Opinie o Supersam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Supersam Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Supersam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Supersam Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki jest wkład kierownictwa Supersam Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

He is dead Nowy wpis

Żaden

Iwona Nowy wpis
@He is dead

Czyli nie panuje tu dobra atmosfera? Generalnie pracownicy między sobą się dogadują? Bo chyba wywnioskowałam z Twojej opinii, że kierownictwo jakby utrudnia dobre relacje. Potwierdzisz mój punkt widzenia?

Franek

Może ktoś słyszał czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników i na jaką umowę można liczyć?

Lila
@Franek

Tak zatrudniają, trzeba się śpieszyć

Lila
@Franek

Obecnie firma zatrudnia na umowę o pracę.

marcin Nowy wpis
@Franek

Supersam woli zatrudniać emerytów

Weronika Nowy wpis
@marcin

Jakie to ma znaczenie, czy ktoś jest na emeryturze czy nie niby? Może o jakąś grupę inwalidzką chodzi? Teraz to mnie zdziwiłeś, no mi do emerytury daleko jeszcze.

Jak długo czekaliście na odzew z Supersam Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

He is dead

Lepiej dla Ciebie by było gdyby nie oddzwonili

Jerzy
@He is dead

Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego masz takie zdanie? Napisz co chciałbyś w firmie zmienić lub poprawić, żeby pracowało Ci się lepiej. Widziałem, że pracodawca nadal szuka sprzedawców i oferuje możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Chętnie przeczytam jak przebiega rekrutacja.

MonaLiza
@Jerzy

Jaki rozwój w tej firmie? Chyba taki ze możesz być wszędzie. Zapchaj dziura na każdym dziale. Mobbing, kierownik opierdziela drąc mordę przy innych pracownikach i często na sklepie przy klientach. Maseczek nie dostaniesz, płyn dla klientów rozcieńczany oszczędność. A kierownictwo to Banda złodzieji. Aż w oczy boli jak siatami wynoszą niezapłacony towar, a potem szukają braków. Firma na miarę lat 70-80. Nie zauważyli ze handel się zmienił. Podejście do ludzi też. Oni stoją w miejscu. Młody człowieku jeśli nie jesteś przyzwyczajony do takiej atmosfery, przed pójściem tam do pracy zarezerwuj sobie wizytę u psychiatry. A jeszcze jak pokażesz że masz jakąś wiedzę i możesz być mądrzejszy od zaganiaczy to już przekopane masz w 100%

Wiesio
@MonaLiza

Akurat płyn nie jest rozcieńczany! Sam nalewam z oryginalnych baniaków. Uważaj na to co piszesz, bo możesz mieć przykrości z powodu mówienia nieprawdy.

Kk
@Wiesio

To dobrze bo większość kierowniczej zawsze po wczorajszym niestety w pracy też piją także chociaż tyle że alkoholu nie ubywa z baniakow. (usunięte przez administratora) i wodorosty. Przykre ale zgadzam się z powyższą opinią przedmowcy .

Dzida
@Wiesio

Nie strasz, bo możesz mieć problemy.

Mario Bros
@Kk

Jak to piją? Przecież przyjeżdżają autami. A przed wyjściem kontrolują ich alkomatem. Gościu coś kręcisz ... Kk to znaczy Kłamca kłamcą, mam rację?

Niki47

Nie jestem ani celebrytą , ani kimś ważnym z kogo zdaniem wypadałoby się liczyć . Jestem jak większość z Was , ot szaraczek taki . Jak wiadomo jest teraz epidemia. Zachorować można z godziny na godzinę. Są choroby,które rozwijają się dłużej ale najmocniej uderzają w ostatniej fazie. W tej firmie trzeba być Nostradamusem żeby przewidzieć chorobę i zgłosić ją wcześniej zanim pójdzie się na zwolnienie lekarskie. (o ile jeszcze będzie potrzebne, bo chory już wyzdrowieje). W nagrodę że pracownik naraża siebie i najbliższych otrzymuje się mobbing i dyskryminację, podczas gdy inne firmy przyznają za to dodatkowe premie itp.

@Niki47

Brawo Niki znam to na codzień zrobiło się w firmie dziadostwo a my murzyni z plantacji pozdrawiam wytrwałych pracowników Adam

Mario Bros
@Niki47

Oj BK,BK.. trochę wstyd.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Supersam Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Czy istnieje możliwość rozwoju w Supersam Sp. z o.o.?

Nie

Barbara
@He is dead

Dlaczego tak sądzisz? Nie macie żadnych szkoleń czy co?

Sadams

Zadajesz bardzo śmieszne pytanie ha ha jakiego rozwoju tu czas zatrzymał się jak w (usunięte przez administratora) terror i poplecznictwo kierownictwo na usługach dyrekcji zarobki głodowe jesteś robiłem Sadams

Magdalena
@Sadams

No a to z reguły nie jest tak, że dyr jest nad kiero? Ej bo jak tak czytam te stare opinie to one tak na serio są? Do teraz jest bez zmian?

Mario

pracowałem w ochronie tam na supersamie przy ulicy puławskiej 131 atmosfera do bani a kierownictwo to już w ogóle pani Karolina Borkowska i pani Ewa Trzaskowska pracownik ochrony wypełnia obowiązki jakie do niego należą klient napisze skargę a one wzywają cię na dywanik i nie dadzą się nawet wytłumaczyć tylko drą się i opieprzają jak jakiegoś gówniarza na to też powinien być jakiś paragraf przecież pracownik ma swoje prawa...

Krzysztof
@Mario

Czy po opisanej przez Ciebie sytuacji, gdzie wpłynęła skarga, zostałeś w dalszym ciągu na zajmowanym stanowisku, czy może musiałeś opuścić szeregi pracowników firmy Supersam? Jestem ciekaw, czy mogłeś w jakikolwiek sposób przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

@Mario

Jak by się jakiś (usunięte przez administratora) na mnie wydar to by parę chuji dostał a i po robocie bym na niego poczekał łachudry (usunięte przez administratora) ze wsi, myślą że jak im trochę na pagony nasrało to są bogami,

życzliwy
@Mario

A ty niemowa jesteś ? czy z tzw. kierownictwa był ktoś twoim przełożonym ? Jeżeli sobie na to pozwalałeś to faktycznie jesteś GÓWNIARZEM ...

@Mario

Przypadkiem przeczytałem o twojej sytuacji ,zachowanie tych pań jest żałosne a tym bardziej młodej pani Karoliny,której awans jest wątpliwy ze wzglęgu na układy mamusi.Jak się czyta te komentarze to serce się ściska,gdzie jest ten stary supersam i ludzie tam pracujący to był zupełnie inny świat.Pozdrawiam tych ktorzy jeszcze tam pracują Adam

Kamil

Czy w supersamie szukają do agencji ochrony ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Supersam Sp. z o.o.?

rafał

całe wynagrodzenie

Justyna

Bardzo smutne są te wasze oceny. Myślałam o pracy w sklepie ale teraz zastanawiam się.

marek11
@Justyna

Pracowałem w SuperSamie.Moja opinia pokrywa się z opinią większości.Kierownictwo napuszcza starą kadrę na nowych pracowników.Atmosfera w pracy jest marna jedni na drugich donoszą.Można by jeszcze wiele powiedzieć ale bez dowodów nie ma to żadnej wartości a samo stwierdzenie (chociaż się to widziało) nie wystarczy.

@marek11

Tak to jest jak się sra we własne gniazdo stare (usunięte przez administratora) ludzie a bez zasad (usunięte przez administratora) kury domowe i janusze

vava
@marek11

Polacy donoszą na siebie wszędzie, więc nie pisz bzdur. Przynajmniej wszystkie składki płacą w Supersamie, jak trzeba i na czas przelewy robią na konto/

@vava

Taaa, tak płacą że potem do pitu trzeba dopłacac

MinoLiza
@vava

Łaski nie robią, że pensje zapłacą ale jaką? Czarny murzynie na usługach złodzieji. Tam nie. Ma żadnych zasad, żadnych regulaminów (tylko teoria). Chętnie poczytam pozytywna opinie. Chyba kierownika. Bo jak pozapierda... tyle żarcia, drogich ryb i chemii to czemu ma być nie zadowolony. Pensja na czas i bez wydatków na żywność dla całej rodziny. A na Ciebie mordę dra bo są za duże braki. To co masz zrobić. Z jej domu nie przyniesiesz bo tam trzeba szukać

rafał
@Justyna

Radzę unikać, (usunięte przez administratora) Kierownictwo mobbinguje ludzi pracowitych, celowo blokuje dostęp do informacji. Obraża pracownika przy innych pracownikach. ZERO POSZANOWANIA KODEKSU PRACY I PRAW PRACOWNIKA.

Czy jest możliwość w Supersam Sp. z o.o. pracy na część etatu?

MonaLiza

Kiedyś była. Emeryci zasuwaja na 3/4 etatu. Jak brakuje ludzi to się zgodza

Co jaki okres czasu w Supersam Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

He is dead

Nigdy!. Możesz się ewentualnie doczekać obniżki.

@He is dead

Czy naprawdę firma Supersam na przestrzeni lat nie podniosła pracownikom pensji, nie dała żadnego dodatku, bonusu świątecznego, zupełnie nic? I o co chodzi z tymi obniżkami?

kkl

Podwyzek tam nie ma i nie będzie, kadra kierownicza to żenujące kółko wzajemnej adoracji bez kultury obycia, (usunięte przez administratora) i tyle popijające napoje procentowe w pracy bądż przychodzące jeszcze na bani. Ale kto ma tam pracować? nie ma na kogo wymienić. Komuna i tyle. Nie zatrudniajcie sie w tej firmie jeśli jesteście mądrzy bo głupcy będą wami rządzić.

marek11

Mobbing,chamskie odzywki kierownictwa do pracowników, nieprzestrzeganie kodeksu pracy.

@marek11

Od tego jest kontrola pracy

kuba

sklep do likwidacji?!!! ale od nikogo nic więcej nie można sie dowiedzieć. Obsługa jak za typowej "komuny" szczególnie pieczywo, sery i wędliny - wszystko robione z wielka łaską i pretensjami. Dość dobre zaopatrzenie ale atmosfera fatalna

@kuba

To jest celowa dezinformacja. Kierownicy specjalnie nie ujawniają daty zamknięcie, bo się boją że pracownicy pouciekają na L4. Wtedy kierownictwo by samo musiało wziąć się za robotę.

Super Zenon

Firma z dykty, kierownicy z kartonu.

Iza

@marek11, według definicji mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji. Czy takie zdarzenia rzeczywiście miały miejsce w Twojej pracy? Jesteś obecnie zatrudniony w firmie Supersam? Możesz coś powiedzieć na temat wynagrodzenia, szans rozwoju?

Tolerance
@Iza

Bylam zatrudniona. Moja opinia bardzo zla o pracodawcy, potwierdzam mobbing przez kierownictwo I jego jawna akceptacje stosowania przez pracownikow. (usunięte przez administratora) wulgarne odzywki, robienie niestosownych uwag przy klientach. Celowa dezinformacja lub blokowanie dostepu do informacji , zeby udowodnic, ze jestes zlym pracownikiem. Panstwo w panstwie, towarzystwo wzajemnej adoracji. Takie cos nie powinno miec prawa bytu w porownaniu z innymi pracodawcami, gdzie weszly juz dawno w zycie zachodnie standardy pracy. JESLI nie chcesz utraty zdrowia mentalnego I fizycznego odradzam. Uwaga na dzial mieso-wedliny-garmazeria-sery. Placa niekonkurencyja w porownaniu z innymi, umowa na 3 miesiace potem nie wiadomo. Nie widze szans rozwoju raczej wykorzystywanie I podporzadkowanie sie klice. PIP I sad pracy powinni sie temu przyjrzec blizej. Zaluje, ze nie zgromadzilam dowodow.

Joga
@Tolerance

O który Supersam chodzi?

Joga
@Iza

Supersam ma kilka sklepów. Który jest tutaj opisywany?

Tolerance
@Joga

Plac Unii Lubelskiej

Kris88

DNO! Mobbing, kierowniczka pijący z pracownikami na dziale wedliniarskim, stare pracownice sponiewieraja nowymi pracownikami i jakby mogły to utopilyby w łyżce wody. Pracowałem krótko ale naogladalem się chamstwa i dziękuję.

Leondzio
@Kris88

Mieszkam w okolicy supersamu i myslałam nawet żeby zanieść swoje CV. Po przeczytaniu tych opini rzeczywiscie zaczęłam przyglądać sie ekspedientkom. Zdarzało sie że w godzinach popoludniowych czuć bylo od nich alkohol i byly nienaturalnie zabawne wręcz aroganckie. Chyba nie chcialabym pracować z pijanymi koleżankami, a gdyby coś sie stalo. Wolę małe kameralne sklepiki.

Małgorzata P

Nie pracowałam, ale jako klienta, uważam, że picie w pracy to gruba przesada...

dropf zomo
@Małgorzata P

mogli by w super samach zainstalowac balony nowoczesne do przechodzacych sprawdzali by czy sa po alkocholu czy nie nosza ze soba niejakich urzadzen ktore wywoluja u ludzi i zyc mnogich repatracji (trepanacji)

leonardo

PIJAŃSTWO to nie tylko dział wędliniarski, na Wilanowskiej w Supersamie, tam często na drugich zmianach śmiechy, wyzwiska i przekleństwa słychać do połowy sklepu. Kierownictwo strojem przypominają sprzątaczki, a w rozmowie - przekupy z Bazaru Różyckiego wykazywały się większą bystrością i inteligencją. Czasy komuny minęły. Pobudka. żenada. Ceny mają z kosmosu a zarządzanie zasobami ze starożytności. naprawdę jest niewiele fajnych ludzi ale nie mają szans wśród tych przepitych chamek.

Nev
@leonardo

zgadzam sie!!!

p2014

Stanowczo odradzam. Bardzo zła atmosfera, mobbing, beznadziejne kierownictwo, marne zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Supersam Sp. z o.o. - Warszawa

Supersam Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Supersam Sp. z o.o.