ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.

Kraków

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.

Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Witam serdecznie Chciałem poinformować że złożyłem właśnie wniosek do pip o ściągnięcie zaległości z firmy łącznie z odsetkami Wytoczony zostanie proces na którym chciałbym żeby były osoby ktore chcą tak jak ja odzyskać Swoje pieniądze Jezeli ktoś chce dołączyć proszę o adres e-mail gdzie wyślę dokumenty do wypełnienia Pozdrawiam

Koszerny

Anna
@Koszerny 18.05.2018 10:34

Anna.such@vp.pl

Franczo

Jaki powód podaje firma ?

@Franczo 31.08.2018 12:37

Wyplacili mi 1000 zl gdzie reszta

@Franczo 31.08.2018 12:37

12 bus nie ma wynagrodzenia jeszcze płnego

BBPRACOWNIK

Firma wypłaca pieniądze normalnie. Nie czytajcie tych bzdur.

@BBPRACOWNIK 29.08.2018 12:37

Gdzie są pieniądze za pracę marzec nie wypłacił mam do tej pory za inwentaryzacje.

Ktory bus został rozliczony bus nr 8 pieniędzy nie otrzymał

Tiomek
@BBPRACOWNIK 29.08.2018 12:37

koles my z żoną od kwietnia czkamy na ponad 7500 zł. ponad 100 godzin za kołkiem nie liczc inwenteryzacji za darmo a ty śmiesz twierdzić że firma normalnie wypłaca? kilkaset osób zrobione przynajmniej na ponad 2,5 tyś zł, kierowcy na ponad 5,5 tyś. A włciciele za nasz krwawice bawią się gdzieśś w świecie. A Iwalis za nas wypłacił pieniądze w terminie do 20 kwietnia/ To gdzie ta kasa?

@Tiomek 30.08.2018 17:12

Jak by wypłacił to by nie byłoby tego zamięszania . 12 busów czeka na wynągrodze

@BBPRACOWNIK 29.08.2018 12:37

Gdzie są wynagrodzenia za pracę marzec 12 busów. Do tej pory nie było kontakt i nie odbierali telefonu.

@BBPRACOWNIK 29.08.2018 12:37

Nie pracowałeś to nie krytykuj tej sytuacji bo do tej pory nie ma wypłacone wynagrodzenia za pracę trzecia części za marzec

dirty diana

Ludzie, pół roku minęło, a wy dalej czekacie na pieniądze? Nie bądźcie śmieszni!!! Chyba nie po to jechaliście za granicę, żeby pół roku czekać na kasę. Lepiej zobaczcie co robi szefostwo firmy (bardziej sprytni dojdą do tego, wystarczy kilka minut w google). Non stop wakacje i wyjazdy zagraniczne, nowe samochody, blichtr i prestiż! Zgłaszajcie to gdzie się da, może ktoś w końcu rozwali ten k*rwidołek.

andrzej

oszusci,ide do prokuratury!!!!

@andrzej 21.08.2018 12:49

Popieram do tej pory nie mamy żadnych wiadomości o wynagrodzeniu za pracę marzec

@anonymous 22.08.2018 00:52

Witam Już zaczęli wysłać ale jest dłuższy czas na otrzymywanie wynagrodzenia za pracę marzec

ok

a moim zdaniem Polski HR to dobry pracodawca. Podoba mi się atmosfera, a i dogadac się da w wielu sprawach ;)

@ok 21.08.2018 08:45

Pasuje ci bo jesteś jakimś kapuśiem po znajomości osrancu

@ok 21.08.2018 08:45

Chyba zes nie lał to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) firma jest już zgłoszona do prokuratury i zostanie przeprowadzona sprawa a najlepsze że media też się tym zainteresowały

@ok 21.08.2018 08:45

Witam jeszcze nie wypłacono wypłat 12 busom za inwentaryzacje za pracę marzec Niemcy

7th heaven

witam, pracowalem w HR jako konsultant ds. rekrutacji. zakres obowiazkow ogromny - od pozyskania klienta, poprzez rekruracje, zatrudnienie, podpisanie umowy, uzyskanie informacji ile dany pracownik przepracowal godzin, po roliczenie i wyplacenie pieniedzy. NAJNIZSZA KRAJOWA, czyli w roku 2017 2000 brutto. firma jest niewyplacalna, w moich obowiazkach lezalo sciemnianie pracownikom - firma kase dostala, ale pracownicy zatrudnenie przeze mnie musieli czekac. nie polecam pracy w POLSKIM HR. trzeba się cenić ludzie!!!

Phr

Dostal juz ktos wynagrodzenie Za marzec

koziusz
@Phr 07.08.2018 13:54

Z tego co wiem nie. Bez sądu lub pozwu przynajmniej się nie obejdzie tym którzy się nie upomną drogą oficjalną wypłacać nie będą z tego co się orientuje firma liczy że niektórym nie będzie musiała zapłacić.

@koziusz 09.08.2018 10:26

otrzymałem zaliczke 1000zl ,ale ostatnia zaliczka nie wiadomo kiedy bedzie

Nie ma wynagrodzenia za pracę marzec

Nie ma wynagrodzenia za pracę marzec

Pytajacy

Czy dostal juz ktos zalegle pieniadze Za marzec 2018

@Pytajacy 03.08.2018 09:33

nikt nie dostal jeszcze oprucz kierowcow i svau-f

@freier 03.08.2018 15:03

No z tego Co wiem rozliczaja busamj

RRR
@Mateusz Ogórek 03.08.2018 18:51

też to slyszałem ale nikt nie pisze że dostał pieniadze , czy ty już dostałeś ??

@RRR 03.08.2018 19:32

Ja czekam

Pp

Usuwaja komentarze na forach zeby ludzie prawdy sie nie dowiedzieli!!!

Pp

Nadal nie ma kasy!!!!! Pracowalismy za darmo w marcu!!! Dzien i w nocy po 500km lub 800km jezdzilismy codzien tulaczka zeby zrobic inwenture codzien w innym miescie. Codzien meczarnia za darmo nawet nie zaplacili za to a w dodatku karami tylko straszyli!!!!! Uwaga nie placa!!! Zero kontaktu!!!! Ludzie nie dajcie sie oszukac tak jak my!!! Nigdy z ta firma nie radze nawiazywac współpracy!!!

zocha

witam w niedziele mam wyjazd z ivalis oplnie sa zle pomuscie jechac

Poszkodowany
@zocha 19.07.2018 19:50

Oszuśći (usunięte przez administratora) hej nowi przekonacie się szok.

@zocha 19.07.2018 19:50

nie jedz dobrze ci radze chyba ze lubisz pracowac za darmo,bedziesz mieszkal w melinach i nie popelniaj tego bledu co my !!!

vfvd
@zocha 19.07.2018 19:50

i pojechałeś wkońcu czy nie ??

Nie płacą wypłaty od marca (usunięte przez administratora) katastrofalna firma

Mateusz Ogorek

Wiadomosc dla osob ktore nie otrzymaly wynagrodzenia Za projekt invalis 2018 od 2.01.2018 do 29.03.2018 Zglosilem sprawe do interwencji jezeli ktos Chce sie dolaczyc Prosze o kontakt 577256539

Pp

Uwaga!!!!!! Nie płacą kasy! Za inwentury w Niemczech kasa powinna byc w kwietniu a nie wyplacili!!! Ostrzegam!!!!! Jest juz lipiec.. Oszukali nas!!!!!!!

pdf
@Pp 03.07.2018 21:11

czy probowales sie kontaktowac z kims z biura bo mi juz nie odpisuja nawet

Kozisz
@pdf 04.07.2018 19:01

Nie płaca i najprawdopodobniej nie zapłacą ja jestem narazie zagranica ale jak wrócę sprawę kieruje do sądu. Radzę to samo wszystkim zainteresowanym w sądzie pracy nie wymaga to praktycznie żadnych nakładów finansowych a sprawa jest wygrana na 100 procent i jeszcze ich kosztami obciąża jakieś minimum 1-2 tys od osoby to im da nauczkę chyba ze bankrutują... na co by wskazywała sytuacja.

Oniee

Ja również czekam na wynagrodzenie za nockę na inwentaryzacji. Ciekawe kiedy otrzymam pieniądze. Trzymajcie się z daleka od tej firmy! W naszej grupie podali złą godzinę zbiórki i połowa z nas nie mogła na miejscu podjąć pracy.

@Oniee 29.06.2018 23:53

a czy masz kontakt z kimkolwiek z tej zlodziejskiej firmy ? bo mi juz nie odpisuja ani nie odbieraja telefonu

fąfara

Jazdy są z tymi wypłatami, za co ludzie mają płacić, rachunki raty w terminie , jak żyć: jeść itd....itd. To jest nie ludzkie traktowanie przez ta firmę. Nalezy zgłosić sprawę do PIPU.W tej chwili jest taki przepis że pip nie ujawni danych osoby zgłaszającej....A wypłacić muszą z odsetkami za każdy dzień zwłoki....

Michu
@fąfara 21.06.2018 12:17

PiP nic nie pomoże bo zajmuje się jedynie należnościami nie wykraczającymi poza minimalną stawkę netto (polską) napiszą ci w toku postępowania że musisz zgłosić sprawę do odpowiedniego sądu cywilnego, piszę bo sam ich zgłosiłem

D1973
@fąfara 21.06.2018 12:17

Piszesz o odsetkach... już przestalam wierzyć, że cokolwiek wypłaca.. porażka.. Polak oszukuje Polaka

pdf
@D1973 27.06.2018 16:49

ja również przestalem wierzyc

fąfara

Ludzie należy to nagłośnić niech władze się tym zajmą. Ciezka praca a póżniej jak frajerzy bez wypłaty......

Mb

Witam czy sprawa została zgłoszona do tvn uwaga? Czy coś wiadomo?

@Mb 20.06.2018 18:47

Ja zglosilem czekam

Opiniotwórczy

Proponuję zwrócić się do TVN Uwaga. Warto dodać na fb post dot. sytuacji i otagować #sprawadlauwagi. Jest nas dużo, zainteresowanych proszę o wpisanie adresu e-mail w odpowiedzi, skontaktuję się mailowo w celu poruszenia naszego wspólnego problemu.

@Opiniotwórczy 12.06.2018 15:29

Marowski1993@gmail.com

@Opiniotwórczy 12.06.2018 15:29

Witam czy sprawa została zgłoszona do tvn uwaga?

Czy ktoś ma jakieś informacje w sprawie wypłaty za marzec. Nikt nie odbiera telefonu i nie raczy odpowiedzieć na e-maila. Czy rozpoczął się jakoś pozew grupowy?

poszkodowany
@Pytanie 18.06.2018 10:28

Polski HR podobno stracił w grudniu 2017 roku licencję na agencje pracy tymczasowej a ludzi dalej wysyłali do pracy. Łatwo to sobie sprawdzić w KRAZie. Nowa licencja obowiązuje od 24-05-2018. Czy jest ktoś teraz na projekcie "Ivalis" przez PHR?? Ja słyszałem że nie ma żadnego busa z PHR bo Ivalis zerwał z nimi kontrakt własnie przez brak licencji. A wypłaty jak nie było tak nie ma i może nigdy jej nie zobaczymy.

krk

obiecywali resztę pieniedzy w czerwcu ale juz nawet nikt wiadomosci nam nie odpisuja , jak tak mozna ludzi okradac !!!

Ivalis 2017

Szkoda gadac (usunięte przez administratora) i nic wiecej byismy w zeszlyn roku na projekcie Ivalis 2017 i w 3 osoby za miesiac pracy zarobilismy po 1340 zl co Pani z tego pseudo biura zapewniała super zarobki haha smiech my w 3 szybko sie zwinelisny al3 inne osoby byly caly projekt i nie dostali nic sprawa dla prokuratury i Pani Jaworowicz

@Ivalis 2017 12.06.2018 06:52

Pani Jaworowicz oraz Uwaga zostali poinformowani czekam na przyjazd telewizji

dres

czy wiecie cos nowego kiedy bedzie druga rata wyplaty za marzec ??

klawiatura
@dres 29.05.2018 10:13

nie bedzie, prezesostwo musi pojechac na kolejna droga wycieczke do Azji.

@dres 29.05.2018 10:13

Mowia ze w czerwcu

Renata

Czy ktos juz dostal wyplate Za marzec ?

Gość

Nieeeeeeeee!!!!!

Gość

Nieeeeeeeee!!!

Nie

@Renata 04.06.2018 17:05

A jakieś info kiedy będzie?

Janek

Czy ktoś pracował dla tej firmy w Krakowie i dostał wypłatę???

@Janek 22.05.2018 21:32

Sciemniaja najpierw pisza ze wysla rozliczenie Po wyslaniu calej kwoty a potem pieniedzy nie ma

Oszukany

Na wyplate czekasz ponad 2 miesiace i jeszcze w ratach

Sv

Tak dostałem w terminie.

Rozczarowana

Pierwsza rata wypłaty za marzec była po terminie a drugiej raty nie ma. Juz nawet z biura nie odp. Człowiek musi prosic sie o swoje zarobione pieniadze.

@Rozczarowana 25.05.2018 04:58

Ja Chyba sie tam przyjade w asyscie policji I PIP

Pytajacy

Czy ktos wie kiedy bedzie Jada

IVALIS 2018

Powiadomiłem PIP.URZĄD SKARBOWY.SKŁADAM ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY O ŚCIGANIE DOSYC TEGO.ZA UCZCIWĄ PRACĘ NALEŻY SIE PŁACA NIKT NIE BĘDZIE ŻYŁ NA MÓJ KOSZT

Wystawiony

Bandyckie postępowanie.ludzie bez skrupułów.kasy nie ma .OSTRZEGAM NIE JEDŻCIE NIGDZIE Z TĄ AGENCJĄ

Zostaw opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.