Firma Handlowa Precjoza Mirosława Śniegocka Szymon Śniegocki sp.j.

Opinie o Firma Handlowa Precjoza Mirosława Śniegocka Szymon Śniegocki sp.j.

Anka

Szału nie ma, dużo pracy, zarobki słabe, firma o słabej kondycji, umowa na stałe to plus, godziny pracy w normie, problemy z urlopem

Kwinto

Słabe zarobki 1500 zł na rękę + praca od pn do pt miła atmosfera

Zostaw opinię o Firma Handlowa Precjoza Mirosława Śniegocka Szymon Śniegocki sp.j. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Precjoza Mirosława Śniegocka Szymon Śniegocki sp.j.