Opinie o Dolina Spokoju S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dolina Spokoju S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolina Spokoju S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolina Spokoju S.A. w Warszawa

Natan Nowy wpis

Odnosząc się do ostatniego wpisu o kremacji zbiorowej przedstawianej klientom jako indywidualna, to na pewno mówiłbym im prawdę. Pytanie jakbym na tym wyszedł, jakby mnie traktowali przełożeni? Pytam bo właśnie szukają kierowcy kat. B i pracownika obsługi klienta w jednej osobie. Ale to podobno popularne tutaj łączyć w sobie różne specjalności i obowiązki?

Nick Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki jak i atmosfera pracy na bardzo niskim poziomie. Do tego miałem dość oszukiwania klientów i wmawiania im że kremacja odbyła się indywidualnie. Większość kremacji odbywa się i tak zbiorowo nawet jak klient zapłaci za indywidualną, bo jak mówił pracodawca "tak taniej a klient przecie nawet nie zauważy różnicy kogo to prochy". Pełna profeska

Czy w Dolina Spokoju S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Adam

20.10.2023 04:10

Adamikona wywiad

Pracowałem na stanowisku kierownika. Do moich głównych obowiązków należało: obsługa klienta, obsługa infolinii, prowadzenie dokumentacji, planowanie logistyczne kremacji oraz odbiór martwych zwierząt od klienta. To jednak nie koniec moich obowiązków, ponieważ miałem liczne dodatkowe zadania, nie zawsze związane z tym stanowiskiem. Przykładowo musiałem też zajmować się czynnościami kremacyjnymi, sprzątać miejsce pracy, karmić i poić psy, sprzątać po nich i w razie ich ucieczki, sprowadzić je z powrotem na miejsce.

Adamikona wywiad

Oczekiwałem podwyżki przez rok, odbyłem kilka rozmów z Zarządem na temat mojego wynagrodzenia. Ostatecznie zamiast wyższej pensji, otrzymałem wypowiedzenie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Adamikona wywiad

Stawka na tym stanowisku to 4100 zł.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Adamikona wywiad

Pracowałem w tej firmie 4 lata.

Adamikona wywiad

Nie znajduję pozytywnych aspektów pracy w tej firmie, oprócz super współpracowników oraz sporadycznej pomocy od szefowej w sprawach prywatnych

Adamikona wywiad

Pierwszy negatywny aspekt pracy to brak podwyżki, pomimo moich wielokrotnych próśb. Druga kwestia to zbyt duża ilość obowiązków niezwiązanych z moim stanowiskiem, za które nie otrzymywałem dodatkowego wynagrodzenia. Nie podobało mi się również, że pracownik o mniejszych kompetencjach niż ja, był lepiej traktowany przez pracodawcę.

Adamikona wywiad

Nie było żadnych możliwości awansu i rozwoju.

Adamikona wywiad

Brak szkoleń zewnętrznych. Wewnętrzne szkolenie polegało tylko na pokazaniu jak wykonywać obowiązki.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Adamikona wywiad

Atmosferę między pracownikami oceniam bardzo pozytywnie. Byliśmy zgranym zespołem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Adamikona wywiad

Atmosferę między pracownikami a kadrą zarządzającą oceniam negatywnie. Spowodowane to było wiecznymi pretensjami ze strony przełożonych. Ponadto w umowie miałem jeden pracujący weekend, na co się zgodziłem. Grafik był zawsze podawany miesiąc wcześniej i dzięki temu można było zaplanować swoje prywatne sprawy. Niestety zdarzało się, że miałem obowiązek pracy w dodatkowe weekendy i dowiadywałem się o tym dzień przed. Kadra zarządzająca nie przyjmowała odmowy.

Adamikona wywiad

Brak podwyżki, spora ilość dodatkowych zadań oraz obowiązek pracy w więcej niż jeden weekend w miesiącu. Ponadto ponosiłem zbyt dużą odpowiedzialność, nieadekwatną w stosunku do wysokości wynagrodzenia.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dolina Spokoju S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik ds. obsługi klienta - kierowca kat. B?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
@

W Dolinie praca polega na dopasowywaniu się do oczekiwań Zarządu,( firma rodzinna z udziałowcami ), raz rządzi ktoś a za chwilę ktoś inny, brak zastosowań BHP, dźwigasz wszystko bez względu na miejsce i możliwości, odpowiadasz za wszystko, obsługujesz infolinię, robisz kremacje, sprzątasz kupy po psach, robisz faktury, liczysz kasę, sprzątasz i dbasz o porządek wszędzie, obsługujesz magazyn, dostawy i pocztę, jesteś kierowcą i odpowiadasz za transport ciał, nie jesteś technikiem ale obsługujesz piece krematoryjne i jednocześnie jesteś ich serwisantem, wymieniasz termopary, podłączasz palniki na krótko byle tylko nie było dymu z kominów.... bez uprawnień i przeszkolenia technicznego, jest jeszcze wiele innych atrakcji ale jako były kierowca i kierownik nie polecam współpracy z Doliną Spokoju, pomimo, że wiele Im zawdzięczam w pewnym okresie mojego życia, pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników i życzę powodzenia ????

Bzk
@@

Zgadzam sie w 100% , zarzad(usunięte przez administratora) na pracowników " Pan Krzysztof " nie zna sie w ogóle na robocie,.robi błędy wszedzie i jesg ok a wymaga nie wiadomo.co. nie polecam

Aplikowaliście na stanowisko Kierowca b w Dolina Spokoju S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

AZX

Uwaga ta firma proponuje dzien próbny przed zatrudnieniem bez żadnej umowy czyli szukają codziennie innego pracownika i darmowej siły roboczej OSTRZEGANM PRZED ZATRUDNIANIEM W TEJ FIRMIE!!!

Bzk

ogolnie praca wporzadku tylko zarzad to smiech na sali. kasa jest na czas

Szarik

W ostatnich dwóch miesiącach ponawiają trzeci, a może czwarty raz ofertę pracy. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy. Że coś tam nie gra. A w ogóle co to za oferta ? 3,5 albo 5,5 tysiąca miesięcznie. Rozpiętość oferowanego wynagrodzenia śmierdzi sama w sobie i powinna każdemu myślącemu zapalić ,,czerwone światełko'' w głowie. .

Zostaw merytoryczną opinię o Dolina Spokoju S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dolina Spokoju S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolina Spokoju S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Dolina Spokoju S.A.
  • Okrąg 3D lok. 4