ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice

Katowice

Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice

mhgm

a powiedzcie porse jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice ?? znajomy pracował tam kilka lat temu mówił że atmosfera byłą taka sobie, ale później szło sie dogadać z ludźmi - czy coś sie zmieniło na przestrzeni lat? prosze o info

K

Firme ITC Grupa- Polski HR , uważam za nie profesjonalną , Wasz regulamin jest obwarowany wieloma ogromnymi karami a sami nie stosujecie się do uzgodnionych terminów płatności zleceniodawcom łącznie z tym że nie informujecie o opóźnieniach w płatnościach , a potem unikają kontaktu, jest wiele firm zajmujących się tego typu ofertami zleceń czy pracy tymczasowej ale po raz pierwszy spotykam się z takim brakiem profesjonalizmu -wstyd, Nikomu nie polecam tego typu doświadczeń* Szkoda że nie wpisaliście nic w regulaminie o karach za opóźnienia w płatnościach zleceniodawcom. Pieniądze dostałem się ok 2 mies po zleceniu a nikt nie poinformował mnie że tak będzie

bumerang

mnie osobiscie bulwersuje to, kto układa oferty pracy w tej firmie ,ni przykleić ni przyłatać ,brak znajomości branży a przecież internet daje tyle możliwości,wystarczy odrobina iteligencji i poprawnej polszczyzny. obecnie poszukujemy dla swojego klienta kandydatów na stanowisko : Operatora Tokarki CNC, Bramowej, Ciężkiej, Karuzelowej, Wypalarki plazmowo - tlenowej, Wytaczarki. I jak mam to rozumieć,praca dla jednej osoby czy może grupy? W tym ogłoszeniu jest zbyt dużo sloganów a za mało konkretnej informacji.

mika

najgorsza firma z jaką miałam doczynienia czekam na wypłate do tej pory i jej nie otrzymałam robiaą z ludzi wariata tam jest przedszkole a nie profesjonalna firma dzwoniłam mówili że przelew został wysłany co sie opkazało nadal go niema NIE POLECAM KOSZMARNA FIRMA I KAŻDY MA SWOJE ZDANIE

ankaaaa

no fakt, czasem placa pozno, ale tak jak jest w umowie, ktora podpisuje. maja oferty pracy i jak ktos chce i umie czytac umowy to sie da. A dziewczyny w biurze fajne, jak sie ma problem, wyjasnia, pomoga, nie to co w innych firmach, a pracowalam juz w roznych u konkurencji. Jak ktos potrzebuje pieniedzy, pracy i umie czytac to polecam

czenzo

Ja pracowałem przez 4 dni w marcu a pieniądze dostałem dzisiaj,wyszło że robiłem za 3,5 zł na godzine,istny raj,

madzia1983

Japracuje w tej firmie juz od kilku miesiecy i mam to samo ale pieniazki przychodza zawsze na moje konto teraz jest okres rozliczeniowy w TESCO i jak dobrze wiesz jak TESCo nie zaplaci ITC to nie beda mieli z czego tobie zaplacic i ja niestety tez czekam

Ola

no tak, w każdej plotce jest ziarnko prawdy..

Ola

ja bym nie wierzyła plotkom... kazdy ma swoje zdanie, warto samemu sprawdzić szczególnie że teraz o pracę cięzko .. :/

cArOl 8888

yo, pracuje w decathlonie w gliwicach poprzez firme Itc i nie narzekam, fajna atmosfera, wyplaty wplywają jak narazie do 15go sporo zlecen i stafka jedna z leprzych 8zl nie ma zle - polecam !

Agnieszka

Pracodawca naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo dobra organizacja, profesjonalne podejście do pracownika. Jechałam z tą firmą do pracy za granicę i nie zawiodłam się. W porównaniu z innymi tego typu Agencjami P.P. ta jest naprawdę godna polecenia.

pepe

tutaj zadnego honoru nikt nie ma,ludzieee.A podawnie danych osobowych na forach bez zgody jest niedozwolone prawnie.

pracownik itc

Idz do szkoły i się zoriętuj dlaczego tak jest!! to nie jest wina itc tylko systemu podatkowego w polsce

gosc1

a pracował ktos z tej firmy w pollena malwa na Świetochłowicach

nieistotny

A pracował ktoś jako ankieter przez ITC Grupa (filia w Katowicach) ? Po jakim czasie wypłacają wynagrodzenie?

dominika

ja tez mialam okazje wspolpracowac z ta firma i nie moge narzekac ta firma normalnie wyplacala raz mi sie zdarzylk ze dwa dni czekalam a co do wspolpracy z marketami to markety sa winne ale trzeba umiec rozmawiac i rozwiazywac problemy a nie ta jak nie ktore inne osoby od razu z [usunięte przez moderatora] wychodza ja bardzo polecam ta firme i idzie zarobic :):):):):):):):)

Zostaw opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Katowice