Opinie o Codility Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Codility Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Codility Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codility Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mery Nowy wpis
Inne

Jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji na UX Deva? Chętniej piszecie tutaj o tym niż np. o stawkach, pewnie dlatego, że posty zostawiają raczej odrzuceni (usunięte przez administratora) Ale okej, dowiem się chociaż jak egzaminują chętnych do teamu ;)

Nick Nowy wpis
Kandydat

Jeżeli się szuka Senior Accountant W POLSCE to się nie wpisuje że NIEMIECKI NICE TO HAVE. Jak chcecie kogoś z niemieckim to se idźcie szukać do DACH!!!! W Polsce jest POLSKI!!!!

Łukasz Nowy wpis

Podzielam opinię wielu osób tutaj: bardzo długi proces po którym dodatkowo nie dostałem żadnego feedbacku, wyjaśnienia czy czegokolwiek. Po prostu zaznaczyli na portalu rekrutacyjnym, że nie są zainteresowani i na tym się kontakt urwał.

Mateusz Nowy wpis
Inne

@jurek faktycznie rozmowa rekrutacyjna nie jest zachęcająca.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Codility Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(43 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(542 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Norbert
Inne

@Sokrates Możesz podpowiedzieć coś więcej jak przebiega rekrutacja?

Sokrates
@Norbert

Etap 1: Zadania na Codility (3 zadania). Etap 2: Rozmowa z biznesem po angielsku. Zadanie na tablicy z członkiem zespołu programistycznego. Etap 3: Problemy do rozwiązania z liderem zespołu (2/3 problemy). Rozmowa z CTO z rozwiązaniem problemu jak zaprojektować i zaimplementować zadany problem, jakie technologie wykorzystać itd. I wymyślanie kolejnych wymagań.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Codility Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Sokrates
@Pytanie

Tak, część nietechniczna po angielsku.

jurek

Zdecydowanie zbyt czasochłonny , długi, wymagający i nieco specyficzny proces rekrutacyjny. Na początek 20 - 30 minutowa rozmowa przez telefon + 1,5 godzinny test z naciskiem na umiejętności programistyczne - jak dla mnie jak najbardziej OK. Dalej jednak są już 2 rozmowy w siedzibie firmy, trwające odpowiednio ok 2,5 ( 1,5h technical oraz 1h non technical interview) i 2 godziny (także pytania techniczne). Według mnie jest to zdecydowanie gruba przesada i marnowanie czasu potencjalnego kandydata, zamiast 2 rozmów technicznych wystarczyłoby zrobić jedną albo zorganizować to tak, aby przynajmniej pierwsza bezpośrednia weryfikacja umiejętności technicznych (już po początkowym 1,5- godzinnym teście na platformie Codility) mogłaby odbyć się przez telefon i trwać też nieco krócej (z własnego doświadczenia wiem, że rzeczywisty czas potrzebny na taką wstępną i gruntowną weryfikację to maksymalnie 40-60 minut) Łącznie w ramach rekrutacji kandydat musi poświęcić conajmniej 4 godziny na rozmowy techniczne oraz ok 2-2,5 godziny na rozmowy miękkie/HR/sprawdzenie znajomości języka angielskiego (duży nacisk na płynność mówienia), dodać do tego należy jeszcze dodać czas poświęcony na dojazdy, dopiero potem dowiaduje się czy zostanie mu przedstawiona oferta i na które ze stanowisk(?). Specyficzne jest to, że mimo tego iż na rozwiązanie początkowego testu są przewidziane aż 2 tygodnie- rekruter już po 3 dniach wysyła przypomnienie w tej sprawie. Firma stawia bardzo duże wymagania wobec potencjalnego kandydata, potencjalne zarobki są przyzwoite, ale raczej w ramach średnich widełek na danym stanowisku niż powyżej średniej- biorąc pod uwagę tak drobiazgową selekcję kandydatów dla niektórych taka oferta może wydawać się wręcz rozczarowująca.

3

uuuuu komuś się tu chyba zdaje, że jest Jobsem :)

WG

Na pozór wrażenia podczas rekrutacji robią duże wrażenie. Potem jest źle. Najgorszy proces rekrutacyjny w jakim brałem udział, komunikacja z ponad miesięcznym opóźnieniem, składanie obietnic i nie dotrzymywanie słowa, nie kończące podgrzewanie kandydata, zmiana zdania dotycząca samej pozycji podczas rekrutacji, potem brak możliwości przedstawienia siebie i wybór wewnętrznego kandydata współuczestniczącego w rekrutacji. Aplikując miałem wrażenie wyjątkowości i dużego profesjonalizmu, może to co się działo nie jest standardem ale na moim przypadku popełniono wszystkie możliwe błędy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kandydat
@WG

Mam podobne odczucia. Po pierwszym etapie poproszono mnie o wykonanie zadania rekrutacyjnego. Po przesłaniu zadania kontakt z hr się rozmył. Zero informacji zwrotnej na temat wykonanego zadania ani rezultatu rekrutacji. Nie pomogła próba przypomnienia się, ponieważ pani z hr nie raczyła na wiadomość odpowiedzieć. Niestety nie stawia to firmy w dobrym świetle.

GA

Proces rekrutacyjny jest zbyt długi i czasochłonny. Rekrutacja dla ludzi mających czas (test trwający 2,5h + 2 spotkania w firmie każde po ok. 2h). Można by tak naprawdę zamiast dwóch spotkań w firmie zrobić jedno.

Zostaw merytoryczną opinię o Codility Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Codility Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Codility Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Codility Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Dobra 56/66
  00-312 Warszawa
 • NIP: 5252554054 KRS: 0000459821
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Codility Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii