Opinie o Tetra Pak sp. z o.o. w Warszawa

Tetra Pak sp. z o.o.
3 24 15 5 1
Anonin Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Potwierdzam opinie koleżanki Megi, niby firma profesjonalna ale w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Także brałam udział w tej rekrutacji. Wszystko odbywa się po angielsku, pierwsza rozmowa przez telefon opisanie każdego etapu co będzie po kolei z kim, następnie rozmowa w biurze, gdzie człowiek ma wrażenie że pytania zadawane są z jakiegoś,, klucza pytań,, niektóre kompletnie bez sensu ale dobra. Następnie mówią o następnym etapie o którym będą informować i na tym kończy się kontakt z firmą. Pytanie czy tak powinna traktować firma osoby zainteresowane praca u nich? Po samej rekrutacji nie polecam, szkoda czasu.

Maja Nowy wpis
@Anonin

Rozumiem Twoje rozgoryczenie związane z tym, że firma nie odezwała się do Ciebie w sprawie dalszych etapów rekrutacji. Niestety sytuacja,w której firmy nie dają odpowiedzi co do rozpatrzenia aplikacji przyszłych pracowników zdarzają się często. Możliwe, że wiele osób aplikuje na jedno stanowisko co skutkuje brakiem czasu na odpowiedź do wszystkich zainteresowanych. Nie uważam jednak by było to powodem do wystawienia całościowo negatywnej opinii o firmie Tetra Pak. Wspomniałeś jednak o pytaniach jakie były Tobie zadawane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Będziesz tak miły i napiszesz parę przykładów takich pytań? Na co warto się przygotować?

megi Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Rekrutacja 4 etapowa na stanowisko obsługi klienta z językiem. Pierwszy etap przez telefon, na pierwszy rzut oka superpracodawca, od razu informują jak będzie przebiegać rekrutacja i zapewniają, że tak,tak szanowny kandydacie poinformujemy cię o tym, czy cię chcemy czy nie. I na tym się kończy profesjonalizm i zaczyna szara rzeczywistość. Zero feedbacku, zero odpowiedzi na emaile, a jak by nie było cała rozmowa trwała półtorej godziny, więc trochę słabo.

Tak2Nie
Maja Nowy wpis

@jak zyc jeśli chodzi o adres siedziby to znajduje się ona w Warszawie przy ul. ul. Osmańskiej 14 02-823 Warszawa. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej Tetra Pak sp. z o.o. http://www.tetrapak.com/pl/contact

jak zyc

gdzie znajduje sie siedziba firmy i ile mozna wolacz z 8 letnim doswiadczeniem w projektowaniu/nadzrowowaniu prac ?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Maja

@EP jeśli masz jakieś pytania na temat pracy w firmie zadaj je tutaj. Może wtedy obecni pracownicy Tetra Pak będą mogli udzielić Ci pomocnych odpowiedzi.

Maja

Obecnie Tetra Pak poszukuje osoby na stanowisko Retail/Channel Manager. Zamierzacie aplikować? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników firmy na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą oni liczyć?

EP
@Maja

Proszę o kontakt 607716716

olo

jak na pocatek to super kasa, nie znam wileu firm ktore dają tyle na poczatek. Pozniej pewnie masz podyższe jak sie sprawdzisz i pewnie umowe na czas nieokresolny, a podejrzewam,że suzkaja ludzi na stałę.

Tak18Nie

Alvin

Interesuje mnie praca w solidnej firmie o znanej marce. Czy Tetra Pak jest firmą przyjazną dla pracowników? Czy można w niej się realizować i czy są szanse na awans oraz karierę?

Tak23Nie

Karol

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak się zatrudnić w tej firmie? Nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia o pracę. Czy oni szukają ludzi przez headhunterów?

Tak9Nie

asdf

Toksyczna firma dla inzynierów, harówa za grosze i [usunięte przez moderatora] . Firma w stylu jak się nie podoba to następnego poproszę.

Tak8Nie

Super firma, ludzie.

Tak2Nie1

Praca 300h/miesiąc za 5000 netto. Zdrowie ma się jedno

Tak3Nie

TAKIE TAM

Tetra pak ,powiem tyle co wiem ,jesli chodzi o standart urzadzeń które produkują to naprawde wyższa pólka,dobra jakość i przemyslane rozwiazania .ludzi pare z serwisu też poznałem i powiem że wiedzieli co robią szczególnie ci z doświadczeniem.co do samego pracodawcy to chyba nie maja tam zle bo wrota dość szczelne i za duzo nie mówią o swoim pracodawcy

Tak1Nie

Zostaw opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa