bioMerieux Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o bioMerieux Polska Sp. z o.o.

Lidia

@senna kasia zawsze warto próbować, najwyżej dostaniesz odmowę. Z reszta nawet jeżeli nie ma rekrutacji to warto wysłać swoje CV, bo zostanie ono zapisane w bazie firmy BioMerieux Polska.

senna kasia

myślicie ze jest jeszcze szansa żeby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w dziale Mikrobiologii w Krakowie?w czerwcu to było a ja przysnęłam:/

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy bioMerieux Polska Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o bioMerieux Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bioMerieux Polska Sp. z o.o.