Opinie o Tetra Pak sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Tetra Pak sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tetra Pak sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tetra Pak sp. z o.o. w Warszawa

Suseł

Kiedyś firma super jako Obram Teraz firma pomyłka udająca profesjonalizm Mobbingowanie na porządku dziennym. Uraz psychiki po roku pracy. Pewien lider o imieniu na R i nazwisku na M oskarża innych pracowników produkcji o wynoszenie narzędzi i materiałów a sam najwiecej wynosił z firmy.

koordynator Nowy wpis
Kandydat

Firma szuka Koordynator projektów z językiem niemieckim/włoskim Co myslicie o tym stanowisku? Może się ktoś wypowiedziec

Hala Nowy wpis

Lider '' R''' 'M' ' mobbinguje ludzi. Wyżywa się na pracownikach. Przez taka osobę ciężko się pracuje i nie można się skupić na pracy. Dużo ludzi myśli o odejściu, firma schodzi na psy

Suseł Nowy wpis

Wiarygodny Nowy wpis
@Suseł

Nie można się nie zgodzić.

Grzesiek

Myślę, jak firma radzi sobie w tej trudnej sytuacji jak przydarzyła się w całym świecie. Czy warto aplikować, potrzebujecie teraz kogoś?

logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
GoWork.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Byly pracownik

Kiedys firma stawiala na pracownika i inzynierowie stanowili team. Lecz okolo 6 lat temu wszystko zaczelo sie psuc. Byli jak i obecnie zarzadzajacy objeli stananowiska w wyniku " kontuzji" i sie zaczelo wszystko walic, wykorzystujac wiedze z terenu. Rok temu jak i obecnie, odeszli bardzo dobrzy specjalisci z dlugim doswiadczeniem. Pieniadze to zawsze byl i jest problem do sforsowania, a jesli juz cos sie ugra, to dla innych brakuje o czym wszyscy sa informowani. Probuje sie, wplywac na pracownika presja, a jesli cos pojdzie nie pomysli to najgorsze serwisy. Brak "teamu" spowodowal ze ludzie na siebie donosza, wymiguja sie z pracy, ale zarządzający maja wieksza kontrole do sterowania rozbita grupa. Obecnie pracownicy sie zmobilizowali i nie wykluczone, ze firma bedzie musiala zaplacic za błędy przeszłości. Podsumowując, kiedys dobra firma z dobrym serwisem i fajnymi ludzmi, obecnie coraz gorzej i autorytet firmy mocno oslabiony, płacą slabo w stosunku do ofert innych firm na obecnych stanowiskach.

Magda

@pracownik a jak myślisz z czego ta redukcja etatów wynika?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tetra Pak sp. z o.o.?

@Pytanie

Aktualnie można pomarzyć w tej firmie o rozwoju, nie wspominając o podwyżce. Redukują coraz więcej stanowisk, przerzucajac obowiązki na innych pracowników bez dodatkowego wynagrodzenia. Po dłuższych obserwacjach da się odczuć, że firma ma chyba poważne problemy, chociaż nie mówi się tutaj o tym głośno. Niestety, ale chyba czas stąd uciekać.

Anonin

Potwierdzam opinie koleżanki Megi, niby firma profesjonalna ale w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Także brałam udział w tej rekrutacji. Wszystko odbywa się po angielsku, pierwsza rozmowa przez telefon opisanie każdego etapu co będzie po kolei z kim, następnie rozmowa w biurze, gdzie człowiek ma wrażenie że pytania zadawane są z jakiegoś,, klucza pytań,, niektóre kompletnie bez sensu ale dobra. Następnie mówią o następnym etapie o którym będą informować i na tym kończy się kontakt z firmą. Pytanie czy tak powinna traktować firma osoby zainteresowane praca u nich? Po samej rekrutacji nie polecam, szkoda czasu.

megi

Rekrutacja 4 etapowa na stanowisko obsługi klienta z językiem. Pierwszy etap przez telefon, na pierwszy rzut oka superpracodawca, od razu informują jak będzie przebiegać rekrutacja i zapewniają, że tak,tak szanowny kandydacie poinformujemy cię o tym, czy cię chcemy czy nie. I na tym się kończy profesjonalizm i zaczyna szara rzeczywistość. Zero feedbacku, zero odpowiedzi na emaile, a jak by nie było cała rozmowa trwała półtorej godziny, więc trochę słabo.

Maja

@jak zyc jeśli chodzi o adres siedziby to znajduje się ona w Warszawie przy ul. ul. Osmańskiej 14 02-823 Warszawa. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej Tetra Pak sp. z o.o. http://www.tetrapak.com/pl/contact

jak zyc

gdzie znajduje sie siedziba firmy i ile mozna wolacz z 8 letnim doswiadczeniem w projektowaniu/nadzrowowaniu prac ?

Maja

@EP jeśli masz jakieś pytania na temat pracy w firmie zadaj je tutaj. Może wtedy obecni pracownicy Tetra Pak będą mogli udzielić Ci pomocnych odpowiedzi.

Maja

Obecnie Tetra Pak poszukuje osoby na stanowisko Retail/Channel Manager. Zamierzacie aplikować? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników firmy na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą oni liczyć?

EP
@Maja

Proszę o kontakt 607716716

olo

jak na pocatek to super kasa, nie znam wileu firm ktore dają tyle na poczatek. Pozniej pewnie masz podyższe jak sie sprawdzisz i pewnie umowe na czas nieokresolny, a podejrzewam,że suzkaja ludzi na stałę.

Alvin

Interesuje mnie praca w solidnej firmie o znanej marce. Czy Tetra Pak jest firmą przyjazną dla pracowników? Czy można w niej się realizować i czy są szanse na awans oraz karierę?

Karol

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak się zatrudnić w tej firmie? Nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia o pracę. Czy oni szukają ludzi przez headhunterów?

asdf

Toksyczna firma dla inzynierów, harówa za grosze i [usunięte przez moderatora] . Firma w stylu jak się nie podoba to następnego poproszę.

Super firma, ludzie.

Praca 300h/miesiąc za 5000 netto. Zdrowie ma się jedno

TAKIE TAM

Tetra pak ,powiem tyle co wiem ,jesli chodzi o standart urzadzeń które produkują to naprawde wyższa pólka,dobra jakość i przemyslane rozwiazania .ludzi pare z serwisu też poznałem i powiem że wiedzieli co robią szczególnie ci z doświadczeniem.co do samego pracodawcy to chyba nie maja tam zle bo wrota dość szczelne i za duzo nie mówią o swoim pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa

Tetra Pak sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osmańska 14
    02-823 Warszawa
  • NIP: 5260013901 KRS: 0000027538

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tetra Pak sp. z o.o.