Opinie o Dantex Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dantex Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dantex Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dantex Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Cześć, jest oferta, w której piszą krótko, że szukają pracowników na rozbiór na umowę o pracę. czy to jest praca za minimalna krajowa czy może coś więcej udaje się zarobić? nie mam też pewności co do socjalu, czy jakiś występuje?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Dantex Sp. z o.o. sp.k. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Aga Nowy wpis

Nie, umowę o pracę otrzymują jedynie wybrańcy na przykład córka członka zarządu. Umowę o pracę posiada garstka osób w całej firmie deweloperskiej Dantex. Reszta to B2B oraz zlecenie. Przypracowałam tak kilka lat; bez opieki medycznej, szkoleń czy jakichkolwiek innych bonusów.

Bartosz

Hejka. Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Dantex Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki pracy są dobre? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Bartosz

@Bartosz

Hej a znasz jakieś inne języki? Np., właśnie norweski? Bo zastanawiam się czemu akurat u nich szukasz zatrudnienia? Nie chciałbyś poszukać czegoś do czego ten swój norweski mógłbyś wykorzystać? Co do wyżywienia ja osobiście polecałabym catering od jakiejś innej firmy jednak to zależy ile chciałbyś płacić za to

Pola
@Bartosz

Dzień dobry Bartoszu. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o obiady w pracy to rekomenduję firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Powodzenia! Pola.

@Pola

Czyli płatności gotówką po dostarczeniu już nie zaakceptują?

Kajla Nowy wpis
@Pola

Bzdura, nie ma żadnej aplikacji na obiady. Obok jest bar z obiadami co najwyżej. Warunki jakie sobie wytargujesz na początku takie zostaną przez X lat i nic więcej nie dostaniesz (poza nowymi obowiązkami bo te często będą Ci wpadać gratisowo). Umowa porażka bo na chwile obecną tylko zlecenia, żeby dostać umowę o pracę musisz poczekać aż ktoś z obecnie zatrudnionych pracowników się zwolni i będziesz pierwszy w kolejce do takiej umowy. A wiadomo pierwszeństwo mają ludzie po znajomości ;)

Grażyna

Z tego co widzę po wpisach niestety trafiły się osoby poszkodowane przez firmę. W dodatku jak widać próbują się "zjednoczyć". Czy myślicie, że z tego powodu w najbliższym czasie firma będzie miała z tego jakieś dodatkowe problemy? Według jednej osoby podobno ogłosili upadłość, ale niczego takiego nie widzę w ich krs, dalej mają, że aktywni, ktoś coś wie o tym?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dantex Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Zastępca kierownika? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
jaro

Oczywisty przekręt i symbol nadchodzących czasów . Firma Dantex buduje condohotel w Warszawie na Woli przy ulicy wolskiej pod nazwą City Comfort . Namawia ludzi na zakup tych niemieszkań wydając kolosalne pieniądze na reklamę . Malutki pokoiki 17-22 m2 w astronomicznych cenach . Dantex obiecuje kupującym obsługę wynajmu i gwarantowany zwrot 7 % od zainwestowanych pieniędzy przez 5-10 lat . Ludzie się na to łapią i kupują 360 pokoi . W momencie podpisania umowy kupujący dowiaduje się że stopę zwrotu płaci nie Dantex a City Service . Co fajniej City Service to bogata firma ale zgodnie z umową może scedować umowę na dowolną firmę . Jest fajnie przez 2 lata kiedy Dantex dopłaca z zysku do tej nietrafionej , deficytowej inwestycji . Przestaje dopłacać w 2018 roku a więc City Service leci na stratach i nie płaci stopy zwrotu . W 2018 roku powołuje spółkę Wolska Aparthotel która przejmuje stopy zwrotu klientów Dantex-u . Oczywiście spółka jest z góry przeznaczona do likwidacji . Spółka 1.04.20 r ogłasza upadłość powołując się na coronowirusa . Śmieszne bo epidemia trwa dopiero 17 dni . To pretekst do zaprzestania wypłat czynszowych właścicielom . Kolejna piramida finansowa .

@jaro

Podzielam te informacje i szukam kontaktu do osób poszkodowanych przez Dantex i City Comfort mój mail to: broadloom@wp.pl Proszę o kontakt wszelkie osoby zainteresowane dochodzeniem swych praw od tych firm

robson
@jaro

Jak ktoś jest idiotą i wierzy, że pieniądz rosną na drzewach....

Zuzanna

Jaka umowa oferowana jest w Dantexie na początek? I po jakim czasie można spodziewać się umowy na stałe? Czy każdy po jakimś czasie taką dostaje w firmie? :)

Miki

Dantex nnie wywiązuje się z umów deweloperskich. Od czerwca 2018 r. nie przeniósł własności lokali przy Jana Kazimierza 23 i 23A. Dwa lata opóźnienia. Zero kontaktu, na żadne maile nie odpowiadają.

Wanda S
@Miki

To standard . Zapłaciłeś to spadaj na szczaw .

joanna

Firma Dantex wybudowała condohotel w warszawie na Woli pod nazwą city comfort . Obiecywali kupującym stopę zwrotu 7 % przez 5 -10 lat .Oczywiście postępując cwaniacko Dantex nie podpisywał umów najmu z kupujacymi . Do tego zatrudnił spółkę City Serwis . Spółka ta po 3 latach niesystematycznego płacenia klientom Dantexu czynszu w dniu 1.04.20 r . ogłosiła upadłość . Tak więc kupujący w Dantexie mikromieszkanka z gwarantowaną stopą zwrotu za wynajem zostali z palcem w d.....pie . Dlaczego Dantex sam nie podpisywał umów najmu i nie zagwarantował stopy zwrotu . Zarobił wagon pieniędzy a nabywcy tej gwarantowanej lokaty zostali (usunięte przez administratora) .

Natalia

@aaa może warto spróbować jeszcze raz ?

aaa

Kiepsko. Poszukiwali/poszukują Kontrolera Finansowego. Składałem do nich papiery. CV spełniające wszystkie wymagania a nawet wykraczające ponad. I co? Zero odpowiedzi. Kilka dni temu zauważyłem, że wystawili nowe ogłoszenie... nie wiem co o ty myśleć. Albo mają niekompetentnych pracowników w HR, albo te ogłoszenia, które zamieszczają na pracuj.pl to jakaś lipa, forma nie wiem, reklamy... zbieranie danych personalnych w celu ich dalszej odsprzedaży... naprawdę nie wiem. Dla mnie to jet jakaś lipa. Szkoda czasu na wysyłanie CV. Jak jeszcze wziąć pod uwagę opinie, które się tu znajdują, to raczej nie jest ani poważna firma, ani pracodawca z ciekawą pracą czy ścieżką zawodową.

Bogna

Tu powinny znaleźć się jedynie opinie pracowników o pracy a nie uwagi klientów.

Inspektor

To co się tam dzieje to wiem tylko ja. Kaszana jest odwalana codziennie. Ludzie i tak kupią.

Ingrid
@Inspektor

Potwierdzam, kaszana jest odwalana dotychczas. Odradzam kupno mieszkania u nich: brak komunikacji z przedstawicielem dantexu, problemy z uzyskaniem dokumentów do kredytu. Tragedia.

Alicja

@Derick, twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie opiera się na jednym haśle. Czy możesz przytoczyć konkretne argumenty lub opisać sytuację, która miała miejsce w firmie Dantex? Dlaczego negatywnie oceniłeś sposób obsługi klienta? Czego dotyczyła ta konkretna sprawa, może doszło po prostu do nieporozumienia?

Derick

sposób obsługi klienta - katastrofa!. Nie polecam!

Gorki

Podobno coś sprzedają ale nie wiem co!

Emilia

A wszęt to samo.

Pempek

Obecnie bardzo dużo jest firm sprzedających mieszkania ale o nich nie słyszałem. Nazwa kojarzy się bardziej z ubraniami.

czy to jest opinia o tej firmie deweloperskiej, która sprzedaje mieszkania?

ano
@anonymous

A Twoje zapytanie jest o kogo? Jak nie znasz to nie pisz.

@ano

No ja pytam o firmę Dantex , co to za firma, bo koleżanka kupiła mieszkanie i jest zadowolona i ja też się zastanawiam, więc pytam

Dyrektor

Firma stawia na maksymalny wyzysk pracowników przy minimalnej płacy.

Krack

W ostatnim czasie pojawiło się dyżo opini, które przekreślają tą firme jako wiarygodną oraz mizernego pracodawce.

Zostaw merytoryczną opinię o Dantex Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dantex Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dantex Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dantex Sp. z o.o. sp.k.