Schulke Polska Sp. z o.o.

Schulke Polska Sp. z o.o.
3 13

Opinie o Schulke Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak dziś przedstawia się sytuacja Schulke Polska na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

emilek

Nadal jest ta oferta, zastanwiam się dlaczego tak długo, bo nie mają specjalnych wymagań, bo oczekuj a m.in. kreatywności, zaangażowania, umiejętności negocjacyjnych, wiec same miekkie umejetności no i też wiek do 25 lat to jest taki wyznacznik na pewno.

alehandro

Jakie warunki finansowo-wyposazeniowe panuja w firmie? Na co moze liczyc osoba z doswiadczeniem?

A czy to ważne kto?

Zdecydowanie polecam pracę w Schulke. Atmosfera bardzo dobra, fajny zespół, pozycja firmy na rynku świetna, dobre produkty i dobre warunki pracy.

Kontakt

www: http://www.schulke.pl

Zostaw opinię o Schulke Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schulke Polska Sp. z o.o.