Opinie o Nagma Ryszard Nagielski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nagma Ryszard Nagielski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nagma Ryszard Nagielski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagma Ryszard Nagielski w Warszawa

Chciałbym się dowiedzieć czy magazynier / logistyk byłby jeszcze potrzebny. wyświetliła mi się oferta na Puchalską sprzed kilku miesięcy. wpasowuje się w wymogi przy czym nie wiem za jakie wynagrodzenie mógłbym w tym roku już pracować. Czy nastąpiły ogólne podwyżki teraz na początku roku?

Wartownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie jako kierowca. NIGDY żadna negatywna sytuacja nie miała miejsca. Nikt normalny nie napisze takich bzdur. Sorry ale jeden z najlepszych moich pracodawców i jeśli nadarzy się okazja, chętnie wrócę do firmy. Pozdrawiam

Renata Nowy wpis
@Wartownik

hej a możesz dać znać kiedy to było jaki system miałeś? najbardziej to oczywiście zarobki by mnie interesowały ale jak często w domu byłeś? ile czasu dla rodziny było w praktyce i co ze zamęczeniem?

Barbados Nowy wpis
@Renata

Pracowałem do 15. Weekendy wolne. Pieniądze w moim odczuciu ok. Wiem, że różniły się w zależności od doświadczenia i jakości pracy. Były podwyżki.

Nie ma sensu odnosić się do negatywnych komentarzy. Jako pracownik firmy po ponad 2 latach jestem w stanie napisać rzetelnie jak wygląda praca 1-pensja zawsze na czas 2-szef to facet, który potrafi zakasać rękawy i ładować towar do samochodów, jeśli jest taka potrzeba 3-prezesem/szefem się bywa a człowiekiem się jest. Nigdy nie spotkałem się z odmową na moją prośbę. Można zawsze normalnie pogadać o wszystkim 4-fajny zespół 5-praca w extra godzinach (o 16 jestem w domu) 6-urlop bez problemu w pasujacym każdemu terminie Jeśli ktoś ma duże oczekiwania a niewielkie umiejętności, będzie narzekał w każdej pracy.Ja jestem zadowolony. O podwyżkę prosić trzeba jak w każdej firmie, ale jeśli szef jest zadowolony, nie odmawia.Spokojna, bez wielkich wyzwań ale też bez negatywnych sytuacji, praca. Mnie się podoba

Miałam przyjemność współpracować z Panem Ryszardem. W skrócie to bardzo elegancko ubrany człowiek z wysoką kulturą osobistą. Jednak jest strasznym Egoistą i nie potrafi nikomu zaufać. Świadczy o tym tok prowadzonej korespondencji poniżej. Egoizm potwierdza wpisem iż sam pracuje na swoją Firmę! Firmę tworzy zespół ludzi odpowiednio motywowanych i kierowanych do uzyskania pożądanych celów. Każdy szanujący się właściciel nie pozwoli na tego typu pyskówki. Klienci bardzo narzekają na współpracę z firmą "Nagma" Pracownicy narzekają na Tego pracodawcę. Osobiście słyszałam jako klientka od Pana Ryszarda o tm jak opowiadał głupoty o swoich byłych pracownika a było ich wielu. Po przez swój egoizm właściciel nie potrafi stworzyć zespołu który odpowiada za sukces Firmy. Jeżeli chcesz usłyszeć prawdę o tej firmie i jego właścicielu, powinieneś po drugim dniu pracy obdzwonić klientów ponieważ Oni w szybki sposób uświadomią Cię w jakiej firmie pracujesz.

Ryszard
@Monika

Dzień dobry, proszę wybaczyć ale nie wierzę aby jakikolwiek nasz klient, napisał takie słowa o firmie NAGMA. Nigdy publicznie nie wypowiadamy się o naszych pracownikach w inny sposób,niż w samych superlatywach. To świadczy o pracodawcy i nie wyobrażam sobie mówienia źle o kimś,kogo sam zrekrutowałem. Zawsze też powtarzam,że jeśli komus nie odpowiada pracodawca, to powinien poszukać nowej pracy zamiast opluwać firmę w internecie. Z całym szacunkiem,ale na rozmowach z klientami poruszam wyłącznie tematy biznesowe, więc wiedza na temat moich cech charakteru jest Pani wyobrażeniem rzeczywistości,nie zaś realnym obrazem. Nie wyobrazam sobie powodu,dla którego móglbym rozmawiać z Panią o moim zespole, tym bardziej o osobach już nie będących jego częścią. Obawiam się,że ów post jest kolejną próbą napisania byle czego,byle negatywnego. Jako szanujący się właściciel, a przede wszystkim zwykły człowiek,ciężko przejść obojętnie nad taką podłością. Łatwo kogoś zniszczyć słowem,a to forum nie służy do merytorycznej oceny pracodawcy,lecz do oplucia. Prosze poczytac opinie o dowolnej firmie od dużych po małe. Niemniej jednak zamiast wchodzić w dalszą polemikę z anonimowymi autorami postów,podjąłem wszelkie kroki prawne by móc osobiście wyjaśnić zarzuty z autorami wypowiedzi. Pozdrawiam i zapraszam do osobistego kontaktu. Byłoby mi łatwiej wyjaśnic nurtujące Panią kwestie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Nagma Ryszard Nagielski na stanowisko Magazynier - Logistyk? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Czy w obrębie jednego działu w Nagma Ryszard Nagielski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Małgorzata

Dzień dobry firma jest niewielka,a tym samym możliwości rozwoju ograniczone prostą strukturą. W 2019 mieliśmy 2 takie awanse-na koordynatora i dyrektora. W 2020 przewidujemy kolejne promocje pracowników.

Czy ta firma jest tak duża że tak często robią rekrutację? Na mapie to domek jedno rodzinny. Czy taka rotacja?

Małgorzata

Dzień dobry jestem dyrektorem zarządzającym w NAGMA. Nie wiem skąd wnioskuje Pan/Pani,że często rekrutujemy ludzi. Zespół składa się od ok. 2 lat z tych samych osób. Rekrutacje dotyczą najczęściej handlowców i kierowców, którzy z racji specyfiki pracy i stanowiska, są najczęściej rotującymi członkami zespołu. Rotacje dotyczą również studentów podejmujących pracę na czas określony,zazwyczaj niestety bardzo krótki (miesiąc) w sezonie letnim/wakacyjnym. W przypadkach losowych, jak długotrwała nieobecność spowodowana chorobą pracownika, także poszukujemy osób na zastępstwa. Niemniej jednak najabrdziej cenieni przez NAGMA pracownicy,pozostają w niej niezmiennie. Jesteśmy firmą, której zależy na jak najmniejszej rotacji pracowników,niemniej jednak w dzisiejszej rzeczywistości i na obecnym rynku pracy,jest to zjawisko nieuniknione. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę.

Feliks

Wiecie czy w tym okresie zimowym firma potrzebuje nowych ludzi? Warto składać dokumenty?

Grzegorz

Bardzo polecam tego pracodawcę mimo że nasza wspolpraca byla krotka. Myśle ze negatywne opinie sa wyssane z palca jeśli życie się ułoży tak by jeszcze raz było by mi dane współpracować z ta firma przystąpił bym do pracy od ręki.

Pracowniczka

Właściciele to normalni i porządni ludzie. Płacą uczciwie za wykonaną pracę. A atmosfera? Super! Jest czas na pracę, ale i czas na rozmowę i żarty się znajdzie. Nie rozumiem skąd tyle zawiści w komentarzach poniżej..

Igor

Nagma to firma z opinią dobrego pracodawcy. Żeby mieć takie wyróżnienie to trzeba sie starać!

Witam. Obecnie od paru miesięcy jestem pracownikiem Nagmy i jak na razie nie zauważyłem działań wg. tego co piszą poniżsi, jak w każdej Firmie są plusy i minusy i trzeba rozmawiać "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ale podsumowując całokształt jest ok. Jeśli komuś nie pasują pieniądze to niech nie pracuje, ja nie narzekam. Nie spotkałem jeszcze pracodawcy który by wypychał kieszenie pieniędzmi, logiczne to jego koszt. Ile kto sobie wynegocjuje to tyle ma, a druga sprawa niech najpierw zajrzy w Swoje podwórko i zrobi rachunek sumienia na ile zasługuje... Każdy mądry oczerniać na forum bez ujawniania nazwiska, dla mnie takie oczernianie to cios poniżej pasa i na drugi raz niech ktoś się zastanowi co robi, sieć w dzisiejszych czasach może być bardzo niebezpieczna, a konsekwencje jeszcze większe, ale dla takich hejterów to nic nie znaczy wolą Swoje porażki życiowe wylewać na forach i oczerniać. Powodzenia w dalszym życiu zawodowym. Na to chwilę nie będę ujawniał Swoich personaliów, ale jak trzeba będzie to to zrobię i nie zamierzam wchodzi z nikim w polemikę, dane personalne podałem Administratorowi. Jest to mój pierwszy i ostatni wpis na ten temat. Jest to moja prawdziwa opinia.

Norbert

Niestety nawet tak dobra firma jak Nagma ma swoich hejterów, którzy dla własnego celu oskarżają i oczerniają

joan

Same zwolniły się co najmniej 3 osoby...

Aneta

Hmmm...To ta pracownica musiała niezle foto dac do CV :-D Alez solidna opinia o firmie :-D z pewnością w innych nikt nigdy nie komentuje niczyjego wyglądu. Przeczytałam te opinie i śmiech. Na miejscu pracodawcy zglosilabym to do portalu

RN

Drodzy Państwo doskonale wiemy kto pisze owe opinie. OGROM nienawiści że strony 2 pracowników którzy wykorzystali dobroć i uczciwość właścicieli. Nie mamy zwyczaju taplac się w bagnie. Nie będziemy odpowiadać na takie podłości.

Tymoteusz

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

Wasyl

Uważam, że takie firmy jak NAGMA R.N są bardzo potrzebne na naszym rynku pracy. Szczególnie polecam tą pracę młodym ludziom, którzy dopiero zaczynają życie zawodowe. Na początku, po niezwykle inspirującej rozmowie kwalifikacyjnej, z zapałem i zaangażowaniem biorą się do pracy czekając na efekty, tj. spełnienie obietnic złożonych przez pracodawcę (premię miesięczną, kwartalną, wycieczki oraz awans). I tu następuje pierwsze zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że w słowniku tej firmy nie ma terminów - premia, nagroda itp. Po krótkim czasie pracy można mieć już doświadczenie zawodowe, jakiego gdzie indziej można uczyć się latami.(usunięte przez administratora) Jeżeli jesteś człowiekiem, który lubi TYRAĆ za małą kasę, nie przeszkadza Ci to, że idąc rano do pracy nie wiesz o której godzinie skończysz, (usunięte przez administratora) to jest praca dla Ciebie! I na koniec jeszcze jedna uwaga. Chętnie poznałbym tego zadowolonego pracownika(usunięte przez administratora) bo z doświadczenia wiem, że szczęśliwi są tylko ci, którzy z tej pracy odeszli :D

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Joan
@Zenek

Można. Kiedyś ekipa była dobrze dobrana, pracowali tam fantastyczni ludzie pomocni w każdym aspekcie, (usunięte przez administratora) Znajomości przetrwały do dziś- to jest ten pozytyw.

Poziomka

O tak, zdarzalo sie nie jeden raz.

SZYSZKa

Pracodawca bardzo w porządku. Pieniądze na czas. Nadgodziny rozliczane. Generalnie miło i przyjemnie.

Pracownik byly
@SZYSZKa

Takie opinie mogą jedynie wystawić właściciele firmy. Pewnie pisze to malgosia albo Asia. Atmosfera fatalna, szefostwo skąpe pazerne kłamliwe a co do pieniędzy to marne i na każdym kroku urywacie co się da.

driver
@Pracownik byly

Zgadzam się w 100 % z przedmówcą ! Rotacja pracowników jak w dobrym PKS ... nie obrazając PKS. Omijac te firme szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Nagma Ryszard Nagielski - Warszawa

• Jak się pracuje w Nagma Ryszard Nagielski?

Zobacz opinie na temat firmy Nagma Ryszard Nagielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nagma Ryszard Nagielski?

Nagma Ryszard Nagielski
2.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Puchalska 19
    02-851 Warszawa