Opinie o Models Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Models Management Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Models Management Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Models Management Sp. z o.o. w Warszawa

Eks mango

Przeczytałam ostatnio całkiem przypadkiem artykuł , w którym ta agencja kreuje się na tzw agencje matkę. Co tzn. ? W praktyce oznacza to ograniczenie się do pobierania haraczu - tak haraczu od prac modelki, bo inaczej tego nazwać się nie da! Agencja nic nie robi , bierze tylko prowizje od Twoich zagranicznych prac , bo jak sami przyznali w artykule w Polsce prac nie maja! Co potwierdzam będąc tam przez pare lat - prace w Polsce to w większości bycie hostessa i pare pokazów. W nic osobiście się nie angażują o kreowaniu jakiejkolwiek kariery nie ma mowy, bo wszystko co się zdarzy jest zupełnym przypadkiem i nie zależy w ogóle od nich. Szumnie nazwane w artykule najlepsze zagraniczne agencje , z którymi współpracują to tak naprawdę w zasadzie tylko DNA , Viva i WHY NOT które w istocie są agencjami całkiem średnimi, a po trafieniu do nich tez raczej maja cie gdzieś i o budowaniu kariery nie ma mowy! Nikt Tobą ani Twoja kariera na żadnym etapie nie kieruje! Jeśli ktoś myśli poważnie o modelingu odradzam ta agencje! Aha i odradzam udział w tzw szkoleniach organizowanych przez mango bo to czyste wyciąganie kasy lub robienie długu w agencji. Żadne poważne ani zagraniczne agencje takich szkoleń nie organizują i w takie rzeczy się nie bawią, bo tam pieniądze zarabia się na kreowaniu wizerunku modelki i budowaniu jej marki zdobywając jej konkretne zlecenia! Żadne kursy w byciu modelka wam nie pomogą! Nie dajcie tez sobie wmówić , ze płacenie za kompozyty zdjęcia wydruki do portfolio utrzymanie na stronie jest norma. To praktyka i domena takich agencji jak mango , żyjących głównie z prowizji od prac , które inne agencje wam załatwia. Żadna poważna agencja nie liczy wam kasy za tego typu rzeczy. Najlepiej proponuje porozmawiać z obecnymi lub byłymi modelkami mango jak to w mango wyglada naprawdę od podszewki. Większość dobrych dziewczyn dawno stamtąd uciekła. Pozostały osoby upalowane umowami albo całkiem nieświadome!

Alicja
Kandydat

Witam mam problem z firmą. czy ma ktoś może jakiś kontakt do firmy np nr telefonu ponieważ na maila nie odpowiadają . Mianowicie odstąpiłam od umowy niedługo po zawarciu online , napisałam maila z prośbą o odstapienie na podany przez firmę mail i zero odzewu, natomiast dostaje maile , chyba automatyczne o natychmiastowej zapłacie, dostaje rowiez pogrozki iż w razie braku wpłaty sprawa zostanie skierowana do kancelarii prawnej. Proszę o pomoc !!!

Kandydat

Radzę uważnie przeczytać na co wyrażacie zgodę wysyłając aplikację. Oprócz standardowej zgody na przetwarzanie danych w celu rejestracji... wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych danych i swojego wizerunku przez inne podmioty bez Twojej wiedzy i bez wynagrodzenia. Powiedziałbym, że i bez Twojej zgody, ale aplikując właśnie wyrażasz zgodę - zapewne nieświadomie!

Eks mango

@Eks mango

Drodzy Państwo, Zjawisko trollingu jest niestety nieodłącznie związanie z Internetem i naszą obecnością w sieci. Może dotknąć firmę, instytucje czy osobę - praktycznie każdego z nas. Trudno jest się też przed trollingiem chronić, bo trzeba udowadniać, że nie jest się wielbłądem. Nie chcemy jednak zostawić bez odpowiedzi takiego wpisu, bo może on zniechęcić do nas wiele osób, które nas nie znają. Dlatego w kilku słowach odniosę się do argumentów z powyższego komentarza. Fakt najbardziej oczywisty: Viva, DNA i WHY NOT, z którymi mamy przyjemność współpracować od 20 lat, to absolutny top światowych agencji. Autorka (lub autorzy) powyższego wpisu wykazują się tu kompletną ignorancją. To tak jakby napisać że FC Barcelona, Liverpool i Bayern Monahium to przeciętne europejskie kluby. Pozostałe argumenty: kreowanie się na agencję matkę, agencja nic nie robi, złe szkolenia, płatne kompozyty, intelektualna nieświadomość naszych modelek to zarzuty, z którymi trudno polemizować ze względu na ich ogólny wydźwięk. Jeden z argumentów, że pracujemy w Polsce mniej niż na innych rynkach jest prawdziwy. Główny powód tego stanu jest taki, że krajowi klienci mają naprawdę niskie budżety w porównaniu do innych rynków. Konkludując, jeżeli jesteś modelką bez agencji lub jeśli myślisz o rozpoczęciu kariery, to nie sugeruj się tego typu dziwnymi opiniami, ocierającymi się o trolling, za którymi stoją anonimowe osoby. Możesz wybrać nas lub jakąkolwiek inną profesjonalną agencję z doświadczeniem. Działamy na bardzo wymagającym rynku, w środowisku międzynarodowym, gdzie jest miejsce tylko dla firm działających etycznie i fair. Zapraszamy do Mango na kawę, poznajmy się osobiście. Monika Sowińska, Mango Models

Kate
@Pracodawca

Tak, tak Kochana. Ty teraz każdą krytyczną opinie będziesz nazywała trolingiem. Ty za uszami masz sporo i dobrze wiesz co ... a 95 % negatywnych tu opinii i wypowiedzi na temat agencji i Twojego działania to niestety prawda, którą mogę potwierdzić osobiście. Jak widzę nie byłam jedyną modelką przez Ciebie oszukaną i naciągniętą. Nie chciej bym w swoim czasie zechciała wypowiedzieć się publicznie na temat Twój i temat sposobu prowadzenia przez Ciebie agencji, bo oprócz gorzkich słów, które popłyną pokażę również dokumenty i jeszcze nikt nie powiedział, że ja nie pójdę do sądu walczyć o sprawiedliwość. Więc na Twoim miejscu nie czułabym się tak pewnie, bo może do tej pory każda Twoja była modelka machnęła ręką w myśl zasady "nie dotykaj (usunięte przez administratora) bo będzie śmierdziało" ale ja ten status mogę zmienić i będziesz znana Ty i Twoja agencja z zupełnie innej strony niż byś chciała. W końcu powinnaś się liczyć z tym, że pewnego dnia te młode dziewczyny staną się samodzielnie i krytycznie myślącymi prawnikami, lekarzami etc. których nie będziesz w stanie już zmanipulować i omamić i pewnego dnia mogą zechcieć sprawiedliwości.

Mango
@Kate

Może to jest dobre wyjście, abyś podała Agencję do sądu. Wtedy przynajmniej będziemy mogli odnieść się do faktów, a nie do anonimowych insynuacji pisanych w dziwnym familiarnym tonie. My naprawdę nie mamy nic do ukrycia: nasze umowy są transparentne, zasady współpracy takie same dla wszystkich, umowy nieodbiegające od standardów stosowanych na całym świecie. Mamy wysokie wymagania w stosunku do modelek, ale i do siebie, ponieważ wszyscy ciężko pracujemy na wymagającym rynku. Coś poszło w naszej współpracy nie tak, jak trzeba? Takie sytuacje zdarzają się w każdej firmie, i każdej branży. Zdarza się rozgoryczenie, które przebija z Twojej wypowiedzi. Mogę zapewnić jedno: nasze modelki, te które kochają i lubią ten zawód, dbają o swoje zdrowie i o siebie, skupiają się na swojej karierze - naprawdę mają się znakomicie. Nie wiem kim jesteś, czy faktycznie naszą byłą podopieczną, czy może jakimś anonimowym trollem, ale mam nadzieję, że też znajdziesz swoją wymarzoną agencję i swoje miejsce w tym pięknym, choć wymagającym zawodzie. Monika

Margo Nowy wpis
@Eks mango

Dziękuję za opinię. Tak zapewne jest. Nie dałam się naciągnąć na 140 euro wpisowego to przysłali mi meila, że 70 może być. Masakra

Pracodawca Nowy wpis
@Margo

@Margo Jak wspominaliśmy wielokrotnie, nie pobieramy żadnych opłat za podpisanie umowy. Prosimy o sprawdzenie z jakiego adresu mailowego otrzymała Pani wezwanie do zapłaty - z pewnością nie od naszych pracowników, posługujących się tylko i wyłącznie mailami z domeny @mangomodels.pl/@mangomodels.eu W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem, lub mailowy piotr@mangomodels.pl Pozdrawiamy, MANGO MODELS

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy Models Management Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź
Alicja

@Alicja

Hej, my nie podpisujemy z nikim umów online. Możliwe ze ktoś się pod nas podszywa. Mieliśmy już takie sygnały …. Ktoś podaje się za naszego pracownika. Podeślij cała korespondencje na adres: monika@mangomodels.pl Pozdrawiam

Marcjanna
@Monika

Ja właśnie dostałam maila z umową...

@Marcjanna

Dzien dobry, Czy mozemy prosic o kontakt mailowy lub telefoniczny na adres piotr@mangomodels.pl lub +48505060608 oraz o przeslanie rzeczonego dokumentu? Przykro mi, ale nie przypominamy sobie kontaktu ani rozmow z nikim o imieniu Marcjanna. Pozdrawiam, PK

Maddie
@Alicja

Mam to samo, powiedz mi czy udało ci się to wszystko wyjaśnić?

Maddie
@Monika

Mam ten sam problem, wyślę moją korespondencję z tą osobą ponieważ mam duży problem z groźbami na temat jakiejś płatności, kodów i umowy online której nawet nie podpisałam, będę wdzięczna z pomoc

@Maddie

Droga @Maddie Dostaliśmy Twoja korespondencję i zgodnie z Tym co odpisaliśmy w wiadomości mailowej ta sprawa nie dotyczy naszej agencji - MANGO MODELS - a PRESTIGE MODELSMANAGEMENT, z którą nie mamy nic wspólnego. Prosimy o przeniesienie dyskusji do wątku dotyczącego odpowiedniej agencji czyli PRESTIGE MODELS MANAGEMENT! Pozdrawiamy MANGO MODELS

Lall
@Alicja

Witam mam ten sam problem. Czy takie groźby mailowe (dot. sprawy w sądzie za nie uiszczenia opłaty administracyjnej) są wyłudzeniem? Również nie dostaje odpowiedzi na moją rezygnację a informacja o opłacie w euro pojawiła się po rzekomo "podpisanej" umowy online. Sprawa dotyczy PRESTIGE MODELMANAGEMENT

MANGO MODELS
@Lall

Droga @Lall, Podkreślaliśmy już kilkukrotnie, iż nie mamy nic wspólnego z PRESTIGE MODEL MANAGEMENT. Nie jesteśmy odpowiedzialni za ich działania, w tym m.in. za pobieranie opłat administracyjnych lub za podpisanie umowy. Prosimy o skierowanie swoich pytań bądź wątpliwości w profilu PRESTIGE MODELS MANAGEMENT a nie naszym! Dziękujemy, Zespół MANGO MODELS

Monaliza99
@Lall

Jak ta sprawa się wyjaśniła ? Tez dostaje maile po rzekomo podpisanej umowie

@Monaliza99

Dzien dobry! Link do profilu Prestige Model Management znajduje sie poniżej: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24690950 Zapraszamy do kontynuowania dyskusji w wątku dotyczącym tej agencji. Pozdrawiamy

Demon Nowy wpis
@Alicja

Powiadom prokuratura o przestępstwo i nie daj się

Modela Nowy wpis
@Alicja

Dzień dobry, ja mam taką samą sytuację Czy cos udało się rozwiązać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Models Management Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Modelka

Odnośnie wpisów, ze Mango MODELS wykorzystuje wizerunek modeli bez ich zgody. Tak, tego typu historie miały miejsce, z własnego doświadczenia mówię , choć nie jest to wprost robione, ale mango MODELS nie jes uczciwe z umowami. W ramach głównej umowy, która z nimi podpisujesz zgadzasz sie na wykorzystanie wizerunku przez agencje wedle jej uznania. Byl już tu kiedyś taki wątek, bo dziewczyny sie skarżyły, ze mango wykorzystuje ich wizerunki na gowork w ramach dodatkowej reklamy swojego profilu a one z tego kasy nie maja. Osobiście odradzam współpracę z nimi , nie jest to profejonalna agencja na jaka się kreuje. Kiedyś wiele lat temu to może i była ale od dawna już nią nie jest i nikt poważny z nimi nie współpracuje. Raczej dobra dla hostess, a na pewno nie dla osób myślących profesjonalnie o modelingu.

Małgorzata
@Modelka

No to słabo jeśli rzeczywiście tak jest. Ale to nie jest takie wykorzystanie wizerunku jakoś karane?

Małgorzata
@Modelka

A jakie było to Twoje doświadczenie? W sensie co zrobili z twoim wizerunkiem i czy coś z tym zrobiłaś potem, skoro ci się to nie podobało?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Models Management Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Only for Native Speaker
GoWork.pl
(490 opinii)
logo firmy SENIOR NODE.JS BACKEND DEVELOPER
Silk Software House Sp. z o.o.
(46 opinii)
logo firmy Przedstawiciel handlowy
The Burman Robinson
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy specjalista w zakresie psychologii
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Ehhhhh
Kandydat

Witam, czy jeśli nie użyłam jeszcze kodu rejestracji i nie wysłałam umowy to mogę zrezygnować bez ponoszenia kosztów?

@Ehhhhh

Dzień dobry, Nie przesyłamy żadnych kodów rejestracji, ani nie pobieramy opłat za podpisanie umowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Pozdrawiamy, Mango Models

Par
@Ehhhhh

Jak rozwiazalas te sprawe ? Mam to samo pytanie

W mieście Opole poszukiwano osób na stanowisko Specjalista Ds. IT. Złożyłeś tam swoją aplikację?

@Naiwny model

@Naiwny model - ale to chyba nie dotyczy naszej agencji? Poniżej przedstawiamy treść zgody, którą kandydaci wyrażają wysyłając aplikacje oraz zapisy naszej polityki prywatności. Te wszystkie powyższe informacje są jawne i dostępne na naszej stronie internetowej, prosilibyśmy o niewprowadzanie w błąd! Nigdzie nie ma mowy o wykorzystaniu wizerunku kandydata przez podmioty trzecie bez zgody, wiedzy czy wynagrodzenia! "Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), i przewidzianymi w nich zasadami przetwarzania danych, Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości email na adres office@mangomodels.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, iż administratorem Państwa danych jest Models Management Sp. z o.o., ul. Mokotowska 43/511 00-551 Warszawa. Wszelkie pytania bądź wątpliwości prosimy kierować na adres office@mangomodels.pl Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu weryfikacji zgłoszenia, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem" Dodatkowo zgodnie z polityką prywatności naszej agencji dane te w szczególności przetwarzamy w celu /dotyczy to jednak osób z którymi nawiązaliśmy lub chcemy nawiązać współpracę/: - prowadzenia dokumentacji finansowo-kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa; - prowadzenia dokumentacji dotyczącej zabezpieczenia danych osobowych w związku z obowiązującymi przepisami; - wprowadzania danych do systemu informatycznego; - wprowadzania danych częściowych (w tym zdjęć z wizerunkiem) do systemu informatycznego na stronę www; - przekazywania danych częściowych (w tym zdjęć z wizerunkiem) do Klientów, w celu prezentacji Modeli w ramach castingów, przesyłania propozycji do nowych zleceń, aktualizacji informacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać odwołana w każdym momencie. Należy pamiętać, iż cofnięcie wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem. Przetwarzanie danych osobowych bez zgody użytkownika jest zgodne z prawem, jeśli jest to konieczne do realizacji łączących nas Umów lub przed jej zawarciem (RODO art. 6 ust. 1b) Administrator zastrzega sobie prawo ujawnienia wybranych informacji dotyczących osoby, której dane dotyczą, właściwym organom bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, opierając się na odpowiedniej podstawie prawnej oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Z poważaniem, MANGO MODELS

@Pracodawca

Moja opinia dotyczy prestige-modelmanagement.com; W wątku pojawiają się opinie dotyczące mango i firmy wymienionej wyżej. Nie bardzo wiadomo czy chodzi o dwie różne firmy, czy o jedną posługującą się różnymi nazwami? Przedstawiona powyżej treść zgody jest O.K. Problem w tym, że na stronie prestige-modelmanagement.com jej treść jest zupełnie inna. Teraz pytanie, cz w jednym wątku mówimy o tej samej firmie, czy jest to błąd administratora strony (gowork.pl)?

Marzena
@Naiwny model

Ogólnie to słabo bardzo... a jak sie dowiedziałeś o tym że te informacje zostały tak wykorzystane? Zaczęły ci jakieś wiadomości przychodzić?

@Marzena

Nie. One JESZCZE nie zostały wykorzystane w ten sposób, ale wcale mnie nie zdziwi, jeśli kiedyś moja twarz pojawi się na opakowaniu chipsów, albo w serwisie z ogłoszeniami np. o pracę itp.. Oczywiście wysłałem cofnięcie zgody, ale nie wiem z jakim skutkiem. Kiedyś, przy innej okazji, zobaczyłem swoją twarz jako ilustrację do artykułu w onecie. Artykuł był OK, ale natrafiłem na nią przypadkiem. Pojawił się tam bez mojej wiedzy itd. OK, podpisałem kilka lat temu zgodę na użyczenie wizerunku pewnej firmie, ale nie spodziewałem się, że po tylu latach nadal obowiązuje. To była jednak inna historia. Prestige-modelsmanagement to firma "krzak" i obawiam się, żeby nie trafiło to w dużo gorsze miejsce.

@Naiwny model

Nasza agencja nie ma, ani nie miała nic wspólnego z Prestige Model Management. Prosilibyśmy o przeniesienie lub kontynuowanie dyskusji pod profilem tej firmy. Pozdrawiamy, MANGO MODELS

Zyczliwa

Mango MODELS znowu ogłasza castingi, bo nikt z nimi nie chce współpracować. Ostrzegam przed współpraca z tą agencja jeżeli nie chcecie sobie narobić kłopotów. Najlepiej porozmawiać z modelkami, które były w Mango MODELS i udało im się odejść po wielkich perypetiach, powiedzą wam jak wyglada prawda.

Dorota
@Zyczliwa

Czemu tak ciężko od nich odejść? Mają jakąś zawiłą umowę czy o co chodzi?

Czy firma Models Management Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ann
@Pytanie

Na żadne, jak gdzieś jedziesz to płacisz wszystko swoimi pieniedzmi. Żadnych pieniędzy od nich na wyjazd nie dostaniesz. A powiem więcej nawet biletu ci nie kupią tylko liczą ze za wszystko zapłacisz sama a im tylko prowizje od pracy przyniesiesz.

Irena
@Ann

Niech zgadnę, oni się nie domyślą, że robią coś nie tak? To już czekam aż się zdziwią, że ktoś po wynagrodzenie przyjdzie... A tak poważnie to naprawdę aż tak źle? Bo wyjdzie tak, że może akurat Tobie tak niefortunnie się trafiło? :(

Models Management Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Opole. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Models Management Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Technical Support. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Super mi sie wspolpracuje od 4 lat

Kuba Bujak
@:)

Mogę się z tobą skontaktować? Popytać i wgl? Świeżakiem jestem jeśli chodzi o to.

@Kuba Bujak

Hej :) oczywiście zapraszam serdecznie - napisz na monika@mangomodels.pl

tori

mogłabym tez?

@tori

Hej :) oczywiście - napisz do monika@mangomodels.pl Pozdrawiam

Witam
Kandydat

Co mam zrobić jeśli aplikowałam na modelke a jednak nie chce?

@Witam

Dzien dobry, Przesłanie aplikacji zgłoszeniowej nie jest równoznaczne z podjęciem współpracy z naszą agencją. Zastrzegamy sobie również prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatkami. W przypadku chęci wycofania zgody na przetwarzanie Pani danych osobowych prosimy o postępowanie zgodnie z regulaminem zamieszczonym na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Mango Models

tori
@Witam

mam ten sam problem

AA

Super mi się współpracuje z agencją. Polecam

Wiecie, czy Models Management Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Nie bardzo rozumiemy to pytanie w kontekscie pracy naszych modeli, a tym bardziej pracy zdalnej. Nasi bookerzy sa oczywiscie wyposazeni w odpowiedni sprzet. Pozdrawiamy,

Zzzzz

Mogę tylko potwierdzić negatywne opinie. Będąc pare lat w tej agencji odczułam kompletny brak zainteresowania i pozostawienie samemu sobie. Po roku zrobiłam pierwsza prace za która otrzymałam 150 zł po kolejnym roku znaleziono mi agencje zagraniczna. A wiec zabrało im to aż dwa lata! Przy czym cały czas byłam w super formie. Ta agencja to pomyłka i śmiech, a kreuje się na nie wiadomo jaka :-D

Mango
@Zzzzz

Dziękujemy za Twoją opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze modelki rozwijały swoje kariery, mamy wiele dziewcząt, które bardzo dobrze pracują cały czas i jeżdżą po świecie. Ale każda modelka to indywidualny przypadek a najłatwiej jest zwalić winę na agencje zwłaszcza anonimowo... Na sukces modelki składa się wiele składowych nie tylko "dobra forma" (pytanie czy faktycznie taka była), ale również osobowość, gotowość do pracy, dostępność na prace/wyjazdy/kontrakty, wiek, skóra i chęci samej modelki. Jeśli jedna składowa nie funkcjonuje tak jak powinna - niestety agencja nie może takiej modelki promować. Agencje zagraniczne, nasi klienci nam ufają - oczekują od nas TYLKO najlepszych i gotowych do pracy modelek. Na prawdę gotowe do pracy dziewczyny pracują!

anna
@Mango

osobowość - śmiechu warte

Beti
@anna

He he , dobre , ale proszę pamiętaj, ze osobowość dziamdziaka to tez osobowość, a taka w Mango MODELS jest najbardziej ceniona ;-) Taką okiem Moni da się najszybciej zmanipulować i wysłać na roboty do Azji. Dlatego ten typ tak bardzo jest ceniony w Mango.

Mama modleki
@Beti

Agencja narobiła długu córce pchała ja do prac, za które nie dostawała pieniędzy i cały czas wmawiała ze najpierw sie traci, żeby później zyskać Banda (usunięte przez administratora) z frazesami w ustach

Ja
Kandydat

Witam, czy bedąc modelką w Prestige Models muszę za coś płacić?

@Ja

Dzien dobry, pytanie nie jest chyba skierowane do naszej agencji! Pozdrawiamy, Mango Models

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Models Management Sp. z o.o.?

@Pytanie

Z naszymi modelami podpisujemy ogólną "Umowę o współpracy" oraz odpowiednie umowy cywilno-prawne za wykonane zlecenia.

była modelka

Pracowałam z Mango wiele lat i nie mogę agencji nic zarzucić. Owszem, przez pierwsze 2 lata prawie nie pracowałam - ale to ponieważ byłam za młoda. Później jak byłam w formie i dawałam opcje - pracowałam bardzo dobrze, w Polsce były to oczywiście prace za dosyć małe pieniądze, ale to wie każda modelka, która w Polsce pracowała. Agencja nigdy nie kazała mi płacić za pierwsze czy jakiekolwiek spotkanie - a swój statement widziałam wiele razy. Co do opłat za wydruk kompozytów i bycie na stronie - a w której agencji na ŚWIECIE tego nie ma? U każdej bardzo dobrej agencji zagranicznej z którą pracowałam ( Tokio, Mediolan, Paryż, Barcelona) był to standard. Mimo, że już nie pracuję jako modelka to od koleżanek wiem, że agencja aktualnie bardzo skupia się na tym, żeby dziewczyny jadły bardzo dużo i zdrowo. Tak więc moim zdaniem większość (pseudo) opinii tutaj jest bez pokrycia

Chetna
Kandydat

Gdzie jest ten casting na modelkę?

@Chetna

Hej :) zapraszamy ul Mokotowska43 app 511, Warszawa . Pon -pt g 10-17 . Zachęcam do wcześniejszego przesłania swoich zdjęć i wypełnienia formularza na www.mangomodels.pl casting. Odpowiemy na zgłoszenie i Ew ustalimy termin spotkania. Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Models Management Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Models Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Models Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Models Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Models Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Models Management Sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Models Management Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 82 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Models Management Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii