Opinie o Scope Fluidics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Scope Fluidics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Scope Fluidics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scope Fluidics Sp. z o.o. w Warszawa

ToJa

po sprzedaży curio , co z jednej strony sukces a z drugiej trzeba sie rozstac z ludzmi, atmosfera siadła. ostatnio klimat jednak jest dużo lepszy, zmieniliśmy biuro, mieliśmy różne spotkania wewnętrzne, wyjasnilismy kilka kwestii. myśle ze tworzymy fajną ekipe a to w robocie dosyć wazne.

Hmm. Co oznacza ta kropka? Po twoim nicku wnioskuję, że nie zgadzasz się z tamtą opinią. Jeżeli się mylę to wyprowadź mnie błędu. Ekipa aktualnie jest zgrana? Nadal odbywają się te spotkania wewnętrzne, o których tam była mowa? Co te spotkania w ogóle mają na celu?

Kandydat Nowy wpis

Firma Scope Fluidics jest firmą która nie dba o profesjonalne podejście do procesu rekrutacyjnego. Brak informacji po obiecanym odzewie pomimo nawet negatywnej oceny po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej świadczy o braku zaangażowania i szacunku wobec kandydatów. Dodatkowo, pytania w rozmowie są bezsensowne typu - jak sądzisz co w Tobie zazdroszczą współpracownicy podaj 3 cechy... pytania jak w przedszkolu, może to sugerować, że firma nie przykłada należytej uwagi do właściwego zrozumienia kwalifikacji i umiejętności kandydatów. Całość tego doświadczenia rzuca cień na wiarygodność i powagę Scope Fluidics w kontekście procesu rekrutacyjnego. Dodatkowo aplikant dowiaduje się, że będzie to też praca w systemie 3 zmianowym dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej bo przecież ciężko jest dodać to do ogłoszenia ! Trzeba przecież zbierać masę ludzi na rozmowy i ich naciągać. Rozmowa dotyczyła stanowiska Operator Produkcji - aha, no tak... Kiedy zaproponowałem stawkę usłyszałem, że jest to tak na prawdę pomocnik produkcji :) przecież trzeba zbić tę stawkę wciskając ludziom że jednak nie aplikowali na operatora tylko na pomocnika produkcji. Nie polecam

Jadzia Nowy wpis
@Kandydat

A ustosunkowałeś się jako do tego, że w ogłoszeniu napisano, że jest to rekrutacja na stanowisko operatora produkcji? Co oni na to? I jaką w ogóle stawkę zaproponowali, jeśli chodzi o ten wakat pomocnika produkcji?

ToJa

@ToJa

Te spotkania wewnętrzne poprawiły Twoim zdaniem klimat w biurze? Jak teraz ocenisz ogólnie pracę tam pod kątem właśnie atmosfery załóżmy, gdyby miał przyjść ktoś nowy do pracy? Ja właśnie rozważam, czy nie próbować się dostać. Tak jeszcze zapytam, czy po tej sprzedaży są jakieś stosowne zarządzenia dla pracowników, które by zmieniały warunki pracy?

@Marek

Też planuje aplikować. U mnie w firmie nikt z nikim nie gada, brakuje właśnie takiej wewnętrznej komunikacji.

Mgr Inż
@ToJa

Normalna atmosfera to podstawa, bez tego ciężko się pracuje nawet jak pieniądze są dobre.

Bardzo nieprofesjonalne podejście. Pomimo kilku etapów rozmów kwalifikacyjnych brak jakiejkolwiek odpowiedzi, nawet po ponownym zapytaniu.

@Kandydat

A mogę dopytać jak wyglądała rekrutacja? Sama chciałabym aplikować i tak się zastanawiam ile by mi to zajęło czasu, aby przejść wszystkie etapy. Ile ich łącznie było? Udało ci się chociaż dowiedzieć jaką stawkę proponują na tym stanowisku?

Kandydat Nowy wpis

Rekrutacja dwuetapowa najczęściej (taką uzyskałem informację). O stawkę pytają ale dają znać jak coś zupełnie nie w budżecie. Rozmowa bardzo miła - jedna osoba z HR i Manager na 1 etapie. Samą rekrutację polecam!

Brałem udział w rekrutacji. Bardzo mało profesjonalne podejście p. Doroty. Zerowy feedback, brak kontaktu i odpowiedzi na wiadomości, co przy rekrutacji na stanowisko seniora powinno być czymś oczywistym.

@Kandydat

Na samej rozmowie też nie było profesjonalnego podejścia czy tylko już po bo nie dali feedbacku? Powiesz jakie miałeś pytania? Mówili coś o warunkach? Czy byłeś tylko na pierwszym etapie i jeszcze o tym nie informowali?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Scope Fluidics Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Mikrobiolog w Zespole QC?
Magda

Atmosfera jest naprawdę w porządku. Byle tak dalej

Maria

Halo ludki! Czy ktoś tutaj pracował lub pracuje na stanowisku młodszego specjalisty w dziale badań i rozwoju? Widzę u nich na stronie, że poszukują pracownika. W wymaganiach napisali, że potrzebna jest znajomość dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych do diagnostyki In Vitro 98-79-EC i rozporządzenia (2017/746) IVDR, ale potem na samym końcu zdania dopisali, że to znajomość tego będzie dodatkowym atutem, to jak to w końcu jest? Trzeba znać te dyrektywy czy nie? Nie napisali nic o benefitach pracowniczych, czy oferują przynajmniej opiekę medyczną?

Magda

Dużo się dzieje w firmie - mega fajna atmosfera, dużo integracji i podejście bardzo propracownicze. Czego chcieć więcej?

Firma i atmosfera jest super!

Cześć, pracowałem w wielu firmach w branży Medtech - typu sf, dp, sds i innych. Wszędzie podobnie - planowanie, raporty, ganty... Pracowałem również w korpo (roche). Tam też nie lepiej bo raportowania jeszcze więcej. Nuda i liczą się tylko cyferki. Po latach poszukiwań znalazłem coś w MLMie medycznym i to jest coś co mi naprawdę pasuje. Polecam!!!

@Andrzej

mlm jakos mi sie nie kojarzy super dobrze

Zuzka
@Andrzej

a co to za MLM medyczny?

Uważam że firma jest świetna. Super możliwości rozwoju i dobra atmosfera. Pamiętają o obecnych i byłych pracownikach. Czego chcieć więcej??

qwerty
@Karolina

może szacunku do siebie nawzajem? Godnego i uczciwego oceniania zaangażowania a nie podziałów na pupili i resztę? Psychicznego komfortu, którego tam w niektórych działach brakuje? Chyba to taka polska rzeczywistość, że z zewnątrz ładnie, a w środku bajorko. Pieniądze to nie wszystko.

Iza
@Karolina

O kurcze, a jakie konkretnie są te możliwości rozwoju? To są jakieś regularne szkolenia do firmy, kursy, dofinansowanie do tego? Jak konkretnie to wygląda? Szczególnie interesuje mnie to na posadach juniorskich.

Firma znów rekrutuje. Chyba rozwoj po sukcesie. Jak myślicie warto? Wg mnie ciekawa perspektywa

Maja
@Andrzej

Własnie widzę że mają oferty na stronie. To o nich mówisz? Będziesz się zgłaszać na któreś ze stanowisk?

Czy w Scope Fluidics Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jak najbardziej!

Brałam udział w rekrutacji na Biochemika. Rozmowa bardzo pozytywna. Atmosfera też się taka wydaje. Ostatecznie jednak wolalalbym wybrać opcję dużego korpo ale polecam mimo wszystko z pierwszego wrażenia!

Ilona
@Monika

A dostalas jaki feedback od firmy? :) No i czy pytali o cos konkretnego?

@Ilona

Tak. Dostalam bo nawet mnie chcieli na drugi etap. Rozmowa konkretna i atmosfera bardzo przyjazna

Jakie sa średnie zarobki w firmie na Juniorskim stanowisku?

Magda

A wg mnie w tej firmie jest naprawdę przyjazna atmosfera. Dużo się dzieje ale ludzie są bardzo pozytywni. Polecam!

gif
@Magda

atmosfera była kiedyś. Teraz to jest wzajemne obrabianie czterech liter i narzekanie na durny zarząd, a jak co do czego to każdy chowa ogon pod siebie.

XD
@Magda

zmień tabletki. Albo jesteś świeża po szkole i nic nie kumasz więc lepsza taka praca niż kasa w biedronce...

Małgorzata
@gif

Słabo. :/ I myślisz, że już zawsze tak dziwnie będzie?

Q

W zarządzie firmy nie ma ani jednego inżyniera, w związku z czym nie ma on bladego pojęcia o nowoczesnym zarządzaniu i prowadzeniu prac projektowych i konstrukcyjnych. Efektem powyższego są liczne konflikty na linii inżynierowie - zarząd. Całości smutnego obrazu dopełnia główny inżynier, który jest absolutnie niekompetentny zarówno pod względem technicznym jak i managerskim i nie spełnia swojej roli przedstawiciela zespołu w komunikacji z zarządem, pełniąc rolę zupełnie przeciwną.

Rafał
@Q

Myślisz że jak w zarządzie byłby inżynier to sytuacja wyglądałaby inaczej i konflikty się skończyły? Jak nie ma porozumienia to zawsze znajdzie się powód do konfliktu. Długo już tu pracujesz? Zawsze były takie niejasne sytuacje z zarządem?

Q
@Rafał

Myślę, że gdyby w zarządzie był choć jeden inżynier, to podejmowane decyzje w zakresie technicznym nie powodowały by konfliktów z zespołem.

Pracownik 3
@Q

Nic by to nie dało, jak mawiał klasyk, ponieważ profesor nie da komuś wmówić, że jest w błędzie a jego pomysły o kant potłuc. A nie ma racji bardzo często. KrWi się nawet nie dziwię,(bo każdy wie o kim jest komentarz wyżej) że jest miękki, dobra posada, trochę się pokopie z zarządem( w zasadnie z 1 osobą i odszczepieńcem w postaci MS) i jedzie ten wózek dalej. A że cała ta firma to jedna wielka pijawka z odnóżami to inna sprawa. Kasa idzie to jest miło, a że tam poszczekują niezadowoleni? (usunięte przez administratora) z nimi, przyjdą inni. Nie tacy już pracowali...Karawana jedzie dalej(niestety).

nie mam pasji
@Pracownik 3

Niestety zgadzam się w zupełności. Profesorowi nie da się przetłumaczyć , że nie ma racji. Zwalnia kompetentnych ludzi z uzasadnieniem "nie dogadamy się, bo się ze mną nie zgadzasz". Przez wiele lat to obserwowałem. Wszyscy to widzą ale wolą wykonywać polecenia na ślepo żeby posiedzieć tam jeszcze trochę i znaleźć normalną pracę mając już jakieś doświadczenie w CV

Lara lecą
@nie mam pasji

Lata lecą od kiedy ze Scopa odeszłem a nic się nie zmieniło, jak widzę z komentarzy. Nawet gadka profesora typu: 'no no to zrób zrób to', czy 'nie masz pasji?'. Jak pracowałem tam to problemem było to że PG przepychał każdy etap urządzenia, nawet jak nie działało poprawnie. Później powstawała masa krytyczna, przychodził PG z haslem: 'Robimy nową wersje'. I zaczynaliśmy grzebać od nowa. Kto zwracał uwagę, słyszał że nie ma pasji i później zostawał wyrzucony z firmy. Tak to się kręciło.

Inżynier
@Lara lecą

Ludzie w tej firmie a zwłaszcza zarząd i kierownictwo kochają iluzję, bo jest wygodna a gdy ktoś zaczyna mówić prawdę to cóż staje się największym wrogiem i jest zwalniany.

Mat
@Lara lecą

"powstawała masa krytyczna" - czyli urządzenie w całości nie działało tak jak trzeba, wiec zaczynamy zabawę od początku, ale tym razem realizując inne "genialne pomysły" Prof. PG? xD

luk ash
@Inżynier

dokładnie, jak coś nie koresponduje z przemyśleniami zarządu szybko się ciebie pozbędą, mimo że masz pojęcie o pracy i wiesz jak zrealizować poprawnie postawione cele. Nawet jeśli są z (usunięte przez administratora)

Inżynier
@luk ash

Na szczęście poza scope są o wiele lepsze perspektywy niż bycie przytakiwaczem

Przezorny
@Inżynier

Dokładnie, wszystko zaczęło się układać po zmianie środowiska. W końcu robię poważne rzeczy, za które można wziąć odpowiedzialność i czerpać przyjemność z tworzenia. Nikt ci nie wmawia że "Niemcy robią i wychodzi a my nie potrafimy" ani nie wierci dziury w brzuchu na przekór prawom mechaniki. Nikt nie molestuje psychicznie. Mam nadzieję że cała ta durnowata zgraja odpowie kiedys prawnie za to co zrobili z niektórymi ludźmi, za marnowanie pieniędzy i wmawianie pasjonatom, że się nie znają i są g. warci. Ty profesorku przeważnie.

A

Chyba Ci się pomyliło

Magda

Hej, brałam udział w rekrutacji na Asystenta Zarządu. Bardzo profesjonalne podejście, super ludzie. Ostatecznie się nie zdecydowałam gdyż w międzyczasie dostałam inną ofertę która była szybciej dostępna ale jakby coś polecam! Nawet w celu sprawdzenia się i miłej i kulturalnej rozmowy kwalifikacyjnej.

@Magda

Pozostałe 2 asystentki czy nawet 3 pracowały tylko na czas okresu próbnego. Potem okazywało się, że nie ma pieniędzy na to stanowisko a za jakiś czas pojawiało się kolejne ogłoszenie.

Teresa

Skąd takie niezdecydowanie? Też myślałam o tym stanowisku, ale jak tak to wygląda...

@Teresa

Trudno sprostać wygórowanym oczekiwaniom szanownego zarządu. Zresztą poczytaj resztę komentarzy o tym gniocie.

Agnieszka
@910

Ja cały czas czytam i aż wierzyć się w to nie chce :( smutna rzeczywistość.

Aleksandra

Czy naprawdę nic dobrego nie można napisać o firmie? Myślę nad aplikacja do dzialu biochemii, ale się zastanawiam, czy nie zaproponują groszy... Ktoś, coś? Czytam te negatywy i nie wiem, czy są one wiarygodne, ale również nie chce trącić czas na jakieś obo zy...

@Aleksandra

Niewiarygodny może być jeden wpis, dwa, czy trzy. Tutaj wszystkie wypowiedzi są negatywne. I pieniądze są raczej w tle, głównymi zarzutami jest brak profesjonalizmu kadry zarządzającej. Chce Ci się tracić czas w takim miejscu?

Aleksandra
@123

A z pieniędzmi jak? Do średniej krajowej da się dociągnąć? Może na przeczekanie przed znalezieniem czegoś lepszego tam można iść? Czy aż tak zła atmosfera, że stąd ta rotacja i non stop zamieszczane ogłoszenia?

@Aleksandra

Nie, do średniej krajowej daleko. To musisz sobie odpowiedzieć czy ważniejszy jest dla Ciebie komfort psychiczny nawet na przeczekaniu i szukaniu czegoś lepszego niż wsiąknięcie w bagienko. Kadra kierownicza niekompetentna, ciągle rotacje i wiecznie te same i nowe ogłoszenia. Wg. mnie lepiej poszukać czegoś lepszego niż pracować w tej firmie. A rozwinąć na pewno się nie rozwiniesz.

Ulka

Niestety niektórzy nie potrafią doceniać pracy w dobrej firmie!

dev
@Ulka

masz na myśli wszystkie(99%opini) negatywne oceny jako niedocenianie dobrej firmy? Żałosne. W większości ocen firm na GW sytuacja jest wypośrodkowana, część psioczy, część poleca firmę, ale jak zapewne zauważyłaś, tej firmy nikt nie poleca, wręcz odradza...Jak doceniać dobrą formę jak nic tu nie jest dobre?

lol
@Ulka

Chłopaki, dajcie spokój :)

@Ulka

Albo niektórzy po prostu traktują swoje zdrowie i życie jako cenniejsze, niż wchodzenie(usunięte przez administratora) rozpieszczonemu pracodawcy. Lubisz bez wazeliny to to miejsce będzie idealne, ale pamiętaj, ostrzegaliśmy.

M

Rozmowa kwalifikacyjna - super.

Zostaw merytoryczną opinię o Scope Fluidics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scope Fluidics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scope Fluidics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scope Fluidics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scope Fluidics Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kasprzaka 44/52
    01-224 Warszawa

Scope Fluidics Sp. z o.o.