Opinie o Emplo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Emplo Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Emplo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emplo Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy Emplo Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kacper Nowy wpis

Firma jest nadal aktywna ?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Emplo Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

neina Nowy wpis

Jestem ciekawa atmosfery jaka panuje w tej firmie. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co sądzicie o poziomie zarobków w emplo? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

anonymous

Niby firma związana z hr, a sposób rekrutacji... no cóż. Wiele etapów (naprawdę dużo), niby przechodzisz dalej, a potem dostajesz uśmieszkowego maila od menago obsługi klienta, że hej, hej dzięki, ale jednak nie. Nie każdy biorący udział w rekrutacji marzy o dostaniu informacji z mnóstwem buziek i kolowializmami.

emplo
@anonymous

Dzień dobry, wszystkim osobom zaproszonym do udziału w procesie rekrutacji przekazujemy informację zwrotną i zawsze staramy się, żeby była jak najbardziej rzeczowa. Jeśli Pana/Pani wrażenia były inne, przykro nam.

Kandydatka

Witam serdecznie, jak miło wiedzieć, że gdzieś tam w świecie "trawa jest zielona" :) A czy ktoś orientuje się czy ruszyły już spotkania rekrutacyjne na Juniora do Help Desku? Mam silny focus na to stanowisko, ogłoszenie lada dzień wygaśnie a telefon niestety milczy ;(((

emplo
@Kandydatka

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Junior Customer Help Desk Hero została już zakończona. Dbaliśmy o bieżący kontakt ze wszystkimi kandydatami, których zaprosiliśmy do procesu - mamy nadzieję, że do Pani taka informacja także trafiła! Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych ogłoszeń rekrutacyjnych i pozdrawiamy serdecznie, Zespół emplo

Maria

@Kandydatka, i jak przedstawia się Twoja sytuacja? Zostałaś zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do emplo w Warszawie? Jeśli tak, to napisz proszę coś o jej przebiegu. @Były pracownik, dwa dni pracy zdalnej w miesiącu brzmią całkiem OK. Dziękuję za Twoją odpowiedź! Jeśli ktoś z Was także pracował lub pracuje w emplo, to zachęcam do komentowania na forum - Wasze wypowiedzi mogą być bardzo przydatne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Maria

@anonymous, rozumiem, że możesz być rozczarowany przebiegiem rekrutacji w emplo, ale może mógłbyś napisać coś więcej na temat jej przebiegu? Czy miałeś do wykonania jakieś zadania? Na czym polegały poszczególne etapy? @Były pracownik, czy to, że czas pracy jest elastyczny, oznacza, że część obowiązków można na przykład wykonywać w domu, czy chodzi tu raczej o godziny przychodzenia i wychodzenia z pracy? Rozważałbyś powrót do emplo?

@Maria

@Maria jest pewna elastyczność jeśli chodzi o godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy. Dodatkowo firma oferuje dwa dni pracy zdalnej w miesiącu :) Jeśli chodzi o to czy bym wrócił do emplo to w tym momencie nie, ponieważ tak jak wspomniałem robię obecnie zupełnie coś innego, jednak z czystym sumieniem poleciłbym pracę tam każdemu mojemu znajomemu. Nie wykluczam też, że w przyszłości sam ponownie dołączę do zespołu :)

Atmosfera w emplo jest świetna, a ludzie rewelacyjni. Pracuje się przyjemnie i można zdobyć sporo wiedzy. Idealne miejsce dla osób zainteresowanych technologią i HR’em. Czas pracy jest elastyczny, nie ma też konieczności zostawania po godzinach, co w wielu innych firmach jest na porządku dziennym. Jeśli komuś zależy na zachowaniu równowagi między życiem prywatnym i zawodowym to zdecydowanie miejsce dla niej/niego. Warunki zatrudnienia są naprawdę OK - firma jest uczciwa i dba o pracowników. Odszedłem ponieważ chciałem spróbować swoich sił w innej branży. Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę.

współpracownik

Ludzie świetni - to prawda. Z wyjątkiem dyrektora sprzedaży, który odkąd się pojawił, od wewnątrz psuje to, co przez kilka lat budowali inni. W ostatnim czasie odeszły (albo zostały zmuszone do odejścia) najbardziej wartościowe osoby, które tworzyły atmosferę, a poza tym reprezentowały bardzo wysoki poziom. Zamiast nich pojawiły się osoby, którym daleko do usuniętych pracowników. Szkoda, bo firma bardzo fajna, produkt świetny, ludzie, którzy są od początku, niesamowici. Jedna osoba - psuje wszystko.

były handlowiec

Z każdym w emplo się dogadasz nawet z dyrektorem sprzedaży, ale jeżeli o niego chodzi to nie może być peweny tego co ustalisz. Od przejęcia sterów poprawiły się wyniki to prawda, ale sukcesy przypisuję sobie dyrektor. Pomimo wyników atmosfera z dnia na dzień spada jak i wew wyniki satysfakcji itp odstają o ok 25 p.p. względem grupy pracuj. To tyle;)

Zostaw merytoryczną opinię o Emplo Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Emplo Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Prosta 68