Opinie o Epicode Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Epicode Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Epicode Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epicode Sp. z o.o. w Warszawa

Eks pracownik

Nie polecam tego miejsca pracy. Złe warunki pracy i ogólnie rozumiane słabe, żeby nie powiedzieć tragiczne, podejście menedżerów do zatrudnionych. Wynagrodzenie zdecydowanie poniżej rynku. Szef obsadza tylko ludzi z najbliższego otoczenia na wyższe stanowiska, co od pierwszego dnia da się zauważyć. Jeśli chodzi o technologię to fajnie, projekt jest całkiem ciekawy. Ogólnie atmosfera w pracy jest taka że ludzie niezbyt chętnie zawiązują nowe znajomości, bo jest duża rotacja. Nie dziwię im się.

Pracowałem tam kilka lat temu
@Eks pracownik

Ile osób tym razem wyrzucili? Bo to że kogoś wyrzucili, zwłaszcza na koniec roku to oczywistość i ich tradycja. A brak szacunku do pracownika to tam jest na porządku dziennym. Dziwię się, że ktoś jeszcze tam pracuje.

Były pracownik/pracowniczka

Zauważyłem, że sporo nowych ofert pracy Epicode wystawiło, więc dodam moją opinię jako że niedawno byłem przez nich zatrudniony. Generalnie odradzał bym podejmowanie zatrudnienia w tej firmie, management ma kompleks bogów i źle traktuje pracowników, a szef tak jak poprzednie opinie uwidaczniają - potrzebuje pomocy. Jeśli macie szansę poczekać i znaleźć coś innego to tak zróbcie - nikt nie zwróci czasu jaki spędzicie w tej firmie, a wyjdziecie zaskoczeni że w IT można traktować pracowników tak jak tam to ma miejsce. Powiedziawszy to - jeśli potrzebujecie złapać pierwsze doświadczenie to miejsce jest ok. Tylko jedna rzecz. Mimo że współpracownicy (oprócz szefa i management) są super, to ilość zwolnień z dnia na dzień jest tak duża że 1) nie ma czasu się pożegnać z kolegą czy koleżanką 2) nie wiesz tak naprawdę z kim pracujesz i na jak długo

Jeff Nowy wpis

Krótko i na temat - nie ma co marnować czasu na januszerkę. Słaba kasa, wymagania z kosmosu i wieczne pretensje. Do tego brak możliwości rozwoju i management z problemami z glowa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Epicode Sp. z o.o.?

wd

Jeśli lubicie być ciągle straszeni zwolnieniem, bo szef sobie nie radzi emocjonalnie z trudnymi sytuacjami, to to miejsce jest jak znalazł :)

:> Nowy wpis
@wd

Update - niemal 4 lata później jest to samo. Widocznie niektórzy nigdy się nie zmieniają :D

Czy w Epicode Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku front end developer?

Czy w firmie Epicode Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

DotNetDev Nowy wpis

W firmie nie ma szkoleń ani żadnych możliwości rozwoju. Większość to juniorzy i studenci, więc nie ma się od kogo uczyć. W sumie nic dziwnego, bo wątpię żeby ktoś z doświadczeniem w takich warunkach i za takie pieniądze chciał się użerać z nieogarnietym i sfrustrowanym managmentem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PHP Developer w firmie Epicode Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Epicode Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Programista40k

wrzucają ludzi na B2B z krótkim okresem wypowiedzenia żeby móc potem z dnia na dzień zwalniać. komedia to mało powiedziane :D

Eks pracownik

Pracowałem tam kilka lat temu
@Eks pracownik

Dominika

Cześć. Pracował / pracuje ktoś jako react dev? Pytam, bo widzę, że ofertę na stronie wystawili i zastanawiam się czy warto. Jakie projekty i jak praca tu w zespole wygląda? Co z atmosferą i traktowaniem? Stawka indywidualna?

Hej, a czemu? Możesz napisać coś bardziej pomocnego, tym bardziej, że masz nick były pracownik? Co sprawiło, że odszedłeś?

innny byly pracownik
@Andrzej

Odpowiem, mimo że nie do mnie pytanie. Ogólnie atmosfera pracy kilka lat temu była dobra, poza kierownictwem. Nie bez powodu pracowników pracujących tam dłużej niż 2-3 lata jest tylko kilku Szef jest specyficzną postacią z jednej strony marzy i mierzy wysoko, a z drugiej strony obsadzał na ważnych stanowiskach osoby niekompetentne, kierował się raczej osobistą relacją niż rzeczywistymi predyspozycjami (przykład: osoba po studiach, pierwsza praca -> po 3 miesiącach pracy jako junior awansuje i kieruje zespołem doświadczonych specjalistów z kilkuletnim stażem). Atmosfera luzna, godziny elastyczne, tylko dużo zwolnień z dnia na dzień, nie bylo czasem jak sie pożegnać z kolegą/koleżanką z biurka obok. Dobre miejsce pracy dla początkujących chcących dowiedzieć się jak wygląda praca w przy projektach IT, raczej średnie dla osób, które mają wyższe oczekiwania od pracodawców poza samym zatrudnieniem. Tzn. to opinia sprzed kilku lat, bo obecnie pracuje w innym miejscu. Może coś się zmieniło.

Były pracownik/pracowniczka

kandydat

Dostałem maila "Epicode - I etap, rekrutacja .NET" Panie xxx, Dziękujemy za aplikację na stanowisko Programisty .NET. Pana zgłoszenie nas zainteresowało, dlatego chciałbym zaprosić do wypełnienia testu on-line, aby dodatkowo sprawdzić Pana dotychczasowe doświadczenia pod kątem oferowanego przez nas stanowiska. Na wypełnienie testu będzie Pan miał 1 godzinę. Chcielibyśmy otrzymać wypełniony kwestionariusz testowy przed 1 sierpnia (im wcześniej tym lepiej). Wybranych kandydatów zaprosimy na dłuższą rozmowę w ramach II etapu rekrutacji. Z góry dziękujemy za poświęcony czas. W razie pytań proszę o kontakt mailowy. Wysłanego testu nie dało się uruchomić a po kontakcie z mojej strony z prośbą o rozwiązanie problemu brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Programista

Jakie są warunki pracy w Epicode na stanowisku programisty? Jaka jest atmosfera w biurze oraz ludzie? Czy projekty nad którymi pracują są ciekawe?

Ss

Wiecznie ogłaszane fejkowe ogłoszenie/fejkowa rekrutacja na programistę .NET, nie aplikować, nie robić testów, nie tracić czasu. Zbieranie bazy kandydatów na wykorzystanie za 100 lat.

Konstanty

Niestety zawsze znajda się maruderzy którym ciągle brakuje coś do szczęścia. Firma ogólnie ok trzeba mieć chęci do pracy i to tyle.

Julia

Słyszałam ze firma dba o pracowników robiąc dużo imprez integracyjnych, to prawda ?

wd
@Julia

Nie. Kiedyś były imprezy raz na kwartał, potem już się zarządowi odechciało.

Były pracownik - W.

A ja mam nieco odmienne wrażenie o tej firmie, niż te kilka negatywnych opinii. Wg mnie firma jest bardzo ciekawa, o wiele lepsza niż poprzednia w której pracowałem. Są ciekawe projekty, nie najgorsze zarobki, no ale przede wszystkim robotę robią tu ludzie. Z każdym można pogadać na różne ciekawe tematy. Jak tam pracowałem, to były dosyć często imprezy firmowe, albo jakieś wyjścia. Fakt, że firma sporo tamtego czasu jak pracowałem przeszła, bo były problemy z jednym dużym projektem na "e", ale już się to ustatkowało i wyszło to na korzyść firmie :) Możliwość współpracy z dużymi graczami polskiego rynku to kolejny plus pracy w tej firmie. Jednym z minusów, które zauważyłem, był brak opieki zdrowotnej oraz brak multisportu, chociaż z tego co słyszałem, to się zmieniło i już jej współfinansowane pracownikom przez firmę.

Fryk

Wiesz może jakie są widełki dla juniora? Tak około.

komponent

Mój wpis dotyczy procesu rekrutacyjnego i jest wynikiem treści odpowiedzi 1. Rozmowa rekrutacyjna. Zachwyt nad sposobem w jakim wykonałem zadanie rekrutacyjne ( space invaders ). Pytania o proces twórczy. Wowzers. Programowanie też "bardzo dobrze". Na potwierdzenie pytania czy uczestniczę w innych rekrutacjach prośba, abym poczekał tydzień. 2. Po tygodniu. Zachęta do pogłębiania wiedzy i umiejętności i próbowania w przyszłych rekrutacjach. Z nadzieją, że spotkanie było dla mnie cennym doświadczeniem. - Zawsze czytać opinie na temat firmy, do której się aplikuje

exemployee

Na początku mojej pracy tam panowała świetna atmosfera, potem działo się tylko gorzej, każda zmiana miała negatywne skutki. Zdecydowanie brakowało tam specjalistów, którzy mogliby zostać mentorami nowych pracowników, mimo to rekrutowano głównie juniorów. Zarobki raczej poniżej średniej i małe podwyżki. Było kilku pracowników, którzy byli tam od lat - zostali liderami, a generalnie panowała spora rotacja. Firma mimo bycia dosyć małym software housem była bardzo nietransparentna. Decyzje podejmowane były za drzwiami i w sumie panowało małe pojęcie, co się dzieje w innych zespołach. Nie było też określonych ścieżek rozwoju pracownika. Nie było też benefitów będących obecnie prawie że standardem na rynku (np. multisport czy opieka medyczna). Mimo tych minusów pierwsze miesiące pracy wspominam dobrze - można się wiele nauczyć, ale jest to opcja na krótką metę, tylko na start by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie.

Iza

@drons, w takim razie osoby bez dużego doświadczenia mają szansę na zatrudnienie? Widzę, że obecnie Epicode ,prowadzi dużą rekrutację, gdzie poszukiwani są Programiści , czy ktoś z odwiedzających forum kandydatów, zdołał już aplikować? Jeżeli tak to napiszcie na co może liczyć osoba ubiegająca się u nich o pracę?

drons

Dostajesz swojego opiekuna znając życie, po pewnym czasie mogą zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o Epicode Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Epicode Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epicode Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Epicode Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.

Epicode Sp. z o.o.