Opinie o GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. w Warszawa

Zuzanna

Jest ogłoszenie sprzed ponad miesiąca na asystentkę biura. Napiszecie jaki jest powód że nadal szukają mimo że wymagania nie są duże, co warto o firmie wiedzieć przed rozmową? co ?

Wth Nowy wpis
@Zuzanna

prezesowa to niezrównoważona soba????

anonim Nowy wpis
@Wth

W jakim sensie? Dość mocne słowa, więc chyba masz na to jakieś argumenty?

Tak Nowy wpis
Klient
@anonim

Idz i porozmawiaj z panią, od razu widać że ma problemy. Słyszałem tez jak drze się na pracowników. To jest normalne?

Elżbieta Nowy wpis
@Tak

No raczej, że nie. Ale o co wtedy niby chodziło? Co mówiła i jaka to sytuacja była tak właściwie

W GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Administrator Nieruchomości. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zainteresowany

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze??

marcin
@Zainteresowany

Dobra praca jeżeli lubisz zasuwać za Siebie i za innych, ale za friko. Rządzą układy, zarabiają swoi, margines je utrzymuję - traktowany jako przysługa.

Maria

Czy w GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami można liczyć na zatrudnienie w najbliższym czasie i umowę o pracę na czas nieokreślony? Chciałabym ustalić czy w firmie jest szansa na stabilną pracę w obecnych ciężkich czasach spowodowanych pandemią.

Hakun
@Maria

Można liczyć na pracę i jest spokojnie. Może nie ma kokosów ale jest ok.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Administrator Nieruchomości Wspólnych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim
Just Talents Justyna Marchewka
logo firmy Przedstawiciel handlowy
The Burman Robinson
(3 opinie)
logo firmy Asystent syndyka - praca biurowa w Kancelarii
Woźnicki Węgliński Łopatko Restrukturyzacje Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Franciszek

Witam. Jestem bardzo ciekawy, jak ogólnie pracuje się w tej firmie? Szukam informacji na ich temat, dlatego też bardzo Was proszę o odpowiedź, jak aktualnie tam wygląda praca. Niestety w sieci nie jest to popularna firma na tyle, aby dużo osób się wypowiadała stąd też moja wiadomość w tym wątku bo liczę, że dzięki tej właśnie stronie czegoś się dowiem. Dobrze trafiłem?

Xxxx
@Franciszek

Wieje prlem, jeśli lubisz takie klimaty oraz zasady z czasów średniowiecza to Ci się spodoba ????

Zostaw merytoryczną opinię o GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. - Warszawa

GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 92
    00-807 Warszawa
  • NIP: 5220002222 KRS: 0000124188

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii