ITC Grupa

Legnica

Opinie o ITC Grupa

cahjlpoki

@tikon umowa o pracę to dla mnie podstawa, żebym mogła w ogóle podjać decyzję o pracy w takiej firmie. A widze że szukają także kontrolera jakości do Łodzi

ty chyba ślepa albo ślepy jesteś fall work ma wyższe stawki, ciekawe gdzie, Real Legnica, płacą 6 brutto, a w Auchanie mają 7 br poza tym nie mają biura i to jest dopiero obciach

niezadowolony

nie polecam ,maja bardzo małe stawki,na kasę czeka się 2 miesiące.Polecam inne firmy typu FallWork przeszłam do nich i mam wyższą stawkę od 1,20 ;P

fajna atmosfera zawsze mila i usmiechnieta ekipa, a stawki jak wszedzie, rzeczywiscie na kase czeka sie dlugo, ale ponoc w umowie jest to zapisane, ale i tak polecam

Zuza

Są OK.

Zostaw opinię o ITC Grupa - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC Grupa