Opinie o Tetra Pak sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tetra Pak sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tetra Pak sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tetra Pak sp. z o.o. w Warszawa

Hej, widziałam ogłoszenie od nich na posadę technical product manager i jest ono opublikowane po angielsku. Czy to jest tak, ze cała rekrutacja jest po angielsku? I jak jest jakieś zadanie na rekrutacji, to trzeba je wykonać też w tym języku??

Misiu Nowy wpis

Po przeczytaniu opinie jako długoletni i obecny pracownik serwisu potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Nic dodać nic ująć. Sama prawda i ciągle niestety nic się nie zmienia.

Maryla Nowy wpis

A jak widziałam ogłoszenie na stanowisko Business Analyst i było ono napisane w języku angielskim, to rekrutacja też jest po angielsku?? Czy jednak po polsku i nie ma elementu angielskiego podczas rekrutacji?

Misio Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, firma ta to koszmar, szczególnie jeśli chodzi o kadrę zarządzającą. Same warunki pracy to ciężka harówka poza domem z kipiacymi zawiscia ludzmi. Najlepsza wizytowka firmy jest ciagle szukanie nowych pracownikow

Inżynier Serwisu

W czasie pandemii. Rozmowę prowadził manager serwisu oraz dołączyła się online z panią z zagranicy. Pani przygotowała test, dotyczący rozwikłania systemu optymalizacji na produkcji uwzględniając ilość produktu wraz z personałem do realizacji. Później po ww. teście najciekawsze pytania padły od managera serwisu.

Manager serwisu wyciągał po kolei schemat MECHANICZNY, PNEUMATYCZNY, HYDRAULICZNY, ELEKTRYCZNY, STEROWANIA oraz prosił wytłumaczyć, co widzę i zasadę działania (czas od czasu pytają co oznacza ów symbol). Ale to, drodzy, nie koniec. Z zakamarku dostał skrzynkę z przedziałami i każdym coś było - od diody do włókna szklanego (sprawdzał wiedzę dotycz. kojarzenia materiałów i ich właściwości). Po czym na deser ostatnie zadanie - rozłożyć na części pierwsze oraz złożyć z powrotem na czas ciekawe ustrojstwo. Trwał cały proces 3 godz. Drugiej tury nie przewidywano. Rozmowa była przeprowadzona na poziomie. Początkujący serwisant musi wiedzieć wszystko.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Mama

Beznadziejna firma. Potwierdzam wszystkie zarzuty. Straszni kierownicy tylko korpo wyścig szczurów się dla nich liczy jeszcze ludzi podpuszczają na siebie

Firma ta to wielkie nieporozumienie. Nie polecam nowym pracownikom. Firma nie dotrzymuje słowa danego przy zatrudnieniu.(usunięte przez administratora) Brak możliwości wzięcia urlopu w zgłoszony terminie. Jak się komuś coś nie podoba to strach powiedzieć bo starsi pracownicy (usunięte przez administratora)na wszystkich na wzajem, a (usunięte przez administratora)chętnie zwalnia z byle blachego powodu. Brak możliwości dostania podwyżki. Co na początku dostaniesz to wszystko, starzy pracownicy mają pensję jak z kosmosu i (usunięte przez administratora)się na innych z krótszym stażem. A to wszystko pod pięknymi slowkami szefa serwisu który jest największym (usunięte przez administratora). ODRADZAM te firmę wszystkim normalnym ludziom. Sam uciekłem i nie wspominam tej firmy pozytywnie.

OMP

Ten komentarz zgłaszam na policje. Ktoś podpisał się moim nazwiskiem

Franciszek
@OMP

Gdzie Ty tam nazwisko widzisz? Zresztą nie ważne. Wiesz, co jest ważne - warunki pracy. Proponuję, byś napisał, dlaczego warto pracować w tej firmie? Jakie relacje są między pracownikami, czy można spodziewać się pomocy, gdy jest potrzebna? I co z satysfakcją finansową z zatrudnienia?

As

Potwierdzam wszystkie zarzuty opisane powyżej, sam już szukam od jakiegoś czasu lepszej pracy, natomiast prawda jest że ta firma, a raczej jej kierownictwo to (usunięte przez administratora) jakiego nigdzie indziej nie widziałem

Olga

Skoro jest brak możliwości uzyskania podwyżki to jak to się stało, że pracownicy z dłuższym stażem zarabiają więcej? Są może jakieś podwyżki ze względu na staż pracy? Jak jest rozwiązywana kwestia urlopu jeśli jest problem wzięcia to w dogodnym terminie? Wysyłają na przymusowy urlop czy wypłacają ekwiwalent?

Zofia

Cześć, chciałam podpytać o sytuacje nowych zatrudnionych. Ktoś pisał, że brakuje opcji rozwoju dla spawaczy. A czy w ogóle firma zajmuje się takim nowym pracownikiem, jest jakieś wdrożenie prowadzone?

Czarna owca

Słaby rozwój dla nowych spawaczy.

Dobra firma ,która codziennie wystawia ogłoszenie.

Aleksandra
@Kandydat

To co, poszerzają zespół? Może im się powodzi.

Wanda

Może wiecie czy nadal całą rekrutacja jest w języku angielskim? Bo widziałam w opiniach, że tak było... Nie wiem jak teraz ,chce też wiedzieć na jakim poziomie musi być w takim razie angielski żeby mieć pewność dostania się do tej firmy

Tetra Pak
@Wanda

Tak, rekrutacja prowadzona jest w języku angielskim.

kandydat

Jakie zarobki w customer service z 3 językami?

Maria
@kandydat

a na jakim stanowisku niby chcesz te 3 języki w firmie wykorzystywac, masz coś konkretnego na mysli ?

koordynator

Firma szuka Koordynator projektów z językiem niemieckim/włoskim Co myslicie o tym stanowisku? Może się ktoś wypowiedziec

Hala

Lider '' R''' 'M' ' mobbinguje ludzi. Wyżywa się na pracownikach. Przez taka osobę ciężko się pracuje i nie można się skupić na pracy. Dużo ludzi myśli o odejściu, firma schodzi na psy

Suseł

Kiedyś firma super jako Obram Teraz firma pomyłka udająca profesjonalizm Mobbingowanie na porządku dziennym. Uraz psychiki po roku pracy. Pewien lider o imieniu na R i nazwisku na M oskarża innych pracowników produkcji o wynoszenie narzędzi i materiałów a sam najwiecej wynosił z firmy.

Wiarygodny
@Suseł

Nie można się nie zgodzić.

Grzesiek

Myślę, jak firma radzi sobie w tej trudnej sytuacji jak przydarzyła się w całym świecie. Czy warto aplikować, potrzebujecie teraz kogoś?

Byly pracownik

Kiedys firma stawiala na pracownika i inzynierowie stanowili team. Lecz okolo 6 lat temu wszystko zaczelo sie psuc. Byli jak i obecnie zarzadzajacy objeli stananowiska w wyniku " kontuzji" i sie zaczelo wszystko walic, wykorzystujac wiedze z terenu. Rok temu jak i obecnie, odeszli bardzo dobrzy specjalisci z dlugim doswiadczeniem. Pieniadze to zawsze byl i jest problem do sforsowania, a jesli juz cos sie ugra, to dla innych brakuje o czym wszyscy sa informowani. Probuje sie, wplywac na pracownika presja, a jesli cos pojdzie nie pomysli to najgorsze serwisy. Brak "teamu" spowodowal ze ludzie na siebie donosza, wymiguja sie z pracy, ale zarządzający maja wieksza kontrole do sterowania rozbita grupa. Obecnie pracownicy sie zmobilizowali i nie wykluczone, ze firma bedzie musiala zaplacic za błędy przeszłości. Podsumowując, kiedys dobra firma z dobrym serwisem i fajnymi ludzmi, obecnie coraz gorzej i autorytet firmy mocno oslabiony, płacą slabo w stosunku do ofert innych firm na obecnych stanowiskach.

Magda

@pracownik a jak myślisz z czego ta redukcja etatów wynika?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tetra Pak sp. z o.o.?

Aktualnie można pomarzyć w tej firmie o rozwoju, nie wspominając o podwyżce. Redukują coraz więcej stanowisk, przerzucajac obowiązki na innych pracowników bez dodatkowego wynagrodzenia. Po dłuższych obserwacjach da się odczuć, że firma ma chyba poważne problemy, chociaż nie mówi się tutaj o tym głośno. Niestety, ale chyba czas stąd uciekać.

Anonin

Potwierdzam opinie koleżanki Megi, niby firma profesjonalna ale w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Także brałam udział w tej rekrutacji. Wszystko odbywa się po angielsku, pierwsza rozmowa przez telefon opisanie każdego etapu co będzie po kolei z kim, następnie rozmowa w biurze, gdzie człowiek ma wrażenie że pytania zadawane są z jakiegoś,, klucza pytań,, niektóre kompletnie bez sensu ale dobra. Następnie mówią o następnym etapie o którym będą informować i na tym kończy się kontakt z firmą. Pytanie czy tak powinna traktować firma osoby zainteresowane praca u nich? Po samej rekrutacji nie polecam, szkoda czasu.

megi

Rekrutacja 4 etapowa na stanowisko obsługi klienta z językiem. Pierwszy etap przez telefon, na pierwszy rzut oka superpracodawca, od razu informują jak będzie przebiegać rekrutacja i zapewniają, że tak,tak szanowny kandydacie poinformujemy cię o tym, czy cię chcemy czy nie. I na tym się kończy profesjonalizm i zaczyna szara rzeczywistość. Zero feedbacku, zero odpowiedzi na emaile, a jak by nie było cała rozmowa trwała półtorej godziny, więc trochę słabo.

Zostaw merytoryczną opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tetra Pak sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tetra Pak sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tetra Pak sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tetra Pak sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tetra Pak sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tetra Pak sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Osmańska 14
    02-823 Warszawa