Polenergia Fotowoltaika S.A.

Opinie o Polenergia Fotowoltaika S.A.

Zadowolny

Pracuję w firmie od ponad 2 lat i jestem zadowolony. Mi najbardziej odpowiada spoko atmosfera w pracy, ludzie są pomocni. Kasa jest na koncie o czasie . Korzystam z karty multisport, są owocowe środy także jest ok. Na teraz nie szukam innej roboty.

Sebastian
@Zadowolny

Jakie są warunki pracy na stanowisko audytora mikroinstalacji fotowoltaicznych?

Klara

Naajlepsi ludzie, atmosfera ever!!! Dużo się dzieje, wiele konkursów i spoko opcji dla pracowników. <3

Adrian K

Świetna firma! Rodzinnie, bardzo dobra atmosfera, jest dużo pracy, ale rano chce się do niej wstać.

Mateusz Nowy wpis

Spoko praca dla osób bez doświadczenia, jak masz legitymacje to całkiem w porządku można zarobić. Atmosfera na plus, multisport jest jakby były jeszcze większe premie za spotkania byłoby lepiej.

Marcel

Cześć. Mam pytanie, czy pRzedstawiciele pracujący w terenie mogą też korzystać z opcji angielskiego? Jendak to praca w terenie....

@Marcel

Tak, dla Doradców proponujemy zajęcia online.

Bartolooo Nowy wpis
@Polenergia Fotowoltaika S.A.

Super opcja

Pattros Nowy wpis

jakiś czas temu zakończyła się moja przygoda z Polenergią, dawnym Edisonem. Pewnie nadal bym tu byl, gdyby nue przeprowadzka. Zostałem poproszony o udzilenie opinii. Co mogę powiedzieć. Naprawdę można zarobić spoko pieniądze, jednak trzeva liczyc sie z tym ze zapierdziel konkretny. Coś za coś. :) ja mega lubie ludzi, lubię być aktywny, wiec dla mnie dwie pieczenie na jednym ogniu ;) no i atmosfera, tak jak ktos juz tu pisal jest duzym plusem :) pzdr

Ewelina Nowy wpis

Wymagający, dynamiczny, otwarty pracodawca. Polecam

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polenergia Fotowoltaika S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży?
Doma

Praca z ludźmi to czysta przyjemność. Minusy to forma zatrudnienia,dla osób które chcą umowę o pracę ale atmosfera i ludzie są bardzo serdeczni.Ja byłam zadowolona

Jedna z nielicznych firm która na rozmowie rekrutacyjnej nie proponuje sprzedaży długopisu. Kreatywnie i w spoko klimacie, fajnie było się wykazać, dzięki

Obecny pracownik

Bardzo tajna firma, rozwija się szybko i świetnie dostosowuje do zmian rynkowych. Jest sporo ludzi którzy pracują od samego początku. No i jest jeszcze TA atmosfera! :)

Marcel

Zatrudniłem się z początkiem lipca i od samego startu dostałem wsparcie od przemiłych kolegów z zespołu. Praca w przyjaznej i luźnej atmosferze sprzyja poznawaniu super ludzi i nabywaniu doświadczenia w szybko rozwijającej się branży.

Bardzo miła atmosfera w biurze, wsparcie doświadczonych pracowników przy trudnych projektach i dokładne wprowadzenie do stanowiska pracy

Zadowolny

Sebastian
@Zadowolny

Jakie są warunki pracy na stanowisko audytora mikroinstalacji fotowoltaicznych?

Daniel

Witam, na jakie zarobki może liczyć audytor instalacji PV?

MKaczmarczyk

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej do polenergii na stanowisko do biura w Warszawie. wynik za tydzień. Nie wiem jaki, ale sama rozmowa ok, stresowałem się, ale była luźna atmosfera, trochę pytań technicznych online.

Kuba

Praca w tej firmie daje duża możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Polecam

Karol

Myślę że jest to firma godna polecenia, zarówno ludzie jak i atmosfera jest wspaniała. Podejście do pracownika na naprawdę wysokim poziomie, z czystym sumieniem polecam :)

Po półtora roku pracy mogę powiedzieć, że pracuje się tu świetnie. Ludzie są super a każdą sprawę da się załatwić przez telefon lub face to face. Sama firma jest też syabilna, co w tej branży takie oczywiste już nie jest.

Cezary

Polecam tego pracodawcę, super ludzie i miła atmosfera. Współpracownicy bardzo pomocni i otwarci, nikt z góry nie ocenia i ludzie są szczerzy. W przypadku jakichkolwiek problemów każdy jest otwarty na pomoc. Polecam

Bardzo miła atmosfera w firmie. Czuje się wsparcie zespołu oraz innych działów w trudnych tematach. Serdecznie polecam firmę jako pracodawcę.

Tomasz

Świetna Firma, szybki proces rekrutacyjny, jest ok ;)

Wspaniała atmosfera, życzliwi i pomocni ludzie, chętni do współpracy. Dużo konkursów, organizowanych wydarzeń dla pracowników i ich bliskich. Od pierwszego dnia czujesz że to dobre miejsce :)

Maciej

Polecam tego pracodawcę, jest wsparcie współpracowników i dobra atmosfera. Wiele szkoleń i ciągły rozwój kompetencji, sporo doświadczonych osób w organizacji. W kwestiach finansowych uczciwie i bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Polenergia Fotowoltaika S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polenergia Fotowoltaika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polenergia Fotowoltaika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polenergia Fotowoltaika S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polenergia Fotowoltaika S.A.