Opinie o InfoConsulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie InfoConsulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InfoConsulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InfoConsulting Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam pracy w InfoConsulting, typowa polska firemka. Ostatnio zlikwidowali wszystkie premie dla pracowników. Traktują ludzi przedmiotowo i jedyne szkolenia które firma oferuje to szkolenia wewnętrzne HR o których poziomie można dyskutować. Za cały kwartał ciężkiej pracy nie dostałam nic. Stanowczo odradzam, szkoda zdrowia i swojego czasu. Jestem zawiedziona i nie chcę mieć do czynienia z tą firmą.

InfoConsulting

Badanie satysfakcji w InfoConsulting to obszerna anonimowa dobrowolna ankieta, która zawiera pytania otwarte i zamknięte (większość na skali ocen od 1 do 5). Bierze w niej udział co roku średnio 70% pracowników. Ankieta zawiera pytania dotyczące zadowolenia z pracy, ze współpracy z przełożonymi, współpracy z innymi. Są w niej także pytania o benefity, narzędzia pracy, komunikację i szereg innych pytań badających bardzo różne obszary, z którymi pracownicy mają styczność w codziennej pracy. Pozdrawiamy! Zespół IC

Jak szefostwo w InfoConsulting Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Olga
@~~

Wszystkie szkolenia finansowała firma, one się odbywały jakoś w godzinach pracy? Jakie tu były kary i za co konkretnie można ją było dostać?

Na stronie internetowej firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko młodszego konsultanta ds. wdrożeń systemu IFS Applications. Firma wymaga od pracownika prawa jazdy kat. B i gotowości do odbywania podróży służbowych. Jak często odbywają się takie wyjazdu? Jak długo one trwają? Mają miejsce tylko w granicach naszego kraju, czy poza nim też? Delegacje są bardziej opłacalne niż praca na miejscu? Cały czas myślę nad aplikacją...

ale czy warto? jakie są Twoje odczucia? jesteś w stanie odpowiedzieć na pytania zadane przez kolegę wcześniej? może podasz mi zarobki, jakie można tutaj otrzymać? wskazanie widełek bardzo dużo pomoże :) chętnie przeczytam na odpowiedzi, bo sam rozważam złożenie CV (usunięte przez administratora)

InfoConsulting Nowy wpis

Wyjazdy służbowe są stałą częścią pracy konsultanta ds. wdrożeń IFS Applications. Na ten moment podróże służbowe odbywają się do klientów, którzy działają na terenie Polski, a ich częstotliwość zależy od fazy projektu wdrożeniowego – od kilku do kilkunastu dni w miesiącu. Pozdrawiamy. Zespół IC

Alicja Nowy wpis
@InfoConsulting

To już coś nakreśla, ale czy wcześniej jest ustalany jakiś grafik takich wyjazdów? Wolałabym wiedzieć chwilę wcześniej. W ogłoszeniu też widziałam, że angielski jest wymagany na poziomie B2. Tylko, że ja znam bardzo dobrze język, ale jestem samoukiem, bez papierów. To też będzie okej?

Oliwka

Podali chociaż powód z jakiego zabrali premie? A pensję podstawową za ten okres 3 miesięcy wypłacili?

InfoConsulting

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię o pracy w InfoConsulting. Bardzo nam przykro, że taka opinia nie dotarła w pierwszej kolejności bezpośrednio do kierownika. Jeśli jednak dotarła, a nic nie zostało z tym zrobione, to poczuwamy się do odpowiedzialności i na pewno nie zostawimy tej sytuacji bez opieki. Chcemy jednocześnie przypomnieć, że w InfoConsulting bardzo mocno zwracamy uwagę na otwartą komunikację i jesteśmy żywo zainteresowani aktualnymi opiniami, sugestiami i pomysłami pracowników. Staramy się o to dbać na bieżąco, ale służą temu także inicjatywy cyklicznie. M.in. co roku w grudniu przeprowadzamy badanie satysfakcji pracowniczej. Gorąco zachęcamy wszystkich pracowników, aby korzystali z tego narzędzia. Odpowiedzi są szczegółowo analizowane, aby można było wdrożyć zmiany, które będą korzystne zarówno dla pracowników, jak i dla organizacji. Za ciężką pracę wszystkim pracownikom InfoConsulting wypłacamy terminowo wynagrodzenia o rynkowej wysokości (na bieżąco porównywanej z danymi raportów płacowych). Premie są przyznawane zgodnie z regulaminem wynagradzania i zależą m.in. od efektywnej realizacji przez pracownika wyznaczonych celów. Aspekty związane z premiami były szeroko omawiane na wewnętrznych spotkaniach w naszej firmie. Chcielibyśmy także przypomnieć, że pracownicy mają stały dostęp do wielu form rozwojowych i szkoleniowych. Jedną z nich jest IFS Academy, gdzie mogą podnosić swoje kwalifikacje; w ramach Akademii InfoConsulting działa prężnie Klub Technika, który prowadzi liczne szkolenia techniczne, z których wiedza przydaje się w codziennej pracy; wszyscy nasi pracownicy przechodzą w trakcie pierwszych sześciu miesięcy pracy liczne szkolenia onboardingowe, zarówno z kompetencji twardych i miękkich, aby szybko i efektywnie mogli się wdrożyć w codzienne obowiązki; udostępniamy całą gamę różnych materiałów do samodoskonalenia z kształtowania kompetencji miękkich w ramach programu „I’m doing my best”. Dodatkowo, w ciągu ostatniego roku zakończyliśmy dwa duże programy rozwojowe skrojone specjalnie pod wybrane grupy pracowników. Były one odpowiedzią na zapotrzebowanie, które wyłoniło się z badania satysfakcji. Kolejne programy rozwojowo-szkoleniowe są w przygotowaniu. Do tej pory szkolenia HR były bardzo dobrze oceniane w ankietach poszkoleniowych oraz w rocznym badaniu satysfakcji – na bieżąco to monitorujemy. Jeśli Cię nie usatysfakcjonowały, to oczywiście sprawdzimy, co można w nich ulepszyć. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów! Zespół InfoConsulting

@InfoConsulting

A ja jednak pociągnę ten wątek premiowy. Bo wyżej była mowa o tym, że firma zlikwidowała premie dla pracowników. A czy to jest możliwe? Czy w umowach, jakie podpisują pracownicy, nie ma zapisu, że za dane czynności, za dane wyniki, na święta czy uznaniowa premia zawsze jest? Jest o tym jakikolwiek zapis, aby pracownik mógł się na podstawie tego domagać premii?

@InfoConsulting

Po pierwsze to co Państwo piszą to kompletna brednia i jak to mówią na zachodzie rodeo. Po pierwsze opinia docierała do kierowników którzy mówili że ogarną a nie robili tego, czyli kłamstwo i manipulacja. Po drugie badanie satysfakcji???? Chyba tylko po to robicie aby chwalić się tym na LinkedIn ponieważ nie wyciągacie w niego jakichkolwiek wniosków. Po trzecie, sam ten wpis czyli odpowiedź jest mocno przemyślana i zmanipulowana aby obronić dobre imię firmy. Ludzie, nabraliście projektów nie mając ludzi a tych, którzy pracują traktujecie jak wyrobników. Obiecaliście prenie a q ostatniej chwili mówicie ze nie......ludzie harowali po rok w projektach aby aby je mieć a Wy pokazaliście im środkowy palec. To samo, rozmowy roczne....Po co pytacie o podwyżki skoro pozniej nie ma żadnych....tłumaczycie się zła sytuacja firmy.....każdy tak robi. Miałam nie pisać ale zdenerwowała mnie te kłamstwa. Jesteście typowym polskim januszexem. Nie polecam

No właśnie to wszystko jest ciekawe. A jak konkretnie wyglądają badania satysfakcji? Firma wysyła do pracowników ankiety do wypełnienia, czy raczej są to rozmowy f2f z przełożonym? I jakie są pytania/zadania, aby zbadać taką satysfakcję w tej firmie?

Bardzo emocjonalna wypowiedź - co złego w tym, że ktoś inny wpisał tu odpowiedź przemyślaną, podał fakty, albo po prostu ma inne obserwacje? Czy nie lepiej porozmawiać o tym z przełożonym, albo kimś zaufanym z firmy i zająć się rozwiązaniem tematu? Widać, że firmie zależy na dialogu.

InfoConsulting

Premie w InfoConsulting są przyznawane zgodnie z regulaminem wynagradzania i w zależności od specyfiki działania danej jednostki organizacyjnej zależą m.in. od efektywnej realizacji przez pracownika wyznaczonych celów.

InfoConsulting Nowy wpis

Nie możemy się zgodzić z zarzutem kłamstwa. Nic, co zostało napisane przez nas nie jest kłamstwem. Mamy zapewne inne spojrzenie na te same sytuacje, ale naszym celem jest znalezienie wspólnej perspektywy ze wszystkimi naszymi pracownikami. Po to są między innymi rozmowy roczne, które mają wypracować wspólną drogę firmy i pracownika do celów stawianych zarówno przez biznes, jak i przez zatrudnionego; po to jest także badanie satysfakcji, anonimowe i dobrowolne. Badanie, w którym uzyskujemy wyniki na poziomie powyżej 90% zadowolenia pracowników z wykonywanej pracy. I tak - jest to dla nas powód, aby się tym chwalić w mediach społecznościowych. Pozdrawiamy. Zespół IC

InfoConsulting Nowy wpis

Ile jest zmian w InfoConsulting Sp. z o.o.?

Jak szefostwo w InfoConsulting Sp. z o.o. traktuje ludzi?

~~

Odszedłem jakieś 4-5 lat temu... W pewnym momencie firma niczego nie oferowała poza "kieratem" i podkręcaniem wymyślanych przez kierownictwo KPI. I niestety - tam też działa zasada, że jednym z głównych skillsów jest "wiedzieć - kogo znać"... Wnioskowanie o podwyżki - ciężko. Nie spodziewajcie się 100 pln na godzinę (np. jako B2B)...

Dorota
@~~

A jak długo pracowałeś i czy tobie osobiście udało się uzyskać jakąś podwyżkę w tym czasie? Wiadomo przez te lata mogło się sporo zmienić, ale czy w czasie, kiedy Ty pracowałeś miałeś jakieś szkolenia ( bo jedni piszą, że są, ktoś inny, że nie miał ) ?

~~
@Dorota

Trochę pracowałem. Nie będę zdradzać ile. Wystarczająco, żeby zobaczyć - jak bardzo mnie zaszufladkowano. Szkolenia - jak to mawiała szefowa Serwisu w IFS - to samoszkolenie. :) Mam certyfikat, był ezamin w IFS, ale szału nie było. Do certyfikatu trzeba było się samodzielnie przygotować. Teraz realizuję się po drugiej stronie tej barykady. Nie mam żadnych lojalek, straszenia karami umownymi za jakiekolwiek odcienie pracy bezpośrednio, czy pośrednio dla Klienta. Jeśli chodzi o nerwowość pracy - jest znacznie lepiej.

Dorota
@~~

A jak tu za twoich czasów z awansami było? Bo widzę, że firma w komentarzach komuś odpisała, że można awansować. Rzeczywiście tak jest czy koniec końców na wyższe stanowiska szukają kogoś z zewnątrz?

nn
@~~

obawiam się, że nic się nie zmieniło

Olga
@~~

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w InfoConsulting Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konsultant Serwisowy IFS Applications (dystrybucja, sprzedaż, remonty)?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kama

Widziałam że w kilku lokalizacjach wisi oferta na konsultanta w zakresie kadr i płac. Oferują tam do wyboru B2B o UOP. Czy może ktoś wie czy wszystkie oferowane w dalszej części benefity również dotyczą umowy B2B? I czy jest opcja pracy 100% zdalnej bo pisze że można o tym rozmawiać. Pracuje tak ktoś?

SI

Czy może mi ktoś powiedzieć jak długo czeka się na odpowiedź w przypadku Aplikowania do pracy w Info Consulting i czy w przypadku nie zakwalifikowania się do rozmowy również jest wysyłana jakaś informacja, żeby nie czekać w nieskończoność? Będę wdzięczny za info.

Super firma. Pomimo sytuacji w kraju wciąż zatrudnia i rozwija swoje usługi. Można się dużo nauczyć i nieźle zarobić

Mk
@Adam

Zgoda

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w InfoConsulting Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Natalia

Zazwyczaj są 2 etapy: krótka rozmowa telefoniczna i spotkanie rekrutacyjne. Czasem są to 3 etapy: krótka rozmowa telefoniczna i 2 spotkania rekrutacyjne. Średnio decyzja podejmowana jest do dwóch tygodni w zależności od przebiegu procesu.

Sebastian
@Natalia

Jeśli ktoś nie jest przyjęty, to firma też o tym informuje? Bo czasem to można czekać i czekać i jest cisza...

Jakie wartości są cenione w InfoConsulting Sp. z o.o.?

InfoConsulting

Wartościami, którymi kierujemy się na co dzień w Grupie InfoConsulting są: profesjonalizm, zaufanie, zaangażowanie, kreatywność i współpraca. Wszystkie są dla nas ważne zarówno z perspektywy współpracy z naszymi klientami, jak i we współpracy wewnętrznej. Pozdrawiamy! Zespół IC

Edyta
@InfoConsulting

Kierujecie się w stosunku do pracowników czy wymagacie tylko tego od nich? Pytam, bo to różnie może być.

Karol

Macie szkolenia z pierwszej pomocy?

@Karol

Ofertę szkoleń dostosowujemy do ścieżek rozwoju i aktualnie prowadzonych projektów. Mamy również mnóstwo szkoleń wewnętrznych z kompetencji behawioralno - społecznych. :)

Czy w InfoConsulting Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

InfoConsulting

Na wiele sposobów staramy się doceniać i integrować naszych pracowników oraz tak jak to możliwe, odpowiadać na ich potrzeby. Jednym z nich są tradycje świąteczne - naszym dobrym zwyczajem jest organizowanie spotkań świątecznych, czy to w naszych biurach, czy online. Są one okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów, podsumowań. Upominki, które przy okazji przygotowujemy są miłym dodatkiem. :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy InfoConsulting Sp. z o.o.?

InfoConsulting

Obecnie rekrutacje prowadzimy głównie zdalnie. Dopuszczamy jednak możliwość spotkania w jednym z naszych biur, na późniejszych etapach procesu rekrutacji.

Czy w InfoConsulting Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

InfoConsulting

Pewnie, że są :) Oprócz licznych szkoleń wewnętrznych, na które zapraszamy członków zespołu, nasi pracownicy po konsultacji i analizie potrzeb szkoleniowych z Przełożonym, mogą liczyć na szkolenia zewnętrzne, dopasowane do ścieżki kariery i obowiązków wykonywanych w codziennej pracy.

Ana

Czy ciezko jest przejsc 2 etap rekrutacji ?

@Ana

Dzień dobry Ana, miło nam, że interesuje Cię proces rekrutacji do naszego zespołu :) Dzielimy go na 3 etapy, w każdy z nich zaangażowany jest zespół HR i Komunikacji. Drugi etap przewiduje spotkanie rekrutacyjne (obecnie - rozmowę online), w którym bierze udział manager lub dyrektor pionu. Rozmowa ta pozwala uporządkować informacje pozyskane w pierwszym etapie i jest świetną okazją dla obu stron, by zadać bardziej szczegółowe pytania. Kładziemy nacisk na dopasowanie do charakteru pracy i zadań, więc zależy nam na zaangażowanych kandydatach. Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć jednym słowem - nie jest ciężko :)

Jak długo trwa proces awansu w InfoConsulting Sp. z o.o.?

InfoConsulting

Awans to potwierdzenie zdobytych kompetencji, na co bezpośredni wpływ ma zaangażowanie i motywacja do poszerzania wiedzy osoby, która się o ten awans ubiega :) . W InfoConsulting proces awansu jest ściśle powiązany ze ścieżkami kariery. Już na początku współpracy nowy członek zespołu wie, na jakim etapie się znajduje wchodząc do organizacji, oraz czego się musi nauczyć, by dostać awans. W naszych ścieżkach kariery warunki, jakie należy spełnić oraz ramy czasowe poszczególnych etapów są jasno określone. Zapraszamy do aplikowania :)

Czy w InfoConsulting Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

InfoConsulting

Na wiele sposobów staramy się doceniać i integrować naszych pracowników oraz tak jak to możliwe, odpowiadać na ich potrzeby. Jeśli chodzi o tradycje świąteczne - naszym dobrym zwyczajem jest, że pod koniec roku organizujemy spotkania świąteczne w naszych biurach, które są okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów, podsumowań.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie InfoConsulting Sp. z o.o.?

InfoConsulting

Dziękujemy za zadanie tego pytania i zainteresowanie warunkami zatrudnienia u nas. Jesteśmy otwarci na preferencje potencjalnego pracownika, nie narzucamy rodzaju umowy, można współpracować z nami podpisując umowę B2B oraz Umowę o Pracę, lub umowę cywilnoprawną.

M.

Polecam, firma ma 4 biura w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Katowicach, można się dogadać też na pracę zdalną, sporo projektów, jest co robić, można się dużo nauczyć.

Piotrek
@M.

Od tego roku jest nawet więcej biur bo jesteśmy też w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Zrobiło się u nas międzynarodowo. I fajnie. Pozdrawiam

Kończę studia i zaczynam rozglądać się za nową pracą. Interesuje mnie praca na stanowisku konsultanta. Co jest potrzebne, aby otrzymać ofertę pracy na tym stanowisku? Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi.

@Nowy

Dziękujemy, że zainteresował się Pan naszą firmą. Praca na stanowisku konsultanta w InfoConsulting jest możliwa na kilku obszarach biznesowych m.in. finanse, HR, dystrybucja, produkcja. Wybór w dużej mierze zależy od kierunku studiów, który Pan kończy. Nasi konsultanci pracują zarówno przy projektach wdrożeniowych jak i serwisowych. Posiadamy biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu jednak nasi klienci prowadzą działalność na terenie całej Polski. W związku z powyższym od naszych kandydatów, oczekujemy gotowości do częstych podróży służbowych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przesłania CV (usunięte przez administratora)

S.
@Nowy

Jak kończysz studia to sugeruję zapytać czy prowadzą staże. To chyba najlepszy sposób, żeby się przekonać czy to praca dla Ciebie. Doświadczenie we wdrażaniu systemu, kontakt z klientem, jest niezbędne. Jak Ci się uda dostać i się sprawdzisz, to będziesz mógł się rozwijać zgodnie z programem ścieżki kariery. Powodzenia!

@S.

Dzięki!

dar245

Odradzam współpracę z tą "firmą", niepoważne traktowanie pracownika, ale chyba jeszcze gorsze klienta. Niestety w takich warunkach nie da się długo wytrzymać.

@dar245

W prawdzie już dość dawno napisałeś swoją opinię, ale chcielibyśmy móc się do niej odnieść. Jeżeli nadal współpracujesz z IC to zapraszamy do kontaktu z zespołem HR. Chętnie, na przykładzie konkretnych przykładów, porozmawiamy o tym co możemy Twoim zdaniem ulepszyć. Jeżeli chciałbyś zgłosić się anonimowo - zachęcamy do przekazania wiadomości za pomocą skrzynki opisanej w naszym wewnętrznym kodeksie etyki. Jest dostępna w każdym z naszych biur.

@dar245

O to to.

Zostaw merytoryczną opinię o InfoConsulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w InfoConsulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy InfoConsulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

InfoConsulting Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Grzybowska 2 lokal 36
    00-131 Warszawa

InfoConsulting Sp. z o.o.