardzo szybko i przy kolejnej próbie kontaktu w sprawie również zwrotu kosztów za badania lekarskie ktorycy rośniesz nie otrzymałem poinformował , że jest na urlopie. Drugi pracodawca nie odpowiada na wiadomości, ignorując próby kontaktu. 6. **Doświadczenie dyskryminacji** Podczas mojego pierwszego dwudniowego zwolnienia lekarskiego, zostałem poinformowany o tym, że inni pracownicy z poważniejszymi schorzeniami niepełnosprawności przychodzą do pracy i nie korzystają ze zwolnień. Uważam to za formę dyskryminacji, ponieważ nikt nie powinien oceniać stopnia czy ciężkości niepełnosprawności pracownika - narusza to rażąco prawa osób niepełnosprawnych i to jak powinno się z nimi postępować. W związku z powyższym, zwracam się z prośbą o podjęcie stosownych działań w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz ochrony moich praw jako pracownika i osoby niepełnosprawnej. Z poważaniem, Aleksander Maciejewski

@Aleksander Maciejewski

W nawiązaniu do Panskiej opinii, jak najbardziej się zgadzam. Przytoczę prosty przykład na jeden z punktów Pana wypowiedzi. Otóż,zawierając umowę o pracę, moja stawka miesięczna wynosiła 4500 brutto (co w ówczesnym okresie dawało 3600 netto). Niestety, na wynagrodzenie wszedł mi komornik i na konto wpływało mi około 2300 złotych. Stwierdziłem "pal licho,wcześniej go spłacę". Jakież było moje zdziwienie,gdy okazało się,że firma przelewała komornikowi tylko 400 złotych miesięcznie (!) Tak więc,co miesiąc,Agis nie wypłacał mi 900 złotych,a świadczyłem dla nich usługi przez kilka (...). Reasumując,firma ta,oszukała mnie na parę tysięcy złotych.

Kalina Nowy wpis

Witam. pokazała mi się oferta dla Specjalisty ds. kadr i płac. Nie jest zbyt szczegółowa, wiem z niej tylko ze pracuje się od 8 do 16. Tylko na jakiej formie umowy? Czy od samego początku jest już ta o prace czy może poprzedza ja okres próbny?

Agnes z Warszawy Nowy wpis
@Aleksander Maciejewski

Z uwagi na zle warunki zycia w. Budynku reda 84-240, lakowa66, prosze o zwolnienie z oplat za prad, bo kozystaja sasiedzi gdyz nie zabezpieczyliscie skrzynek i za ten lokal bo to jest (usunięte przez administratora)zeby sadiedzi wchodzili sobie i zabierali moje rzeczy z pieniedzmi, Ja ratowalam Corke od 2018 roku, a potem jak sama usiadlam w ich sypialni to najwiekszymi poduszkami okno zaslanialam....z lazienki zobaczylam za szyba ludzi i w nocy ustawialam gary na podlodze zeby dzwonily jak ktos bedzie wchodzil....

Były pracownik Nowy wpis
@Aleksander Maciejewski

Dzień dobry. Chciałem po pierwsze dowiedzieć się czy więcej osób miało może jakieś problemy z rozliczeniami o których pisał teraz niedawno jeden Pan? Druga sprawa to ta oferta pracy dla pracownika ochrony na Sulechów. Prócz informacji, że to umowa o prace kompletnie niczego w treści nie widzę. może mi ktokolwiek opisać jakie warunki są oferowane i przede wszystkim o jaką lokalizacje chodzi?

Ciekawi mnie ten ostatni wątek i to czy faktycznie temat zostanie wyjaśniony z kimś z kadr? Od dwóch dni widnieje oferta dla technika obiektu i brałem ją pod uwagę. Czy także ją widzieliście? Warto iść w ten rejon? Ktoś go sprawdzał?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agis Management Group Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik ochrony bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Aleksander Maciejewski

@Pracodawca W związku z doświadczonymi przeze mnie naruszeniami praw pracowniczych jak i prawa w firmie Agis Management, składam następujące żądania: 1. **Zwrot należnego wynagrodzenia za okres zwolnienia lekarskiego** Żądam pełnego zwrotu wynagrodzenia za okres mojego zwolnienia lekarskiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracownik na zwolnieniu lekarskim jest prawnie chroniony i ma prawo do otrzymania wynagrodzenia za ten okres. Z uwagi na to, iż moje wynagrodzenie za ten czas nie zostało wypłacone w pełnej wysokości, oczekuję uregulowania tej należności. 2. **Zwrot kosztów badań lekarskich** Dodatkowo, żądam zwrotu kosztów badań lekarskich, które poniosłem, a które nie zostały mi zwrócone przez pracodawcę. Badania te zostały przeprowadzone w związku z moją pracą i zgodnie z prawem, koszty te powinny być pokryte przez pracodawcę. Podkreślam, że powyższe żądania wynikają z moich praw pracowniczych i prawa w Polsce i są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Oczekuję, że firma Agis Management podejmie niezbędne kroki w celu szybkiego rozwiązania tej sytuacji. Z poważaniem, Aleksander Maciejewski

Urszula Fedorczyk
@Aleksander Maciejewski

Jestem zdziwiona, ponieważ w grudniu byłam na L4 i urlopie. Z dniem 31.12.2023 skończyła mi się umowa o pracę. Dziś otrzymałam pieniądze za grudzień i wszystko było jak należy. Otrzymałam również świadectwo pracy. Nie myślę by tak duża, dobrze postępująca firma łaszczyla się na grosze. Proszę to wyjaśnić z Panią z kadr, zamiast niepotrzebnie pisać takie rzeczy. Pozdrawiam.

Jakie wartości są cenione w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Honorata

to zaraz. Obecnie firma zatrudnia czy nie? zastanowił mnie ten ostatni post, w którym ktoś pisał o jakiejś sprzedaży za długi, a jeszcze wcześniej inna osoba chyba zatrudnieniem się interesowała? To co z tymi ogłoszeniami? Czemu miałyby być wystawiane skoro takie problemy występują?

Robert Specht - Zarząd

Kompletna bzdura, w firmie AGIS nie było i niema takiego przypadku a jeśli ktoś uważa inaczej to proponuje zawiadomić Prokuraturę. Proszę nie wypisywać kolejnych bzdur. Proszę się zabrać do pracy a nie marnować swojego oraz naszego czasu na takie pomówienia.

@Robert Specht - Zarząd

Jakie pomówienia? Czy jesteście uczciwi wobec kontrahentów i pracowników? Pracując u was,ani razu nie otrzymałem paska.. Wasze podejście do pracowników oraz kontrahentów jest poniżej krytyki. Coś jeszcze chcecie wiedzieć? Przedstawię wam.

Co z tymi paskami było nie tak? i jaki argument był podawany gdy pytałeś o niego? W sumie to pytałeś czy nie? widzę po prostu świeżą ofertę dla kierownika technicznego obiektu, jakie dodatkowe uprawnienia można jeszcze uzyskać podczas pracy? i ciekawi mnie dalszy rozwój, bo piszą ze jest na niego możliwość w strukturach firmy. To kto jest wyżej?

Emiliano85

Świadczyłem usługi dla Auchan z ranienia Agisu. Doświadczenia mam nieciekawe,bowiem Agisowi bardziej zależało na chorych protokołach,w których były zawarte pozycje (techniczne),o których z kolei nawet pracownicy techniczni Auchan nie mieli zielonego pojęcia... Za każdy taki protokół (tygodniowy/miesięczny/kwartalny) Agis kasował 600 złotych. To,że jeździliśmy z Warszawy do Łodzi,Płocka czy Radomia na 6-tą rano,bez płaconej delegacji czy zapewnienia jakiegokolwiek posiłku-pozostawię bez komentarza. Mało tego,oszukany zostałem na pieniądze!!! Jeżeli ktokolwiek czyta to z tej (usunięte przez administratora)firmy,czekam na odzew, (usunięte przez administratora)

PIP

Czy firma przestrzega praw zatrudnionych tam osób niepełnosprawnych? Czy pracują zgodnie z prawem 7 godzin? Czy to nie wygląda tak, ze pracują po 24 godziny? Czy przestrzegany jest zakaz pracy w porze nocnej? Czy tylko lista na koniec miesiąca jest podpisywana po 7 godzin a w rzeczywistości pracownicy pracują zupełnie inaczej?

Kornela

a gdzie są jakieś ogłoszenia do ochrony, bo nie widzę? Na stronie handlowców i zarządców szukają, ale czy to są stałe nabory? Czy jak wyślę cv to muszę długo czekać? Mam doświadczenie w handlu i będę reflektować pracę od kolejnego roku kalendarzowego. Czy ktoś wie czy wejdą jakieś zmiany w warunkach do tego czasu?

Pabi
@PIP

Wszyscy pracują po 24h a nawet sie zdarza że 48 pod rząd bo ktoś nie przyszedl

Wika
@Pabi

Po pierwsze to czy często się zdarza, żeby ktoś faktycznie nie przychodził? Co wtedy, jak to jest wynagrodzone dla osoby, która bierze to na siebie? I co góra na to, jak takie nadwyżki godzinowe są komentowane? To w ogóle realne by tak właśnie było?

Pańci

Agis Security to chyba Najgorsza firma jaka może być. Szczycą się obiektami w całej Polsce a tracą na własnym podwórku. Ochrona obiektów i budow przeciez połowa systemów i kamer to nie działa. W dzien od poniedziałku do piątku tak naprawde patrolu nie ma wiec obiekty nie sa chronione. Jest jeden Patrol na praktycznie całe Trojmiasto i w dodatku od 16 do 7.00 a i tak zamiast pilnowac interweniować to robi za taksowke dla szefistwa. W dodatku patrol jest jednoosobowy wiec niecwiem co zrobi jak naprawde byloby wlamaniw gdzies na obiekcie.Pan Roman i Tomek @Pracodawca myślą tylko o sobie, pracowników wogole nie szanują No chyba że trzeba przyjść za kogoś na obiekt to wtedy jesteś Najlepszy niezastapiony itd. bajera na całego. Termin wypłat się poprawił i ustabilizował jakiś czas temu ale to tylko pewnie dlatego że było dużo złych opinii. Ogólnie pracowników nie szanują za leki wszystkiego nie zwracają socjalne jaki jest taki jest wszystkiego trzeba się prosić i tak nie wiesz czy dostaniesz.

Joanna

Jedna osoba tu widzę próbowała wyprostować te wpisy o nieregularnych wypłatach, czyli rozumiem, że wszystko ok? Nie wykluczam, że wyślę CV na to nowe ogłoszenie na zarządcę. Tylko oprócz regularności chciałabym też wiedzieć, ile mogą zaproponować i czy te stawki są jakoś zależne od stażu pracy? Dobrze płacą?

Krzysztof

Pracuje w firmie Agis w ochronie ustosunkuje się do pewnych wpisów innych pracowników wypłata jest zawsze nie zdążyło się żeby jej nie było bym może z 2 -3 razy dzień obsuwy ale poza tym nie mam zastrzeżeń. W firmie ochrony pracuje 100 osób i skoro tutaj pracują nie jest tak że jak w komentarzach. Domyślam się , że komentarze pochodzą od tzw. nierobów, pijaków którzy w żadnej firmie nie zagrzeje miejsca....ja polecam firmę Agis ochrona pracuje 8 lat i mam bardzo dobre doświadczenia.

Robert Specht - Zarząd
@Krzysztof

W końcu ktoś miał czas napisać prawdę bo ludzi którzy wypisują bzdury jest tutaj pełno. Dziękuję za szczerość

Jaki jest styl zarządzania w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Lilka

Niby była kiedyś opinia gdzie padło stwierdzenie o braku szkoleń a ja jakoś znalazłam ogłoszenie dla zarządcy sprzed lat na takim portalu gdzie było napisane, że oferowany jest stały w nich udział. czyli jakieś sa? I co z tamtą wiązanką pytań dotyczących godzin pracy? w jaki sposób aktualnie są one ewidencjonowane?

Wanda

Skąd są te wspomniane pewne źródła? Gdzie można szukać ewentualnych faktów w zakresie tej wspomnianej policji? Co do nowych pracowników jeśli mają jakieś problemy to do kogo docelowo powinni je zgłaszać?

Stary pracownik Agis,

pracuję kilka lat w Agisie, zdarzyło sie raz ze z powodu weekendu pracownicy nie dostali wypłaty w piatek tylko w poniedziałek z winy sesji niektórych banków. I co słysze jakby się swiat zawalił jakby to robili co miesiąc. Pisza to Ci którzy tak naprawde nie powonni dostac wynagrodzenia z powoduy ich zaangażowania w pracę. Cały dzię siedza w ciepełku przejdą sie kilka razy po budynku, a jak trzeba cos zrobić to nie potrafia albo im się niechce, bo przeciez przyszli tu po pieniądze a nie do pracy. Siedze z takimi i patrze na nich i zastanawiam się dlaczego to oni nakczęsciej mają o wszystko pretensje a nie Ci którzy coś potrafią.Socjal rozpuścił tak wszystkich że niedługo nie będzie mozmożliwe znalezienia normalnego pracownika tylko roszceniowcy.

Maria

Też nie dostałeś wypłaty, nadal to się dzieje? Daj znać, czy już to jakoś zostało rozwiązane i jaka jest sytuacja ogółem. Bo czego szukać w firmie, jeśli nie płaci?

Robert Zielewski
@Stary pracownik Agis,

Nie zgadzam się z tą opinia która zostala wystawiona w internecie ponieważ pracuje w Agisie przeszło 3 lata wypłata jest na czas polecam pracę w firmie Agis

@Robert Zielewski

Czyli co mogłoby być powodem w takim razie, że ktoś pisałby tu na forum tego typu rzeczy? Ilu jest tu tych długoletnich pracowników tak właściwie?

Wanda

no tak a co z lekami itp? w takich sytuacjach, które są sugerowane w tym nicku chyba w ten sposób zatrudnienie się rozwiązuje? inaczej chyba doszłoby do potencjalnego zgłoszenia gdzieś do jakiejś instytucji , były takie?

Olga

Wiecie jaka jest pensja na start na stanowisku ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWYCH ORAZ KOMERCYJNYCH? Firma ma taką ofertę na ich stronie internetowej. Ktoś ma info o kasie? I jeszcze czy wiecie coś o premiach? Napisali że jest system gratyfikacji. Ale ile można dostać z takiej gratyfikacji?

Czy kwota 3100 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Pracownik Ochrony w firmie Agis Management Group Sp. z o.o.?

Księgowa

Zostaw merytoryczną opinię o Agis Management Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agis Management Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agis Management Group Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.

Agis Management Group Sp. z o.o.