Tetra Pak sp. z o.o.

Opinie o Tetra Pak sp. z o.o.

Maja

@jak zyc jeśli chodzi o adres siedziby to znajduje się ona w Warszawie przy ul. ul. Osmańskiej 14 02-823 Warszawa. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej Tetra Pak sp. z o.o. http://www.tetrapak.com/pl/contact

jak zyc

gdzie znajduje sie siedziba firmy i ile mozna wolacz z 8 letnim doswiadczeniem w projektowaniu/nadzrowowaniu prac ?

Maja

@EP jeśli masz jakieś pytania na temat pracy w firmie zadaj je tutaj. Może wtedy obecni pracownicy Tetra Pak będą mogli udzielić Ci pomocnych odpowiedzi.

Maja

Obecnie Tetra Pak poszukuje osoby na stanowisko Retail/Channel Manager. Zamierzacie aplikować? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników firmy na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą oni liczyć?

EP
@Maja 21.03.2017 16:20

Proszę o kontakt 607716716

olo

jak na pocatek to super kasa, nie znam wileu firm ktore dają tyle na poczatek. Pozniej pewnie masz podyższe jak sie sprawdzisz i pewnie umowe na czas nieokresolny, a podejrzewam,że suzkaja ludzi na stałę.

Alvin

Interesuje mnie praca w solidnej firmie o znanej marce. Czy Tetra Pak jest firmą przyjazną dla pracowników? Czy można w niej się realizować i czy są szanse na awans oraz karierę?

Karol

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak się zatrudnić w tej firmie? Nigdy nie widziałem żadnego ogłoszenia o pracę. Czy oni szukają ludzi przez headhunterów?

asdf

Toksyczna firma dla inzynierów, harówa za grosze i [usunięte przez moderatora] . Firma w stylu jak się nie podoba to następnego poproszę.

Super firma, ludzie.

Praca 300h/miesiąc za 5000 netto. Zdrowie ma się jedno

TAKIE TAM

Tetra pak ,powiem tyle co wiem ,jesli chodzi o standart urzadzeń które produkują to naprawde wyższa pólka,dobra jakość i przemyslane rozwiazania .ludzi pare z serwisu też poznałem i powiem że wiedzieli co robią szczególnie ci z doświadczeniem.co do samego pracodawcy to chyba nie maja tam zle bo wrota dość szczelne i za duzo nie mówią o swoim pracodawcy

Zostaw opinię o Tetra Pak sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tetra Pak sp. z o.o.