Opinie o Sun Chemical Sp. z o.o. w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sun Chemical Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Chemical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Chemical Sp. z o.o. w Marki

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w Sun Chemical Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

jojoman Nowy wpis

Praca spoko, kasa niemała, czy ciężka? zależy na jakim dziale ale warto. Można się dużo nauczyć i atmosfera też fajna.

Zastanawia mnie, czemu urlop miałby nie być płatny? Kiedyś ktoś zadawał takie pytanie. wszyscy obecnie są na uop? chyba ze zdarzają się zlecenia? Co od roku dzieje się w firmie? nie ma żadnych ofert o prace ani nikt niczego nie pisał, czy nastąpił jakiś rozwój?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sun Chemical Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Irena

A dlaczego, jak myślisz? Jeżeli coś jest nie tak u tego pracodawcy, to domyślasz się pewnie, że chciałabym wiedzieć, jako osoba zainteresowana.

.. Nowy wpis
@Irena

Powiedziałbym że z pracodawcą jest wszystko w porządku Nie robią problemów jak i nie szukają kozła ofiarnego jak jesteś normalnym pracownikiem nie masz się co martwić pracujesz i Kilkanaście lat jak niektórzy w firmie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Sun Chemical Sp. z o.o. na stanowisko Administrator handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy urlop w Sun Chemical Sp. z o.o. jest płatny 100%?

EWA

Dziwne pytanie, pytasz o to czy płacą za wykorzystany urlop czy coś innego masz na myśli. Sprecyzuj pytanie postaram się na nie odpowiedzieć.

E23

Urlop wypoczynkowy płatny 100% według kodeksu pracy

zaz

W dzaile logistyki zatrudniaja regularnie co 3 m-ce nowego pracownika. Wyciagnijcie sami wnioski

Czy Sunchemical Polska zatrudnia? Praktycznie nie ma żadnych ofert pracy już długi czas.

Zuzanna
@Marek

Nie wiem, jak było wcześniej, ale teraz zatrudniają, bo są oferty. Mnie interesuje praca jako specjalista do spraw podatków i księgowości, ktoś może coś napisać o zarobkach i klimacie? Moglibyście coś napisać, każda informacja będzie dla mnie cenna i pomocna.

Jakub

Firma mieszcząca się w Markach powiatu Wołomińskiego jest firmą światową, dlatego tym bardziej zaskakujące jest dla mnie to, że w wątku tej firmy jest tak mało dostępnych informacji. Zaskoczyło mnie to, dlatego chcę na dobry początek ustalić, ile za pracę w tym miejscu można w ogóle zrobić? Zarobki to zawsze ciekawa kwestia, więc chętnie to ustalę. Kto chętny pomóc?

Cientyprzezzlom

Korporacja wyzysk trzeba dzwigać robiłem tam prawie 6 lat i jedyne co mam to problemy z kręgosłupem już od jakiegoś czasu nie robie w tej firmie więc moge śmiało opowiedzieć co to za tam się dzieje. Do tej pory mam kontakt z nielicznymi ludźmi którzy tam zostali bo ci którzy chcieli coś zmienić na lepsze dla innych się pozwalniali .Teraz albo robisz jak robot to co ci karzą chorągiewki ( kierownicy) albo cie wywalą wszyscy się obgadują co i kablują co było celem nowego kierownictwa żeby dyrektor wiedział kiedy kanapke jesz z czym i dla czego tak długo .Jak ktoś lubi męke psychiczną to prozsze próbować .

alx

moze mi ktos napisac jak wyglada praca w tej firmie bo wybieram sie na rozmowe

nick

Czy ktos wie czemu tam co chwile pojawia sie ogloszenie na laboranta chyba szybko zwalniaja co?

Pracowałem na magazynie. Ogólnie harówa na 2 zmiany za grosze. Jedyne czego można było się dorobić to garba. Najlepsza była zima i praca na zewnątrz. Temperatura -15 i przerzucanie ręcznie z palety na paletę beczek 200 kg, a i więcej czasem ważyły. Oczywiście wcześniej trzeba je odśnieżyć i skuć ewentualnie z lodu. Jeszcze paletę trzeba było odśnieżyć, żeby wody w magazynie nie było za dużo:) Można było z beczkami wózkiem kombinować ale różnie z tym bywało bo oficjalnie nie wolno poza tym ryzyko, że beczka się zsunie. Niby był sprzęt do tego(chwytak do beczek) ale kierownik tłumaczył, że wózek blokuje i poza tym za długo by to trwało. Więc trzeba się szarpać z bekami cały dzień czasami. Według niego to tak zamiast siłowni można sobie beczki poprzerzucać. Oprócz beczek są też wiaderka 30 kg i mniejsze. Lepiej nie mieć problemów z kręgosłupem do tej roboty. Trzeba dosyć sprawnie wózkiem jeździć, bo łatwo coś "popsuć". Kierownictwo stworzyło wyścig szczurów na najniższych stanowiskach. Ciśnienie na wynik. Tabelki na koniec miesiąca, kto ile ton przerzucił i ile linii zrobił. Z nadgodzinami pewnie nic się nie zmieniło. Czyli jest ich sporo i do odbioru. Jak kolega wcześniej napisał trzeba się nawdychać trujących oparów z produkcji lakierów i farb. Czasem mnie głowa bolała i oczy trochę szczypały. Ciężko było zlokalizować produkty. Bezsensowna strata czasu na szukanie towaru. Nawet 2 godziny i więcej dziennie się schodziło, a wynik trzeba przecież zrobić. Może już teraz jest z tym lepiej. Szans na jakikolwiek awans praktycznie żadnych. Robota jak za te pieniądze ciężka i bez przyszłości. Nie warta polecenia. Szkoda zdrowia. Magazynier ma nieco ponad 2 tyś. na rękę. Przykre trochę, że ludzie pracują tak ciężko za tak mało.

wp

może opwiedz za co zostałes zwolniony, a może pokazac nagranie, które uzmysłowi wszystkim z kim mają do czynienia ???? i pomoże innym innym podjąc decyzję żeby ciebie nie zatrudniali. Unikajcie tego człowieka bo wszystkim pracownikom zrobi złą opinię.

flxm

Pracowałem tam kilka miesięcy. Małe zarobki. bezpłatne nadgodziny które poźniej są do odbioru -tylko teoretycznie bo po zakończeniu mojej umowy (która miała być przedłużona a ostatniego dnia po pracy zadzwonili do mnie i powiedzieli ze juz nie bedzie nastepnej umowy)godziny przepadły i pieniędzy tez nie dostałem. oddzielnie płatne soboty za które tez poźniej nie płacą a robić trzeba! praca ciężka. UNIKAJCIE!

Gastro

Pracuje w tej firmie CHWILOWO ponieważ nie mam innej pracy W firmie tej zarobisz 2000zł netto miesięczne, aleeeee praca tam to masakra totalny katusz przez 8 godzin dźwiganie beczek 200 kg i wdychanie oparów silnie trujących dla zdrowia!!! UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Chemical Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Sun Chemical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Chemical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Chemical Sp. z o.o.?

Sun Chemical Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Okólna 46A
    05-270 Marki