Art CMC Marcin Czapski

Opinie o Art CMC Marcin Czapski

Magda

Bardzo profesjonalna obsługa naszej firmy.

Krzysztof

Bardzo mila obsługa. Wszystko ok ;) POLECAM

Paulina

Z Agencja Pana Marcina współpracowałam przez ponad 3 lata, i nigdy nie było żadnej sytuacji do której miałabym jakikolwiek zastrzeżenia. Polecam jako firmę i osobę!

Pawel

Współpracuje z ta małą agencja ponad 9lat Wcześniej pracowałem dla dużego koncernu teraz pracuje w malej firmie IT i nadal korzystamy z usług tej firmy. Polecam

Magda

Bardzo polecam Firmę Pana Marcina. Współpracujemy już razem ponad 4 lata i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń.

magda

Czyzby osoba piszaca ten post sama sobie zaprzeczala? sa tu zaprzeczajace sie informacje ktore sama sprawdzilam i jak na razie jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy

MAGDA CITROEN POLSKA

CO ZA BZDURA? PRACUJE Z TA FIRMA OD 6 LAT I JESTEM I BEDE NADAL ICH KLIENTKA

Zostaw opinię o Art CMC Marcin Czapski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art CMC Marcin Czapski