easyjob SenioVita

Gdynia

Opinie o easyjob SenioVita

Bożena

Przyszłam z innej agencji do Senio vita. dostałam pracę i wyjechałam. Wszystkie informacje otrzymałam tak jak na stronie piszą. Dobre wynagrodzenie i składki. Jestem zadowolona. można zadzwonić i sami się przekonacie. Bożena

lil

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy jako Konsultant w Dziale Rekrutacji? Na czym polega ta praca, jaka atmosfera w firmie, wypłaty?

mai

a jakie dokładnie uprawnienia musi mieć do was pielęgniarka?

ewelina

witam firma seniovita placi ZUS od sumy 500zl czyli od stawki bardzo malej proponuje bonusy za wyjazd letni oraz bonus za polecenie innej osoby ....zadnego bonusu nie dostalam ...polecilam osobe tez nie dostalam nic ...czyli klamcy jezeli jedziesz na oferte wydaje sie swietna jedziesz do jednej osoby sa dwie czyli nastepne klamstwo ..i takich klamstw jest wiele ...prosze uwazac...

ex

do pracownik: Czyzby nigdy? Niewiem jak w SenioVicie ale w innej "spolce" waszej zdarzaly sie "obsuwy" terminowe (dla pracownikow na dzialalnosci gospodarczej) oraz inne opowiesci dziwnej tresci dla naglych i niewyjasnionych (badz bzdurnie argumentowanych) zmian w stawkach godzinowych. Ogolnie nie polecam angazowania sie w branze stoczniowa z agencji easyjob. Problemy ze sprzetem ,organizacja pracy ,wieczna nerwowka zwiazana z realizacja projektow ze wzgledu na brak ludzi do pracy (masakryczna rotacja ,nieadekwatna ilosc ludzi do podejmowanych robot). To efekt braku kompetencji w danej branzy (mimo ze firma reklamuje sie w ogloszeniach jako lider branzy itd itp ^^) oraz zlej komunikacji podwykonawcy ze zleceniodawca za ktora metoda "spychologi" obarczani sa pracownicy. Podsumowujac ,po kilku dniowej obserwacji raczej odradzam firme Krenco ,chyba ze ktos chce sie posmiac badz zepsuc sobie nerwy (zaleznie od charakteru ,co kto lubi). pozdrawiam wszystkich piszacych rzetelne opinie.

ex

VIKING

NAPRAWDE PROSZE PRZEDSTAWICIELI FIRMY SENIOVITA TU PISZACYCH O PISANIE PRAWDY, CHCECIE OPEROWAC KLAMSTWEM ? - OK UJAWNIE SWOJE DANE OSOBOWE I WGLAD TO MOJEGO KONTA, KIEDY OTRZYMALEM WYNAGRODZENIE

Viking

SZLAG MNIE TRAFIA JAK KTOS ZAPRZECZA PRAWDZIE, TO TYLKO CHOLERNE POLACZKI PODOBNIE JAk KOLEJNE RZADY OKLAMUJA SPOLECZENSTWO, DZISIAJ SIE KONTAKTOWALEM Z FIRMA I SIE OKAZUJE ZE PIENIADZE ZOSTALY DOPIERO DZISIAJ PRZELANE PO TERMINIE, CZASAMI NALEZALOBY SPRAWY W POLSCE ZALATWIAC ZA POMOCA REWOLWERU. SZLAG MNIE TRAFIA NA TE NIEKTORE PSEUDO-AGENCJE

Viking

ALE MUSZE POCHWALIĆ TYLKO DZIAL REKRUTACJI, W KTORYM PRACUJA WSPANIALE PANIE. JA WIEM ZE ONE NIMAJA WPLYWU NA TERMINOWOSC WYNAGRODZENIA, ALE TO CO ODSTAWIA ZARZAD , TO JEST PONIZEJ KRYTYKI. PRZYKLAD; WYNAGRODZENIE MA WPYNAC NA KONTO PRACOWNIKA DNIA 15- KAZDEGO MIESIACA, A PAN PREZES PODPISUJE LISTE WYPLAT DNIA 14 PO POPOLUDNIU O ILE PODPISUJE W TY TERMINIE WSZYSTKIE LISTY PLAC? BANKI ZASTRZEGAJA SOBIE TERMIN PRZELEWU DO TRZECH DNI, A WIEC MAMY TYPOWY PRZYKLAD TRAKTOWANIA PRZEZ FIRME PRCOWNIKOW , KTORZY PRZONSZA CZYSTE DOCHODY FIRMIE- JAK PRZYSLOWIOWYCH FRAJEROW. FIRMA TWIERDZI ZE PIENIADZE WYSLALA, I ZWALA WINE NA BANKI, JA WSPOLPRCUJE Z KILKOMA FIRMAMI, I JESZCZE SE NIE ZDAZYLO ABY PIENIEDZE WPLYNELY POZA TERMINEM !!!! DLATEGO UWAZAM FIRME SENIOVITA, ZA JEDNA Z NAJGORSZYCH, POMIMO SZCZEREGO OODANIA SPRAWIE PANIOM Z DZIAL REKRUTACJI.

Viking

OSTRZEGAM PRZED FIRMA SENIOVITA, NIE JEST TO FIRMA PORZADNA JESLI CHODZI O TERMINOWOSC WYNAGRODZENIA , ZA WYNAGRODZENIEM POMIMO TERMINU NA 15- KAZDEGO MIESIACA CZEKA SIE DOSYC DLUGO, OSTATNIO WYNAGRODZENIE OTRZYMALEM DLUGO PO TERMINIE PRAWIE 6-DNI.

spawacz

To jaka agencje polecacie do wyjazdu do Norwegii? Z zawodu jestem spawaczem

opiekunka

mimo, że zmieniły się przepisy o 01.01.15r to mnie w firmie nie zmieniono umowy, mimo, że o to prosiłam, jak nie podpiszą ze mną nowej umowy to zrezygnuję ze współpracy, pozdrawiam

Opiekuncza Para

Jestem tutaj z mezem i jestesmy w szoku czytajac opinie o tej firmie, szczegolnie ze juz jestesmy od kilku miesiecy na zleceniu :-/ Na szczescie w naszym przypadku nie ma problemu ani z kontaktem, ani z pieniedzmi. Wszyscy sa mili i raczej pomocni. PS. Pani Karolina pracuje (jesli to ta sama). PS2. Jak ktos z Was dostaje "pelen" ZUS od dobrego wynagrodzenia (min.1200) to niech poda kontakt, bo na moje to jak klient placi nawet 2000euro to "pelnego" ZUS nie da sie zaplacic. Nie moge zlego slowa powiedziec, wiec polecamy ta firme! Pozdrowienia dla wszystkich opiekunek na wyjazdach!

spokojna

Do spokojnej: zgadzam sie! Panie w biurze z ktorymi moznabylo cokolwiek zalatwic i nie bylo balaganu dawno odeszly z tej firmy, caly czas nowe pracownice po ktorych po kilku miesiacach sladu nie ma. dlaczego? bo ta firma nie dziala etycznie, kazdego chce wyrolowac jak sie da. zus niby placa a jak przychodzi pit to az oczy wychodza z orbit ze zdziwienia. ile mozna klamac ludzi? od klienta tylko wiecej i wiecej a nam mniej i mniej mniej. Kazdy chce miec spokojna prace a tu juz sie tego nie da zrobic, stare czasy nie wroca ja mam dosc tego bajzlu i moje kolezanki tez, nasza cierpliowsc sie skonczyla. do widzenia

katse

odradzam odradzam odradzam straszny bałagan

kiki

Pan Michał hahhahah... Wszystkie osoby ostrzegam przed tym panem! Materialista ...Nie liczą się ludzie! Najważniejsza jest"monetka" którą można zarobić dzięki osobom które podeśle do pracy.Miałam okazję z nim współpracować przez chwilę i zostałam "wykręcona"...Nie liczcie na uczciwe opłacanie zus itd,motto: cięcie,cięcie i cięcie kosztow zyskiem ludzi! Firma,jak i osoba ją prowadząca to jedna wielka porażka! Brak poważnego traktowania ludzi! Osoba widząca tylko swój czubeczek noska! Pytanie do osób wystawiających wyżej opinie - Pani Karolina i Pani Baryła już nie reprezentują owej firmy???? Jeżeli tak to ukłon w ich strone! że otworzyły oczy!

Nie polecam nikomu. Easyjob gdynia nie traktuje poważnie osób które starają się o pracę. Podają sprzeczne informację, osobiście straciłem około dwóch miesięcy czasu w oczekiwaniu na etat którego nie otrzymałem mimo wstępnych spotkań kwalifikacyjnych i rozmów telefonicznych. Proszę nie sugerować się atrakcyjną i dobrze zaprojektowaną stroną internetową nie świadczą one w żaden sposób o profesjonaliźmie firmy. Bardziej trafną nazwą firmy byłoby Nojob :)

Monika

mam ustalony wyjazd z tej firmy, chciałabym dowiedzieć się jak na prawdę wygląda w niej praca. jakie są zarobki, czy spełniaja warunki ustalone w umowie, czy na prawdę są odprowadzane składki do ZUSu. proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Zyczliwy

Ja odniose sie tylko do "zyczliwej". Nie klep bzdur jak nie masz pojecia. Stawka minimalna tyczy sie stosunku PRACY (umowa o prace) a nie umowy zlecenie. Ten ferment jest szkodliwy dla innych osob.

o.

Witam. Jestem na zleceniu w Berlinie u dwójki osób. Nie mam zażutów do firmy i zlecenia jakie dostalam, jezeli chdozi o stawki ubezpieczenia nie wiem ile bo jestem emerytkom i nie jest mi to potrzebne. Milego dnia!

opieka

Kiepska obsługa w biurze. Oferty nieciekawe, jestem na nie.

zyczliwa

Nie polecam tej Firmy nikomu.Oszukuje w placeniu skladek.Po wprowadzeniu w Niemczech Mindeslohn 8,50€ za godzine, rozumowane jest ze skladki musza byc odprowadzane conajmniej od kwoty 1360€ a nie jak oni placa od 400€ wyrownuja wam to w Delegacjach zebyscie mogly zarobic 1000,1100,1200€.Delegacje sa ale nieoskladkowane, a Firma wpuszcza to sobie w koszty Firmy.Tak oszukuja was,ZUS i US. Zastanowcie sie za jakie pieniadze bedziecie zyli na starosc, jezeli macie takie male skladki placone na wasza przyszla emeryture,na tym wszystkim bogaci sie tylko Szef Firmy.Zapytajcie dlaczego Firmy zmieniaja nazwy? i miejsca dzialalnosci?.Tylko Firmy nieuczciwe to robia,przekonajcie sie sami .

gość

Beznadziejne oferty pracy za marne pieniądze, odradzam wspolprace z ta firma.

gość

ja z ta firma z gdyni wspolpracuje od niedawna bo od 5 miesecy i mam spokojna prace, kochana podopieczna a pieniedza na koncie w terminie, kiedys tez wspolpracowalam z inna firma tez bylo ok tylko rodzina specyficzna ale to juz dluga historia, nie lubie zmieniac firmy wiec mam nadzieje ze na tym zleceniu troche sie utrzymam. wszystkie panie ktore maja zastrzezenia: piszcie od razu jaka firme polecacie, bedzie informacja na przyszlosc

gość

Popieram wypowiedź opiekunki z 4.01.2014, 22:51:14 od czasu gdy zmieniły się panie w biurze obsługa jest fatalna, bałagan. Ciągle jakaś zmiana w obsadzie kadrowej ,ciągle ktoś inny "prowadzi" twoją sprawę.O podwyżkach żadnych tonic nie słyszałam to ciekawe, może ktoś coś jeszcze napisze na ten temat. Gdy firma zmieniała nazwę, siedzibę połączyła się to przepraszam ale ani słowem nas o tym nie poinformowano nic nie powiedziano. Byłoby milej i sympatyczniej gdyby firma jakąś informacje przysłała na ten temat, a potem to raz Gdynia raz Warszawa???? To tu to tam bałagan i tyle. W księgowości też robią błędy.Nie naliczają pieniędzy za dodatkowe umowy, trzeba się upominać.

opiekunka

Od czasu kiedy Panie w biurze sie zmienily- porazka. Kontakt z firma fatalny, nie wywiazuja sie z powierzonych obowiazkow, do tego wszystko co robia jest z bledami. Ogolem niezly bajzel. Pisza Panie, ze maja odprowadzane wszystkie skladki. Prosze przeczytac, badz zadzwonic do biura i sie dowiedziec od jakiej kwoty? Podatek jest odprowadzony od najnizszej krajowej, a skladki emerytalno-rentowe od...100 czy 200 zlotych brutto!!!!! Czyste zlodziejstwo w bialy dzien. Do tego zapewnienia szefa o podwyzkach. Pan Michal sam napisal mi w mailu, ze beda podwyzki co pol roku oraz premie. Zawsze pytajac sie o to dostaje sie taka sama odpowiedz: nie na tym zleceniu. Na to mowiac: to prosze mi znalezc takie gdzie zarobie wiecej - odpowiedz jest: na te chwile nie mamy hahaha Pracowalam tam pare lat, ale moja cierpliwosc sie skonczyla.

lenalaura

no wlasnie, nie bylam u lekarza w niemczech bo jak do teraz to zdrowa jestem jak byk, w polsce tez nie chodze

wlad

A co ci z tej karty ekuz? Bylas chociaz kiedys u lekarza w niemczech? Wiesz jak to wyglada i ze nie wszystkie praxis honorują ekuz? A druk A1 - kazda firma musi ci to zapewnic, jesli pracujesz za granica. Nic nadzwyczajnego takie warunki pracy, jak w kazdej innej agencji.

lenalaura

wyplaty w terminie , umowy tez, karte ekuz mam caly czas, druk A1 tez, jak mam problem panie z seniovity zawsze mnie wysluchaja, a moze to tak jest ze zlej tanecznicy to przeszkadza rabek spodnicy

lenalaura

pracuje z seniovita 18 miesiecy, wszystko jest w porzadku, nie mam zadnych problemow

zofia

Bałagan w firmie, nikt nic nie wie, niskie stawki. Mialam problemy na zleceniu, panie w biurze wogole sie nie intersowaly.

didi45

jestem zadowolona

ela55

Przecież to oczywiste ze panie ktore pracuja w biurze same dodaja pozytywne opinie na forum podszywajac sie pod nas opiekunki.

taka

wiecie co dawno nie bylam na forach opiekunek (pracuję juz pare dobrych lat)panuje tu dziwna regula po wpisie negatywnym pojawia sie wpis pozytywny zly dobry itd dziwne :)czyzby ktos pilnowal opin :)a tak apropo pani A atra zapomnialas o jednej malej zeczy chwalac sie Twym podejsciem ze to firma powinla powiedziec stan pacjeta itd i wtedy podejmuje sie decyzje czy bierze sie to czy nie nie poinformowanie o prawdzie i stanie pacjeta jest nieuczciwe ,a co do podejscia wiedzac co siie bierze wie sie jak postepowac i zadne Twoje zalatwienie itd hihihi raczej rodzina i lekarze zalatwiaja (chyba ze nie ma takowej pacjet)wtedy decyduja osoby ktore placa za opieke to tyle pozdrawiam mile panie i zycze duzo twardosci i wszystkiego co nam potrzebne w naszej pracy (seniovita odprowadza wszystkie skladki od najniższej krajowej czyli najnizsze z mozliwych)

NFZ

Hej mam u nich odprowadzane skladki wszystkie, nawet chorobowe z tym ze to ze chce chorobowe musialam im zglosic bo tak to nie ma chorobych tylko zdrowotne sa. Jest A1 i jest Ekuz. Umow to umowa zlecenie

obserwatorka

Drogie Panie tak czytam te wszyskie fora o zarobkach o warunkach ale żadna opiekunka nie pisze czy firma spelnia wymagania czyli karta z NFZ i czy sa odprowadzane skladki emerytalno rentowe jak i zdrowotne.Tak to prawda żetrzeba miec szczeście a to czy firma jest dobra nie decyduje przypadek lecz jej dzialalność.Ktora z was drogie Panie pisze czy dostala zaraz druk A1 jak i katre ubezpieczeniowa.Kasa i kasa tylko to na tych forach ale jakbyście ulegly wypadkowi to zadna z was sie tym nie interesuje,Da wiekszosci dobra firma to taka firma co dobrze placi.Ciekawa jestem skad wezmiecie emerytury jak co druga firma placi od 800 zl brutto skladki a juz spotkalam sie od 300 zl brutto i maja wykupione polisy ubezpieczeniowe za marne grosze aby w razie wypadku zwiesc cie do kraju a ze robisz na umowe zlecenie kobieto to lecz sie za swoja kase po miesiacu bo przeciez pracodawca placil jak placil ZUS.To was drogie Panie nie interesuje ????

danka

hej ja dostalam oferte za 1150e do babci z demencja w bremen, ze wzgledu na miasto wzielam ta stelle jestem tu pieerwsza i musze powiedziec ze nie jest zle tylko rodzina rzadko odwiedza co jest po prostu przykre, nie wiem jak tak mozna a miasto super jest co ogladac. staram sie orgazniowac wolny czas gry planszowe, karty, gazeta ale czasami brakuje mi pomyslow wtedy opowiadam o swojej rodzinie i ogolem o zyciu pokazuje zdjecia z telefonu. a jeszcze poltora miesiaca. babcia czasami zapomina kim jestem i musze sie przedstawiac i troche zapomina faktow no i parkinson. a wy jakie macie doswiadczenia? jesli chodzi o firme to normalnie jak wszedzie to dziala, zadzwonili zapytali czy wszystko sie zgadza i czy dobrze i ze mam dzwonic jakby cos sie dzialo ale mysle ze dam rade i zostawie dobre wrazenie bo chcialabym tu jeszcze przyjechac w przyszlym roku, pozdrowienia z niemiec dla wszystkich kolezanek po fachu, danka

izka

Umowa zlecenie, a stawka zalezy od tego co musisz robić na zleceniu, jak masz fejsa to sobie ich znajdz bo oni tam czesto jakies oferty wrzucajo

Pracowalo ci sie dobrze u babci a nie w seniovicie. Moj dziadzius tez zmarl, trudno taka mamy prace i tyle. Ja z ta firma jezdzilam tez w zeszlym roku, nie bylam zadowlona ze spoznionych wyplat i kilku innych rzeczy, wspolprace z ta firemka oceniam miernie.

orrrri

Jezdzilam z tą firma w tamtym roku do Pani Elfriede w Monachium. Niestety Pani zmarła, a jak zakonczylam wspolprace bo za bardzo przywiazuje sie do podopiecznych, ale firme polecam z czystym sumieniem, bo po prostu dobrze mi sie tam pracowalo.

grrri

Moja zona z nimi pojechala, co zlecenie to gorsze miejsce, pieniadze slabe. dobrze, ze maja umowe smieciowa, ktora mozna szybko wypowiedziec.. ciezki kontakt z paniami w biurze, my rowniez nie polecamy.

Asia

w ciagu 3 dni znaleźli mi prace

awka

Szczerze odradzam wsplporace z ta firma!!

klaudi

Witam prosze o kontakt, chcialaby u was pracowac klaudiii0986@onet.eu

alala

To jedz za 950 euro, kazdy ma prawo wyboru, ja wybralam inna firme i na dobre podkreslam dobre zlecenia od nich nie musze czekac..

ola

Nie rozumiem, skoro było Ci tak zle to po co z nimi jezdzilas? Sciema. Ja tam jezdze, polecam moim kolezankom i nigdy nie czekalam na zlecenie dluzej niz 7 dni ;/ cos mi tu smierdzi w tym Twoim komentarzu.

alala

Kiedys wspolpracowalam z ta firma, zawsze czekalam dlugo na zlecenia, mimo dlugiego stazu pracy nie doprosilam sie o podwyzke, pracuje w tym zawodzie kilka lat, a kazda przedstawiana mi oferta byla ponizej moich oczekiwan finansowych, miejsca, w ktorych bylam byly bardzo ciezkie, trudno moja cierpliwosc skonczyla sie, odeszlam i wybralam inna firme, zarabiam wiecej i jestem zadowolona, do seniovity nie zamierzam juz wracac.

stokrota

czy ta firma wyplaci kiedys planowo zarobione przez opiekunki pienadze??!!! na kazde zaswiadczenie jak sie od nich prosi trzeba czekac tgodniami!

regina

Ja mialam tez babcie chora psychicznie, jak czlowiek ma wyksztalcenie i podejscie do takich osob, to nie jest to zaden problem. Jak sie jezdzi do takiej pracy to trzeba sie troche pouczyc co i jak, zdobyc doswiadczenie, a nie na gleboka wode. Mialam babcie ze schizofrenia, ktora kupe robila na sordek dywanu a opiekunki z nozem ganiala, i co? I potrafialm ja tak ulozyc, ze zadnych problemow z nia juz nie bylo. Grunt to dobrac leki i spokojnie z nimi rozmawiac. jak patrze na niektore kobiety w busach to mnie krew zalewa, na wakacje jada chorlea jasna. to jest ciezka praca nie dla kazdego!

Zostaw opinię o easyjob SenioVita - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie easyjob SenioVita