Opinie o MT Solutions sales & promotions w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MT Solutions sales & promotions. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MT Solutions sales & promotions o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT Solutions sales & promotions w Jaworzno

Administrator Nowy wpis

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem MT Solutions sales & promotions jako pracodawcą?

właściciel Nowy wpis

Panie Administratorze ta firma nie istnieje od dobrych kilku lat. Może Pan usunąć wątek

Mira Nowy wpis

Zastanawiam się czy jest tak dobrze czy może już nic nie ma? Taka cisza od ponad roku?

ah Nowy wpis

Widocznie wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie @em, dlatego nie było żadnej rotacji wśród pracowników.

alko81

to nie gg piszczcie konkretnie .... anie panie Arturze dostałem nie dostałem to nie forum

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MT Solutions sales & promotions? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kajtek

Witam, czy mógłby mi ktoś przybliżyć na czym polega praca przedstawiciela handlowego w tej firmie, jaka stawka i czy jest szansa na umowe o prace?

MT Solutions

Bardzo prosze o przesłanie danych w postaci imienia i nazwiska na: biuro@grupamts.com oraz nr kontaktowego. Sprawdzimy dlaczego jeszcze nie dotarł.

Natina

A ja wynagrodzenie dostałam w październiku 2014 r i PITu też nie mam...

MT Solutions

Dzień Dobry! Panie Arturze wynagrodzenie otrzymał Pan w styczniu 2015r., więc PIT otrzyma Pan do końca lutego 2016r. Szczegóły zostały przesłane mailem. Pozdrawiamy!

Firer

Witam Mamy 3 marca a nie dostałem pitu za wykonywaną prace dla was?Czym to jest spowodowane? Pozdrawiam

Klaudia

Natinka do kogo dzwonilas i smsowalas o swoje pieniądze?

MT Solutions

Dzień dobry! Z pewnością została odesłana mailem. Bardzo proszę o przesłanie swojego adresu e-mail na biuro@grupamts.com. Niezwłocznie zostanie przesłana ponownie.

Natinka

Tak, bardzo chciałabym mieć umowę, ale prosili o jeden egzemplarz do podpisania i ja jej nie dostałam...

MT Solutions

Do "Natinka" 1. Proszę przeczytać ze zrozumieniem zapisy zawartej umowy, w której to podany jest dokładny, maksymalny termin wypłaty wynagrodzenia. 2. Wg obowiązujących przepisów wszystkie dokumenty PIT-11 muszą zostać wysłane do końca lutego, co oczywiście będzie miało miejsce. Pozdrawiamy!

Natinka

Poza tym do tej pory nie otrzymałam PITu. Jeżeli do końca lutego go nie otrzymam będę zmuszona dzwonić do Urzędu Skarbowego i ich o tym poinformować

Natinka

Odpowiedź wyżej nie jest moja, proszę się nie podszywać ! Oczywiście wypłacono mi pieniądze ale po terminie, czyli więcej niż 30 dni od ukończenia akcji. Zresztą nie tylko mi, koleżanka też po terminie dostała. Moim zdaniem to nie profesjonalne. Trzeba było dzwonić bo na smsy nikt nie odpisywał.

MT Solutions

Szanowna Pani Natinko, Według przepisów wypłata wynagrodzenia następuje po poprawnym wypełnieniu rachunku związanego z zawarciem umowy cywilnoprawnej. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości radzimy zapoznać się z prawem i po zdobyciu wiedzy rzetelnie i kompetentnie wystawiać swoją opinie. W chwili obecnej są to bezpodstawne oszczerstwa, które kreują negatywny wizerunek naszej firmy w oczach innych osób. Pozdrawiamy! Zespół MT Solutions

Natinka

Anna jak mogę podpisać rachunek, że otrzymałam pieniądze skoro ich nie dostałam? To jest czyste oszustwo! Na początku wszystko ładnie zostało wytłumaczone a jak mają zapłacić to zaczynają się problemy! osobiście NIE POLECAM!

Natinka oczywiście przeczytałaś dokładnie zapisy umowy, czy nawet nie byłaś w stanie przesłać wypełnionego rachunku i oczekujesz wypłaty z dnia na dzień? Dlaczego nie wypłacono Ci całości? Możesz jaśniej? Jeżeli wywiązałaś się ze wszystkich warunków umowy to nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam!

Natinka

Nie polecam współpracy z tą firmą... o własne pieniądze trzeba się prosić, wydzwaniać. Wynagrodzenie wypłacone po terminie i po wielu telefonach ! a i tak całości nie wypłacili ;/ Firma prowadzona przez nastolatków chyba.. ;/

Krzychu

Pracuję u nich cały czas i wszystko jest OK! Nie mam co na nich narzekać a tylko i wyłącznie polecać!

Zostaw merytoryczną opinię o MT Solutions sales & promotions - Jaworzno

MT Solutions sales & promotions
4.1/5 Na podstawie 35 ocen.

MT Solutions sales & promotions