Vuylsteke Sp. z o.o.

Konin

Opinie o Vuylsteke Sp. z o.o.

Tymoteusz

anonymous
@Tymoteusz 12.11.2017 11:44
Czy Vuylsteke ma aktualnie jakieś oferty pracy, nigdzie nie mogę nic znaleźć. Dlaczego tak dawno nikt nic nie pisał?...

www.bialystokonline.pl ogłoszenia drobne.

Alicja

Jesteś zatrudniony w Vuylsteke Sp. z o.o.? Jak oceniasz współpracę z powyższą firmą? Powiedz nam więcej o warunkach pracy panujących w Vuylsteke Sp. z o.o. Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika? Czekamy na Twoją opinię.

mnjo

Wydaje mi się, że ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @narta, więc rotacji aż takiej nie było.

Jak długo pracowałeś w firmie Vuylsteke Sp. z o.o.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Vuylsteke Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vuylsteke Sp. z o.o.