GONG Sp. z o.o. [OFERTA PŁATNA]

Gliwice

GONG Sp. z o.o. [OFERTA PŁATNA]

Opinie o GONG Sp. z o.o. [OFERTA PŁATNA]

Ewelina

Dwie osoby o nicku anonymous napisały komentarze sprzeczne ze sobą. Chciałabym spytać więc, co rozumiesz przez stwierdzenie "dobrze się traktuje"? Rozumiem zatem, że warunki które firma GONG oferuje są Twoim zdaniem dobre, tak? Do drugiego użytkownika o nicku anonymous - dlaczego twierdzisz, że nie ma co aplikować? Z jakiego konkretnie powodu? Napisz proszę więcej szczegółów proszę.

anonymous

nie ma co aplikować

Jak traktuje się pracownika w firmie GONG Sp. z o.o. [OFERTA PŁATNA]? Wypowiedz się na naszym forum.

anonymous
@admin 31.07.2015 15:17

Dobrze sie traktuje. Aplikuj.

Ewelina

Warunki, które oferuje pracodawca są bardzo ważne, a tak właściwie nikt do tej pory się nie wypowiedział na temat firmy GONG. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat chociażby pakietu socjalnego, który pracodawca oferuje? Taka informacja na pewno każdego przeglądającego ten wątek zaciekawi.

Zostaw opinię o GONG Sp. z o.o. [OFERTA PŁATNA] - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GONG Sp. z o.o. [OFERTA PŁATNA]