Arlen S.A. Zakład Produkcyjny
counter
3 5 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Arlen S.A. Zakład Produkcyjny?

Harybda

Pazerność prezesów firmy sięga zenitu. Zakład który ma pełne portfolio zamówień rządowych za naprawdę duże pieniądze, gdzie nie jeden raz pracuje się w sobotę by dopiąć kontrakt i zrobić produkcję, gdzie pomimo pandemii pracujemy na okrągło we wszystkich zakładach na terenie kraju, gdzie ludzie są chętni do pracy i pracowici. Co proponuje prezes w nagrodę? Obniżkę pensji o 20% by bezpardonowo wykorzystać dotacje rządowe? Bo innych przesłanek ekonomicznych ku temu nie ma. Wiem coś o tym, bo mam wgląd w tzw kwity z pierwszej ręki. Tak opłaca się tu pracować. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zresztą większość pracowników już zaczyna szukać innej pracy po tej wspaniałej propozycji a kto szuka, w końcu znajdzie. Będziemy czynić wszystko, pisać gdzie się da, do instytucji rządowych by wycofały się z przetargów i kontraktów dla tej firmy, opisując całą prawdę. Tu pracownik ma wartość "0" Nie będziesz Ty, to może przyjdzie ktoś inny, a jak nie przyjdzie to też dobrze.

Mirosław Nowy wpis
@Harybda

Jest bardzo łatwo, będąc anonimowym publikować swoje żale i nieprawdziwe oskarżenia. Jestem ciekaw, czy osoba, która to wszystko podała podpisałaby się swoim nazwiskiem? Czy komuś nie przyszło do głowy, że cięcia pensji były konieczne aby utrzymać zatrudnienie? Czy naprawdę nikt nie potrafi pogodzić się z chwilową obniżką tak, aby za jakiś czas wrócić w pełnym składzie do tego co było? Czy lepiej żeby koleżanka/kolega polecieli na bruk a samemu mieć tyle samo? To, że chwilowo jest obłożenie pracą nie oznacza, że za dwa miesiące będzie różowo. Ludzie – naprawdę zastanówcie się co piszecie pod wpływem emocji. Bo może się okazać, że coś jednak poszło nie tak w planie finansowym – może duże zamówienia, które miały wam zapewnić zatrudnienie przez wiele miesięcy, zostały anulowane? Może firma zainwestowała znaczne środki w materiały, które nie mogą być teraz użyte? Jak ktoś wygląda świetnie i zdrowo nie oznacza, że właśnie go nie zaatakował nowotwór – aby ratować życie, konieczne jest szybkie i bolesne działanie. Ile w Polsce było zakładów produkujących odzież, a ile przetrwało na rynku? – chyba to jest najlepszy dowód na to, że osoba, która tym wszystkim dowodzi wie co robi i potrafi utrzymać i tworzyć nowe etaty. Mirosław Pilawa były pracownik Arlen S.A.

Kaja Nowy wpis

@Harybda ale to macie obniżone pensje, żeby dostać zapomogę czy jak?

XD Nowy wpis
@Kaja

Nie, nie dla pracowników. Po prostu jest okazja orżnąć ludzi na kasie, to czemu nie? Kierownictwo zakłada że mimo wszystko zostaną w firmie bo kryzys. Poza tym nieoficjalnie wiadomo że kombinują by wydoić dotacje z rządowego programu tarcza. A są to spore pieniądze. Tylko jak udowodnią stratę skoro w miejsce zawieszonych przetargów dostali zamówienia rządowe? Pracy jest pod dostatkiem. Kryzysu nie ma w firmie, tylko w głowie prezesa, a to najgorszy kryzys dla pracowników.

Jak przedstawia się sytuacja Arlen S.A. Zakład Produkcyjny na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Żyrardów i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ktos

Firma ok. Gorzej z ludźmi fałszywi i bezwzględni.

pol
@Ktos

Jakich ludzi masz na myśli?

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Arlen S.A. Zakład Produkcyjny? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Arlen S.A. Zakład Produkcyjny - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arlen S.A. Zakład Produkcyjny