Opinie o Arlen S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arlen S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Arlen S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arlen S.A. w Warszawa

Amy Nowy wpis

Witam serdecznie, widziałam, że jeszcze niedawno był poszukiwany ktoś do sekretariatu. Czy możliwe, że praca będzie jeszcze dostępna czy to jednak już raczej po naborach? Z opisu wynika, że to praca na część etatu od 10 do 16 a mimo to można zarobić do 6 tys, stąd zainteresowanie

Szwaczka Nowy wpis

@Pracodawca Dzień dobry. Czy w firmie w Żyrardowie jest nabór na stanowisko szwaczki?

Iga Nowy wpis
@Szwaczka

Jak ktoś będzie odpowiadał, to jaka jest pensja dla szwaczki? Ile można na początek dostac, kiedy ma się około 6 lat doświadczenia? Będzie 5000 zł netto?

Arlen Nowy wpis
@Szwaczka

Firma poszukuje i chętnie zatrudni, zarówno doświadczone, jak i chcące się nauczyć zawodu szwaczki. Proszę się zgłosić do działu kadr w Żyrardowie. Arlen

Jaki jest styl zarządzania w Arlen S.A.?

Harybda

Pazerność prezesów firmy sięga zenitu. Zakład który ma pełne portfolio zamówień rządowych za naprawdę duże pieniądze, gdzie nie jeden raz pracuje się w sobotę by dopiąć kontrakt i zrobić produkcję, gdzie pomimo pandemii pracujemy na okrągło we wszystkich zakładach na terenie kraju, gdzie ludzie są chętni do pracy i pracowici. Co proponuje prezes w nagrodę? Obniżkę pensji o 20% by bezpardonowo wykorzystać dotacje rządowe? Bo innych przesłanek ekonomicznych ku temu nie ma. Wiem coś o tym, bo mam wgląd w tzw kwity z pierwszej ręki. Tak opłaca się tu pracować. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zresztą większość pracowników już zaczyna szukać innej pracy po tej wspaniałej propozycji a kto szuka, w końcu znajdzie. Będziemy czynić wszystko, pisać gdzie się da, do instytucji rządowych by wycofały się z przetargów i kontraktów dla tej firmy, opisując całą prawdę. Tu pracownik ma wartość "0" Nie będziesz Ty, to może przyjdzie ktoś inny, a jak nie przyjdzie to też dobrze.

Mirosław
@Harybda

Jest bardzo łatwo, będąc anonimowym publikować swoje żale i nieprawdziwe oskarżenia. Jestem ciekaw, czy osoba, która to wszystko podała podpisałaby się swoim nazwiskiem? Czy komuś nie przyszło do głowy, że cięcia pensji były konieczne aby utrzymać zatrudnienie? Czy naprawdę nikt nie potrafi pogodzić się z chwilową obniżką tak, aby za jakiś czas wrócić w pełnym składzie do tego co było? Czy lepiej żeby koleżanka/kolega polecieli na bruk a samemu mieć tyle samo? To, że chwilowo jest obłożenie pracą nie oznacza, że za dwa miesiące będzie różowo. Ludzie – naprawdę zastanówcie się co piszecie pod wpływem emocji. Bo może się okazać, że coś jednak poszło nie tak w planie finansowym – może duże zamówienia, które miały wam zapewnić zatrudnienie przez wiele miesięcy, zostały anulowane? Może firma zainwestowała znaczne środki w materiały, które nie mogą być teraz użyte? Jak ktoś wygląda świetnie i zdrowo nie oznacza, że właśnie go nie zaatakował nowotwór – aby ratować życie, konieczne jest szybkie i bolesne działanie. Ile w Polsce było zakładów produkujących odzież, a ile przetrwało na rynku? – chyba to jest najlepszy dowód na to, że osoba, która tym wszystkim dowodzi wie co robi i potrafi utrzymać i tworzyć nowe etaty. Mirosław Pilawa były pracownik Arlen S.A.

Gazela
@Mirosław

Zadziwiające. Opowieści o zakładach,które były,ale już ich nie ma to standardowe wytłumaczenie niskich pensji i kiepskich warunków pracy. Obniżajmy marne pensje jeszcze bardziej,podkręcajmy normy,bo kto wie,co wydarzy się za rok,a za półtora to już w ogóle czarna dziura. Kiepsko wynagradzany pracownik nigdy nie będzie zaangażowany i zainteresowany kondycją finansową zakładu pracy. Lata 90-te XX wieku odeszły i mam nadzieję,że nie wrócą."Pracuj i ciesz się,że masz pracę,bo inni nie mają". Nie potrafisz zapewnić godnych warunków?Daj sobie spokój.Proste. Od dekady brakuje fachowców na polskim rynku i przyjdzie czas,że problem sam się rozwiąże.Dobre firmy zostaną,marne przejdą do historii.

Maja
@Gazela

No tak, ale koniec końców są to opinie sprzed dwóch lat, aktualnymi informacjami to nie dysponujesz? Odnosząc się do podsumowania wypowiedzi stwierdzasz, że ten zakład to do historii jednak przejdzie?

Ruda
@Gazela

Oferty pracy w Arlen powalają z nóg. Krojczy 2800,technik3000,szwaczka 2800.Bangladesz.Założę się,że do tego dochodzi notoryczna praca po godzinach. Przy zamówieniach rządowych powinny być kontrole z odpowiednich resortów.W końcu to państwowe pieniądze.

Firma Arlen S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko MAGAZYNIER. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Kaja

@Harybda ale to macie obniżone pensje, żeby dostać zapomogę czy jak?

XD
@Kaja

Nie, nie dla pracowników. Po prostu jest okazja orżnąć ludzi na kasie, to czemu nie? Kierownictwo zakłada że mimo wszystko zostaną w firmie bo kryzys. Poza tym nieoficjalnie wiadomo że kombinują by wydoić dotacje z rządowego programu tarcza. A są to spore pieniądze. Tylko jak udowodnią stratę skoro w miejsce zawieszonych przetargów dostali zamówienia rządowe? Pracy jest pod dostatkiem. Kryzysu nie ma w firmie, tylko w głowie prezesa, a to najgorszy kryzys dla pracowników.

Ktos

Firma ok. Gorzej z ludźmi fałszywi i bezwzględni.

pol
@Ktos

Jakich ludzi masz na myśli?

admin

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Arlen S.A. Zakład Produkcyjny? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Arlen S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arlen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arlen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arlen S.A.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Arlen S.A.