Opinie o Schulke Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Schulke Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schulke Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schulke Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kiedyś co prawda widziałam, że Specjalisty ds. Obsługi Klienta szukali, ale nie miałam wtedy jak aplikować. teraz gdy chciałam znaleźć coś aktualnego to już nic w sieci się nie wyświetla. Czy te nabory o których pisali z rok temu już są zakończone i nie będą się rozwijać? Mam doświadczenie i chciałam sprawdzić zarobki

Łucja

Napisze mi ktoś jak obecnie się tutaj pracuje? sugerowali że jest coraz gorzej, były wzmianki o jakimś chaosie oraz wynagrodzeniu nieadekwatnym do obowiązków. dalej można w ten sposób określić jakość pracy tutaj? na stronie w zakładce z karierą zapraszają do wysłania cv i zapewniają przy tym dobre warunki pracy oraz współpracę z wykwalifikowanym zespołem. jest tak? warto aplikować? na jaką stawkę w razie czego?

@Łucja

Wynagrodzenie jest dobre, atmosfera w zespołach też. Minusem jest fakt, że aktualnie są cięcia i brakuje rąk do pracy. Nadgodziny i praca za dwóch stała się standardem.

@Paweł

Czyli nie ma kasy na zatrudnienie kolejnych rąk? Jeśli tak to w jaki sposób firma ma zamiar sobie z tego typu problemem poradzić? Wspomniane cięcia raczej nie motywują? Czy ludzie rezygnują z zatrudnienia obecnie?

Paweł Nowy wpis
@Łucja

To pytanie kieruj na samą górę. A odchodzi coraz więcej.

Łucja Nowy wpis
@Paweł

A nie wiem, myślałam, że jacyś starsi stażem pracownicy rozgryźli niektóre decyzje, które są tu zazwyczaj podejmowane. Ci starsi tak właściwie to po ile średnio lat mogą mieć za sobą tak w sumie?

Janek Nowy wpis
@Łucja

Starszych pracowników prawie już nie ma. Atmosfera się ustabilizowała ale na bardzo niskim poziomie. Zachęcają do wysyłania CV bo coraz więcej osób odchodzi.

Julia

Jak pracuje się w roku 2022? Czy zmiany o których wspominaliście przyniosły korzystne efekty? Proszę podajcie widełki zarobków dla pracowników terenowych. Jakimi narzędziami pracy dysponujecie ( flota, komputer, tablet)?

Edyta
@Julia

Ciekawa jestem czemu jesteś tak zainteresowana pracą tam? Ktoś Ci polecił? :) A może jakaś oferta gdzies jest?

@Edyta

To jest admin goworka. Sprawdź inne profile zobaczysz podobne pytania.

@Edyta

Czemu takie emocje wywołał u Ciebie wpis z zapytaniem o konkrety? Standardowe pytania celem uzupełnienia informacji na portalu.

Edyta
@Julia

Emocje żadne :D Po prostu jestem ciekawa bo myślę nad zmianą pracy i szukam czegoś dla siebie. Myślałam że może wiesz coś więcej bo sama nie mogłam znaleźć oferty :P

Jest coraz gorzej.

????

Nie polecam firmy. Wielki chaos. Obowiązki pracowników nie adekwatne do wynagrodzenia. Podwyżki i bonusy tylko dla dyrektorów a pracownik szeregowy, może sobie popatrzeć tylko na ich uśmiechy jak jest wspaniale. Jeżeli chodzi o HR to jest nastawiony anty pracownik Wszystko robi pod zarząd i prezesa. Zwykły pracownik najlepiej niech się nie odzywa i nie przychodzi z problemem. Jedyny plus to ludzie i atmosfera w zespołach.

omg
@????

o konkurencja szaleje po internetach XD BTW socjal cały czas jest rozwijany, ostatnio wpadł system kafeteryjny, jest Enel Med z wysokim pakietem i dofinansowanie wczasów, także benefit, więc WTF? Bo jak na razie to korzysta z tego każdy pracownik.

Głos
@????

(usunięte przez administratora) zakres benefitów nieporównywalny z rynkiem, jest naprawdę na bogato i to dla wszystkich. Może nie pisz w środku nocy to świat będzie Ci się wydawać lepszy?

do ????
@????

Chyba Ci się coś pomyliło. Jakieś bajki wyssane z palca. Chyba faktycznie konkurencja próbuje swoich sił wszędzie. No comment

Worker
@????

W Schulke każdy może mieć podwyżkę i bonus. Na koniec roku też są premie przyznawane. Chyba Ci się firmy pomyliły,

Szczery
@????

Co ty człowieku pieprzysz ?! Chyba nie widziałeś (usunięte przez administratora) w Polsce ... Firma jak najbardziej na tak. Świetni ludzie, jak na nasze czasy b.dobre zarobki, porządne narzędzia, traktowanie z szacunkiem. Na prawdę ludziom się w (usunięte przez administratora) poprzewracało ... Najlepiej by było nic nie robić i zarabiać grube tysiące. Przyszli adepci schulke - nie macie się czym martwić !

worker
@Szczery

Mam wrażenie, że plują tu na nas ludzie, którym podziękowano za nieróbstwo. Firma jest NORMALNA. Zarobki ok, są pakiety socjalne, atmosfera w działach na plus. Trzeba naprawdę postarać się, żeby mieć inne zdanie.

Barbara
@worker

Jakie są zarobki i jakie pakiety socjalne? Możesz bardziej rozwinąć?

Bogumił
@Barbara

Zarobki są takie jak wynegocjujesz, ale zgodnie z przuyjętymi widełkami. Socjal jest całkiem spory - enel med, benefit, worksmile, bonusy roczne, krtóre zależą w pewnej części od wyników sprzedażowych. Są też bonusy na święta z kartami przepłaconymi.

@Bogumił

A jaką wielkość tego bonusu rocznego udaje się tu tak średnio ludziom wypracować? Jakie są tu normy?

Przedstawiciel medyczny

Dziwna sytuacja Kolejny przedstawiciel pracuje od 4 miesięcy . To już 3 osoba w przeciągu 13 miesięcy i znowu szuka????

HR powinien mocno przyjrzeć się całej sytuacji i atmosferze

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
alehandro

Jakie warunki finansowo-wyposazeniowe panuja w firmie? Na co moze liczyc osoba z doswiadczeniem?

to zależy
@alehandro

Pensje powyżej średniej. Wyposażenie adekwatne do stanowiska, niestety komputery poblokowane jak w każdej korpo. Jeżeli CI chodzi o pensje to tak jak wszędzie, ile wynegocjujesz tyle masz.

Alejandro
@alehandro

Warunki są przyzwoite na obecną chwilę. Można też negocjować pensje, ale jak się ma osiągnięcia i nie robi dla roboty.

M&M
@to zależy

Potwierdzam, pracuje od 6 lat i mam taką samą pensje.

do M&M
@M&M

6 lat i zero progresu? Śmiem wątpić w prawdziwość Twojego wpisu XD

Jak wygląda sprawa grafiku w Schulke Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Odpowiedź

Jaki konkretnie grafik masz na myśli? W Polsce jest biuro. Pracujemy jak wszędzie indziej: pojawiasz się w pracy od 8 do 10 i pracujesz 8 godzin? Są dni kiedy trzeba być w biurze, ale jest też możliwość pracy zdalnej. Wielkiej "filozofii" tu nie ma ;)

Mika

Pracuję już dłuższy czas i mogę potwierdzić pozytywne opinie. Prawda ostatnio wiele się działo i były zmiany i na górze i na dole, ale mioało to swoją podstawę w wynikach więc też nikogo te zmiany nie zaskoczyły. A teraz po kolei - jest socjal dla pracowników, jest opieka medyczna. Same biuro jest ładne i ma zaplecze i w postaci dużej kuchni, jest też zapasowa. Ludzie raczej pozytywni, zdarzają się ploteczki, ale nie groźne. Jak wszędzie. Firma nastawia się na wyniki ale to chyba nikogo nie powinno dziwić. Są za to szkolenia, można też samemu sobie zorganizować jeżeli jest takapotrzeba. Hr organizują integrację, dbają o atmosferę. IT w polskiej siedzibie jest porządne, niestety zawodzi to w centrali ale na to nic nie poradzimy. Ogólnie jest zasada że każdy dział prezentuje co jakiś czas to co robi i jakie ma wyniki i to daje obraz co się dzieje w firmie, więc nikt zdziwiony nie chodzi.

Pikaczu
@Mika

potwierdzam. Firma jak każda inna z tej półki. Socjal jest, integrafcja też. Zespół raczej pozytywny.

Dziobak
@Mika

Tyle tylko ze pozytywne zmiany to były chyba tylko w dziale przetargów bo mieli chłopaka z wizją, co wprowadzał jakieś ulepszenia i dbał o dział. Reszta to głównie zmiany na gorsze lub zmiana dla zmiany. Da się żyć ale kadry nie pomagają.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Schulke Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Miromaromirojaro

Czasami są u nas staże. Najlepiej jest śledzić stronę z info o rekrutacjach.

@Miromaromirojaro

I pewnie z urzędu pracy? Czy jak? Rzadko widzę żeby jakkolwiek firma robiła przez firmę staż. Plaga jakaś

Kinga

@Kinga

No ale mówicie, że tutaj są. To na jakiej zasadzie?

Kinga
@Julia

Napisałam : @Julia Mało kto robi teraz staże. Prędzej praktyki na studia zaliczysz. Jak Cię interesuje to śledź oferty na pracuju. We wczęsniejszych odpowiedziach też nie masz informacji, że są TUTAJ. Czasami są prowadzone staże. Aktualnie nie, śledź temat. Zdrowotności!

Julia

Jak oceniacie traktowanie pracowników w firmie Schulke? Chodzi mi tutaj chociażby o to, czy motywują swoich pracowników i czy jest to raczej motywacja pozytywna czy negatywna. Na pewno zaglądają tutaj czasem pracownicy firmy. Bardzo proszę o to, żebyście napisali coś na ten temat.

jeszcze obecny pracownik
@Julia

traktowanie neutralne. Dopoki robisz co tylko gora wymysli i nie masz ambicji na cokolwiek więcej to praca bardzo dobra. Prezes patrzy tylko na tabelki i szuka oszczednosci gdzie popadnie zamiast korzystac z okresu pandemii i rozwijac firme. Zachowuje sie jak standardowy pacholek z duzego korpo skupiajac sie na golych cyfrach w tej minucie zamiast szansach na przyszlosc, rozwoj i powiekszanie firmy. Chyba nie ma pojecia o prowadzeniu rozwojowego biznesu, dobrze ze za niecale 2 lata konczy kontrakt i oby go pogonili. Rotacja roczna rzedu ponad 20% mowi sama za siebie. Polityka firmy i HR jest taka, ze lepiej wydac kupe siana na rekrutacje, wdrozenie nowej osoby niz dac komus 100-200zl podwyzki. Zanim nowa osoba sie dobrze wdrozy to odchodzi kolejna ogarnieta i tu stwierdzenie o pracy w mlodym dynamicznym zespole pasuje extra. Firma dobra zeby popracowac rok, maks 2, poznac srodowisko farmaceutyczno - szpitalne i uciekac do konkurencji za lepsze pieniadze. W tym roku jest duzo zmian, mowia ze na lepsze a widac że wszystko dzieje sie pod przykrywka ciecia kosztow. Porazka.

anonimowa
@jeszcze obecny pracownik

Masz kochanieńki nieaktualne informacje. Kilka miesięcy temu była zmiana na samej górze. Jest nowa prezes, są wprowadzone zmiany w zespołach, ale bez rozlewu krwi. A tabelki, no cóż, jak się robi w sprzedaży to excel jest nieunikniony. Takie rewelacje to sobie w bajki wsadź.

Czy Schulke Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Mario

Tak bardzo często musisz się dostosować do pracowników którzy mają język dużo dłuższy niż ty masz .

Kloda

Tak .

Pan

Nie, chyba, że chcesz mieć dofinansowanie. Wtedy wymóg to ciągłość urlopu przez 2 tygodnie.

Do Mario
@Mario

Chyba ktoś tu nadużywa czegoś. Atmosfera jest bardzo dobra. Skąd Ty takie rewelacje bierzesz?

opiniapracownika

Dużo pracy, ale i dużo się dzieje. Na pewno nie jest to miejsce dla leniuszków. Jak ktoś się chce rozwijać to tu sporo się nauczy. Pozdrowienia dla debeściaków z działi RA i MKT.

Co wchodzi w socjal Schulke Polska Sp. z o.o.?

Co rok jest mniejszy socjal i w mojej opinii jest gorzej z roku na rok . Ucinają dotychczasowy na rzecz nowych z których skorzysta może 15% firmy. Jeżeli chodzi o konkurencje to schulke jest na szarym końcu.

King

Twoja pensja

omg

system kafetreryjny, karta sportowa, enel med, dofinansowanie do wczasów przy 2 tygodniach pełnych urlopu.

Janush

Dobra firma z solidną marką. Miejsce dobre dla tych ktorzy chcą się rozwijać później w farmacji.

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, ale firma nie jest zła. Jets socjal, pensje powyżej średniej krajowej. Jak w każdej firmie ważne są wyniki, ale to chyba nie ma takiego miejsca, gdzie by to się nie liczyło.

Pawcio

Pamietam - „śmiesznej pamięci” gościa -Ukaš - chodził w przyciasnawych 2 granatowych marynareczkach (trochę spod pachy czuć już było zmęczeniem) co na imprezy przychodził z jednym piwkiem i z tym piwkiem do pokoju wracał a swoje klientki nazywał Muminami i tępymi dzidami. Na kopach powinien wyleciec ze szpitali

damar

Fajna firma, świetni ludzie. Doskonała atmosfera ale... Właśnie ale tylko w pionie operacyjnym. Świetny szef (dyrektor operacyjny) od którego można się dużo nauczyć i który rozwija ludzi. Moim zdaniem bez niego dawno by się tam wszystko rozpadło. Polecam wszystkim pracę w działach logistyka, CS, RA.

Kostek

Z firma jest wszystko w porządku. To dobry pracodawca i pewnie na razie nie potrzebują nikogo więc nie są zainteresowani CV.

Miecio
@Kostek

Tak jest wspaniała , dużo palet mają.

`
@Kostek

Bredzisz człowieku. Rekrutowali na dolnosląskie bo im przedstawiciel uciekł do Ecolabu... taka to jest dobra firma.

Schulke co z wami ?

Co z firmą Schulke jest nie tak ? Szukają ludzi do pracy a nawet mnie otwierają wysłanych do nich CV. Mają tam jakiś HR w ogóle ?

Monia

Mało płaca jak na wymagania i czasogodziny w pracy

@Monia

Okej, dzięki za opinię o Schulke. A możesz napisać, jakie mają wymagania i po ile godzin pracujecie? Zainteresowała mnie ta praca.

Arturo

Dziwna firma i niektórzy dziwni ludzie, nierob na stołu KK bez angielskiego, odrobina szczęścia na tle kłopotów ecolabu Kasa kiepska w stosunku do tego ile czasu i energii wyciągaja z ludzi Ale też takich ludzi zatrudnia Produkty drogie i wcale nie takie korekt jak idzie eter do piguł

Zostaw merytoryczną opinię o Schulke Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Schulke Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schulke Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schulke Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schulke Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schulke Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schulke Polska Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 132
    02-305 Warszawa

Schulke Polska Sp. z o.o.