Schulke Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Schulke Polska Sp. z o.o.
3 13

Opinie o Schulke Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schulke Polska Sp. z o.o.

Administrator

Jak dziś przedstawia się sytuacja Schulke Polska na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

   
emilek

Nadal jest ta oferta, zastanwiam się dlaczego tak długo, bo nie mają specjalnych wymagań, bo oczekuj a m.in. kreatywności, zaangażowania, umiejętności negocjacyjnych, wiec same miekkie umejetności no i też wiek do 25 lat to jest taki wyznacznik na pewno.

   
alehandro

Jakie warunki finansowo-wyposazeniowe panuja w firmie? Na co moze liczyc osoba z doswiadczeniem?

   
A czy to ważne kto?

Zdecydowanie polecam pracę w Schulke. Atmosfera bardzo dobra, fajny zespół, pozycja firmy na rynku świetna, dobre produkty i dobre warunki pracy.

   
Kontakt

www: http://www.schulke.pl

   

Zostaw opinię o Schulke Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schulke Polska Sp. z o.o.