Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.

Opinie o Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.

Luidzi

Novo Nordisk Pharma ma bardzo ładną historię. czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Możecie cos napisać o firmie?

Maja

Pracujesz w Novo Nordisk Pharma? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Makx

Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. poszukuje przedstawicieli medycznych na lubulskie i z tego co wiem zapewniają zwrot benzyny, albo też inne rzeczy jak umowę czy telefon komórkowy, to się wydaje całkiem fajnym układem i polecam spróbować tutaj pracy od już

o

dla jakiego fachowca?

Rep

Firma bardzo dobra, świetny HR, dbają o pracownika, jest ankieta nt jakości kadr (ocena 360). Ostatnio jeden z kierowników regionalnych, który trafil do Novo z Abbotta wyleciał z powodu słabych ocen dokonanych przez pracowników. Nie znam sprawy bezposrednio.Zarobki dobre, premie również. Polecam bo poważnie traktują każdego repa

Zostaw opinię o Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.