Opinie o Biuro Promocji Jakości Sp. z o.o. w Warszawa

counter
2 10 9 5 1
Witold Nowy wpis

Widocznie dobrze sobie firma radzi i musiała zamykać działalności!!

Oregano Nowy wpis

Drodzy czytelnicy ta firma to absolutny fenomen, pracowałem tam 14 lat temu i widzę okręt(usunięte przez administratora) jeszcze nie zatonął. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Agnieszka

Fatalne miejsce, polecam tylko jako poligon treningowy. Tylko umowy o dzieło, stawki śmieszne a wymagania pod niebiosa. Ogromna rotacja pracowników, (usunięte przez administratora)w rzeczywistości łasy na zdjęcia z wszelkiej maści politykami, polujący na reklamy i zamawia teksty tylko tylko pod reklamodawców bądź aktualnie zajmujących stołki. Śmiech i żenada, tylko tyle.

Redaktor
@Agnieszka

Agnieszka , Ty chyba jesteś "Memek" . W której redakcji widziałeś "etaty"? Skoro śmieszne stawki , to po jakie licho przyjmujesz zlecenia a potem publicznie wylewasz gorzkie żale. To jest dopiero żenada. Coś bredzisz i wyśmiewasz tytuł , który dla wielu czytelników jest źródłem merytorycznej wiedzy. Gazety utrzymują się z reklam o czym najwyraźniej nie masz pojęcia.

Weronika Nowy wpis
@Redaktor

Jesteś może redaktorem w Biurze Promocji Jakości z Warszawy? Widzę, że posiadasz inne zdanie na temat tej firmy od negatywnej opinii użytkowników Agnieszka i Memek. Jak sam widzisz, opinie negatywne są zawsze poparte dużą ilością przykładów. Pozytywne zaś kończą się na jednym zdaniu. Rozwiń więc proszę swój pozytywny komentarz na temat pracy w Biurze Promocji Jakości. Tego typu informacje są ważne dla osób, które poszukują informacji na temat danej firmy w internecie.

cytryna Nowy wpis

Pracowałam tam wiele lat temu. Koszmarne miejsce, traktowanie ludzi - fatalne,(usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Memek

Miejsce pracy jak z najczarniejszych koszmarów. Typowa rodzinna instytucja,(usunięte przez administratora)Rekrutacja na redaktora ciągnie się w niebiosa, trzeba przejść nawet 2-3 etapy, a potem się okazuje, że w redakcji jesteś jedynym dziennikarzem. Umowa o dzieło, na jakiekolwiek dodatkowe profity nie ma co liczyć. Chcą jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem. "R(usunięte przez administratora) W tej firmie uważa, że profesjonalny, specjalistyczny tekst można napisać w 2h, a całą redakcję, korektę czasopisma zrobić w podobnym czasie, "bo co to za filozofia"... a jak tego nie ma, to potrafi dzwonić co godzinę, pytając, kiedy materiały będą gotowe. Jak już są przygotowane - to czasami nawet przez tydzień do nich nie zajrzy. Bardzo duża rotacja pracowników... co jakis czas poszukują tego najlepszego dziennikarza - jak gdyby to w pracownikach był problem, a nie w pracodawcy. Rozwiązania technologiczne, sprzęt, komputery - sprzed kilkunastu lat. Zdjęcia edytowane... telefonem. ;) Nie polecam nawet na "przeczekajkę".

Redaktor
@Memek

Pracowałem w tej redakcji i wygląda na to, że piszesz bzdury. Memek , najwyraźniej nie nadawałeś się. Co jest złego w firmach rodzinnych ? Cóż niezwykłego w kilku etapach rekrutacji? Ile redakcji widziałeś , w swojej karierze , gdzie dziennikarzy zatrudniają na etat ? Memek może z tobą jest coś nie tak. Może czas żebyś nauczył się pisać albo zmienił zawód. Nie wszyscy muszą być "dziennikarzami".

Jakie możesz wymienić zalety jako Biuro Promocji Jakości jako pracodawcy? Dodaj komentarz i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Promocji Jakości Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Biuro Promocji Jakości Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Resorowa 10