Opinie o Opolgraf S.A.

Jasiek

Jaka jest przyczyna, że tak dawno nikt nie pisał?

Darek

Jaka jest przyczyna, że tak mało piszcie na forum? Bardzo narzekaliście na Opolgraf. Czyżby tak diametralnie zmieniło się w firmie na dobre i nikomu nie chce sie pisać?

Marta

Przed wybraniem się na rozmowę kwalifikacyjną warto zaznajomić się z tematyką danej firmy, dlatego zachęcam do zapoznania się z zakładką "O nas" firmy Opolgraf S.A. ;)

ANTEK

TO BANDA ZŁODZIEI, KRWIOPIJCY

polek

Specjalista ds. Sprzedaży - w dziale Export jest potrzebny no i zastnawiam się jak to dalej będzie teraz wyglądało, macie może jakieś doświadczenie w tej kwestii?

ja,.,.,.,

nikogo nowego nie ma na firmie.

book

czy znaleźli już speca od utrzymania ruchu

ooo

a myslicie ze w LEDZE na Malopolskiej jest lepiej?

xxx

Firma nie szanuje pracowni (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ków, nigdy nie wiadomo kiedy straci się pracę. Do tego zarobki marne, ja miałam w biurze najniższą krajową i już przy podpisywaniu umowy powiedzieli, że nie mam co liczyć na jakąkolwiek podwyżkę. Mówili, że dostanę pramię jak usprawnię pracę sekretarce, to jakiś absurd, premię powinnam dostać jak usprawnię pracę na swoim stanowisku a nie sekretarki.

kpiot

Henryk ?

abc

Pieniądze to nie wszystko ale wszystko bez pieniędzy to :-)

lega

(usunięte przez administratora) siwadczy o zlodziestie dratewki i lizusów i dnosicieli opolgrafu. Ponoc największym dososicelem w tej firmie jest "szynka".

edek

Hmmm to jest ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów. I co jest w tym złego ? Każdy kto chce się zatrudnić negocjuje warunki. Co wynegocjuje to jego. Jeśli wszystko jest zgodne z umową to w czym problem ? Jeśli ktoś podpisał umowę na 15 zł miesięcznie(słownie pięt naście złotych miesięcznie) to czemu oczekuje średniej krajowej albo dyrektorskiej pensji ?

franc

Czy tylko lisek jest zadowolony z pracy w opolgraf, czy mi sie wydaje? To co się dzieje w firmie, bo Wy napisaliscie jedynie, że ludzie odchodza, a to mała informacja.

lisek

super praca, miła atmosfera, dobra płaca, negatywne komentarze wpisane są przez osoby które chcą odstraszyć konkurencję na swoje stanowisko.

jacek

Nadal na stronie mają to ogłoszenie, że poszukują maszynisty maszyn offsetowych, ciekawe od jakiego czasu ono istnieje, bo coś długo Opolgraf szuka.

cort

Może jednak zaszły jakieś zmiany w Opolgrafie, bo dawno tu się nikt nie wypowiadał z pracowników, warto aplikować?

jacek

Może i bym zaaplikował na to stanowisko, ale jakos ocena profilu, czyli dwa przy 114 głosach jakos do mnie nie przemawia, pewnie nie jest bez powodu.

gosiek

mozna poznać jakąś konkretną kwote ?

bossplayaz

czesc co roku dostajemy na mikołaja pieniadze :)jest bardzo dobry socjal

olka

chce zlozyc CV do tej firmy, jakies sa wymagania, i na czym polega praca?? I jakie sa zmiany?? I czy faktycznie jest tak zle??

mick

uważam, że wypowiedzi są pracowników, którzy boją się, że zostaną zatrudnieni lepsi i zastąpią ich miejsce. Dlatego zniechęcają do przysyłania CV.

(usunięte przez administratora)znów pojawiło się ogłoszenie o pracę. Ludzie nie wysyłajcie tam aplikacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były pracownik 2

zgadzam się z opiniami tu zawartymi. Zarobki marne (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Tzn ile można w Opolgrafie zarobić?

Zostaw opinię o Opolgraf S.A. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opolgraf S.A.