Adres: Grzybowska 80/82, 00-844 Łódź

2 24 75 5 1

Opinie o Huapol

Filtruj opinie po kryteriach:

LD

Co do upadłości to już jest ogłoszona , a kasy nie płacą bo komornicy ich ścigają. Nie są też płacone składki do ZUS'u. Więc koniec tej firmy już bliski .

Tak3Nie
Kamila
@LD

To ciekawe co piszesz, ponieważ ja nigdzie nie znalazłam żadnej informacji o upadłości Huapol. Co więcej, zarówno na stronie internetowej firmy, jak i na portalu pracodawcy.pracuj.pl widnieją aktualne oferty pracy od niej. Skoro zatem firma upada, to dlaczego szuka nowych pracowników? Możesz mi to wyjaśnić?

Marc

Za lipiec i sierpień nie zapłacone są składki grupowego ubezpieczenia w PZU , więc świadczeń PZU nie wypłaca.Uważajcie na wypadek w pracy bo nici z odszkodowania.

Robert
@Marc

Skąd masz informację o tym, że rzekomo nie zostały zapłacone składki za lipiec oraz sierpień? Informacje uzyskałeś od firmy Huapol, czy może z zupełnie innych źródeł? Sprecyzuj, proszę informację, którą zamieściłeś w tym wątku.

Tak1Nie2
Marc
@Robert

Dzwonił do mnie opiekun klienta z Pzu że świadczenie na które czekam nie zostanie wypłacone z powodu nie zapłaconych składek za lipiec i sierpień.

cc

są już jakieś pomysły na nową nazwę?

Olo

Pełen pakiet wyzysku za najniższą krajową.żadnych zasad .BHP nie w tej firmie .Informacja z pierwszej ręki.sześccioro z siedmiu pracowników rejonu Bełchatów w jednym dniu położyło wypowiedzenia ,z dniem ostatniego listopada w powiecie bełchatowskim pracują tylko trzy osoby.Brawo dla Orange za dobór partnera technicznego.

Tak44Nie

EBE
@Olo

Dokladnie polozylismy papiery i niestety zero odzewu. Zlali nas cieplym moczem i tym sposobem polozyli jedna z niewielu juz jeszcze w miare utrzymanych stref

Tak8Nie

@EBE

Co chcesz przez to powiedzieć? Proszę abyś wypowiadał się w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum. Czy pracujesz w dalszym ciągu w Huapolu? Wiesz może, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie?

EBE
@Łucja

Nie pracuje juz. Polozylismy papiery cala praktycznie ekipa i nikt nawet nie zapytal sie dlaczego i tak zistalo do momentu rozstania. Teraz Bełchatów wchlonely Pabianice i kreci sie to dalej i dalej i dalej.. A z reszta slyszalem ze szykowane byly zwolnienia w rejonie woj. Lodzkiego wiec dyrektorowi bylo to na reke ze 4 z Belchatowa odejdzie. A i z Skierniewic tez maja kogos zwolnic podobno bo za duzo ludzi.

gfdghgtr
@Olo

Pakiet pełen wyzysku dla montera pełnego wdzięku. Czyli takiego co zaiwania od koguta do żaby. W kamieniołomach jest lepiej

@Olo

Pakiet pełen wyzysku Monter pełen wdzięku Tak powiedział Orange.

Darek

Co wy w tych ,, firmach" jeszcze robicie?Odszedłem z WPRT i od 4-ch lat mam normalna pracę na 8 godzin dziennie z wolnymi weekendami.

ochłapol

Motto tej firmy brzmi 'jak złapiesz frajera to go duś'

Agnieszka
@ochłapol

Niestety - przesłanie Twojej wypowiedzi jest całkowicie niezrozumiałe. Pamiętaj proszę o tym, że na forum GoWork.pl powinniśmy dzielić się merytorycznymi informacjami na temat pracy w Huapol - tylko takie posłużą tym, którzy są zainteresowani podjęciem tam zatrudnienia. Widziałam, iż w chwili obecnej właśnie poszukują tam nowych pracowników. Wiesz może, czy taka nowo przyjęta osoba może liczyć na odpowiednie przeszkolenie z zakresu swoich późniejszych obowiązków?

TakNie4

tttt
@Agnieszka

Co ty piszesz kobieto

Nick

Huapol podobna chce ogłosić upadłość!

Tak6Nie1

@Nick

Upadłość? Hahah ta firma jak startowała to już upadła!! Kto jeszcze tam pracuje to nie ma szacunku dla siebie!!

Tak14Nie
Krzysiek
@Nick

Dlatego zakładają gps itd, ponoszą koszty żeby ogłosić upadłość.... no brawo Ty

Tak4Nie1

Widziałem i słyszałem
@Krzysiek

GPS montowali, bo im paliwo z aut ginęło. Natomiast teraz potrafią wykorzystać do czepiania się podpadniętych.

Tak2Nie1

@Widziałem i słyszałem

Czy warto od razu zakładać czarny scenariusz? Być może w firmie wcale nie dzieje się tak źle? Oficjalnej informacji na temat upadłości przecież nie ma. A może znacie źródło tych pogłosek?

Bobo
@Nick

Czy płacą na czas za umowy zalecenie

Tak1Nie1

Widziałem i słyszałem
@Łucja

To nie jest zakładanie tylko fakt. I nie traktuj tego jako pogłoski,tylko jako informację z pewnego źródła

Robert
@Widziałem i słyszałem

co jest informacją z pewnego źrodła - że pracownicy kradną paliwo? czy że huapol upada? to, że kradną to fakt, i ze firma zabezpiecza sie przed kradziezami nie ma w tym nic dziwnego, huapol nie upada, ma sie dobrze, u nas na bazie jest dobrze, nikt nie narzeka, wszyscy staraja sie pracowac jak nalezy, bo z premii można wyciągnać

TakNie5
John
@Nick

O upadłości nic nie wiem, płacą na czas ale człowiek ma umowę na najniższą krajową plus premię. Ale premia jest różna to jest widzi misie dyrektora. Który nie jest fer w stosunku do pracowników. Ludzi do pracy brak ,człowiek wychodzi o 8 do pracy i nie wie o której wróci .. zero zasad kodeksu pracy oraz bhp przestrzeganych przez firmę . Brak sprzętu wymagania duże. Dla mnie to prezesi mają wtyki że Orange i nie wyrzuci......to jest kpina z abonentów taki partner techniczny....A o Bełchatów nikt się nie przejął z innych miast będą jeździć na wsparcie tak tej firmie jest....dyrektorzy też nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy są to koledzy prezesa, zero wykształcenia odpowiedniego oraz wiedzy technicznej....

Tak9Nie

EKS WPRT
@John

Co wy w tym (usunięte przez administratora) jeszcze robicie?

@Krzysiek

GPS to już za Atemu był. I był wykorzystywany w nieodpowiednim celu bo kierownicy i ich podłokietniki się czepiali biura napraw że monter gdzieś tam siedzi/stoi za długo i kręcili awantury z pracownikami biura. W tych firmach nigdy nie było normalnej atmosfery i nigdy nie będzie. Nigdy więcej pracy w tym dziadostwie a na pewno już nie z tymi samymi ludźmi.

@Robert

Kradli już za Relacomu taka prawda

ujgrui9
@Bobo

Należy trzymać kciuki żeby w ogóle zapłacili coś prócz tej nędznej "pensji"

ski
@Bobo

Nie płacą. Czekam na wypłatę już pare tyg

Ryszard
@Krzysiek

Skąd masz informacje o upadłości i czy są one potwierdzone? Na stronie pracodawcy nie ma o tym żadnych informacji. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/huapol-telekom-sp-z-o-o,357286 pracodawca szuka nowych pracowników, więc wygląda, że jest w dobrej kondycji. Co o tym myślisz?

Sraczkopol
Nazwa działu: Produkcja
@Nick

Jaka będzie teraz nazwa Sraczkopol ?

Agnieszka
@Sraczkopol

Ta ironia jest tu raczej niepotrzebna. Potrzebujemy tu bowiem aktualnych i rzetelnych informacji na temat sytuacji w firmie Huapol, a nie zaś robienia sobie żartów. Widziałam, że nadal poszukują tam nowych pracowników: https://pracodawcy.pracuj.pl/huapol-telekom-sp-z-o-o,357286 Może zechcesz chociaż powiedzieć, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć na samym początku?

Zygmunt
Nazwa działu: IT

Brak premii za marzec 2019

Tak5Nie2
bol
@Zygmunt

Firma Huapol nie zaplaci ci premi bo ich na to nie stac

Anonim
@Zygmunt

Premia się już pojawiła za marzec

Już wolny

Zweryfikowany użytkownik

"Przygoda" moja w firmie trwała wprawdzie nie za długo, ale za to na kierowniczym stanowisku. Firmy takiej nie widziałem od lat 90 , gdy była całkowita wolna amerykanka. Pracownicy szczebla monterskiego zarabiają max 2500 brutto w ramach umowy o pracę, dodatkowe pieniądze dostają w ramach umowy zlecenia w drugiej spółce. Brak jest jakichkolwiek przejrzystych zasad wypłacania pensji z Umowy zlecenia. Wprawdzie mówi się , że otrzymają tyle, ile wypracują (nawet są ustalone stawki za wykonanie konkretnych rzeczy) niestety nijak się to nie ma do kwot wypłacanych i to in minus. Brak podstawowych narzędzi pracy typu spawarki światłowodowe, mierniki poziomu światła , czy źródeł światła że o kleju zaciskarkach RJ czy tzw. flopach nie wspomnę. Flota samochodowa w dużej części jest totalnie zużyta. Brak serwisowania bo nie ma pieniędzy. Dochodzi do tego, że chłopaki jeżdżą na oponach zdartych do drutów. Zadłużenie jest wszędzie , gdzie tylko można. U podwykonawców , w hurtowniach , w serwisach itd. Jest totalne parcie na pracę ponad godziny oczywiście nie wykazywaną w dokumentach . Stałym tekstem dyrekcji jest, że jak chcesz z um. zl. pieniądze to musisz robić ponad normę (norma to co najmniej 8 godzin za 2100-2500 brutto) . Niedoiwestowane jest totalnie wszystko do czego by się nie dotknąć . Na domiar złego już po rozstaniu się z firmą okazałosię , że mam nie popłacone składki ZUS, nie przelano zobowiązań komorniczych pomimo że zostały mi potrącone no i z pieniędzy na umowę zlecenie też nici, choć grzecznie i sumiennie przepracowałem cały miesiąc. Opisuję tu sytuację w regionie środkowej POLSKI, lecz wiem , że taka jest koncepcja całej firmy. Podpisuję się obiema rękami pod komentarzami wcześniejszymi. Trzymajcie się z daleka od tej firmy !!!! Moje sugestie dla Huapol: Takie firmy powinny zniknąć z rynku na zawsze.

Tak57Nie
@Już wolny

Niestety potwierdzam. (usunięte przez administratora)Zapewne Orange tak chce bo przecież mają wyobrażenie co tam się dzieje i za jakie pieniądze. Skoro płacą mało (bo chcą płacić mało) to i obsługa sieci będzie słaba. A robić to ktoś musi. Gdyby Huapol się wycofał to zapewne ten sam arsenał (ludzie, samochody, narzędzia) przejmie kolejna firma krzak w której będzie zapewne niewesoło, w dodatku pewnie z tymi samymi dyrektorami. Narzędzia w tej firmie przechodzą z firmy do firmy a tych narzędzi których nie ma monterzy sami za swoje pieniądze kupują bo bez nich nie da się nic zrobić chyba że sobie jakoś załatwią w obrębie firmy.

Łucja

Huapol jest zaufanym partnerem biznesowym. Posiada oddziały w całej Polsce, zatrudniające ponad 650 pracowników oraz flotę liczącą ponad 500 pojazdów mechanicznych. Firma specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych. Z kolei ich strategicznym celem jest realizacja inwestycji najwyższej jakości. Może chcielibyście pracować w takiej branży? Jeśli tak, to zapraszam Was na ich oficjalną witrynę: https://huapol.com.pl/index.php/kariera/ Tam znajdziecie zarówno aktualne oferty pracy, jak i więcej informacji odnośnie samej rekrutacji. Widzicie tam coś dla siebie?

Tak2Nie18

Co takiego paliłaś?

Tak10Nie

Straszny monter
Nazwa działu: IT

Dawno nie zaglądałem na ten profil. A dokładniej jeszcze z czasów Enevy . Niestety czytając wpisy na profilu z nowym wcieleniem widzę , że nic a nic się nie zmieniło . Naprawdę podziwiam ludzi za to, że jeszcze pracują dla tej firmy. Z drugiej strony dziwię się mocno bo przecież rynek pracy mocno się zmienił i takie pieniądze dostanie się praktycznie wszędzie za dużo fajniejsze warunki . O co tu chodzi ? Czy faktycznie ludzie obecnie pracujący nie potrafią się odnaleźć w innej pracy? Czasem jak jadę po mieście i widzę jakieś naprawy to serce się kraje jak się widzi montera. Siedzi to biedne stworzenie na drabinie bez żadnego wsparcia. Przecież jak się (tfu) coś stanie to go nie znajdą za pół dnia. A może to ludzie z pasją ? Bo Ci pewnie co mieli trochę poukładane to już dawno odeszli i obecnie mają jakiś mały komfort psychiczny o finansowym nie wspomnę . Ewentualnie jeszcze został typ leserów jak jeden "monter" co mocno emocjonalnie jak widać na FB jest związany z prezesem jednej z Partii :D . Ten faktycznie powinien zmienić lekarza albo zacząć zażywać poprawne tabletki. Panowie i Panewki trzymajcie się gorąco . Życzę Wam tłustego czwarteczku i dalszych sukcesów ale raczej nie w tej firmie. Tu się nic nie zmieni skoro przez jakieś 5-10 lat w różnych wcieleniach tak samo to wygląda.

Tak19Nie

@Straszny monter

Ja już pisałem za czasów Relacomu że to do niczego dobrego nie doprowadzi. Firma za firmą się zmienia a i tak jest coraz gorzej bo w branży partnera technicznego Orange będzie coraz gorzej. Większość monterów niestety nie chce niczego zmieniać i w tym problem. A nowi którzy przychodzą to im chyba jest wszystko jedno bo oni i tak wielu rzeczy muszą się uczyć. Stary monter wiedział wszystko, gdzie jakie złącze jest, puszka, przyłącze, kabel itp. Nowy tego nie wie a wie tylko tyle ile się dowie od innych lub przypadkiem sam znajdzie. To są firemki które mają pracownika za nic i sami też kokosów nie mają od Orange, mnóstwo kar za przekroczone czasy które może udaje się jakoś przy wspólnych "kawach" anulować. I tak jak piszesz, dziś specjalistów brakuje i dają lepsze oferty ale tutaj siedzą jeszcze monterzy ze starej kadry i nic im się nie chce zmieniać.

Tak3Nie

Zygmunt

Z życia firmy: na przestrzeni marca wszystkim magazynierom w Polsce zostały pozabierane auta służbowe- obecnie stoją w Warszawie i nie jeżdżą. Szykują się też zwolnienia i redukcje etatów(usunięte przez administratora)

Tak9Nie

@Zygmunt

Ciekawe kim będą ogarniać tyle roboty. Tylko czekać aż wąż zmieni skórę i pojawi się nowa firma krzak pod inną nazwą.

Tak7Nie

Olo

Pełen

Łucja

Podejrzewam, że na pytanie o to czy łatwo dostać się do pracy nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Z pewnością warunkuje to wiele różnych czynników. Wiele zależy także od kompetencji pracownika i jego umiejętności a także stanowiska na jakie chce aplikować. Powiesz nam w jakim charakterze chciałbyś podjąć pracę w Huapolu?

TakNie2

Warszawianka

Cała czwórka tj camora, amigo, udklip i KSAGA to maks dwie osoby , zauważyłam podobne błędy Amigo pisze "emerytalnych to nic..Bede sie martwił później.Nie należy nikomu nic doradzać ale " Camora "ubezpieczenie emerytalne.Jesli chodzi o warunki pracy...Wszystko" KSAGA i udklip podobny styl układania zdań. Ktoś manipulacją i kłamstwem celowo chce szkodzić, takie sprawy nadają się pod kk. Zalecałabym wystąpić do GOWORK o IP. Zwyczajne działania na szkodę firmy.

Tak6Nie2

KSAGA

kruki i stary olsa coś czuć od was warszawką (ul. grzybowska) przekażcie waszym płatnikom że coraz więcej wy...... chodzi .

Tak80Nie

kruki

Amigo, udlikp czyzby ta sama osoba? w tym samym dniu pisze komentarz, oboje używają słowo dziadostwo... podobna interpunkcja Rozumiemy że konkurencja specjalnie podkopuje firmę, Panowie dajcie sobie spokój.

Tak6Nie1

Amigo
@kruki

Nie mój kochany to nie ta jedna osoba.Ja juz nie pracuje w tej firmie.Wiec moja opinia jest subiektywna.Nie doradzam nikomu a jedynie pisze o moich doświadczeniach.Konkurencja?Żadna szanująca sie firma nie bedzie podpisywać takich umów jak huapol ponieważ sa one na granicy opłacalności.Piszecie ze firma zatrudnia 400osób.To dziwne ze jej kapitał to 5000zł;)A pro po nikomu kto tam pracuje nie płacą Zus~u.I jakoś nikt tym sie nie martwi.Po prostu ludzie którzy tam pracują boja sie na nowo odnaleźć na rynku pracy i pracują choćby sam chleb i wodę im dawali.Pzdr to mój ostatni komentarz.

Tak81Nie

udlikp

huapol to jedno wielkie dziadostwo w tej chwili szukam innej pracy myślę że każdy który umie pracować zrobi podobnie , nie będzie pracował na tych ......

Tak73Nie

Stary Olsa

Spółka zatrudnia kilkaset osób w skali całego kraju, to zrozumiałe że nie wszystkim mogą odpowiadać warunki pracy, w szczególności gdzie praca montera z jednej strony jest nie jest łatwa, zrozumiałe, ale z drugiej strony ma swoje zalety ( Praca na świeżym powietrzu z ludźmi). Ci co chcą pracować i potrafią dać coś z siebie, zarobią i znajdą satysfakcje.

Tak7Nie1

Amigo
@Stary Olsa

Praca na świeżym powietrzu w deszczu,mrozie,upale,bez niezbędnych narzędzi do pracy a nawet wody.Sami kochani kierownicy;)Zarobisz jak bedziesz pracował jak na dwóch etatach i zasuwal na każde ich zawołanie.A ze nie płacą Ci składek emerytalnych to nic..Bede sie martwił później.Nie należy nikomu nic doradzać ale mówić jak faktycznie wyglądają realia firmy.W mojej opinii ta firma to dziadostwo!

Tak73Nie

Camora

Co do składek ZUS to wpływają jakieś marne grosze stanowiące 1/5 stawek składkowych na ubezpieczenie emerytalne.Jesli chodzi o warunki pracy...Wszystko co potrzebuje monter jest...W Castoramie:)Ciężko coś powiedzieć bo ani oko nie widziało ani ucho nie słyszało o czyms tak fatalnym jak ta firma.

Tak83Nie

Łucja

@rkaczmar, jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam jakie warunki pracy panują w tym miejscu? @www, myślę, że nie warto oceniać postępowanie osób trzecich, które przy podjęciu swojej decyzji kierowały się indywidualnymi, znanymi sobie czynnikami. Na forum GoWork.pl najważniejsze są opinie dotyczące warunków pracy, zatrudnienia czy benefitów w firmie. Ocenianie innych użytkowników czy osób trzecich nie wnosi żadnych konkretnych informacji na temat firmy czy pracodawcy. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat któregoś z powyższych aspektów - czekamy na Twoją merytoryczną odpowiedź.

Tak1Nie2

@Łucja

Witam Łucja w jakim ty świecie żyjesz, to są opinie pracowników a nie osób trzecich, wszyscy wiedzą jaką firmą jest ten Huapol!!!! A co do warunków jak nie chcesz czytać to jedź w teren do pracowników i zapytaj ich na żywo a nie pisz takie bzdety!!!!!!

rkaczmar

wszyscy pracownicy huapol sprawdzcie sobie składki zus !!!!

Tak81Nie

Gall

Witam wszystkich .Huapol prawdopodobnie nie płaci składek ZUS . Proponuję wszystkim zatrudnionym w tym .............żeby sprawdzili sobie składki w ZUS.

Tak61Nie

@Gall

Witam niektórzy pracownicy Huapolu złozyli wypowiedzenia i po kilku dniach wycofali swoje wypowiedzenia, panowie trzeba mieć szacunek dla samego siebie w dodatku niektórzy wracają z powrotem do tego syfu, dla mnie żal ,żenada !!!!!!

?Niezależny!

Sukces Solidarności w Volkswagen Poznań. Zarząd firmy podjął decyzję o zatrudnieniu na umowę o pracę osób wykonujących pracę w Volkswagenie, ale zatrudnionych przez Agencję Pracy Tymczasowej.

Fart

Dno i uciekać z tej firmy naprawdę nie polecam nikomu pracuje w tym (usunięte przez administratora) od kilku lat ale jednego czego nauczyłem się dobrze to nie wierzyć w to co ci obiecują dyrektorzy czy kierownicy obiecują złote góry byle byś robił najlepiej 24/7 nawet urlopu nie weźmiesz tylko L4 ale jak tu iść na L4 jak nawet kasę ci z tych ochłapów zabiorą które są nazywane wypłata .... Realnie każdy z nas zarabia 1800zl netto z premiami może w lepszym miesiącu do 2000 dociagniesz ale jakim kosztem... Teraz zostali ci co do emerytury mają dwa trzy lata albo ludzie którzy już żyją z przyzwyczajenia i pogodzili się z tym że są robieni w trąbkę nie chce nikogo oczywiście urazić z kolegów pracujacych. Powiem tak papier złóż a naobiecuja ci wszystko co zechcesz i nie wierz im w nic szukaj innej pracy osoby ktore chcą się przyjąć pamiętające wszędzie dobrze gdzie nas nie ma w tej firmie nic dobrego was nie spotka. Jedynie to rozczarowanie płacz i żylaki na szyji. Polecam firmę za to osoba które naprawdę są zdesperowani i nie lubią siedzieć w domu aha i niskie zarobi im pasują ... Podsumowując komentarze typu "super praca" napewno pisane są przez kogoś kto na nas zarabia, mogę sobie dać rękę uciąć że każdego montera którego spotkacie powie wam prawdę zbliżona do tego co napisalem... Pozdrawiam

Tak45Nie

@Fart

Witam to po co jeszcze pracujesz w tej firmie? Widocznie nie masz jaj żeby odejść tylko pisać masz odwagę. Daj przykład i się zwolnij jest duzo pracy w innych spokojnieszych firmach w tej branży.

TakNie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Huapol? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

THJJY

MÓJ WUJEK TAM PRACOWAŁ I NIE MIAŁ LEKKO NAPRAWDĘ... TO CO PISZĄ POPRZEDNICY TO 100% RACJI. TERAZ TO GDZIE CZŁOWIEK NIE PÓJDZIE DO ROBOTY TO SĄ WYZYSKIWACZE,ŚCIEMNIACZE I NAJGORSI PIEPRZENI PRYWACIARZE! KIEDYŚ JAK BYŁY JESZCZE CZASY KOMUNIZMU TO BYŁO TROCHĘ LEPIEJ POD WZGLĘDEM PRACY.BYŁY PAŃSTWOWE ZAKŁADY PRACY A NIE JAK TERAZ SYF,KIŁA I MOGIŁA

Pomorzanin

Powiem po krótce. Kiedyś zacząłem w Relacomie, potem już tylko gorzej, schedę przejęła Eneva a teraz Huapol. Pracowałem w strefie Gdynia przez 3 lata. Niestety, i na szczęście do czasów Huapol nie dotrwałem. Firma oprócz kolejnej zmiany nazwy wciąż ta sama, zero możliwości wyższych stawek zarobkowych. Jeżeli ktoś chce tam pracować to jest chyba samobójca albo desperat. A dlaczego tak twierdzę? To proste. Jeżeli monter ze stażem np.10-20 letnim otrzymuje od kilku lat wynagrodzenie w wysokości około 1400 zł netto, pracujący po średnio 10 godzin dziennie 6-7 dni tygodniowo, a nowo przyjęty dostaje takie same lub wyższe wynagrodzenie przy czym mając zerową wiedzę w temacie i pracuje tylko 8godzin 5 dni w tygodniu i to przez 3 miesiące, a ten fachowiec jeszcze go musi szkolić i wiedzę swoja mu przekazać i ta w wolontariacie bez żadnych dodatkowych profitów że strony firmy. Więc jaka jest motywacja nas starych pracowników żeby przekazać swoją wiedzę nowym??? A druga sprawa finansowa? To jaka jest to firma która płaci swoim serwisantom 1400 netto, skoro zwykła sprzątaczka w zakładzie pracy chronionej ma tyle samo i idzie na 7 godzin 5 dni w tygodniu? Gdzie tu logika? Lepiej niech zrobią z Huapol zakład pracy chronionej, i zatrudnią inwalidów i rencistów. Wszystkim zainteresowanym tą firmą ze szczerego serca odradzam. A jeszcze robią klauzulę już przy pierwszej umowie na czas określony, że w przypadku zerwania, bądź nie przedłużenia umowy ze strony pracownika, ponosi on karę finansową za zerwanie warunków w wysokości około 3000zł. Więc ludzie zastanówcie się zanim wdepniecie w to (usunięte przez administratora) A z ich strony podpuszczanie że ludzie pchają się drzwiami i oknami i na 1 miejsce jest 1000 chętnych, to tylko podpucha żeby utrzymać tych ludzi którzy już są. Bo nowych osiołków już nie ma. Przemyślcie to?

Tak15Nie

gegtegtgt
@Pomorzanin

Mam dla ciebie dobrą radę: spłódź trójkę dzieci i na 500+ wyjdziesz lepiej niż w Ochłapolu. A tak na poważnie: pracowałem w Relacomie i cieszę się że nie dotrwałem do Enevy i Ochłapolu. Najpierw krojenie ludzi, później przeboje z Leonem Biedakomowskim aka DG (wtajemniczeni wiedzą o kogo i o co chodzi) a potem to już (usunięte przez administratora) dno, dno i megakilo mułu. Ludzi jak na lekarstwo, roboty tona, wypłaty śmiech na sali. Zwolniłem się sam bo już nie było innego wyjścia. Teraz mam przynajmniej normalną robotę a nie jakieś obozy pracy przymusowej. Eneva, Ochłapol to wypierdy tego gów...nego Relacomu i nic dobrego nie można się po nich spodziewać. Ta sama albo i lepsza ściema na stronach czego oni nie robią co nie oferują. Boki zrywać jak człowiek czyta te głupoty. Lepiej tam nie pracować bo szkoda zdrowia i więzi rodzinnych.

Etonek

Witam. Panowie jak jest z wypłacaniem diet za delegacje za 2017 rok. Nie wypłacają od lata tamtego roku. Niektórzy mają nie wypłacone nawet po 1500 pln. Tak jest w centrum, czy gdzie indziej też?. Może mamy o tym zapomnieć, i ze spuszczoną głową dać się okraść?

kRZYCHU
@Etonek

WYPŁACONE!:)

Waldi

Może firma nie jest idealna, może to gorszy czas?

ujgrui9
@Waldi

tam nigdy dobrego czasu nie było

Zostaw opinię o Huapol - Łódź

Chcę opublikować: