Opinie o POLMED S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLMED S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w POLMED S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLMED S.A. w Warszawa

Koko Nowy wpis

Porażka. Wykorzystują na maksa. Trzeba sprawdzać wynagrodzenie, czy się zgadza. Byłej pracownicy potrafią nie wypłacić prawidłowo za nadgodziny. Kadry olewają zgłoszenia. Nie daj Boże, jak upomnisz się o dofinansowanie do okularów. Potrafią zwodzić pół roku. Czekają aż zrezygnujesz.

Czy POLMED S.A. zapewnia kartę multisportu?

Luiza Nowy wpis

Praca w recepcji to tragedia. Wykorzystywanie. Zero szacunku, jeśli nie masz "układów". Nierówne traktowanie przez wyższych rangą. Utrudniony dostęp do kadr. Unikanie odpowiedzi przez przełożonych odnośnie należnych świadczeń. Jeśli już uda się skontaktować z kadrami, to traktują jak śmiecia. Przepychanie byle nie dać ustawowo zapewnionych świadczeń. Należy sprawdzać wynagrodzenie, bo dużo pomyłek.

Lucy Nowy wpis

Dużo przymusowych nadgodzin, bo brak pracowników. Za nadgodziny mniej płacą niż za zwykłą godzinę pracy, bo nadgodziny rozliczają według umowy zlecenia, a nie według kodeksu pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie POLMED S.A..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jk

Odradzam pracę na recepcji w Warszawie. Wyzysk. Są równi i równiejsi. Kierowniczka jednych faworyzuje, innym dowala pracy. Nie docenia tych, co się starają. Nigdy nic nie wie. Nawet kadr nie chce pytać w podstawowych sprawach. W ostatniej chwili mówią, że nie przedłużą umowy. Sprawdzajcie też wynagrodzenie, bo często błędy. Nawet jak zakończysz pracę. Panie w kadrach traktują osoby z recepcji jak (usunięte przez administratora) Odsyłają do kierowniczki, która nic nie wie.

Ola
@Jk

Aplikowalam juz raz zero odpowiedzi a teraz widze ze znowu kolejne ogloszenie ale widze ze nie warto wysylac CV bo podobno kierownictwo I dyrektorka porazka …

Czy w POLMED S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kandydatka

Najgorsza rekrutacja w jakiej brałam udział. Aplikowałam na stanowisko specjalisty opieki medycznej. Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa trwała około 2 godziny, na której była obecna tylko kierowniczka. Rozmowa miała bardzo przyjemny charakter, wynikało z niej, że jestem jedyną kandydatką oraz że chętnie poszerzą oni swoja ofertę o moją specjalizację. Zaakceptowałam fakt, że za podstawowe narzędzia moje pracy będę musiała sama sobie zapłacić. Pani rekruterka nie znała mojego CV, nie znała mojej branży. ustaliłyśmy, że na mojej głowie będzie zorganizowanie całego stanowiska pracy. Miałam wysłać propozycję wyceny swojej usługi, z zaznaczeniem, że jestem otwarta na negocjacje. Poświęciłam czas na dokładny research, aby moja propozycja była mniej więcej średnią kwotą usług na rynku. Za 2 tygodnie miałam startować z nową pracą (zgodnie z ustaleniami), natomiast nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila. Po paru dniach zadzwoniłam, jednakże moje połączenie zostało zerwane.... Po tygodniu dostałam wiadomość mailową, jakie są moje oczekiwania zarobkowe (pomimo, że wysłałam propozycję cennika). Odpisałam jaka jest moja ''minimalna'' cena, natomiast nie dostałam już żadnej odpowiedzi. Chyba nie spotkałam się z gorszym brakiem szacunku. Przez miesiąc byłam zwodzona potencjalna możliwością pracy. Całe szczęscie, żę nie zdążyłam się zwolnić z poprzedniej pracy.

Ola
@Kandydatka

Aplikowalam do Polmed a w ktorym Oddziale mialas ta rozmowe.

Jak wygląda ścieżka kariery w POLMED S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Odpowiedź

Awans? Jedynie w marzeniach! Jedyne na co możesz awansować to z recepcjonistki na człowieka od wszystkiego i to za śmieszne pieniądze

Zuzanna
@Odpowiedź

A zarobki dalej tak jak pisali kilka lat temu? Wtedy to była najniższa krajowa. Może coś się zmieniło na lepsze?

Zarobki to najnizsza krajowa-mniej niz 2000netto, praca od pn do pt....

Ryszard
@Ania

Podajesz podstawę wynagrodzenia, ale czy można ją podwyższyć pracując po godzinach za ekstra pieniądze lub starając się o premie uznaniowe? Twoja odpowiedź doda nowe informacje do wątku.

@Ryszard

Podstawowe wynagrodzenie wynosi 2 000 zł. Pracownik pracuje za najniższą krajową a resztę wynagrodzenia otrzymuje z umowy zlecenie. Oczywiście można otrzymać większe wynagrodzenie poprzez nadgodziny (13 zł/h). Jeżeli mówimy o premiach uznaniowych to zdarzają się one niezwykle rzadko. Żeby otrzymać premię kwartalną trzeba „wyrobić” limit narzucony z „góry” a to graniczy często z cudem. Generalnie, Polmed to nie jest złe miejsce pracy, w zależności na który oddział się trafi. Myślę, że praca w Polmed była ciekawym doświadczeniem.

Iks
@Kasia

A ile to jest ta reszta?

@Iks

Pracownik pracuje za najniższą krajową. Pracując w Polmedzie w roku 2019 najniższa krajowa wynosiła 1634 zł netto, pracownik zatem otrzymywał 1634 zł z umowy o pracę, a 366 zł z umowy zlecenia plus wynagrodzenie za nadgodziny. Razem pracownik otrzymywał 2000 zł. Z tego co wiem, to wynagrodzenie nadal wygląda tak samo.

Iks
@Kasia

Mimo iż najniższa krajowa wzrosła do 2800 brutto? Czy masz na myśli tylko zasadę łączenia umów?

@Iks

Chodzi tu o zasadę łączenia umów. Swoje wynagrodzenie dostawałam wedle tej zasady i łącznie dostawałam 2000 zł. Pracowałam w tej firmie w 2019 roku i wynagrodzenia z pewnością poszły w górę, ale nie orientuje się ile wynosi teraz minimalne wynagrodzenie. Jeżeli minimalne wynagrodzenie brutto wynosi teraz 2800 zł to ciężko jest mi uwierzyć, że Pracodawca płaci teraz taką kwotę dla pracownika. W tej sytuacji, nie mogę powiedzieć ile można zarobić pracując dla tej firmy.

@Kasia

A ktory oddzial jest najlepszy?

Czyli kierownik danej placowki czy dyrektor jest ok ? A Cala reszta noc nie warta ?!

Niestety przepracowałam w tej firmie na stanowisku recepcjonistki aż za długo. Zarobki nie są duże bo najniższa krajowa, brak awansów czy podwyżek. Wypłata nigdy nie na czas, na dodatek wiecznie się nie zgadzała, trzeba było się upominać o swoje - co skutkowało poniżeniem pracownika. Na umowę trzeba czekać miesiąc czasu, wcześniej pracuje się tak naprawdę na czarno :) na poziomie recepcji tak naprawdę pracujesz jako informatyk, lekarz, pielęgniarka, sprzątaczka, marketingowiec. Sprzęt komputerowy bardzo przestarzały , często psujący się, nikt nie myśli o wymianie bądź zaktualizowaniu systemów, bo po co. Odradzam prace w tej firmie, poniżenie i krytyka jest na porządku dziennym

Sylwia

Lekarz? Jak? I serio za tak niskie wynagrodzenie wymagane jest tyle różnych umiejętności?

@Sylwia

Tak, niestety za najniższe pieniądze wymagane jest to wszystko. Pracuje się nie tylko jako recepcjonistka, a często jako informatyk czy sprzedawca, a i tak będzie ci mówienie, że się nie starasz i robisz zawsze za mało.

Sylwia

No to słabo jeśli faktycznie tego nie doceniają. Zastanawiam się skąd ten brak zrozumienia się bierze. Poważnie tych czynności nie zauważają czy to po prostu celowo bagatelizują? Rozmowa pewnie nic nie da?

@Sylwia

Mam wrażenie, że bagatelizują i rozmowy nic nie dają. Nawet jak robisz coś dobrze i mówisz co zrobiłeś to starają się wytknąć w tym jakiś mały błąd. Jak nie jest się ulubienicą kierownictwa to nie ma lekko. Zachowania jak w szkole.

@Sylwia

Jest to celowo bagatelizowane. Jako pracownik recepcji masz w obowiązku zapraszać pacjentów do środka gabinetu, co tak naprawdę powinien robić lekarz. Po zwróceniu na to uwagi otrzymaliśmy odpowiedź że tak to już jest w tej firmie. Pracowałam wcześniej w konkurencji i nie miały miejsca takie sytuacje. Popsuta drukarka? Radźcie sobie sami, kierownik ma ważniejsze obowiązki. Komputer wymagający naprawy i aktualizacji systemu ? Nie ma na to funduszy. Brak maseczek na stanie? Ubieraj się i gnaj do najbliższej apteki. Nie tak to powinno wyglądać.

Tak sytuację z drukarką, komputerami, systemem, maseczkami to dzieje się na porządku dziennym.Coś nie działa, czegoś nie ma radź sobie sam.

Sylwia

Aha czyli wyrazy sympatii tutaj przeważają... I pewnie nad kierownikiem też nie ma tu z kim rozmawiać? To ogólnie nie obraź się ale muszę spytać, co Cię tu jeszcze trzyma, bo widzę, że pracujesz, tak?

@Sylwia

Z osobami nad kierownikiem nie ma z kim porozmawiać, chociaż jestem pewna, że np dyrektor jest świadomy jak to wygląda, ale po co wzywać kogoś od drukarki czy zamawiać maseczki my jesteśmy od tego, bo zrobimy to za darmo. Znaczy dostając najniższe wynagrodzenie gdzie nie zatrudniałam się jako osoba na posyłki czy informatyk. Trzyma mnie jedynie tutaj to, że mogę pracować tyle ile pozwalają mi na to studia.

Sylwia

No i teraz wszystko rozumiem. Największy atut w takim razie to elastyczność zatrudnienia? Swoją drogą oprócz Ciebie ile osób tu jeszcze jest? Bo piszesz teraz tak jakby aktualnie i zastanawiam się czy ktoś z nich mógłby się domyślić kto tu zabiera w tym momencie głos w dyskusji

@Sylwia

Elastyczność jest największym atutem. W naszej placówce jest 7 dziewczyn jak dobrze liczę i ciężko stwierdzić czy może ktoś się domyślić ktoś to pisze, a nawet jeśli to trudno

Elżbieta

Okej, a czy przy takiej elastyczności jest szansa na umowę o pracę czy raczej to wyklucza takie stabilne formy zatrudnienia, jak Ty to widzisz? Daj znać, jeśli to nie problem.

@Elżbieta

Elastyczność = umowa zlecenie i na taką formę zatrudnienia tu się stawia.

Emilia

A wiesz może, czy skoro praca jest tak elastyczna przyjmują sooby studiujące jeszcze?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w POLMED S.A.?

Poza pensją wypłacane są jedynie premie za wyrobiony limit kwartalny. Żadnych dodatkowych nagród nie ma.

Jak długo trwa proces awansu w POLMED S.A.?

Pracując na recepcji w CM-ie, możesz pracować nawet pięć lat bez awansu. Zazwyczaj awans uzależniony jest od zwolnionego wyższego stanowiska, uwzględniając staż pracy.

Kto pracuje to zawsze może zdarzyć mu się pomyłka. Ale w sumie to jest dobra firma i dobry pracodawca i warto się tu dostać do pracy.

Czy można liczyć w POLMED S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Uciekaj!

No pewnie! Tylko musisz zapłacić, a potem dopłacać do wizyt 49zl

admin

Macie doświadczenie w firmie POLMED S.A. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Blueberry
@admin

Nie polecam pracy na recepcji w placówce Polmed (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o POLMED S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLMED S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLMED S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLMED S.A.?

POLMED S.A.