Opinie o Icon PLC S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Icon PLC S.A. Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icon PLC S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icon PLC S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

asd

Zapraszają na rozmowę z obietnicą pracy remote, a na rozmowie TL mówi, że oni wolą żeby pracownik pojawiał się minimum 3x w tygodniu w biurze. Praca z domu to już standard i może pora to zaakceptować? Niektórzy wolą mieć work-life balance i marnować 2 godzin dziennie na dojazdy w stolicy.

Justyna
@Dominik

Tez tak myśle, plus trzy dni z biura to nie tak dużo, raczej optymalna liczba. Trzeba zgłaszać u was wcześniej pracę zdalną z wyprzedzeniem? Rekrutacja prowadzona jest stacjonarnie, tak?

Aleks Nowy wpis

Bez wymaganego w ofercie doświadczenia, można skutecznie ubiegać się o posadę Clinical Trial Assistant? Pisząw ofercie, żeby mieć najmniej pół roku praktyki na takim samym lub podobnym stanowisku. I co z procesem rekrutacji, z feedbackiem? Pisano tu, że się nie odezwali.

Kanydat do pracy Nowy wpis

Kompletnie nieprofesjonalne podejście do procesu rekrutacyjnego. Pierwsze rozmowy były w porządku, aż doszło do prośby o wykonanie zadania rekrutacyjnego ze strony firmy Icon. Rekruterka określiła precyzyjny timeline, po czym po dosłaniu jej zrealizowanego zadania (czasochłonnego i wymagającego dużego zaangażowania ze strony kandydata) przestała się odzywać. Rozumiem, że kandydat może się nie zakwalifikować do pracy, to naturalne. Ale nie rozumiem podejścia, w którym wykorzystuje się czyjś czas na wykonanie skomplikowanego zadania, a po przesłaniu go rekruterka nawet nie napisze, że otrzymała wiadomość czy że dziękuje za udział w rekrutacji, tylko znika. Po ponownym zapytaniu o status aplikacji/rekrutacji i prośbie o feedback do zadania - również brak odpowiedzi ze strony rekruterki. Nie polecam, szkoda czasu i zaangażowania na udział w procesie rekrutacyjnym w organizacji, której nie obchodzą kandydaci.

Cześć, czyli nie tylko ja zauważyłem, że na LinkedInie pojawiło się pełno ofert pracy. Chodzi o rozwój, czy coś się nieciekawego podziało i stąd te wolne stanowiska? Mam zamiar wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Project Managera. Umiejętności, jakich wymaga firma jest multum, dawno nie widziałem tak długiej listy. Oczekują również 3-5 lat doświadczenia. Widełek nie uwzględnili, więc może wy mi pomożecie i napiszecie, czy potrafią wynagrodzić pracownika jeśli chodzi o zarobki? Bo oczekiwania mają duże:) Jak tam atmosfera obecnie wygląda? Jest tu bardziej korporacyjne podejście, czy bardziej luźne?

Bober Nowy wpis

Jakie sa widelki na stanowisku statistical analyst?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Icon PLC S.A. Oddział w Polsce po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Lektor jęz. angielskiego - online, grupy, zastępstwo. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

W kwietniu ktoś tu rzucił info, że zespoły dopiero się tworzą i faktycznie widzę, że firma aktywnie rekrutuje pracowników. Chciałabym aplikować na Publishing Specjalist. Na LinkedInie widzę, że trochę kandydatów już się zgłosiło :) Ile w waszym przypadku trwał cały proces rekrutacyjny? Macie jakieś rady dla mnie, jeśli doszłoby do rozmowy kwalifikacyjnej? Może ktoś podzielić się widełkami? Lub dać znać, czy płacą rynkowo, albo jeszcze lepiej - konkurencyjnie?;)

Na jakim poziomie jest wynagrodzenie brutto Study Managera?

asd

Dominik
@asd

W moim wypadku informacja o pojawianiu się w biurze pojawiła się od razu Pracowałem za równo stacjonarnie jak i remote i prawda jest taka że nie da się stworzyć zgranego i właściwie prosperującego zespołu bez integracji fizycznej - a z tego co rozumiem - choć pewności nie mam - to obecnie te oddziały się budują Oczywiście warto też zauważyć że to najprościej w świecie decyzja firmy w której się zatrudniamy jaki typ pojawiania się od nas jest wymagany :| zawsze możemy z niej zrezygnować

@Dominik

Bzdura. Jak najbardziej da się stworzyć zgrany zespół pracując z domu - po to są Teamsy. W mojej obecnej pracy działa to świetnie. Integracje natomiast można robić po pracy ;) Co nie zmienia faktu, że jak zaproszenie było do pracy typu remote, a na rozmowie wyszło inaczej to bardzo słabe zachowanie ze strony firmy. Marnowanie czasu kandydata.

Iwona
@Dominik

A nie wiesz czy przyjmują na płatne staże? Jestem dopiero co po studiach i nie mam konkretnego doświadczenia, a chciałabym je zdobyć właśnie tu ;).

Justyna

Mikrobiolog

Cześć, ja mam pytanie o co chodzi z taką liczbą ogłoszeń tej firmy? Czy faktycznie chcą kogoś zatrudnić czy tylko budują bazę? Mnóstwo ogłoszeń, gdzie kandyduje dużo osób, a następnie ponownie otwierają rekrutacje. O co chodzi?

@Mikrobiolog

Ty aplikowałeś i się nie udało czy pytasz czysto hipotetycznie? Teraz nie widziałem nic aktualnego a byłbym zainteresowany. Przyjmują CV które są zostawiane bez konkretnych ofert?

Maria

Czy toś wie ile zarabia się na stanowisku CTA?

Asdasd
@Maria

ktoś coś wie na temat zarobków tmf specialist I?

Nina
@Andrzej

Małgorzata
@Nina

To stała pensja? Czy można z biegiem czasu liczyć na jakieś podwyżki albo premie? Jak to u was wygląda? :)

Hanna

Hej, a ja w sprawie oferty jaką mają u siebie na stronie na stanowisko CDC II w Warszawie. I teraz moje pytania: jak często odbywa się reprezentowanie dyrekcji danych na wewnętrznych i zewnętrznych spotkaniach w skali miesiąca? Czy te zewnętrzne prezentacje odbywają się za granicą, biorąc pod uwagę, że spółka działa w różnych Państwach? Możecie też coś powiedzieć na temat tych świadczeń zdrowotnych dla pracowników i ich rodzin? Czy jako firma badawcza oferują szeroką gamę badań, które w Polsce są prywatnie bardzo drogie lub niedostępne?

A na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja sprawdzałam tu ogłoszenie dla Lektora j. angielskiego i wystarczy podesłać tylko CV. Przy okazji może ktoś wie czy ta stawka z ogłoszenia 5600 - 8400 zł / miesiąc jest prawidłowa? Bo w sumie to tylko 3 godziny tygodniowo przez miesiąc. Nie żebym narzekała gdyby faktycznie tyle chcieli dać ;p

Mateusz

Ile jest etapów procesu rekrutacji? Jak wyglądają?

Nikol
@Mateusz

hej, 2 etapy, ewentualnie możesz mieć do przygotowania 3-4 slady na zadany temat

Kandydatka

Trzy znajome osoby przeszły rekrutację w ICONie i mają o niej bardzo złe zdanie. Dziś dokładam swoją. Manager zatrudniający spóźnił się na rozmowę w biurze 25 minut. Następnie zadawał pytania przez 40 minut, żeby potem powiedzieć, że ta rekrutacja jest na niższe stanowisko niż w ogłoszeniu, a moje oczekiwania finansowe (które podałam długo przed rozmową) nie są do osiągnięcia. Wcześniej nie spotkałam się z takim lekceważącym stosunkiem. Po co marnować mój i ich czas na tekie rozmowy?

Czajnik

Czy Pani, której imię rymuje się z Malina, przestała już stosować mobbing? Czy firma jednak wciąż się zastanawia, dlaczego nikt nie chce u mniej w dziale pracować?

Alicja
@Czajnik

Ja to się zastanawiam czy masz jakieś solidne podstawy, żeby zadawać tego typu tendencyjne pytania? Co masz na myśli poprzez to słowo, bo jakby nie patrzeć to pojęcie mocno względne?

antyGW

- standardowe bene-fity jak na firmy CRO ( opieka medyczna podstawowa, samochód służbowy, albo car allowence - bez rewolucji) - styl zarządzania firma i pracownikami oparty na wysokiej presji ( liczy się ilość wizyt a nie ich jakość) - zarządzanie projektami w zależności na kogo się trafi ( PM, CTM) - często chaotyczne, wprowadzające w błąd, oparte na utartych schematach. - przeładowanie szkoleniami które nic nie wnoszą do wiedzy i rozwoju pracownika - oczywiście mitologia i nimb samochwalstwa jaki to Icon jest super -pensje przeciętne jak na firmę CRO tak dużą...w epoce covid obniżka. - tzw. polityka modelu biznesowego - oparta na maksymalnym, ocierającym się o mobbing wykorzystaniu pracowników ( zapomnij o work balance) , - w biurze atmosfera dobra ale i plotkarska - krytyka pracownika ze strony managmentu ( COMowie) oparta w dużej mierze na "widzie mi sie", wywoływaniem lęku o przyszłość ( ze np. jak nie będziesz postępował tak i tak to cię zwolnimy) -systemy CTMS, TMF, IVRS i inne wewnętrzne przestarzałe, skomplikowane, jak na 21 wiek to zacofane...w porównaniu do innych form CRO, nawet małych. - no i sekciarska mentalność

Zostaw merytoryczną opinię o Icon PLC S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Icon PLC S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Icon PLC S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icon PLC S.A. Oddział w Polsce?

Icon PLC S.A. Oddział w Polsce
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Grójecka 5
    02-019 Warszawa