Mango Models Agencja Modelek

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 21 ocen.

Mango Models Agencja Modelek
2 21 6 1

Opinie o Mango Models Agencja Modelek

Modelka

Jestem modelką w tej agencji już 3 lata i dużo z nią przeszłam. Raz było lepiej, raz gorzej ale nigdy nie czułam, że agencja się mną nie interesuje. Przyjazna atmosfera, do swojego bookera można się zwrócić z każdym problemem: prywatnym jak i zawodowym, nigdy Cię nie odrzuci. Nie ma krzyku za jakieś błędy, pracy i castingów dużo i co raz więcej bo agencja się dynamicznie rozwija. Modelki między sobą również mają przyjazne kontakty. Opieka zapewniona w 100% Miałam wiele propozycji z różnych agencji ale twardo trzymam się Mango, bo warto. POLECAM.

Zostaw opinię o Mango Models Agencja Modelek - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mango Models Agencja Modelek