Opinie o Merlin Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Merlin Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Merlin Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merlin Group w Warszawa

Anonim Nowy wpis

Hej! Od niedawna jestem byłym pracownikiem sklepu (księgarni) internetowej Merlin z siedzibą w Warszawie. Jeżeli przeczyta to chociaż jedna osoba, którą uda się uratować przed pracą tam to już będzie sukces. Ogólnie zespół bardzo fajnych i pozytywnych osób (które już nie pracują) - czego nie można powiedzieć o obecnym zarządzającym. Polecam unikać z daleka, jeżeli nie chce się zostać oszukanym bez grosza przy duszy. Jest to osoba całkowicie pozbawiona uczuć i jakiejkolwiek empatii. Każdego dnia (usunięte przez administratora) już do takiego stopnia że sama się w tym gubi. Najgorsze jest to, że nie wypłaca należnego wynagrodzenia na czas, mówiąc że nie ma pieniędzy. W takim wypadku ciężko pracujesz za darmo, co jest niedopuszczalne. Zwalnia jedną ekipie nie płacąc, a chwilę potem w internecie pojawiają się nowe ogłoszenia i wszystko zatacza krąg. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem i przestrzegać znajomych, bo sytuacja w jakiej można się znaleźć w pewnym momencie jest bez punktu wyjścia.

Wojciech Nowy wpis

Widzę, że kilka lat temu pracownicy mieli bardzo dużą ilość zadań i z tego powodu nie mogli nawet chwili odetchnąć. Ciekaw jestem jak teraz wygląda sytuacja pod tym względem. Czy pracownik ma obecnie czas, aby chwilę odpocząć podczas pracy czy nie?

Pracownik Nowy wpis
@Wojciech

Nie wiem jak teraz, ale jako były pracownik mogę powiedzieć że firma wciąż nie wypłaciła wynagrodzenia pracownikam.

Aleksandra Nowy wpis

dawno temu pracowałeś? Czekam na opinie od aktualnych pracowników bo moze cos sie w tej kwestii jednak zmieniło i już płacą na czas?

Miłosz

Czy tylko narzekać potraficie? Zawsze można zmienić pracę o ile uda się znaleźć równie dobrą firmę!

Były_pracownik
@Miłosz

No i się udało, na szczęście :)

Johny86
@Miłosz

Cieszę się, że to już za mną :) Każda robota lepsza.

@Miłosz

Merlin nie wypłaca wynagrodzenie pracownikam. Ten problem wiążą się z września 2021. Proszę 1000 razy się zastanowić przed tym jak ufać tej księgarni.

Od września nie dostałeś wypłaty? Dobrze rozumiem? :D

@Ewa

Właśnie tak. Żaden były pracownik nie dostał wciąż wypłaty. Firma ma chyba problemy finansowe dla tego nie warto ufać z tymi (usunięte przez administratora).

Małgorzata

I co, dostaliście już wypłaty? Czy nadal nie?

Czarodziejjjj

Ciasne biuro, bardzo maly asortyment w kuchni, brak premii oraz nagrod za ciezko wykonywaną pracę, brak dodatkow do pensji.

Jan
@Czarodziejjjj

Czy firma oferuje jakieś szkolenia dla nowych pracowników? Piszesz o braku premii, Twoim zdaniem istnieją szanse na poprawę tej sytuacji? Daj znać, każdy wpis pracownika jest cenny dla potencjalnych kandydatów.

ByłemWidziałem
@Jan

szkolenia... dobre sobie :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Merlin Group? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Czy można liczyć w Merlin Group na prywatną opiekę medyczną?

dzoen

tak, odpłatnie oczywiście

Dorota

Merlin Group to dosyć znana firma, która zajmuje się budowaniem sklepów internetowych. Wiecie, czy organizują staże i praktyki? Będę wdzięczna za info. Dzięki.

dzoen
@Dorota

Nie organizują

Badmadafaka

Dla zainteresowanych podjęciem pracy, przytaczam cytat: "pracowników wymienia się po kolei, co by ciągłość pracy zachować".

Panki

Czy „Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie” można zaliczyć do przyjemności? Owszem, ale z pewnością nie w Merlin Group. Z początku wszystko wydaje się fajne, atmosfera również niczego sobie, ale jak się dłużej nad tym zastanowić to niestety wychodzi na jaw brutalna prawda - nie, nie jest fajnie. Jest nieprzyjemnie, pozornie miło, kadra jest niekompetentna. Ciężko o pomoc i zrozumienie. Za to jeśli chodzi o za dużą ilość zadań (niekoniecznie zawsze takich, którymi powinien zajmować się dany dział...) to tutaj jak najbardziej znajdzie się wiele, do wyboru do koloru. Lojalnie odradzam, bo rotacja jest duża (wystarczy sprawdzić częstotliwość dodawania ofert na te same stanowiska pracy!)... Co wcale nie dziwi patrząc na realia pracy w Merlin Group. Strata czasu i nerwów...

@Panki

Dzięki za cenne informacje. Niedawno szukali specjalisty ds. marketingu internetowego - może ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i napisze coś więcej o procesie rekrutacyjnym?

Ex

Omijać szerokim łukiem. Atmosfera może i jest ok ale ilość obowiązków w stosunku do zarobków to jakaś patologia. Wyrobisz się ze swoją robotą i myślisz, że odpoczniesz chwilę? Nope. Jak zobaczą to dołożą Ci kolejne obowiązki nie dając nic w zamian oprócz obietnic. Na obietnicach się kończy każda rozmowa. Merlin to najgorszy pracodawca u którego przyszło mi pracować. Szczerze odradzam.

Artymon

Mają bardzo dobre opinie w internecie i wydaje mi się, że jeśli nie wiemy czegoś na 100% to nie należy pisać bzdur!

Tom

Wydaje mi się że są tam niezłe wałki, ale dobrze że wrócili na rynek mimo tego że jest wszystko jak to mówią grubymi nićmi szyte

Olga

@Filip, pracujesz w firmie Merlin Group, możesz nam powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w tej firmie. Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi? Każda opinia będzie bardzo ważna i cenna dla użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o zaaplikowaniu do niej.

Filip

Nawet małe firmy potrafią dobrze prosperować!!!

Firemka zalozona przez dziwnych gosci na dziwnych zasadach. Omijac.

Olga

@anonymous, chciałbyś, żeby było więcej wypowiedzi na tym forum, ponieważ planujesz zatrudnienie w Merlin Group i poszukujesz informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej? Doprecyzujesz cel swojej aktywności w tym wątku?

czemu nikt nie pisze nic?

Olga

Specjalista SEO w tym momencie jest poszukiwany przez Merlin Group. Zachęcam do zamieszczania na tym forum wszystkich Waszych uwag i spostrzeżeń dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Co sądzicie o aplikowaniu na takie stanowisko do tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Merlin Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Merlin Group?

Zobacz opinie na temat firmy Merlin Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Merlin Group
  • Matuszewska 14