counter
3 24 19 5 1
Grzesiek Nowy wpis

Myślę, jak firma radzi sobie w tej trudnej sytuacji jak przydarzyła się w całym świecie. Czy warto aplikować, potrzebujecie teraz kogoś?

Byly pracownik Nowy wpis

Kiedys firma stawiala na pracownika i inzynierowie stanowili team. Lecz okolo 6 lat temu wszystko zaczelo sie psuc. Byli jak i obecnie zarzadzajacy objeli stananowiska w wyniku " kontuzji" i sie zaczelo wszystko walic, wykorzystujac wiedze z terenu. Rok temu jak i obecnie, odeszli bardzo dobrzy specjalisci z dlugim doswiadczeniem. Pieniadze to zawsze byl i jest problem do sforsowania, a jesli juz cos sie ugra, to dla innych brakuje o czym wszyscy sa informowani. Probuje sie, wplywac na pracownika presja, a jesli cos pojdzie nie pomysli to najgorsze serwisy. Brak "teamu" spowodowal ze ludzie na siebie donosza, wymiguja sie z pracy, ale zarządzający maja wieksza kontrole do sterowania rozbita grupa. Obecnie pracownicy sie zmobilizowali i nie wykluczone, ze firma bedzie musiala zaplacic za błędy przeszłości. Podsumowując, kiedys dobra firma z dobrym serwisem i fajnymi ludzmi, obecnie coraz gorzej i autorytet firmy mocno oslabiony, płacą slabo w stosunku do ofert innych firm na obecnych stanowiskach.

Tak8Nie1
Magda Nowy wpis

@pracownik a jak myślisz z czego ta redukcja etatów wynika?

Tak1Nie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tetra Pak sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Aktualnie można pomarzyć w tej firmie o rozwoju, nie wspominając o podwyżce. Redukują coraz więcej stanowisk, przerzucajac obowiązki na innych pracowników bez dodatkowego wynagrodzenia. Po dłuższych obserwacjach da się odczuć, że firma ma chyba poważne problemy, chociaż nie mówi się tutaj o tym głośno. Niestety, ale chyba czas stąd uciekać.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anonin

Potwierdzam opinie koleżanki Megi, niby firma profesjonalna ale w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Także brałam udział w tej rekrutacji. Wszystko odbywa się po angielsku, pierwsza rozmowa przez telefon opisanie każdego etapu co będzie po kolei z kim, następnie rozmowa w biurze, gdzie człowiek ma wrażenie że pytania zadawane są z jakiegoś,, klucza pytań,, niektóre kompletnie bez sensu ale dobra. Następnie mówią o następnym etapie o którym będą informować i na tym kończy się kontakt z firmą. Pytanie czy tak powinna traktować firma osoby zainteresowane praca u nich? Po samej rekrutacji nie polecam, szkoda czasu.

Tak2Nie
megi

Rekrutacja 4 etapowa na stanowisko obsługi klienta z językiem. Pierwszy etap przez telefon, na pierwszy rzut oka superpracodawca, od razu informują jak będzie przebiegać rekrutacja i zapewniają, że tak,tak szanowny kandydacie poinformujemy cię o tym, czy cię chcemy czy nie. I na tym się kończy profesjonalizm i zaczyna szara rzeczywistość. Zero feedbacku, zero odpowiedzi na emaile, a jak by nie było cała rozmowa trwała półtorej godziny, więc trochę słabo.

Tak2Nie
Maja

@jak zyc jeśli chodzi o adres siedziby to znajduje się ona w Warszawie przy ul. ul. Osmańskiej 14 02-823 Warszawa. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej Tetra Pak sp. z o.o. http://www.tetrapak.com/pl/contact

jak zyc

gdzie znajduje sie siedziba firmy i ile mozna wolacz z 8 letnim doswiadczeniem w projektowaniu/nadzrowowaniu prac ?

Maja

@EP jeśli masz jakieś pytania na temat pracy w firmie zadaj je tutaj. Może wtedy obecni pracownicy Tetra Pak będą mogli udzielić Ci pomocnych odpowiedzi.

Maja

Obecnie Tetra Pak poszukuje osoby na stanowisko Retail/Channel Manager. Zamierzacie aplikować? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników firmy na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą oni liczyć?

EP
@Maja

Proszę o kontakt 607716716

olo

jak na pocatek to super kasa, nie znam wileu firm ktore dają tyle na poczatek. Pozniej pewnie masz podyższe jak sie sprawdzisz i pewnie umowe na czas nieokresolny, a podejrzewam,że suzkaja ludzi na stałę.

Tak18Nie

Alvin

Interesuje mnie praca w solidnej firmie o znanej marce. Czy Tetra Pak jest firmą przyjazną dla pracowników? Czy można w niej się realizować i czy są szanse na awans oraz karierę?

Tak23Nie

Karol

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak się zatrudnić w tej firmie? Nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia o pracę. Czy oni szukają ludzi przez headhunterów?

Tak9Nie

asdf

Toksyczna firma dla inzynierów, harówa za grosze i [usunięte przez moderatora] . Firma w stylu jak się nie podoba to następnego poproszę.

Tak8Nie

Super firma, ludzie.

Tak4Nie1

Praca 300h/miesiąc za 5000 netto. Zdrowie ma się jedno

Tak4Nie
TAKIE TAM

Tetra pak ,powiem tyle co wiem ,jesli chodzi o standart urzadzeń które produkują to naprawde wyższa pólka,dobra jakość i przemyslane rozwiazania .ludzi pare z serwisu też poznałem i powiem że wiedzieli co robią szczególnie ci z doświadczeniem.co do samego pracodawcy to chyba nie maja tam zle bo wrota dość szczelne i za duzo nie mówią o swoim pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tetra Pak sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osmańska 14