Opinie o Ajp Premium Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ajp Premium Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ajp Premium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa kontenerów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajp Premium Sp. z o.o. w Warszawa

TPBA KROSNO Nowy wpis

Firma AJP Kontenery zasługuje na najwyższe pochwały za swoją doskonałą obsługę i profesjonalizm. Doświadczyłem niezwykle miłej obsługi, gdzie personel był nie tylko uprzejmy, ale także bardzo pomocny. W przypadku wszelkich problemów czy poprawek, firma okazała się niezwykle szybka i fachowa w udzielaniu wsparcia. Jako klient czułem się naprawdę doceniony, a zespół AJP Kontenery wykazał się dużą elastycznością i gotowością do dostosowania się do moich indywidualnych potrzeb. Ich podejście do klienta przekroczyło moje oczekiwania, co sprawiło, że współpraca z nimi była wyjątkowo satysfakcjonująca. Dodatkowo, firma AJP Kontenery wykazała się doskonałą znajomością branży, co przekładało się na szybkie i skuteczne rozwiązanie wszelkich kwestii. Polecam AJP Kontenery wszystkim poszukującym nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również doskonałej obsługi klienta. To firma, która stawia na profesjonalizm i satysfakcję swoich klientów.

Biuro Nowy wpis

Witam brak kontaktu kontener wiele wad posiadał , porysowane obróbki , okna się nie domykały , ze sprzedającym ciężki kontakt nie chcieli naprawić usterek , dach przeciekał silikon nie szczelny , nie polecam

Arek

Oszusci,nie daja rachunku,ani faktury VAT.Nie uznaja reklamacji,twierdza ze sa AJP Szamba nie Premium,a jest to jedno i to samo.Sprawa z nimi juz jest w kancelarii radcowskiej,nastepnym punktem wyrzucenia ich z rynku,bedzie Rzecznik Praw Konsumenta,oraz moi drodzy SKARBÓWKA . Z takimi nalezy walczyc i usuwac Januszy biznesu z rynku...

Ajp premium
@Arek

Witam Ma pan racje trzeba walczyć niema Pan rachunku wiec proszę przesłać potwierdzenie zapłaty za zbiornik aby firma mogła wystawić rachunek . Na 99% jest nie uregulowana płatność wiec proszę nie oczerniać . Za oczernianie można być karanym

@Arek

Nie trzeba już nigdzie zgłaszać,odpowiednie służby już powoli zamykają tą firmę.

olo
@Łukasz

W dodatku właściciel po pijaku skasował kilkanaście aut swoją beemką i będzie musiał zapłacić jakieś pół miliona ze swojej kieszeni.

marcelo Nowy wpis
@Łukasz

Witam Proszę o kontakt do tych służb , ponieważ firma istnieje i chce się dowiedziec kiedy ją zamkną

marcelo Nowy wpis
@olo

Witam Proszę pana z mojej wiedzy wynika ze auto było wynajęte dla innej firmy ponieważ firma ma wynajem pojazdów , proszę nie wprowadzac ludziw błąd bo to karane

paweł

Witam zamówiłem kontener wszystko super , rozmowa kontakt wszystko w jak najlepszym porządku , kontener dojechał ładny . polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ajp Premium Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Z mojej strony zero zastrzeżeń do firmy wszstko zgodnie z zamówieniem kontener bardzo dobrze wykonany i na czas dostarczony

@Monika

Ile czekałaś na kontener ? :D sama muszę sobie zamówić

Marcela 37

Dla mnie wspoloraca z firmą przebiegała bez rządnego problemow od samego początku do końca kontener dostarczony i wykonany beż zarzutu

Karina

Po zgłoszeniu reklamacji zerowy kontakt . Firma porażka, kontener z wadami , wykonanie średniej jakości. Unikajcie tej firmy jak ognia . Prosiłam mailowo telefonicznie kilka razy o poprawienie niezgodności wykonania że specyfikacją zamówienia, olewają klienta . Takie firmy nie powinny wogole istnieć, pani szefowa nie kompetentna. Brak słów. Omijać z daleka .

Klient Sierpc

NIE POLECAM Do czasu sfinalizowania transakcji zakupu kontenera biurowego kontakt wzorowy. Po zgłoszeniu reklamacji cisza olewanie Klienta. W maju zgłoszona pierwsza reklamacja do pracownika pilotującego sprzedaż i cisza brak kontaktu. Druga reklamacja w czerwcu na adres e-mail: ajpkontenery@gmail.com, również cisza brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Po moim telefonie aby się dowiedzieć co z moją reklamacją otrzymałem odpowiedź, że szefowa układa trasę z reklamacjami. Do dnia dzisiejszego nikt się nie odezwał nikt się nie kontaktował. Dla tej firmy Klient jest dobry przed zakupem po zakupie towaru mają go głęboko w czterech literach.

@Klient Sierpc

Ciężko szefom ułożyć trasę bo to im układają grafik na spacery.

Łucja

AJP to producent kontenerów biurowych, mieszkalnych, socjalnych, sanitarnych i handlowych. Firma działa na rynku od 2016 roku. Na ten moment nie widzę aby pojawiły się oferty pracy. Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

DW

AJP dostarczyła mi dziurawe szambo i bez faktury. Na reklamacje nie odpowiadają. Nie są zainteresowani usunięciem wady sprzedanego zbiornika. Uważajcie na nich. Przestrzegam!!!

Alice
@DW

My tak samo. (usunięte przez administratora) dziurawe zbiera się woda gruntowa. Pan nie zainteresowany wymiana lub naprawą. Tel nie odbiera a jak już odbierze ( z innego nr tel) zmyśla że jest w trakcie upadku :(

Alice
@DW

Czesław
@Alice

Firma Ajp Premium jest w tracie upadku? Dobrze rozumiem to co napisałeś? To niepokojąca informacja, którą starałem się znaleźć i ustalić w sieci, jednak niestety nie udało mi się znaleźć informacji w tym zakresie. Ciekawi mnie, ile w tym faktycznie prawdy, że pracodawca ten jest ten teraz w takim trudnym położeniu. Jest może w tym wątku osoba, która mogłaby to wyjaśnić bądź potwierdzić ten fakt? Liczę na rzetelną odpowiedź.

Dansped Daniel Henzel

Witam Zamowilismy 2 kontenery, termin realizacji wykonanie wszystko OK. Pracownicy znają się na wykonaniu swojej pracy. Poprawki bez zadnych problemow zrealizowane. Mozna smiało zamawiać.

Arek

Jak można najszybciej skontaktować się z firma?

www.kontenery-hale.pl

Małgorzata
@Łukasz

Dziękuję, jesteś bardzo pomocny. Wiesz może, czy Ajp Premium zatrudnia w nowym roku monterów hal? Pytam, bo na ich stronie nie ma zakładki "kariera" i ogłoszeń o pracę...

Kupujacy

Polecam wszystko na czas sprawnie i milo

IK

Zdecydowanie AJP Premium zajmuje się szambami. Na www.ajpszamba.pl zamawiasz szambo i zbiornik na nieczystości przywozi kierowca firmy wręczając certyfikat szczelności z pieczątką AJP Premium Sp z o.o. Warszawa ul.Klimczaka 17/107 bez dowodu fiskalnego sprzedaży.

Trudny to fach do nauczenia to montowanie szamb?

Jacek

Chyba ktoś pomylił firmy bo Ajp Premium zajmuje się sprzedażą samochodów!

Mac

To Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia podczas budowy. Szambo okazało się nieszczelne. Brak jakiekolwiek pomocy ze strony firmy. (usunięte przez administratora)

Ajp

Witam Co do pani która ustala transport jest to pośrednik nie pracujący w firmie tylko osoba postronna która sprzedaje a zleca rożnym firmą dostawę , wiec nie jest winna po stronie firmy Ajp , drugi temat co do faktury zawsze cena w budowlance jest cena netto podawana , jeżeli chce sie fakturę plus VAT . Co do zatrudnienia to proszę dzwonić pod numer a nie pytać w internecie

Oszuści

Witam wszystkich kupujących szambo i przestrzegam przed zakupem zbiorników. Pani wycenia bardzo ładnie i nie dopuści do głosu co lepsza da Państwu przyszłemu klientowi najlepsza cenę. Sprawy się potoczyły może tylko u mnie tak jak teraz opowiem Zamówiłem zbiornik jednokomorowy za niecałe trzy tysiące 6 grudnia ustawiłem konkretny montaż na 13 grudnia 8 rano Koparka i panowie do montazu rur czekają a Pani nie raczy poinformować że nie będzie dzis montazu bo to że miałem wykop to nic , ona ustala dokładną datę montazu i transportu co o dziwo potwierdziłem cztery dni wcześniej Potem mi mówi że nie wie kiedy będzie bo szef na urlopie Jeszcze później że będą montować jutro na pewno o 9 To nic że panowie do montazu jakich zamówiłem pojechali do domu bo Pani jest nie kompetentna Drugi dzień czekania mija 9 znowu panowie i ja czekam na transport i montaż szamba nic Ani telefonu , przepraszam ani nic . Pani nie poczuwa się do odpowiedzialności Montaż zaczął się o 13 30 Poszedł sprawnie do godziny Chce płacić a cena jaka ustawiłem uwaga idzie petarda to cena Netto i jak chce fakturę to muszę dopłacić I wpiera mi że przecież mówiła A co gorsza jak nie zapłacę to zabierają zamontowane szambo No tak nie można droga Pani Cena jaka Pani podaje dla klienta osoby fizycznej ma być brutto!!! Ciekawe co Pani powie U Skarbowemu na KP jakie dostałem od kierowcy

Zostaw merytoryczną opinię o Ajp Premium Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ajp Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ajp Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ajp Premium Sp. z o.o.?

Ajp Premium Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Franciszka Klimczaka 17 lok. 107
    02-797 Warszawa