Opinie o Agis Management Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agis Management Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agis Management Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agis Management Group Sp. z o.o. w Warszawa

Pracowałem w kilku firmach FM wcześniej. W AGISie było naprawdę dobrze, zmieniłem prace ze względu na przeprowadzkę. Gdy tylko będzie opcja jak wpadnie im budynek do obsługi technicznej na południu to na pewno dołączę do zespołu. Pozdrowienia dla chłopaków z serwisu mobilnego !

Robert Specht - Zarząd

Bardzo proszę o weryfikacje wpisu ponieważ dotyczy on wpisu samej firmy Kaczmarski Inkasso której działania zgłosiliśmy do Prokuratury i właśnie rozpoczęło się śledztwo przeciwko Kaczmarski. Firma AGIS nie posiada wpisów dotyczących zaległości do podwykonawców.

Aleksander Maciejewski Nowy wpis

@Pracodawca W związku z doświadczonymi przeze mnie naruszeniami praw pracowniczych jak i prawa w firmie Agis Management, składam następujące żądania: 1. **Zwrot należnego wynagrodzenia za okres zwolnienia lekarskiego** Żądam pełnego zwrotu wynagrodzenia za okres mojego zwolnienia lekarskiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracownik na zwolnieniu lekarskim jest prawnie chroniony i ma prawo do otrzymania wynagrodzenia za ten okres. Z uwagi na to, iż moje wynagrodzenie za ten czas nie zostało wypłacone w pełnej wysokości, oczekuję uregulowania tej należności. 2. **Zwrot kosztów badań lekarskich** Dodatkowo, żądam zwrotu kosztów badań lekarskich, które poniosłem, a które nie zostały mi zwrócone przez pracodawcę. Badania te zostały przeprowadzone w związku z moją pracą i zgodnie z prawem, koszty te powinny być pokryte przez pracodawcę. Podkreślam, że powyższe żądania wynikają z moich praw pracowniczych i prawa w Polsce i są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Oczekuję, że firma Agis Management podejmie niezbędne kroki w celu szybkiego rozwiązania tej sytuacji. Z poważaniem, Aleksander Maciejewski

Aleksander Maciejewski Nowy wpis

**Zawiadomienie o naruszeniu praw pracowniczych oraz potencjalnym oszustwie/popełnieniu przestępstwa** Szanowni Państwo, Niniejszym zwracam się z zawiadomieniem o podejrzeniu naruszenia moich praw pracowniczych oraz potencjalnym (usunięte przez administratora)/popełnieniu przestępstwa do którego doszło w moim miejscu pracy - firmie ochroniarskiej AGIS Management. 1. **Pierwsze problemy zdrowotne i groźby zwolnienia** Podczas zatrudnienia w Agis Management, w obliczu pierwszych problemów zdrowotnych i konieczności skorzystania ze zwolnienia lekarskiego, byłem juz straszony przez koordynatora, który mówił o tym że moglby zwolnic mnie z pracy ze względu na tą sytuację. 2. **Podpisanie dokumentu dotyczącego alkoholu i narkotyków** Podczas jednego ze rzekomych "rutynowych/szkoleniowych spotkań" zostałem poproszony o podpisanie dokumentu, który miał dotyczyć możliwości zwolnienia mnie w przypadku stwierdzenia obecności alkoholu lub narkotyków w moim organiźmie w miejscu pracy. Ten dokument okaże się właśnie kluczowy w późniejszym czasie. 3. **Dalsze problemy zdrowotne i zwolnienie lekarskie** Mój stan zdrowia uległ pogorszeniu, co skutkowało koniecznością nowego zwolnienia jak i potem przedłużenia zwolnienia lekarskiego - co ważne cały czas podczas gdy byłem zatrudniony w firmie AGIS. 4. **Niepełna wypłata i podejrzenie fałszerstwa** Otrzymałem niepełną wypłatę wynagrodzenia, a dział kadr poinformował mnie o rzekomy podpisaniu przeze mnie dokumentu o rozwiązaniu umowy o pracę za porozumieniem stron, co jest dla mnie szokujące, ponieważ nie podpisywałem takiego dokumentu. Został on sfałszowany, wypełniony bez mojej zgody i świadomości przez osoby trzecie. A ja nie widziałem tęgi dokumentu na swoje własne oczy. 5. **Brak komunikacji ze strony pracodawcy** Próby komunikacji z moim pracodawcą spełzły na niczym. Pierwszy pracodawca zablokował mnie telefonicznie i smsowo, zakończył rozmowę bardzo szybko i przy kolejnej próbie kontaktu w sprawie również zwrotu kosztów za badania lekarskie ktorycy rośniesz nie otrzymałem poinformował , że jest na urlopie. Drugi pracodawca nie odpowiada na wiadomości, ignorując próby kontaktu. 6. **Doświadczenie dyskryminacji** Podczas mojego pierwszego dwudniowego zwolnienia lekarskiego, zostałem poinformowany o tym, że inni pracownicy z poważniejszymi schorzeniami niepełnosprawności przychodzą do pracy i nie korzystają ze zwolnień. Uważam to za formę dyskryminacji, ponieważ nikt nie powinien oceniać stopnia czy ciężkości niepełnosprawności pracownika - narusza to rażąco prawa osób niepełnosprawnych i to jak powinno się z nimi postępować. W związku z powyższym, zwracam się z prośbą o podjęcie stosownych działań w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz ochrony moich praw jako pracownika i osoby niepełnosprawnej. Z poważaniem, Aleksander Maciejewski

Prawda to czy nie? skąd ta informacja, gdzie znajdę potwierdzenie? Jeszcze jakiś czas temu ktoś pisał o trzech pracownikach z których został jeden ale to o jakieś zlecenie chyba chodziło. Gdyby do sprzedaży doszło to razem z osobami zatrudnionymi czy jak?

Prac1 Nowy wpis

Pracownicy uciekają z tej firmy. Prawdopodobnie sprzedana i chcą przepisać same kontrakty na inny podmiot.

Bogusia Nowy wpis
@Prac1

Prawdopodobnie? Skąd macie takie informacje? to gdzieś zasłyszane tylko czy może znajdzie się na to jasne potwierdzenie? Lepiej mieć pewność, żeby nie było jakichś niedomowień. Piszesz, że ktoś ucieka, a ile tu wypowiedzenie tak w ogóle trwa?

Czy w Agis Management Group Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agis Management Group Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Robert Specht - Zarząd

Szanowny Panie NICK, Nie jestem pewny czy kiedykolwiek Pan pracował w AGIS ale jeśli tak to proszę pisać prawdę. Nasza firma zawsze posiadała i posiada wyspecjalizowana kadrę zarządzającą oraz w pełni działające procedury w strukturach firmy.

Na pewno nie ma niczego? Jesteś pewny? Chyba ze to od stanowiska może zależy? Chce się upewnić, bo widziałem ofertę teraz z takiej strony dla Security Managera i znalazły się w niej jakieś szkolenia oraz telefon, laptop czy nawet auto. Co do opieki to płaci się 100% czy może Pracodawca część pokrywa?

Robert Specht - Zarząd

Uprzejmie informuje iż żadna kara nie została nałożona na firmę AGIS. Wpis rozumiem jako informacje nieprawdziwą napisaną przez byłego pracownika. Żenada

Pracownicy
@Robert Specht - Zarząd

Nałożone kary są na Agis z PIP. Można zasięgnąć informacji u źródła w PIP. Mało tego większość byłych pracowników pozywa was do Sądu Pracy. Nieładnie tak kłamać Panie Specht

Robert Specht - Zarząd

Totalna bzdura, firma AGIS nigdy nie otrzymała kary z PIP. Tym bardziej jeśli chodzi o rozprawy sądowe - nigdy żadna ze spraw dotyczących byłego personelu nie trafiła do sądu. Proszę nie wypisywać bzdurnych informacji

@Pracownicy

Firma AGIS nigdy nie została pozwana do Sądu. Jeśli jest inaczej proszę o dowód. Rozumiem że jest to wpis byłego pracownika który został zwolniony za niewykonywanie swoich obowiązków.

Pracownik2
@Robert Specht - Zarząd

(usunięte przez administratora). Nie warto wam ufać pod żadnym względem. Rozstajecie się z pracownikami strasząc ich sądem a potem pracownicy składają zawiadomienia do PIP. Szkoda o was pisać i tracić czas.

Pani
@Pracownik2

Tylko po co sąd w tym wszystkim? Jaki macie okres wypowiedzenia, czy jest jakiś konkretny uwzględniony w umowie? I jak ta sprawa do dziś mogła zostać rozwiązana? Ciekawi mnie przy tym aktualna sytuacja obecnie zatrudnionych osób. Ma ktoś odniesienie?

Czy w Agis Management Group Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Robert Specht - Zarząd

Witam serdecznie - firma wypłaca wynagrodzenia raz w miesiącu. Nie przewidujemy odstępstw chyba że jest to sytuacja nadzwyczajna to rozważamy formę zaliczki na poczet przyszłej pensji.

@Robert Specht - Zarząd

To dlaczego Firma za prace dodatkowe chce płacić pracownikom co 3 miesiące?

Robert Specht - Zarząd

Firma AGIS podjęła decyzję o wprowadzeniu dodatkowego wynagrodzenia dla ciężko pracujących pracowników w formie premii uznaniowej którą rozliczamy co 3 miesiące. Jeśli Pan rozumie zamysł to jest to dodatkowe wynagrodzenie dla pracownika. Firma nie musi nic wypłacać ale jednak AGIS na każdym kroku docenia trud pracy dlatego też dodatkowo wynagradza. Polecam redagować uzyskane informacje ze zrozumieniem.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Robert Specht

17.07.2023 03:07

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Robert Spechtikona wywiad

Pracuję na stanowisku Dyrektora Operacyjnego oraz pełnię funkcję Członka Zarządu. Zajmuję się zarządzaniem operacyjnym wszystkimi projektami oraz podejmowaniem kluczowych decyzji.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Robert Spechtikona wywiad

Mam możliwość pracy zdalnej, niemniej jednak uważam, iż w mojej branży praca zdalna się nie sprawdza. Trzeba wchodzić w interakcje z pracownikami.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Ponad 3 lata.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Robert Spechtikona wywiad

Oczywiście, że bym polecił. Praca jest bardzo wymagająca, ale przynosi wiele satysfakcji. Na co dzień pracuję ze specjalistami w mojej branży, którzy dbają o sprawność techniczną budynków komercyjnych.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Robert Spechtikona wywiad

Praca z ludźmi to mój konik - bardzo lubię to robić. Nie lubię niekompetencji niektórych współpracowników, firm podwykonawczych, ale takie sytuacje są wpisane w każdą pracę.

Podwykonawca

Firmy podwykonawcze również was nie lubią ponieważ nie ma płatności na czas. Czasami trzeba czekać 6 miesięcy na swoje pieniądze.

Członek Zarządu
@Podwykonawca

Znowu jakiś face news, komuś zależy na sianie kłamliwych informacji, Proszę o konkret o takim przypadku.

Robert Spechtikona wywiad

W ostatnich 3 latach awansowałem bardzo wysoko i myślę, że więcej się już nie da - jestem spełniony.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Robert Spechtikona wywiad

Człowiek uczy się całe życie, a i to czasami nie wystarcza, dlatego też zapisałem się na kursy doszkalające dotyczące mojej branży. Firma zapisuje pracowników na dodatkowe szkolenia w zależności od ich potrzeb.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Robert Spechtikona wywiad

Atmosfera pracy w mojej firmie jest bardzo dobra, panują koleżeńskie stosunki. Nie jest to korporacja, w której każdy goni za pieniądzem.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Robert Spechtikona wywiad

Warunki pracy są bardzo skrupulatnie przestrzegane, pensja zawsze na czas.

Izabela

czyli jest to opinia pisana przez samego klienta? te informacje odnośnie firmy w takim razie są przypuszczeniem czy skąd jako klient można o tym wszystkim się dowiedzieć? mam na myśli to wspomniane branie kogoś po znajomości chociażby. w takim razie trudno byłoby się dostać? po ile osób tak średnio na jedno stanowisko aspiruje, wie ktoś?

Pracuje w tej firmie od lat, Osobiscie przyjmowałem pracowników do realizacji naszych kontraktów z rynku. Nie przypominam sobie aby ktoś był rekrutowany bez uwzględnienia kompetencji i doświadzcenia w realizowanym przez nas zakresie. Chyba Maksymian sie nie sprawdził , rostał się z nami i szuka przyczyn poza soba samym.

Robert Specht - Zarząd

Witam serdecznie Panie Robercie - bardzo proszę o niewypisywanie bredni na temat firmy AGIS ponieważ nie jest Pan naszym pracownikiem. Nie ma w firmie drugiego pracownika o imieniu Robert oprócz mnie więc ten wpis traktuje jako wpis osoby niepoważnej. Proszę się aby Pan się zabrał za normalną prace a nie tracił czas na złośliwe wpisy.

Izabela

Nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale jak wobec tego obecnie finansowo wychodzą inni pracownicy? w tym zakresie również pojawiły się jakieś problemy odnośnie pieniędzy? na przykład w wypłacie?

Proszę o konkrety komu jesteśmy winni. Chętnie zapłacimy, Nie znalazłem żadnych naszych przeterminowanych zobowiązań na taką sumę. Ktoś sieje kłamstwa aby zyskać na swojej niewiarygodności.

Kadry
@Izabela

Pani Izabelo, sprawdziłem nikogo o takim imieniu nie zatrudnialiśmy, Jeśli ktoś Pani nie wypłacił to napewno nie firma AGIS.

Robert Specht - Zarząd

Szanowna Pani Agnieszko, Bardzo proszę o weryfikacje wpisu do KRD ponieważ dotyczy on wpisu samej firmy Kaczmarski Inkasso której działania zgłosiliśmy do Prokuratury i właśnie rozpoczęło się śledztwo przeciwko Kaczmarski. Firma AGIS nie posiada zaległości do podwykonawców.

@Adam

a to gratisy się nie na dają ;P

@Andrzej K
@Adam

To musiałeś pracować dla takich samych partaczy jak Agis. W Agisie wszystko jest winą kierownika i techników, ale wsparcia nie ma żadnego. Bardzo się cieszę że już tam nie pracuje.

Robert Specht - Zarząd

Chyba były pracownik nie jest jednak doinformowany - uprzejmie informuje iz firma AGIS nadal posiada własny serwis mobilny. Proszę o niewypisywanie nieprawdy.

Robert Specht - Zarząd

Kilku pracowników sami położyli wypowiedzenia, powód lepsze warunki u konkurencji. Ale nie mogę narzekać na to co było do tej pory.

@Anna

Lepsze u konkurencji? A pod jakim względem, bo w sumie warunki to dość ogólne ujęcie. Co konkretnie mają gorszego tutaj? Porównasz te aspekty?

Robert Specht - Zarząd

Szanowna Pani Barbaro (jeśli to w ogóle Pani pisze), Uprzejmie proszę o niewypisywanie nieprawdy ponieważ w Listopadzie firma nie zwolniła 10 etatowych pracowników - można to sprawdzić. Po wpisie wnioskuję iż wpisy dokonuje osoba która sama odeszła z firmy ponieważ odkryliśmy nieprawidłowości w wykonywanej pracy. Jeśli jest inaczej proszę pisać z imienia i nazwiska a nie pod pseudonimem.

@Anna

Witam serdecznie Pani Anno Jestem Członkiem Zarządu firmy AGIS i nie jest to prawdą że firma zwolniła 10 pracowników, nawet nie było takiej sytuacji że sami się zwolnili. W tak dużej firmie która zatrudnia około 200-250 pracowników oczywiście zdarza się migracja pracowników ale na pewno nie w takiej liczbie.

Klaudiusz

Pracowałem w Agis i zawsze będę chwalił tą firmę!!!

Kazimierz

AGIS nie wie co to termin płatności na FV Po wielu telefonach do firmy, dowiadujesz się że płatnościami zajmuje się jedna Pani i już interweniują. No i po interwencji za 21 dni może masz pieniądze na koncie. Dzwonisz do chłopaków na budynek, a oni Bogu ducha winni, starają się jak mogą, a Pani z księgowości ma to gdzieś. Nigdy więcej żadnych zleceń nie wezmę od tej firmy. Nie polecam, chyba że Lubinie czekać na zapłatę po 4-6 miesięcy

Adam Nowak

Dramat, po ofertach technika mobilnego serwisu w FM tylko słuchy pozostały, a na linkedin nadal utzrymaują że prowadzą serwis dla Auchan. Niestety zostali wyrzuceni. Dramat i porażka. Metr mułu.

Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w kwestii charakteru współpracy z firmą. Czy pracodawca gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Agis Management Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agis Management Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agis Management Group Sp. z o.o.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa

Agis Management Group Sp. z o.o.