taxi partner,

Opinie o taxi partner,

edej

Witam, jeśli chodzi o pracę w tej firmie, to jednak ciężko jest mi powiedzieć coś konkretnego bo nie pracowałem, no ale z opinii kierowców i znajomych nie mają oni powodów do narzekań, są dni lepsze i gorsze, ale ogólnie rzecz biorąc zarobki takich osób są całkiem dobre, tym bardziej jeśli łapie się na taryfę nocną.

Pracowałeś już w firmie taxi partner,? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o taxi partner, - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie taxi partner,