Adore Sp. z o.o.
2 6 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Adore Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

Dorota Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Adore Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Może ktoś z Was ostatnio aplikował do firmy i podzieli się opinia z innymi naszymi użytkownikami?

pracownik Nowy wpis
@Dorota

z przykrością, nie polecam pracy w Adore.. firma dopiero raczkuje na rynku, nie ma ułożonych procesów, procedur i jasnych wytycznych.. nie ma profesjonalnego wdrożenia w obowiązki, wszystkiego uczysz się samemu, nie wiesz co i jak właściwie robić.. natomiast tak jest w większości małych agencji. . atmosfera kiepska, firma nie realizuje wiele projektów przez co kiepsko u nich z kasą, co wpływa na atmosferę.. jeśli ktoś myśli o pracy w branży usług rekrutacyjnych polecach aplikować do znanych, sprawdzonych marek, gdzie będzie można liczyć na rozwój, wiedzę, profesjonalne środowisko pracy.. w Adore nie nauczysz się wiele, nie zarobisz wiele, nie osiągniesz wiele ;-)

kicia

to sprobuj aplikowac na Przedstawiciela Handlowego to teraz chyba najbardziej popularne ogloszenie wsrod wieksozci firma w polsce, dobrze platne i masz szanse zarabaic co miesiac wiecej bo masz premie rozne.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Adore Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie