Opinie o Huapol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Huapol, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huapol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huapol w Warszawa

Targus

Bydgoszcz też pada , ludzie się zwalniają bo nikt nie chce robić za takie wynagrodzenie i w takich warunkach. O sprzęcie nie wspomnę baterie do mierników za swoje , bilety za parkowanie za swoje , szukacz par za swoje , krona za swoje bo nic na wymianę nie ma , a sprzęt się zużywa chyba co? Z tego co słyszę to w Toruniu jeszcze gorzej hds-u nie ma słupy ręcznie stawiają w dwójkę(karygodne) kablarze kopia ręcznie bo zajechaną koparkę oddał po dwóch latach pracownik który prywatnie sobie kopał po całej Polsce oczywiście w porozumieniu i komitywie z dyrektorem. Jeden wielki bałagan i co to za firma gdzie nawet 2000zł nie można zarobić, nie sory według dyrekcji można - ssi , prace dodatkowe itd tylko co za sens jest pracować po 400 godzin w m- c zeby zarobić 3000 zł.Nie polecam firmy.

Miki

W Bydgoszczy pozwalniali się ludzie w Toruniu też z 5 osób odchodzi i co z tym entuzjazmem? Nikogo na ich miejsce nie zatrudniliście, ciekawe ile pociągnięcie? słuchy chodzą że po Gdyni będą inne miasta w kuj-pom.Kto może to ucieka gdzie indziej żeby z ręką w nocniku się nie obudzić.

Czym Huapol zachęcają? Jakie mają dodatki?

Agata

Czy ktoś mógłby mi opisać pracę dyspozytorki w Huapolu? Czy zdarzają się jakieś stresujące sytuacje? Jeśli tak, to jakie i jak często? Jak wyglądają (wspomniane w ofercie) oferowane dobre warunki pracy i wynagrodzenia?

@Agata

Zdarzają się same stresujące sytuacje, szczególnie jak dyspozytorzy naciskają zrób więcej, albo wysyłają biednego zajechanego montera w kilka miejsc, to wtedy może taki dyspozytor się nasłuchać :)

ToJaOMonterach

@ToJaOMonterach

Spółka szanuje wolność wypowiedzi i konstruktywną krytykę, ale będzie skutecznie walczyć z mową nienawiści, bezzasadnym hejtem oraz komentarzami, które noszą charakter zniesławiający lub znieważający HuaPol Services Sp. z o.o. lub jej pracowników albo naruszają ich dobra osobiste. Dlatego też w trosce o swoje dobre imię i dobre imię jej pracowników Spółka podejmie wszelkie możliwe działania i kroki prawne mające na celu poniesienie odpowiedzialności prawnej (zarówno karnoprawnej, jak i cywilnoprawnej) przez osoby zamieszczające wpisy lub komentarze o ww. charakterze, w szczególności Spółka będzie zgłaszać wszystkie wpisy noszące znamiona pomówienia, zniesławienia, zniewagi lub naruszające dobra osobiste do organów ścigania. Pierwsze zawiadomienie zostało złożone w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu. Spółka podkreśla, że Internet ma zapewnić wolność wypowiedzi, jednakże anonimowość w Internecie osób dokonujących czynów niezgodnych z prawem nie może skutkować ich bezkarnością.

BrodaTy
@Huapol

Zamiast straszyć kapiszonami, spółka mogłaby polepszyć warunki pracy dyspozytorów. Te opinie biorą się z doświadczeń pracowników z "Waszą firmą". Tekst napisany pod zamówienie, może zainwestujcie w lepszych prawników zamiast donosić na policję, (usunięte przez administratora).

Zdegustowany
@Huapol

I po co straszyć organami ścigania i odpowiedzialnością karną czy cywilną. Przecież te wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Duża część z opisywanych zdarzeń i warunków pracy pewnie wystąpiła, a znaczną część można wykazać i udowodnić. Zwrotnie można zainteresować takimi poczynaniami również odpowiednie służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa pracy czy przepisów administracyjno skarbowych. Gdyby pracownicy lub byli pracownicy byli odpowiednio traktowani to chociaż część wpisów pojawiła by się pozytywna czego w ostatnim czasie nie widać !

Xxx
@Huapol

Śmiech na sali. Bezzasadny hejt? Wszyscy mają praktycznie takie samo zdanie na temat firmy, więc raczej z czegoś się to wywodzi. Naruszacie to Wy dobra osobiste pracowników np. z niewypłacalnością wynagrodzeń na czas. Aby uniknąć "zniesławienia" polecam zapoznać się z prawami, które posiada pracownik, a w większości wszystkie są naruszane. :)

były pracownik
@Huapol

a jak te 7 milionów długo zrobiliście, to jest (usunięte przez administratora)pracownika z jego pieniędzy. Jakie pomówienia .... to wy nadużywacie władzy i okradacie ze składek do Zus i jeszcze bezczelnie piszecie że jesteście atakowani. To jest hipokryzja, nie macie godności.

jaaa
@Huapol

jaka dobra opinia jak nie placi faktur

@były pracownik

O jakiej godności piszesz? To jest za trudne słowo dla @Huapol

Pracownica
@Huapol

Pracowalam w Łodzi jestem na zwolnieniu mam w umowie do 10 wypłatę jest 17 wypłaty brak oszusci sprawa zgłoszona do infekcji pracy my musisz pilnować terminów a jaki firma daje przykład? O oczekuje i straszy karami was nie interesuje ze ludzie mają kredyty i muszę je też w terminie opłacić i potem są odsetki nie polecam firmy i odradzam każdemu brak szacunku!!!

@Huapol

Dajcie sobie siana z tym straszeniem. W (usunięte przez administratora) mam wasze zdanie jak i wy macie w (usunięte przez administratora) ludzi...

SmyQuu
Kandydat

Szukają monterów światłowodów po Włocławku. Warto się za to brać chociaż by na okres szkoleniowy? Czy za to też od początku nie płacą? Jaka jest ogólna sytuacja?

Szukam
@SmyQuu

No ewidentnie nikt nie chce powiedzieć czy tak naprawdę warto, ja ryzykuje i próbuje a stawki złej nie dają bo mam doświadczenie, rozmawiałem ze znajomymi którzy pracują ale przy miedzi to czasami wypłaty były nie na czas

SmyQuu Nowy wpis
@Szukam

@Szukam a jak z godzinami pracy? Jest ciśnienie na nadgodziny? I jak jest to rozliczane?

kierownik grupy technicznej
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Niedotrzymywanie umówionych terminów. Od pierwszej rozmowy po kolejne. Odpowiedź kłamliwa z dwutygodniowym opóźnieniem. Napisano, że zatrudniono nową osobę, tym czasem zamieszczono nowe ogłoszenie. Brak profesjonalizmu. Brak przejrzystości dotyczącej wynagrodzenia.

Pytania

Standardowe pytania dotyczące doświadczenia i wymagań na aplikowane stanowisko.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szukam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Kandydat

Witam, jak wygląda sytuacja na terenie Brodnickim lub Grudziądzkim ? Polepszyło się? Warto tu pracować?

Targus

@Targus

Targus, ani oddział w Bydgoszczy ani w Toruniu "nie pada" - wprost przeciwnie. Po zmianach personalnych, szczególnie na szczeblu kierowniczym, ale również wśród monterów, zanotowaliśmy znaczący wzrost jakości i tempa wykonywanych zleceń. Nadużycia o których piszesz, są bardzo poważne. Czy jesteś wciąż naszym pracownikiem? Jeśli tak, prosimy o bezpośredni kontakt z Zarządem. Każdą firmę tworzą przede wszystkim jej pracownicy. Z tego co piszesz dochodzi do rażącego niszczenia mienia firmy za co wyciągniemy konsekwencje. Ostatnio wprowadziliśmy nowy motywujący system premiowy, który został przyjęty z entuzjazmem przez naszych pracowników, ponieważ pozwala im znacznie podnieść wynagrodzenie. Nie ma jednak mowy o pracy w wymiarze 400 godzin. Anonimowa wypowiedź znacznie zmniejsza Twoją wiarygodność. Prosimy o kontakt bezpośredni. Pozdrawiamy - Zespół Huapol

Huapolek
@Huapol

Ten entuzjazm jest widoczny szczególnie w Świeciu i Chojnicach gdzie pracownicy nie podpisali tych śmiesznych niewolniczych umów

@Huapolek

Huapolek, podpisane umowy świadczą jednak o czymś innym niż piszesz. Na pewno łatwiej Tobie będzie wypowiadać się w swoim własnym imieniu. Jesteśmy otwarci na rozmowę, więc jeśli masz inne pomysły na modyfikacje umów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - wtedy skorzystamy wszyscy. Anonimowa krytyka w internecie niewiele wniesie poprawy dla obu stron. Pozdrawiamy - Zespół Huapol

naszczesciejuzbylypracownik
@Huapol

Zatrudniliście nową osobę specjalnie do odpisywania tutaj na komentarze? :D Chyba tak, bo ktoś pisze jakby nie miał pojęcia o tym jak wygląda praca w tej "firmie" w rzeczywistości.

@naszczesciejuzbylypracownik

Nie, nie zatrudniliśmy specjalnie nowej osoby. Postanowiliśmy jednak reagować. W Huapol pracuje wiele osób, które nie podzielają Twojej opinii. Każdy ma prawo do własnej i szanujemy to. Pozdrawiamy - Zespół Huapol

mp
@Huapol

ilu nowych monterów zatrudniliscie w Bydgoszczy?

siermar
@Huapol

A Człuchów ? też podpisał ?

Ryszard
@Huapol

Szanowny Przedstawicielu tej miernej firmy.Popieram w całości tego pracownika. Wszystkie narzędzia mam własne.Firma w nic mnie nie wyposażyła tylko w samochód.Wszystko kupuję za własne pieniądze.A już nie mówię że firma nie powinna się nazywać Huapol Service tylko KARAPOL Service ze względu na kary które narzuca firma pracownikowi i tłumaczenie się za każde nieskuteczne zlecenie.Brrrrrr co to za firma!

@Ryszard

czy jesteś wciąż naszym pracownikiem? Na co dzień niestety sprzęt, który wydajemy naszym pracownikom jest niszczony bądź "ginie" często w zadziwiający nas sposób. Mamy nadzieję, że ta sytuacja Ciebie nie dotyczy. Jeśli poczynione przez Ciebie zakupy sprzętu są uzasadnione i udokumentowane, prosimy o kontakt z Działem Zaopatrzenia w celu zwrotu kosztów. Za świetną pracę wynagradzamy, nie lubimy karać, ale czasem nie mamy wyjścia. Raport z wykonanych zleceń i pracy to standard każdej firmy. Pozdrawiamy, Zespół Huapol

Były prac.
@Targus

Niedługo koniec firmy z Chojnic też paru doświadczonych chłopaków właśnie odeszło

Din333
@Pracodawca

Co za brednie? Sprzęt się zużywa a brak kasy na serwis

Lololo
@Targus

Wystarczy porozmawiać ze swoim kierownikiem lub dyrektorem a zarobki rzędu 3500 tyś zł na rękę to jest rzeczywistość. Wystarczy trochę ruszyć dupą i wziąć się za robote

PoddajeSie
@Targus

Szkoda gadać, pracę dodatkowe i ssi to ściema. Robotę robisz za 10k dostajesz 100 zł albo mniej. Nadgodzin naczepane, ssi z 15 zrobionych reduktor i coś tam jeszcze a oni dają mi 600zl ???????????? nie wspomnę o totalnym braku panowania na sytuacja na rejonie Bydgoszcz. MAsakRa

polglowki
@PoddajeSie

to co tam jeszcze robisz? pracowalem w ochlapolu 5 miesiecy i to bylo o jakies 4 za dlugo.teraz jak widzimy wasze samochody to tylko sie z was smiejemy

Pick
Kandydat

Dzień dobry, chciałbym zapytać się o warunki pracy jako dystrybutor w Toruniu. Jak wygląda praca i atmosfera.? Jakie są zarobki i godziny pracy, grafik. ? Jeśli ktoś pracował jako dystrybutor, bardzo proszę o wyrażenie opinii, odpowiedz na pytania.

były pracownik

Odradzam pracę w firmie Huapol, nie płacą na czas wypłat, zalegają miliony w ZUS. Mają liczne sprawy w sądzie. Oczywiście firma się wypiera na rozmowie kwalifikacyjnej mówi że to wszystko kłamstwo tylko jakim cudem te zadłużenie w Zus na 7 milionów. Ściągali z wypłat przez lata i nie płacili za nikogo. Jak chcesz tam aplikować, przemyśl to 3 razy, czy warto.

Miki

Pewnie większość dostała lub dostanie pismo z ZUS odnośnie kontroli w firmie , która wykazała nieprawidłowości w zakresie rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne.Co ciekawe po sprawdzeniu w ZUS zaniżone wpłaty firma dokonuje od kilku lat.Proponuję wszystkim wejść na stronę www.zus.pl zarejestrować się i zalogować do PUE przez bankowość elektroniczną ,nie trzeba wtedy uwierzytelniać konta itd. i sprawdzić w jakiej wysokości nasz pracodawca odprowadzał nasze składki .Myślę że co niektórzy będą bardzo zaskoczeni swoim subkontem gdzie składka należna wynosi np. 189,80 zł a firma wpłaca składkę w wysokości 30,69 zł lub 15,20 albo 10,58 zł i tak jest w poprzednich latach i w różnych miesiącach mniej więcej większości kilku tysięcy na koncie w ZUS brakuję. Zachęcam o zainteresowanie się tym bo to nie jest błahy temat.

@Miki

To jeszcze ZUS powinien się zająć Enevą

@Miki

Zarząd spółki HuaPol Services Sp. z o.o. („Spółka”), w związku z korespondencją kierowaną do pracowników Spółki z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Warszawie (tj. zawiadomieniami o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie prawidłowości i rzetelności obliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników Spółki), wyjaśnia, co następuje: 1) ww. korespondencja, której nadawcą jest ZUS I Oddział w Warszawie jest wynikiem kontroli przeprowadzonej w HuaPol Services oraz w spółce Eneva Networks Sp. z o.o., która zatrudnia na podstawie umów cywilnoprawnych wielu pracowników Spółki, 2) w trakcie ww. kontroli Inspektor ZUS stwierdził, zdaniem Spółki bez jakichkolwiek podstaw prawnych i faktycznych, że HuaPol Services Sp. z o.o. powinnna „ozusować” tj. naliczyć i odprowadzić składki na ubezpieczenia społeczne z tytułu umów cywilnoprawnych zawartych pomiędzy pracownikami Spółki a spółką Eneva Networks Sp. z o.o., 3) w opinii Spółki stanowisko ZUS zawarte w protokole kontroli jest niezgodne z obowiązującymi przepisami i Spółka od rozpoczęcia kontroli ZUS konsekwentnie kwestionuje opinię ZUS w tym zakresie (w szczególności złożyła zastrzeżenia do tego protokołu) i Spółka podkreśla, że ENEVA Networks Sp. z o.o. jest niezależnym podmiotem gospodarczym i umowy cywilnoprawne ze zleceniobiorcami zawiera zgodnie z obowiązującymi przepisami; a ponadto obecnie nie istnieją żadne uregulowania prawne według których zawarte przez ENEVA Networks Sp. z o.o. zlecenia miałyby podlegać składkom na ubezpieczenie społeczne, a tym bardziej że miałaby je płacić HuaPol Services Sp. z o.o. 4) Spółka dysponuje opiniami prawnymi (w tym niezależnych ekspertów), które potwierdzają jej stanowisko kwestionujące opinię ZUS i w przypadku wydania przez ZUS jakichkolwiek negatywnych zarówno dla pracowników, jak i dla Spółki decyzji, zamierza je zaskarżyć do sądu, 5) w opinii Spółki stanowisko wyrażone przez ZUS jest niekorzystne w szczególności dla pracowników Spółki, którzy świadczą usługi na rzecz Eneva Networks Sp. z o.o., gdyż w przypadku uznania stanowiska prezentowanego przez ZUS musieliby liczyć się z koniecznością zwrotu części otrzymanego wcześniej wynagrodzenia celem przekazania go na poczet składek ubezpieczeniowych płaconych przez pracownika, z zastrzeżeniem, że potencjalny obowiązek zwrotu części otrzymanego wcześniej wynagrodzenia celem przekazania go na poczet składek ubezpieczeniowych płaconych przez pracownika zmaterializuje się tylko i wyłącznie (a) w przypadku wydania przez ZUS niekorzystnych dla pracowników i Spółki decyzji oraz (b) w przypadku, gdy tego rodzaju decyzje zostaną podtrzymane przez Sąd po ich zaskarżeniu przez Spółkę, 6) na dzień dzisiejszy Spółka ocenia ryzyko powstania obowiązku zwrotu przez pracowników części wynagrodzenia, o którym mowa w pkt 5 powyżej, jako znikome, 7) w ramach prowadzonego przez ZUS postępowania i w odpowiedzi na korespondencje ZUS, pracownicy HuaPol Services Sp. z o.o. nie mają obowiązku składania w ZUS jakichkolwiek dokumentów lub wyjaśnień dotyczących ich zatrudnienia w Spółce lub w Eneva Networks Sp. z o.o..

@Huapol

Niestety prawdą jest opłacanie części należnych składek ZUS są to wpłaty rzędu 15%-20% należnych pracowałem w waszej firmie w 2019 roku i do dziś czerwiec 2021rok wpłacono zaledwie 77,09zł z należnych 480,89zł

bidulek

mam wrażenie że jest na jednego montera-instalatora przypada paru prezesów[zastępców] dyrektorów ,kierowników, osoby kontrolujące i z OPL sprawdzające wracające zlecenia[ bo kto ma to realizować] i ci co ten wóz ciągną są nieudolni więc mam radę zwolnić wszystkich monterów i naprawiać zdalnie i pisać te głupoty w ocl będą oszczędnosci i NPS wysoki!!!!?

PrawdaBoli

Huapol pracodawco zmiany personalne na szczeblu kierowniczym? Wy chyba jesteście niepoważni kierownikiem robicie kogoś kto nie ma pojęcia o pracy w tym zawodzie i całkowicie olewa swoich podwładnych. Woli jechać tam gdzie jest praca która ukryje jego nieznajomość fachu jaki wykonujemy. Ludzie odchodzą a wy wyjeżdżacie z tekstem że nie ma ludzi nie zastąpionych. To proszę bardzo zastępców nad i nadal zmuszajcie do pracy po godzinach. Hahaha i tak wam się nie uda bo tylko desperaci podpisują wasze nowe umowy (usunięte przez administratora)

Huapolek
@PrawdaBoli

Ta firma to porażka na całej linii. Bardzo dobrych pracowników i kierowników, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą przewyższali obecnych dyrektorów się pozbyli bo jak to mówią: Głupimi się lepiej steruję. Przykład to Stefa Bydgoska i Chojnicka. Za bardzo dobrych pracowników i kierowników obsadzono firmy podwykonawcze, którzy patrzą tylko na to aby wystawić faktury. Dobro firmy i klientów jest tutaj na samym końcu. Orange jeśli chce być wiodącą firmą dla klientów to musi jak najszybciej pozbyć się Huapola i wybrać firmę, która będzie dbać o pracowników a zadowolony pracownik będzie dbać o firmę która jest wizerunkiem Orange.

Inny
@Huapolek

Przestań z tym kierownikiem Bydgoszczy, powinien trafić do programu kłamca, pierwsze miejsce murowane.... Nie wiem co dyrektor w nim widzi. Chyba że już dyrektora tak okłamał że myśli że teraz milionerem zostanie. Zresztą co to za kierownik że nawet swoich pracowników nie zna. Żal

Zamiennik
@PrawdaBoli

Wszyscy znajomi znajomych z tej firmy wiedzą że mają przyjść do firmy popracować pościemniać inaczej gdzieś po kątach bo i tak pracują za nich ludzie z niższych szczebli którzy cokolwiek wiedzą w przeciwieństwie do tych rotacyjnych dyrektorów kierowników którzy przychodzą tylko po kolejny papier w nazwie stanowiska i kolosalnych pensji z zakodowana informacja w mózgu że się byle prześlizgać i nachapać a bałagan który pozostawiaja po sobie jest już tak nawarstwiony że wszyscy dochodzą do wniosku że nie ma co się szarpać kompletnie została olana fundamentalna część tej firmy czyli zwykli pracownicy co odbija się szerokim echem proponuje abyście zaczęli naprawę sytuacji od siebie najpierw pomniejszając kwoty wynagrodzeń kadry które są absurdalne co do stanowisk wytworzonych sztucznie tylko po to by obsadzić w nich nierobów z przypadku kumpli z powołania za których pracuje lwia cześć niższego szczebla z drugiej strony z gòwna bata nie ukręcisz i jeżeli trafiają się naprawdę dobrzy ambitni ludzie to po pewnym czasie dochodzą do wniosku skoro nie mogę wygrać zaczynam klaskać jak oni albo odchodzą a jak nie robią tego lub tego są wymieniani na kolejny losowy przypadek z którym znowu musi stawić czoła cała załoga która ma tego serdecznie w ......

Kasia
Kandydat

Jakie macie opinie o pracy w HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o. w Łodzi ? interesuje mnie praca dyspozytora

@Kasia

Sytuacja jest taka że ciągle potrzeba na to miejsce bo po wielkich obietnicach super warunków pracy jest wielka rezygnacja, najlepiej porozmawiać z tymi co tu pracowali.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Huapol? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Tego nikt nie wie dokładnie ale abyś pracował dłużej będziesz informowany często, bardzo często.

Zorientowany
Klient

Niestety, Większość z tych wpisów to prawda. Firma przyjęła złą strategię. Najpierw zwalnia ludzi z powodu obniżania stawek przez OPL żeby utrzymać rentowność, a teraz łapie nowe projekty żeby zwiększyć przychody (i słusznie) tylko już nie ma kim tego zrobić ponieważ ludzi do roboty brak. Kolejność działań powinna być odwrotna. Niestety tego się nie zmieni z powodu błyskawicznie podejmowanych decyzji bez „długofalowego” planowania - nie mówię tu o planie na rok ale na 5 lat do przodu. Branża ciekawa - ale nie w tej firmie.

Czym Huapol zachęcają? Jakie mają dodatki?

Łódź i okolice
@Pytanie

Pracą od rana do wieczora . Dodatki to kary , brak sytemu nagradzania .

@Łódź i okolice

Posiadamy system premiowy, na który trzeba zasłużyć, tak jak wszędzie indziej. Niestety kary, są też wynikiem pracy, tylko niewłaściwej.

@Huapol

System premiowy, na który trzeba zasłużyć? Niejasny dla pracowników i egzekwowany w formie pracy niewolniczej i niezgodnej z kodeksem pracy? Karani są pracownicy nawet za wasze błędy i przewinienia, chociażby brakiem wypłat wynagrodzenia w terminie i brakiem płacy na nadgodziny, bo "próbujecie" oszukać system ZMUSZAJĄC pracowników do podpisania umowy zlecenie na identyczny zakres obowiązków. Co jak już wcześniej zostało wspomniane jest niezgodne z prawem. Pracownicy terenowi są jednocześnie monterami, dyspozytorami i sami muszą "błagać" na kolanach wręcz o to, co im się zwyczajnie z KP należy. W tej firmie nie ma mowy o rozsądnym systemie premiowania, ponieważ większość premii spada do kieszeni włodarzy firmy, a pracowicy dostają nędzne ochłapy. I nie ważne, że kosztem życia rodzinnego, zdrowia słupki są poprawiane na koniec miesiąca, bo i tak do wysokości premii znajdzie się odpowiednia wysokość kary, aby jej nie wypłacić. Zakres benefitów w firmie? Ooooo! Bardzo "szeroki": -możliwość, a zarazem konieczność pracy 70h tygodniowo (łącznie z weekendami) -telefon śledzący każdy ruch i położenie pracownika, czy aby nie za długo stoi w korku -możliwość wykształcenia sobie skrzydeł, nauka teleportacji, a także umiejętność występowania w 3 miejscach na raz i to wszystko w czasie pracy - Hogwart może wam zazdrościć; Wasza firma jest idealnym przykładem XXI wiecznego niewolnictwa, na dwie umowy z nielimitowanym czasem pracy. Dzieciaki roznosząc ulotki zarabiają więcej w wakacje, a pracują mniej.

AktualnyMonter
@dobrzepoinformowanyczłowiek

Myślę że lepiej kolego nie dało się tego ująć. Po pierwsze kierownicy są wstanie wszystko obiecać byle byś pracował każdą sobotę i po 12 godzin w dni robocze. Obiecują odbiory w tygodniu których nie otrzymasz bo nie ma kto pracować. Premia ? No jest w teorii gdzie nagle ze 100% zrobiła się na 40% z czego zabierają 13% nieznanej kary bo tak w sumie nawet sami kierownicy nie wiedzą za co to jest(specjalnie nie podawałem kwot). Po tym fakcie zwolniło się paru najlepszych asów z tej firmy którzy nie mieli przecież teoretycznie źle.

@dobrzepoinformowanyczłowiek

Jak zmusili Cię do pracy na umowę zlecenie? Powiedzieli nie podpiszesz nie pracujesz czy jak?

Daro
@Huapol

Jaki system premiowy , gdzie jest to ujęte przy wypłacie? Stworzyliście drugą umowę zlecenie tylko dlatego żeby móc zapłacić ludziom za nadgodziny i dni wolne które spędzili w pracy i to nazywacie systemem premiowym ? bynajmniej Sąd ma inne zdanie na ten temat , o czym poinformował wszystkich pracowników pisemnie.

Problem
@Hans

Nie podpisujesz drugiej umowy, nie masz co marzyć o pierwszej - o tak :) A niestety posiadając nóż na gardle, brak innej pracy do podjęcia od tak i kredyt, który sam się nie spłaci podpisujesz.

@Huapol

Niestety ale u was są tylko kary za wszystko. Nie ma premii bo kierownictwo musi mieć na zakupy na allegro. Najgorzej zarządzana firma, inwestowanie w stołki a nie ludzi. Brak szacunku dla drugiego człowieka.

Dyspozytorka

Byłam kiedys dyspozytorka, pracy dużo, mało płaca, na wszystko brakuje pieniędzy. Nawet na papier do drukarki ;)

@Dyspozytorka

nawet na papier toaletowy :)

Barbara

Dzięki za informacje! Możesz napisać coś więcej na temat tego, jak przyjmowane są przez pracowników nowe osoby? Można liczyć na pomoc we wdrożeniu się do pracy ?

Jaro

Jak jest tak świetnie to mam pytanie :CzyMacie bony na święta,paczki dla dzieci,kartę na siłownię.basen,wynagrodzenie odpowiadające wymaganiom i wiedzy którą musisz posiadać bo to co zarabiasz teraz to powinna być tygodniówka,czy za podniesienie kompetencji poprzez zdanie certyfikacji na wyższy poziom pracownik dostaje podwyżkę? ICzy więcej czasu spędzasz z rodziną czy z kolegami w pracy żeby przynieść parę groszy więcej do domu?

Michał
@Jaro

A gdzie jest napisane że bony na święta i paczki dla dzieci czy siłownia to obowiązek pracodawcy? Większość firm nie daje takich bonusów i też jest coś za coś, za darmo nie dostaniesz. A auto służbowe, którym jeździsz prywatnie to wliczyłeś czy też się należy? Jeśli masz takie super kwalifikacje i tak się cenisz, to po tu się męczysz?

@Michał

Kto pisał że to obowiązek? Poczytaj oferty pracy i jakie benefity może otrzymać pracownik w coraz większej ilości firm-moze niedługo będziesz szukał,a wpis o korzystaniu z auta służbowego do celów prywatnych jest śmieszny- to że pracownik ma auto jest dla firmy wygodne bo nie musi płacić za.parkingi .poza tym ilu monterów by się zwolniło jak by mieli płacić za dojazdy do pracy autobusem...Tato przyjedzie po wypłacie i powie dzieci nie kupię wam tego i tego bo mnie nie stać ale ptzewiozę Was za to moją wypasioną bryką służbową. Myślę że moje kwalifikacje są wyższe od Twoich i dlatego jak to napisałeś nie męczę się już- trzeba się szanować,a za auto służbowe co miesiąc potrącano mi podatek z wypłaty,-Tobie potrácają ? ".I jeszcze jedno nie każdy piszący negatywnie na tym forum jest zwolnionym (usunięte przez administratora) jak to przeczytałem w jednym z komentarzy

@Jaro

Każda szanujaca się firma i szanująca pracowników posiada gratyfikacje do pensji jako bonus pod różnymi postaciami, kusząca potencjalnych przyszłych pracowników, W tej firmie nie ma kompletnie nic z takich rzeczy jest natomiast praca siedem dni w tygodniu po 12, 16 h najlepiej

@Tak ni jak

Nie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwań wszystkich naszych pracowników. Zapewniamy Cię, że tak jest w każdej firmie. W Huapol obowiązuje system premii i jak w każdej szanującej się firmie również wymagamy efektów pracy. Dziękujemy za wskazanie innych potencjalnych czynników motywujących dla pracowników. Weźmiemy je pod uwagę planując rozwój firmy. Pozdrawiamy - Zespół Huapol

@Huapol

Proszę odpowiedz kim jesteś , - przedstawiasz się jako pracodawca W czyim imieniu lub od kogo dostałeś /aś upoważnienia do opisywania na posty, kogo reprezentujesz i czym się zajmujesz, wspominasz tyle o anonimowości w wszystkich odpowiedziach na posty, zarzucając wszystkim brak przedstawienia się i anonimowości , lecz sam nie potrafisz się przedstawić, jako spółka zoo jest wiele wariantów właścicieli więc do końca nie wiemy z kim mamy do czynienia w odpowiedziach i zripostowaniu ich, jeżeli stać Ciebie na taką odwagę, przyjąć krytykę, po ogłoszeniu swoich persjonaliow, uchylę Tobie rąbka tajemnicy o sytuacji, bo odczuwam że nie masz pojęcia o sytuacji w firmie i wywalonych pieniędzy w błoto na osoby otaczające Ciebie jeżeli naprawdę jest z Ciebie pracodawca a nie jakiś Dyrektorek od słodkiego pierdzenia lub Pani z za biórka dorabiajaca do premi na reagowanie w ustabilizowaniu sytuacji.

@Tak ni jak

Uważamy, że portale internetowe nie są właściwym forum dla tego typu dyskusji. Zapraszamy Ciebie na bezpośrednie spotkanie z właścicielami firmy oraz Zarządem Huapol. Warianty właścicieli jak i Zarządu Huapol powinny być Tobie, jako pracownikowi znane. Zawsze możesz upewnić się, sprawdzając KRS. Żadna z tych osób nie jest anonimowa. Zatem, kiedy już wiesz z kim rozmawiasz, zachęcamy do zebrania się na odwagę i przyjęcia zaproszenia na spotkanie. Czekamy w centrali firmy na Okopowej. Jesteśmy częścią Zespołu Huapol - Pozdrawiamy!

@Tak ni jak

Wiem bo pracowałem w tej firmie.Pozdrawiam

Zenek

Ty chyba w innej firmie pracujesz? wypłata na czas? nie zawsze była na czas.Zaczęła wpływać na czas tylko dlatego żeby nikt już jak to wcześniej bywało nie zwolnił się w trybie natychmiastowym bez zachowania 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia , aczkolwiek dziś 11.11.2019 a wypłata w terminie nie wpłynęła,jak w ogóle wpłynie te 1800 netto.Kasy nie ma już na nic-sprzęt,baterie do mierników ,bilety za parkometr itd.Samochody w opłakanym stanie , brak jakiegokolwiek serwisu , wymian płynów eksploatacyjnych ,ogumienia, bieżących napraw-wszystkie warsztaty w okolicy spalone.Nie piszą to osoby zwolnione za kradzieże tylko piszą pracownicy żeby pokazać jak jest naprawdę , a nie jak napiszę pan od dobrego wizerunku firmy.

@Huapol

Poczytajcie sobie inne opinie z innych miast :), przewidywuje że obserwujecie tylko poziom Warszawy od jakiegoś czasu gdy dyskusja przeniosła się na centrale, wszystkie wypowiedzi z filli są identyczne w opini, czyżby cały kraj był w błędzie? Wszędzie taka sama sutuacja jesteście oderwani od rzeczywistości powodzenia w nadrabianiu zaległości o wszystkich wpisach na temat firmy w wszystkich miastach!

Michał
@Jaro

A Twoi koledzy z firmy też się śmiali, że "to służbowe, to niech ch..je płacą"? Przecież te auta i sprzęt pracownicy niszczą. Mnie samego szlag trafił jak w tapicerce dziury po papierosach były a (usunięte przez administratora) sie sam nie zrobił. Ale wszystkim należy się nowe.

@Michał

Jak niszczą sprzęt i samochody to powinini pracownicy być obciążeni- otrzymując samochód lub inny sprzęt podpisujesz protokół odebrania sprzętu to samo jak dostajesz sprzęt po kimś .Śmiali się? Może nie byli obciążeni a kto za to odpowiada? Przy odbiorze sprzętu powinny być wypisane wady powstałe w okresie użytkowania i porównane z protokołem przekazania sprzętu danemu użytkownikowi było to robione? Jak by ktoś dostał fakturę za zniszczenie samochodu to by może inni się nie śmiali- zgłaszałeś problem ze swoim samochodem kierownikowi i co on zrobił podjął temat czy machnął ręką?

nestor
@Tak ni jak

Z całym szacunkiem należnym Tobie jako Osobie - nie powinieneś zdać matury za taki język polski. Jeżeli myślisz tak jak piszesz, to chyba nikt cię nie rozumie.

@nestor

Jak na 6 lat w Polsce to i tak chyba dobrze. Czego nie rozumiesz?

Sebastian
@Tak ni jak

Pracowałem na kierowniczych stanowiskach w 2 dużych międzynarodowych firmach na zachodzie zaznaczam dobrych firmach i nic nie miałem , komputer miałem nawet swój i żadnych cudownych dodatków. Nie jest regułą pakiet socjalny. Jeżeli jest przynęta to musi być i haczyk :) Nie jestem pracownikiem Huapol.:)

hehe

Wszystko ok.Kasa czasami terminowo.Atmosfera? super jesli lubisz kabarety i nie przeszkadza ci ze za dobry kabaret trzeba dobrze zapłacić to polecam.Przełożeni? najlepsi w Polsce.Polecam każdemu prace w Huapol!!

Były kierownik
@Michał

Michale. Wprawdzie nie pracuję już w firmie,ale jako kierownik działu FTTH w łodzi wielokrotnie borykałem się z problemami takimi jak brak podstawowych narzędzi dla moich monterów ( dość powiedzieć że na 5 serwisantów w samej łodzi miałem 1,5 w porywach 2,5 spawarki (pół bo spawarka była tak styrana że spawać potrafiła jeden spaw 30 minut) czy 1-2 mierniki światła i podobną ilość źródeł światła, że o 1 reflektometrze na całe województwo nie wspomnę) czy łyse aż do drutów opony w autach. Mówisz że ludzie niszczą. Jasne, wcale tego nie neguję ale powiedz mi jak zjedli bieżnik na oponach i za czyje pieniądze mięli dawać spawarki do kalibracji rocznej ? Bo te sprzęty, które miałem kalibracje miały 2-3 lata wcześniej. Suma sumarrum firma ze mnie w pewnym momencie zrezygnowała, bo stałem się bardzo niewygodny. Skoro nie mogłem się dogadać ani z dyrektorem na miejscu, ani z regionalnym, to zacząłem dogadywać się wprost z Orange aby może oni wpłynęli na poprawę warunków pracy i co za tym idzie szybsze i efektywniejsze realizowanie zleceń. Miło, że dbasz o image swojego pracodawcy, jednak zastanów się dobrze czy aby tenże pracodawca dba tak samo bardzo o Ciebie ?

Flis
@Były kierownik

Wszystko to co napisałeś to szczera prawda, byłem technikiem na rejonie kiezmark - przywidz w latach 2013-2015 , chciałem wkleic tutaj fot swojej opony z której wyszły druty ale niestetynie ma tu takiej możliwości. W każdym razie w pewnym momencie na całą strefĘ (4 auta) było jedno koło zapasowe. O aresztowaniu aut w warsztacie nie warto wspominać nawet.... narzĘdzia hmmmm od firmy pĘkniĘta najtańsza skrzynka narzdiowa a w niej zgiĘty wkrĘtak oraz złamany młotek. Jeżeli chodzi o sprzĘt pomiatowy to jeden miernik szerokopasmowy na strefĘ(4 auta). reszta na słuch.... z tym że z na słuch też był problem bo magazyn słuchawek testowych nie chciał wydawać a nawet gdy tozrobił to te natychmiast paliły siĘ na PCM kach. Dlatego prywatnie monterzy kupowali sobie w saturnie suchawki gigaset za 39,99 ktore to siĘ nie paliły.( ci serwisanci ktorzy chcieli pracować i nie mieli do końca (usunięte przez administratora) O konstrukcjach z serii Speedstream4100+zasilany z aku jako miernik nie wspomnĘ. I majstersztyk w moim wykonaniu funbox na centrali w pruszczu z którym można było połączyć siWszystko to co napisałeś to szczera prawda, byłem technikiem na rejonie kiezmark - przywidz w latach 2013-2015 , chciałem wkleic tutaj fot swojej opony z której wyszły druty ale niestetynie ma tu takiej możliwości. W każdym razie w pewnym momencie na całą strefĘ (4 auta) było jedno koło zapasowe. O aresztowaniu aut w warsztacie nie warto wspominać nawet.... narzĘdzia hmmmm od firmy pĘkniĘta najtańsza skrzynka narzdiowa a w niej zgiĘty wkrĘtak oraz złamany młotek. Jeżeli chodzi o sprzĘt pomiatowy to jeden miernik szerokopasmowy na strefĘ(4 auta). reszta na słuch.... z tym że z na słuch też był problem bo magazyn słuchawek testowych nie chciał wydawać a nawet gdy tozrobił to te natychmiast paliły siĘ na PCM kach. Dlatego prywatnie monterzy kupowali sobie w saturnie suchawki gigaset za 39,99 ktore to siĘ nie paliły.( ci serwisanci ktorzy chcieli pracować i nie mieli do końca (usunięte przez administratora) O konstrukcjach z serii Speedstream4100+zasilany z aku jako miernik nie wspomnĘ. I majstersztyk czyli funbox na PG Pruszcz Gdasnski z którym można było połączyć sie zdalnie i zrobić tzw. STID'a (teraz pewnie inaczej si nazywa). Nikogo w orange nie dziwiło że w pewnym momencie 90% pomiarów linii jest takie samo.... co tylko potwierdza co miała na celu ta procedura. Narzdzi

@Barbara

Można liczyć na szczerą radę, aby jak najszybciej oddalić się w bezpiecznym kierunku od tej firmy! :)

@Huapol

premię to chyba tylko kierownictwo między siebie dzieli a szary pracownik dostaje najniższą krajową, o premii może zapomnieć.

Bąbelek

Firma nie płaci wynagrodzenia na czas. Od paru lat nie płaci ZUSu za pracowników tylko chorobowe by nikt się nie zorientował. Kierownictwo nie szanuje pracowników. Firmy nie polecam, chyba że ktoś lubi ostrą jazdę bez perspektyw, stabilizacji i szacunku do samego siebie.

BrodaTy

Witam, cześć i siemka, poniżej parę słów o pracy w Huapol Toruń na stanowisku dyspozytora. Polecam tą pracę, możecie wiele się nauczyć. Praca ma same plusy, postaram się wymienić najważniejsze z nich: - firma kilka razy do roku organizuje solidne szkolenie z podstaw ekonomii, gdy trzeba opłacić rachunki, przedszkole, auto, a wypłatę dostaje się tydzień po czasie. - ugruntowana pozycja firmy na rynku sprawia, iż masz stabilne zatrudnienie w czasie trwania umowy. - osoba obecnego dyrektora (nie tych pięciu, którzy byli wcześniej), niesłusznie nazywanego bucem, czy malowanym lalusiem - jest może trochę porywczy, za dużo przeklina, ma skwaszoną minę, no ale cóż, jaka rodzina, takie wychowanie; nie można mu odmówić uroku osobistego i błyskotliwości, co potwierdzi Pani Kierowniczka centrum. - dobre warunki pracy zwłaszcza dla osób, ceniących spoufalanie się; tutaj szczególnie panie kierowniczki są w stanie nauczyć Cię, jak być blisko dyrektora i się nie zeszmacić, jak zostać pupilem, który może nawet dostać premię za dobre sprawowanie. - darmowy Voucher do zoo, nie musisz już jeździć na Bydgoską, na miejscu masz okazję poznać zwyczaje Hien, Sępów, Papug, a w tym stadzie znajdzie się nawet kret; i może to wszystko wydaje się trochę kiszkowate, ale zapewniam Was, drodzy studenci, że nawet w Hua natraficie na 2, 3 osoby, które będą w stanie zrezygnować z tych wszystkich przywilejów na rzecz szacunku do własnej osoby i znajdziecie w Nich dobrych kumpli z pracy. Także nie czekajcie ani chwili dłużej, aplikujcie!

Zainteresowany
Kandydat

Witajcie Huapol szuka dyspozytora i analityka ... Czy firma faktycznie zapewnia jak pisze: " stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych " ?

Czekający na poprawę.
@Zainteresowany

Stabilność zależy od stanowiska. Kierownicy zmieniają się nawet 4 razy do roku. Dyrektorzy co roku. Monterzy , to zależy. Żadnych perspektyw rozwojowych poza szkoleniami wymaganymi przez zleceniodawcę Szkoda nerwów i czasu.

@Zainteresowany

Z tego cytatu pozostawiłbym słowo "zatrudnienie"

Zostaw merytoryczną opinię o Huapol - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.